Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
04.10.2020 |
13:41 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.10.2020 |
17:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
29.09.2020 |
12:39 |
2. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
|
3:S |
Comments
|
09.09.2020 |
18:30 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
06.09.2020 |
18:00 |
2. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
02.09.2020 |
13:50 |
2. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
|
3:S |
Comments
|
27.08.2020 |
19:00 |
2. |
Chakko
(A. Sharma,
K. Vasudev)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
27.08.2020 |
18:00 |
2. |
FIGHT FOR DREAMS
(P. Čapek,
M. Doleželová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
05.08.2020 |
19:00 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
03.08.2020 |
19:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.07.2020 |
18:30 |
3. |
Chakko
(A. Sharma,
K. Vasudev)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
22.07.2020 |
19:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.07.2020 |
10:33 |
2. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
|
S:3 |
Comments
|
10.07.2020 |
10:33 |
2. |
FIGHT FOR DREAMS
(P. Čapek,
M. Doleželová)
|
|
S:3 |
Comments
|
23.06.2020 |
19:00 |
2. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.06.2020 |
17:00 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
15.06.2020 |
17:30 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
10.06.2020 |
19:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
04.06.2020 |
19:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.06.2020 |
19:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.05.2020 |
15:22 |
2. |
Pan Sluníčko a šedá myška
(V. Křivánek,
O. Brožek)
|
|
3:S |
Comments
|
19.05.2020 |
15:22 |
2. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
|
3:S |
Comments
|
12.05.2020 |
17:30 |
2. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
26.03.2020 |
17:30 |
2. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.02.2020 |
17:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.02.2020 |
18:30 |
2. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
11.02.2020 |
17:30 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
11.02.2020 |
17:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.01.2020 |
18:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
21.01.2020 |
19:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.01.2020 |
17:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
13.01.2020 |
17:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
19.12.2019 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
13.12.2019 |
18:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
11.12.2019 |
17:30 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
04.12.2019 |
19:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.11.2019 |
17:30 |
2. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.11.2019 |
17:30 |
2. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.11.2019 |
18:30 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
12.11.2019 |
18:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.10.2019 |
17:30 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
17.10.2019 |
17:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.10.2019 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
10.10.2019 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
30.09.2019 |
17:00 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
25.09.2019 |
18:00 |
2. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
18.09.2019 |
19:00 |
2. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
17.09.2019 |
18:30 |
2. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
29.08.2019 |
18:30 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.08.2019 |
17:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
26.08.2019 |
19:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.08.2019 |
17:30 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.07.2019 |
18:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.07.2019 |
19:00 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
25.07.2019 |
20:00 |
2. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
23.07.2019 |
18:00 |
2. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
27.06.2019 |
18:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
20.06.2019 |
18:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
18.06.2019 |
19:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
12.06.2019 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.05.2019 |
18:30 |
2. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
28.05.2019 |
19:00 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
27.05.2019 |
17:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
16.05.2019 |
19:30 |
2. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.04.2019 |
19:00 |
2. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
24.04.2019 |
21:00 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.04.2019 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
11.04.2019 |
19:30 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.03.2019 |
19:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
28.03.2019 |
20:00 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.03.2019 |
18:00 |
2. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
14.03.2019 |
20:30 |
2. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
20.02.2019 |
17:30 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
14.02.2019 |
18:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
12.02.2019 |
20:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
11.02.2019 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
02.02.2019 |
17:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
23.01.2019 |
18:30 |
2. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
22.01.2019 |
18:00 |
2. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
08.01.2019 |
18:00 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
01.01.2019 |
18:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
12.12.2018 |
17:30 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
10.12.2018 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
05.12.2018 |
19:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
28.11.2018 |
17:30 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
22.11.2018 |
20:00 |
3. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
20.11.2018 |
19:00 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
15.11.2018 |
17:00 |
3. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
30.10.2018 |
18:00 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
25.10.2018 |
18:00 |
2. |
Domička
(V. Mičková,
Z. Doležel)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
18.10.2018 |
18:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
10.10.2018 |
18:00 |
2. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
25.09.2018 |
20:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
20.09.2018 |
17:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.09.2018 |
17:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
24.08.2018 |
18:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.08.2018 |
20:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.08.2018 |
17:30 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
14.08.2018 |
19:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
26.07.2018 |
18:00 |
1. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
24.07.2018 |
19:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
12.07.2018 |
19:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
03.07.2018 |
17:30 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
28.06.2018 |
20:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.06.2018 |
18:00 |
1. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.06.2018 |
20:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
12.06.2018 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
31.05.2018 |
20:30 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
29.05.2018 |
19:00 |
2. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.05.2018 |
18:30 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
17.05.2018 |
18:00 |
2. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
27.04.2018 |
17:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.04.2018 |
17:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
23.04.2018 |
17:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.04.2018 |
17:30 |
1. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
27.03.2018 |
18:30 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
26.03.2018 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
25.03.2018 |
19:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
22.03.2018 |
19:30 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
18.02.2018 |
20:30 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
14.02.2018 |
18:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
13.02.2018 |
18:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
08.02.2018 |
18:00 |
1. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
28.01.2018 |
18:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
18.01.2018 |
18:00 |
2. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.01.2018 |
19:00 |
2. |
Ranhojiči
(P. Kozák,
M. Koleják)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
04.01.2018 |
18:00 |
2. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
29.12.2017 |
19:00 |
1. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
27.12.2017 |
19:00 |
1. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
19.12.2017 |
17:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
06.12.2017 |
18:00 |
1. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
27.11.2017 |
19:00 |
1. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
22.11.2017 |
18:30 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
14.11.2017 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.11.2017 |
18:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
25.10.2017 |
17:30 |
2. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
20.10.2017 |
18:00 |
2. |
Jana Ryšánková
(J. Ryšánková,
P. Čech)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
18.10.2017 |
18:00 |
2. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
11.10.2017 |
18:00 |
2. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
13.09.2017 |
18:30 |
1. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
07.09.2017 |
18:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.09.2017 |
17:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.08.2017 |
19:00 |
2. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
24.08.2017 |
18:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
15.08.2017 |
18:00 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.08.2017 |
18:00 |
2. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
27.07.2017 |
18:00 |
2. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.07.2017 |
19:00 |
2. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.07.2017 |
18:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
11.07.2017 |
18:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
|
2:3 |
Comments
|
30.06.2017 |
19:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
15.06.2017 |
18:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
08.06.2017 |
18:00 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
06.06.2017 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
23.05.2017 |
19:30 |
2. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.05.2017 |
19:30 |
2. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
13.05.2017 |
18:00 |
2. |
Tuc
(I. Efimov,
A. Polishchuk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.05.2017 |
20:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
26.04.2017 |
20:30 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
25.04.2017 |
19:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
25.04.2017 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
23.04.2017 |
18:30 |
2. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
30.03.2017 |
17:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
28.03.2017 |
18:00 |
2. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.03.2017 |
18:00 |
2. |
Tuc
(I. Efimov,
A. Polishchuk)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
19.03.2017 |
18:00 |
2. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
21.02.2017 |
17:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
17.02.2017 |
16:30 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
14.02.2017 |
19:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.02.2017 |
18:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
30.01.2017 |
16:30 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
|
3:1 |
|
27.01.2017 |
17:30 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
12.01.2017 |
18:00 |
2. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
27.12.2016 |
17:00 |
3. |
Mimioni
(M. Zouhar,
M. Konířová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:S |
Comments
|
18.12.2016 |
18:00 |
3. |
KZ TEAM
(J. Pláteník,
Z. Doležel)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
15.12.2016 |
18:00 |
3. |
200+
(J. Švejnoha,
M. Šíp)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
13.12.2016 |
19:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
16.11.2016 |
17:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.11.2016 |
17:00 |
2. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
09.11.2016 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
25.10.2016 |
17:30 |
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
20.10.2016 |
17:00 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
18.10.2016 |
18:00 |
3. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
13.10.2016 |
19:00 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
29.09.2016 |
19:00 |
2. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
29.09.2016 |
18:00 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
15.09.2016 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
07.09.2016 |
18:00 |
2. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
30.08.2016 |
19:00 |
2. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
29.08.2016 |
18:00 |
2. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
23.08.2016 |
18:00 |
2. |
Vlasáči
(M. Kolář,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
11.08.2016 |
19:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
27.07.2016 |
18:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.07.2016 |
20:00 |
2. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
14.07.2016 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
13.07.2016 |
18:00 |
2. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
23.06.2016 |
21:00 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
20.06.2016 |
20:00 |
3. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
16.06.2016 |
19:00 |
3. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
29.05.2016 |
18:00 |
3. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
20.05.2016 |
20:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
10.05.2016 |
18:00 |
3. |
UCBeďas
(J. Švejnoha,
J. Čermák)
|
|
1:3 |
|
27.04.2016 |
18:00 |
3. |
Brumíci
(R. Téglássy,
J. Téglássy)
|
|
3:0 |
Comments
|
18.04.2016 |
18:00 |
3. |
SABAT Slaný
(J. Matějovský,
O. Vlasany)
|
Centrum Třešňovka |
3:0 |
Comments
|
13.04.2016 |
17:00 |
3. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
11.04.2016 |
10:08 |
3. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
|
3:S |
|
20.03.2016 |
15:30 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
15.03.2016 |
20:30 |
3. |
Babočky
(J. Hofírek,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.03.2016 |
18:00 |
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
09.03.2016 |
20:00 |
3. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.02.2016 |
19:00 |
2. |
SABAT Slaný
(J. Matějovský,
O. Vlasany)
|
Centrum Třešňovka |
1:3 |
|
23.02.2016 |
19:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
11.02.2016 |
18:00 |
2. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
10.02.2016 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
31.01.2016 |
13:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
28.01.2016 |
20:00 |
3. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
14.01.2016 |
18:00 |
3. |
VELKÁ MORAVA
(P. Halátek,
V. Špaňhel)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
13.01.2016 |
18:00 |
3. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
30.12.2015 |
18:00 |
3. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
29.12.2015 |
19:00 |
3. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
15.12.2015 |
18:00 |
3. |
SABAT Slaný
(J. Matějovský,
O. Vlasany)
|
Centrum Třešňovka |
3:2 |
Comments
|
13.12.2015 |
16:30 |
3. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
12.12.2015 |
19:30 |
3. |
Schenck
(P. Lukáš,
L. Pavelek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
25.11.2015 |
20:30 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
20.11.2015 |
19:00 |
3. |
Schenck
(P. Lukáš,
L. Pavelek)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
19.11.2015 |
18:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
18.11.2015 |
20:00 |
3. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
17.11.2015 |
17:30 |
3. |
Black Hats
(R. Petřík,
G. Szarazova)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
22.10.2015 |
18:00 |
3. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
21.10.2015 |
18:00 |
3. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
15.10.2015 |
18:00 |
3. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
28.09.2015 |
10:00 |
3. |
OTeam
(O. Kupča,
O. Diviš)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
22.09.2015 |
18:00 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
3:S |
Comments
|
11.09.2015 |
17:00 |
3. |
Schenck
(P. Lukáš,
L. Pavelek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
10.09.2015 |
18:30 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
09.09.2015 |
18:00 |
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
26.08.2015 |
18:00 |
2. |
SABAT Slaný
(J. Matějovský,
O. Vlasany)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
24.08.2015 |
19:30 |
2. |
Zápaďáci
(R. Moravec,
B. Holá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
20.08.2015 |
18:00 |
2. |
K2
(K. Kašparová,
M. Kolář)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
18.08.2015 |
19:00 |
2. |
Pink Suricates
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
21.07.2015 |
18:00 |
3. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
15.07.2015 |
18:00 |
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
14.07.2015 |
18:00 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
07.07.2015 |
18:30 |
3. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
24.06.2015 |
18:00 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
17.06.2015 |
18:00 |
3. |
SABAT Slaný
(J. Matějovský,
O. Vlasany)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
17.06.2015 |
17:00 |
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
11.06.2015 |
18:00 |
3. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
31.05.2015 |
19:00 |
3. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
24.05.2015 |
18:00 |
3. |
Zápaďáci
(R. Moravec,
B. Holá)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.05.2015 |
17:00 |
3. |
VaPo
(M. Pospíšil,
J. Vavřík)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
23.05.2015 |
19:00 |
3. |
Schenck
(P. Lukáš,
L. Pavelek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
26.04.2015 |
19:30 |
3. |
Filutové
(O. Němeček,
J. Pěkný)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
26.04.2015 |
14:00 |
3. |
An Nam
(O. Slówik,
J. Komárek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
15.04.2015 |
18:00 |
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
09.04.2015 |
18:30 |
3. |
A-team
(P. Kopecký,
M. Kopecká)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
25.03.2015 |
19:00 |
2. |
Jílováci
(J. Konečný,
M. Hanáček)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
19.03.2015 |
18:00 |
2. |
Pink Suricates
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
12.03.2015 |
19:00 |
2. |
K2
(K. Kašparová,
M. Kolář)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
12.03.2015 |
17:00 |
2. |
VELKÁ MORAVA
(P. Halátek,
V. Špaňhel)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
11.03.2015 |
18:00 |
2. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
19.02.2015 |
17:00 |
3. |
B42
(M. Lederer,
P. Holomecek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
15.02.2015 |
20:30 |
3. |
A-team
(P. Kopecký,
M. Kopecká)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
15.02.2015 |
19:30 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
13.02.2015 |
18:00 |
3. |
Filutové
(O. Němeček,
J. Pěkný)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
30.01.2015 |
18:00 |
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
24.01.2015 |
12:00 |
3. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
24.01.2015 |
11:00 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
21.01.2015 |
18:30 |
3. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
18.12.2014 |
20:00 |
3. |
A-team
(P. Kopecký,
M. Kopecká)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
14.12.2014 |
18:00 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
14.12.2014 |
17:00 |
3. |
OTeam
(O. Kupča,
O. Diviš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
12.12.2014 |
19:30 |
3. |
Filutové
(O. Němeček,
J. Pěkný)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
25.11.2014 |
21:00 |
3. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
25.11.2014 |
20:00 |
3. |
Bratři Pospíšilové
(S. Pospíšil,
M. Pospíšil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
25.11.2014 |
20:00 |
3. |
Pink Suricates
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
20.11.2014 |
18:00 |
3. |
Parodie mixu
(T. Klepal,
L. Svobodová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
19.10.2014 |
17:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
19.10.2014 |
17:00 |
3. |
A+T
(T. Skála,
A. Zadražilová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
16.10.2014 |
18:00 |
3. |
NE!NE
(P. Černý,
Š. Romanová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
12.10.2014 |
17:00 |
3. |
zuzana a roman
(Z. Novotná,
R. Moravec)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
|
|
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
2. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
|
3:S |
|