Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
01.09.2020 |
17:00 |
3. |
eMPíci
(M. Vnouček,
P. Calábek)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
26.08.2020 |
18:00 |
3. |
K2 team
(J. Kosková,
J. Kosková)
|
Tenis Ládví |
0:2 |
Comments
|
24.08.2020 |
18:00 |
3. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
13.08.2020 |
19:00 |
3. |
M&M
(P. Márová,
M. Petr)
|
Tenis Ládví |
2:0 |
Comments
|
13.08.2020 |
17:30 |
3. |
Kujonis
(T. Trčka,
Š. Miksa)
|
Tenis Ládví |
0:2 |
Comments
|
10.08.2020 |
00:10 |
3. |
Šelmy
(E. Jámborová,
A. Repetný)
|
|
S:S |
|
04.08.2020 |
21:02 |
3. |
P&R dream team
(R. Plašil,
P. Hajkova)
|
|
S:2 |
Comments
|
30.07.2020 |
17:30 |
3. |
K2 team
(J. Kosková,
J. Kosková)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
28.07.2020 |
19:00 |
3. |
Těchryby
(J. Hofštetr,
A. Bízková)
|
Tenis Ládví |
0:2 |
|
27.07.2020 |
19:00 |
3. |
M&M
(P. Márová,
M. Petr)
|
Tenis Cibulka |
2:0 |
Comments
|
13.07.2020 |
00:10 |
4. |
ZELENÍ 27
(J. Chán,
U. 41495)
|
|
2:S |
|
12.07.2020 |
19:00 |
4. |
Šelmy
(E. Jámborová,
A. Repetný)
|
Sportcentrum Radlice |
2:0 |
|
01.07.2020 |
18:30 |
4. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
|
0:2 |
|
30.06.2020 |
19:00 |
4. |
M&M
(P. Márová,
M. Petr)
|
Tenis Svornost |
2:0 |
Comments
|
09.06.2020 |
19:30 |
4. |
Sandra
(S. Čerňanská,
O. Sýkora)
|
Tenis Admira |
0:2 |
|
26.05.2020 |
19:30 |
4. |
Těchryby
(J. Hofštetr,
A. Bízková)
|
Tenis Ládví |
0:2 |
|
25.05.2020 |
19:00 |
4. |
K2 team
(J. Kosková,
J. Kosková)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
12.05.2020 |
17:00 |
3. |
Sekáči
(J. Klášterka,
R. Brokl)
|
Tenis Admira |
0:2 |
|
14.04.2020 |
19:00 |
3. |
K2 team
(J. Kosková,
J. Kosková)
|
Tenis Ládví |
0:2 |
|
13.04.2020 |
18:00 |
3. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
Tenis Ládví |
0:2 |
|
10.04.2020 |
09:00 |
3. |
Profi
(I. Steindl,
R. Hrušková)
|
Tenis Svornost |
0:2 |
|
12.03.2020 |
20:30 |
3. |
Těchryby
(J. Hofštetr,
A. Bízková)
|
Tenis Ládví |
0:2 |
|
28.02.2020 |
15:47 |
3. |
Žhavé výstřely
(A. Tomčal,
L. Vaštík)
|
|
S:2 |
Comments
|
26.02.2020 |
09:49 |
3. |
Sandra
(S. Čerňanská,
O. Sýkora)
|
|
S:2 |
Comments
|
20.02.2020 |
15:08 |
3. |
Těchryby
(J. Hofštetr,
A. Bízková)
|
|
S:2 |
Comments
|
10.02.2020 |
18:00 |
3. |
K2 team
(J. Kosková,
J. Kosková)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
03.02.2020 |
00:10 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
|
S:S |
|
03.02.2020 |
00:10 |
2. |
SPM
(J. Holub,
P. Novotný)
|
|
S:S |
|
28.01.2020 |
08:22 |
2. |
Sekáči
(J. Klášterka,
R. Brokl)
|
|
S:2 |
Comments
|
09.01.2020 |
19:00 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
Tenis Svornost |
0:2 |
Comments
|
02.01.2020 |
00:10 |
2. |
DD&KK
(D. Dohnalová,
K. Karel)
|
|
2:S |
|
02.01.2020 |
00:10 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
S:S |
|
22.12.2019 |
19:46 |
2. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
|
S:2 |
Comments
|
04.12.2019 |
20:00 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
Hamr Braník |
0:2 |
|
01.12.2019 |
10:49 |
2. |
DD&KK
(D. Dohnalová,
K. Karel)
|
|
2:S |
Comments
|
21.11.2019 |
20:00 |
2. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Tenis Ládví |
0:2 |
Comments
|
21.11.2019 |
19:00 |
2. |
SPM
(J. Holub,
P. Novotný)
|
Tenis Ládví |
0:2 |
|
17.11.2019 |
