Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
29.05.2015 |
20:00 |
5. |
Banáni
(J. Konášová,
L. Uher)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
24.05.2015 |
20:30 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
18.05.2015 |
19:35 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
Comments
|
11.05.2015 |
15:00 |
5. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
13.04.2015 |
21:00 |
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
12.04.2015 |
21:00 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
09.04.2015 |
20:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
06.04.2015 |
21:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
16.03.2015 |
21:00 |
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
15.03.2015 |
21:00 |
5. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
12.03.2015 |
21:00 |
5. |
Spikejam
(M. Vaclavik,
K. Hladká)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
25.02.2015 |
21:00 |
5. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
18.02.2015 |
21:00 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
16.02.2015 |
21:30 |
5. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
08.02.2015 |
14:00 |
5. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
22.01.2015 |
21:00 |
6. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
11.01.2015 |
21:00 |
6. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
02.01.2015 |
13:00 |
7. |
Písečná duna
(t. římal,
R. Římalová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Comments
|
10.12.2014 |
21:00 |
7. |
Relax Mělník
(A. Kolaříková,
L. Pokorný)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
27.11.2014 |
20:30 |
6. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
24.11.2014 |
21:00 |
6. |
Barbánci
(M. Berber,
T. Müllerová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
12.11.2014 |
21:00 |
6. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
08.11.2014 |
11:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
02.11.2014 |
21:30 |
7. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
28.10.2014 |
15:30 |
7. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
28.10.2014 |
14:00 |
7. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
25.10.2014 |
14:00 |
7. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Comments
|
25.05.2014 |
20:00 |
6. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
16.05.2014 |
18:00 |
6. |
Joburti
(V. Tomčányi,
K. Němcová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
15.05.2014 |
20:00 |
6. |
Kokrheláci
(Š. Mecová,
V. Kohout)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
01.05.2014 |
18:47 |
5. |
Swoosh
(J. Jurak,
L. Vacková)
|
|
S:S |
|
30.04.2014 |
19:00 |
5. |
3:4
(B. Salayova,
Z. Plesnik)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
16.04.2014 |
21:00 |
5. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
11.04.2014 |
13:00 |
5. |
Alča a Lumča
(A. Pazderková,
L. Hovančík)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
09.04.2014 |
21:00 |
5. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
30.03.2014 |
10:00 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
14.03.2014 |
13:00 |
5. |
PohodaJazz
(A. Štixová,
A. Ptáček)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
13.03.2014 |
21:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
Comments
|
10.03.2014 |
21:00 |
5. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
26.02.2014 |
21:00 |
6. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
21.02.2014 |
13:30 |
6. |
Hořický trubky
(M. Vokřínek,
I. Kociánová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
09.02.2014 |
14:00 |
6. |
Myši
(J. Hamrštík,
L. F)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
08.02.2014 |
13:30 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
30.01.2014 |
21:00 |
5. |
T&J
(J. Janiš,
T. Purschová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
30.01.2014 |
17:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
25.01.2014 |
11:00 |
5. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
24.01.2014 |
15:00 |
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
19.12.2013 |
21:00 |
6. |
T&J
(J. Janiš,
T. Purschová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Comments
|
18.11.2013 |
21:00 |
7. |
Dva Pískomilové
(F. Klingora,
M. Hanzlíková)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
17.11.2013 |
11:30 |
7. |
Nanosekunda
(M. Vacínová,
J. Chochol)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
08.11.2013 |
15:00 |
7. |
Kokšóni v kokónu
(A. Pivcová,
V. Pechman)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
31.10.2013 |
19:00 |
7. |
Thelma a Luisa
(B. Veselá,
M. Horálek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
23.10.2013 |
21:30 |
7. |
TROLOLO
(E. Kubešová,
M. M)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
21.10.2013 |
21:00 |
7. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
16.10.2013 |
21:00 |
7. |
Pozdní sběr
(O. Lukášková,
J. Kohoutek)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
08.05.2013 |
14:30 |
8. |
Rockefeleři
(F. Juhász,
A. Růžičková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Comments
|
24.04.2013 |
18:00 |
9. |
Puntík a ťapinka
(K. Bílková,
P. Kovář)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
12.04.2013 |
21:00 |
9. |
Horký maliny
(V. Tatarová,
O. Tichý)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Comments
|
28.03.2013 |
19:00 |
8. |
Poker face
(K. Marková,
M. Matoušek)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
22.03.2013 |
20:30 |
8. |
Denisa Šiková
(D. Šiková,
M. Novotný)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
15.03.2013 |
14:00 |
8. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
|
|
6. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
S:3 |
|
|
|
9. |
Silesian Beach
(M. Gregárek,
M. Adámková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Niagara Falls
(R. Dupal,
V. Mokrá)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Kuna písečná
(M. Konecny,
A. Zvelebilová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Jablicka
(R. Drholecky,
H. Šanová)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
6. |
pod vlivem
(V. Černý,
M. Müllerová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Čičinky
(A. Marcinik,
E. Hejtmánková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Krutibrko
(M. Pešek,
Z. Pecková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Géte a Šiler
(M. Šafaříková,
J. Mazák)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
MIGA
(G. Skopková,
M. Procházka)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Hop nebo Trop
(J. Herčík,
E. Snížková)
|
|
3:S |
|