Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
02.06.2014 |
10:33 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:S |
|
27.05.2014 |
09:00 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
26.05.2014 |
17:00 |
5. |
zlobři
(L. Hrubý,
P. Hrubá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.05.2014 |
20:00 |
5. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
01.05.2014 |
18:47 |
6. |
Kokrheláci
(Š. Mecová,
V. Kohout)
|
|
S:S |
|
18.04.2014 |
08:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
09.04.2014 |
17:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
01.04.2014 |
19:28 |
5. |
S*M*A*S*H
(A. Hlávková,
J. Předota)
|
|
S:S |
|
01.04.2014 |
19:28 |
5. |
VeKa
(K. Aertsová,
V. Kasperová)
|
|
S:S |
|
19.03.2014 |
21:00 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
16.03.2014 |
20:00 |
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
02.03.2014 |
18:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
S:3 |
|
02.03.2014 |
11:00 |
4. |
Šmelky
(M. Kaltounková,
V. Ryba)
|
|
S:3 |
|
27.01.2014 |
21:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
21.01.2014 |
08:00 |
3. |
Wobobegde
(V. Burkert,
K. Tužilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
17.01.2014 |
19:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
17.01.2014 |
17:00 |
3. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
06.01.2014 |
17:24 |
3. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:S |
|
05.01.2014 |
15:33 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
3:S |
|
19.12.2013 |
20:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
29.11.2013 |
16:30 |
4. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.11.2013 |
17:00 |
4. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
11.11.2013 |
21:30 |
4. |
Kuřátko s bábou:-)
(J. Harasim,
I. Lauermannová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
08.11.2013 |
16:30 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
04.11.2013 |
16:54 |
4. |
Géte a Šiler
(M. Šafaříková,
J. Mazák)
|
|
S:S |
|
03.11.2013 |
21:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
30.10.2013 |
21:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
03.10.2013 |
21:00 |
4. |
Strážci vesmíru
(D. Plachý,
G. Vránová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
03.10.2013 |
20:00 |
4. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
26.09.2013 |
18:00 |
4. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
25.09.2013 |
18:00 |
4. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
|
1:3 |
Comments
|
01.09.2013 |
17:14 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
|
S:S |
|
01.09.2013 |
17:14 |
4. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
S:S |
|
12.08.2013 |
20:00 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
3:1 |
Comments
|
01.08.2013 |
03:04 |
5. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
|
S:S |
|
01.08.2013 |
03:04 |
5. |
VolejVole!
(A. Jurík,
K. Kunešová)
|
|
S:S |
|
31.07.2013 |
19:30 |
5. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
1:3 |
|
08.07.2013 |
17:00 |
5. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
01.07.2013 |
19:47 |
4. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
|
S:S |
|
01.07.2013 |
19:47 |
4. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
|
S:S |
|
27.05.2013 |
19:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
22.05.2013 |
20:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
13.05.2013 |
15:00 |
3. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
30.04.2013 |
08:00 |
4. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
23.04.2013 |
08:30 |
4. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
22.04.2013 |
19:00 |
4. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
28.03.2013 |
17:00 |
5. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
26.03.2013 |
22:00 |
5. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
20.03.2013 |
21:00 |
5. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
19.02.2013 |
21:30 |
4. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Comments
|
17.02.2013 |
19:30 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
12.02.2013 |
18:30 |
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
31.01.2013 |
10:00 |
5. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Hamr Braník |
S:S |
|
31.01.2013 |
09:00 |
5. |
Jája a Pája
(J. Borecký,
P. Sedlmaierová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.01.2013 |
20:00 |
5. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
17.01.2013 |
09:00 |
5. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
02.01.2013 |
11:18 |
5. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
|
3:S |
|
10.12.2012 |
22:00 |
5. |
Cácorky
(P. Přibyl,
L. Kittrichová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
10.12.2012 |
21:00 |
5. |
Géte a Šiler
(M. Šafaříková,
J. Mazák)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
05.12.2012 |
21:00 |
5. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
30.11.2012 |
17:00 |
5. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
29.11.2012 |
18:00 |
5. |
NouNejm
(P. Černý,
L. Točeková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
20.11.2012 |
09:00 |
5. |
Cácorky
(P. Přibyl,
L. Kittrichová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Comments
|
15.11.2012 |
21:00 |
5. |
Bob a bobek
(V. Zadražil,
M. Kubátová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
|
|
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Holmi
(K. Holinská,
M. Kucharič)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Šrotovač
(D. Hrianka,
K. Falcmanová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Pískomílci
(I. Jesenská,
M. Pešek)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Pískomílci
(I. Jesenská,
M. Pešek)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Žabáci
(M. Kovalovský,
Ľ. Svinčiaková)
|
|
3:S |
|