19:30 |
2. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
11.11.2019 |
12:38 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
|
2:S |
Comments
|
01.11.2019 |
08:15 |
2. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
S:2 |
|
01.11.2019 |
08:15 |
2. |
DD&KK
(D. Dohnalová,
K. Karel)
|
|
S:2 |
|
30.10.2019 |
20:30 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
0:2 |
Comments
|
22.10.2019 |
18:00 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
Tenis Svornost |
0:2 |
|
11.10.2019 |
12:26 |
2. |
Tennis Bros
(M. Koenigstein,
J. Bartek)
|
|
S:2 |
|
01.10.2019 |
00:10 |
3. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
|
S:S |
|
01.10.2019 |
00:10 |
3. |
Sandra
(S. Čerňanská,
O. Sýkora)
|
|
S:S |
|
10.09.2019 |
17:00 |
3. |
DD&KK
(D. Dohnalová,
K. Karel)
|
|
0:2 |
Comments
|
02.09.2019 |
00:10 |
3. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
|
S:S |
|
02.09.2019 |
00:10 |
3. |
Sandra
(S. Čerňanská,
O. Sýkora)
|
|
S:S |
|
26.08.2019 |
19:00 |
3. |
Sankoud 92
(S. Rakoušová,
T. Bruder)
|
Sportcentrum Radlice |
0:2 |
|
25.08.2019 |
18:00 |
3. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
|
0:2 |
|
03.12.2018 |
00:10 |
3. |
M & M
(M. Vnouček,
M. Pohan)
|
|
S:S |
|
03.12.2018 |
00:10 |
3. |
K2 team
(J. Kosková,
J. Kosková)
|
|
S:S |
|
03.12.2018 |
00:10 |
3. |
Prudiči
(M. Treplová,
R. Brokl)
|
|
S:2 |
|
29.11.2018 |
10:15 |
3. |
Sankoud 92
(S. Rakoušová,
T. Bruder)
|
|
S:2 |
Comments
|
31.10.2018 |
13:10 |
3. |
K2 team
(J. Kosková,
J. Kosková)
|
|
S:2 |
Comments
|
28.10.2018 |
18:48 |
3. |
M & M
(M. Vnouček,
M. Pohan)
|
|
2:S |
Comments
|
23.10.2018 |
20:30 |
3. |
Teoretici
(J. Novák,
E. Myslivečková)
|
Hotel a Sportcentrum Čechie |
0:2 |
|
01.10.2018 |
00:10 |
3. |
RS
(T. Ristovský,
O. Šíma)
|
|
S:S |
|
28.09.2018 |
19:13 |
3. |
Tenisovy team
(J. Štiller,
T. Kobešová)
|
|
S:2 |
Comments
|
25.09.2018 |
22:05 |
3. |
DS
(K. Štěch,
V. Kautský)
|
|
S:2 |
Comments
|
19.09.2018 |
18:00 |
3. |
M & M
(M. Vnouček,
M. Pohan)
|
|
0:2 |
|
03.09.2018 |
00:10 |
3. |
RS
(T. Ristovský,
O. Šíma)
|
|
S:S |
|
31.08.2018 |
17:00 |
3. |
Tenisovy team
(J. Štiller,
T. Kobešová)
|
Hamr Záběhlice |
S:2 |
|
17.08.2018 |
17:30 |
3. |
Agentky
(N. Novotna,
E. Řezníčková)
|
Hamr Braník |
0:2 |
Comments
|
31.07.2018 |
17:30 |
3. |
M & M
(M. Vnouček,
M. Pohan)
|
|
0:2 |
Comments
|
19.07.2018 |
19:00 |
3. |
Sankoud 92
(S. Rakoušová,
T. Bruder)
|
Hotel a Sportcentrum Čechie |
0:2 |
|
18.07.2018 |
18:00 |
3. |
Taus 1825
(J. Hrubý,
I. Hrubá)
|
|
0:2 |
|
27.06.2018 |
19:00 |
3. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
Hotel a Sportcentrum Čechie |
0:2 |
|
24.06.2018 |
12:00 |
3. |
Taus 1825
(J. Hrubý,
I. Hrubá)
|
|
0:2 |
Comments
|
20.06.2018 |
19:00 |
3. |
Tenisovy team
(J. Štiller,
T. Kobešová)
|
Sport Troja |
0:2 |
|
12.06.2018 |
18:30 |
3. |
Kliďáskové
(A. Bystrická,
J. Mašín)
|
|
0:2 |
|
|
|
3. |
Tenisovy team
(J. Štiller,
T. Kobešová)
|
|
2:S |
|
|
|
3. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
|
2:S |
Comments
|
|
|
4. |
K2 team
(J. Kosková,
J. Kosková)
|
|
S:2 |
Comments
|
|
|
4. |
Těchryby
(J. Hofštetr,
A. Bízková)
|
|
S:2 |
Comments
|
|
|
4. |
M&M
(P. Márová,
M. Petr)
|
|
S:2 |
Comments
|
|
|
4. |
eMPíci
(M. Vnouček,
P. Calábek)
|
|
S:2 |
Comments
|
|
|
4. |
Tandem
(T. Matoušek,
K. Brokešová)
|
|
S:2 |
Comments
|