Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
31.05.2022 |
22:04 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
S:3 |
Comments
|
31.05.2022 |
10:01 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.05.2022 |
20:00 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sprint |
3:0 |
|
29.05.2022 |
19:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sprint |
2:3 |
|
25.05.2022 |
11:27 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
|
3:S |
Comments
|
31.03.2022 |
20:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sprint |
3:0 |
|
25.03.2022 |
16:00 |
2. |
Omyl
(P. Vyhlas,
L. Syrovátková)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Comments
|
20.03.2022 |
19:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sprint |
1:3 |
|
20.03.2022 |
18:00 |
2. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Sprint |
3:1 |
|
17.03.2022 |
17:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Comments
|
27.02.2022 |
19:00 |
3. |
Helios
(P. Čipera,
K. Mezníková)
|
Sprint |
3:0 |
|
21.02.2022 |
20:00 |
3. |
Vorvani
(H. Štěpánková,
J. Čupr)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
21.02.2022 |
07:10 |
3. |
Nevedu
(A. Jurásek,
J. Torjay)
|
|
3:S |
Comments
|
06.02.2022 |
20:00 |
3. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
06.02.2022 |
20:00 |
3. |
Úplně úplně
(M. Halouzka,
M. Rozman)
|
Sprint |
3:0 |
|
25.12.2021 |
09:24 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
|
S:3 |
Comments
|
23.12.2021 |
08:50 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
|
S:3 |
Comments
|
19.12.2021 |
19:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sprint |
3:1 |
|
18.12.2021 |
17:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sprint |
0:3 |
|
28.11.2021 |
19:00 |
2. |
Helios
(P. Čipera,
K. Mezníková)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.11.2021 |
20:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sprint |
3:2 |
|
17.11.2021 |
18:00 |
2. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Sprint |
3:0 |
|
14.11.2021 |
19:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
01.10.2020 |
21:00 |
3. |
Čerešničky
(Z. Medveďová,
R. Lamrich)
|
Sprint |
2:3 |
|
30.09.2020 |
21:00 |
3. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
30.09.2020 |
20:00 |
3. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
17.09.2020 |
19:00 |
3. |
MamaEaters
(?. Mandelíková,
D. Pitis)
|
Sprint |
3:0 |
|
14.09.2020 |
18:00 |
3. |
Klášteráci
(R. Havlík,
D. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
3. |
Gin & Tonic
(D. Vašinková,
L. Procházka)
|
|
S:S |
|
08.06.2020 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
31.05.2020 |
19:00 |
3. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.05.2020 |
20:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
21.05.2020 |
00:15 |
3. |
Gin & Tonic
(D. Vašinková,
L. Procházka)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
3. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
|
3:S |
|
11.03.2020 |
17:00 |
3. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
08.03.2020 |
20:00 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Comments
|
27.02.2020 |
15:24 |
4. |
Matamata
(I. Uhlíř,
H. Šormová)
|
|
3:S |
Comments
|
26.02.2020 |
14:04 |
4. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
|
3:S |
Comments
|
09.02.2020 |
20:30 |
4. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
2:3 |
Comments
|
09.02.2020 |
19:30 |
4. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
03.02.2020 |
00:10 |
2. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
|
S:S |
|
21.01.2020 |
21:00 |
2. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Comments
|
21.01.2020 |
20:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
13.01.2020 |
20:30 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
22.12.2019 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
|
13.12.2019 |
18:00 |
3. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
13.12.2019 |
18:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
13.12.2019 |
17:00 |
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
28.11.2019 |
18:00 |
3. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:0 |
|
22.11.2019 |
17:00 |
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:1 |
|
22.11.2019 |
17:00 |
3. |
Bob a Bobek
(O. Dlugoš,
J. Sabela)
|
Sprint |
1:3 |
|
07.11.2019 |
17:00 |
3. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
30.10.2019 |
17:04 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
|
S:3 |
Comments
|
13.10.2019 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
0:3 |
|
09.10.2019 |
17:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
03.10.2019 |
13:03 |
2. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
|
3:S |
Comments
|
31.07.2019 |
19:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
30.07.2019 |
19:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sprint |
0:3 |
|
30.07.2019 |
18:00 |
2. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sprint |
3:2 |
|
11.07.2019 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
27.06.2019 |
20:36 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
|
S:S |
Comments
|
27.06.2019 |
19:00 |
2. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
27.06.2019 |
05:29 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
3:S |
Comments
|
06.06.2019 |
19:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sprint |
2:3 |
|