Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
18.09.2017 |
19:00 |
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
3:2 |
|
14.09.2017 |
21:30 |
5. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
12.09.2017 |
19:00 |
5. |
One shot , one kill
(M. Michalský,
B. Sokolova)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
01.09.2017 |
09:36 |
6. |
SmartTeam Classic
(F. Řezníček,
S. Nebesky)
|
|
S:S |
|
28.08.2017 |
21:00 |
6. |
Mastna Masna
(L. Hynková,
A. Nováková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
17.08.2017 |
20:30 |
6. |
Cmoud a bloncka
(O. Vaněk,
H. Sramkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
01.08.2017 |
14:51 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
S:S |
|
01.08.2017 |
14:51 |
5. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
S:S |
|
26.07.2017 |
19:00 |
5. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
|
S:3 |
|
18.07.2017 |
20:00 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
20.06.2017 |
20:00 |
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
13.06.2017 |
20:00 |
6. |
Pašáci
(V. Zeman,
K. Šuláková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
24.05.2017 |
20:00 |
7. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
11.05.2017 |
20:00 |
7. |
Cmoud a bloncka
(O. Vaněk,
H. Sramkova)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
02.05.2017 |
10:57 |
7. |
Malá a Velký
(P. Veselý,
E. Bartyzalová)
|
|
S:S |
|
24.04.2017 |
18:00 |
7. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
05.04.2017 |
20:00 |
7. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
22.03.2017 |
21:00 |
6. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
09.03.2017 |
20:00 |
6. |
Pivo!
(T. Dupal,
K. Malá)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Comments
|
06.03.2017 |
21:00 |
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
06.03.2017 |
20:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
28.02.2017 |
18:00 |
7. |
SmraďochTeam
(J. Hřídel,
V. Klingerová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
20.02.2017 |
21:00 |
7. |
Malý Odvar
(D. Odvarko,
Š. Malá)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
01.02.2017 |
09:47 |
6. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
S:S |
|
23.01.2017 |
20:00 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
18.01.2017 |
20:00 |
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
17.01.2017 |
20:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
12.01.2017 |
21:00 |
6. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
19.12.2016 |
18:30 |
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
14.12.2016 |
21:00 |
6. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
21.11.2016 |
20:00 |
7. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
06.11.2016 |
17:00 |
7. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
|
|
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
TD Team
(D. Švidraň,
T. Bibková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Horší průměr
(V. Novotný,
V. Šrotová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Ginchilla
(T. Kasalová,
V. Kertész)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
MiKa
(M. Těžký,
K. Těžká)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
|
S:S |
Comments
|
|
|
6. |
DLteam
(L. Nejedlíková,
P. Nejedlík)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Májího team!
(M. Švejda,
K. Piskáčková)
|
|
3:S |
|