Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
03.06.2020 |
10:24 |
8. |
Slovenske strely
(M. Moravcikova,
B. Chudikova)
|
|
S:3 |
Comments
|
03.06.2020 |
10:23 |
8. |
Prosecco
(S. Brychtová,
J. Váchal)
|
|
S:3 |
Comments
|
03.06.2020 |
10:23 |
8. |
GodsArrows
(L. Šarapatková,
T. Hengerič)
|
|
S:3 |
Comments
|
03.06.2020 |
10:23 |
8. |
Kapři v kabelce
(A. Souček,
A. Růžičková)
|
|
S:3 |
Comments
|
25.05.2020 |
17:48 |
8. |
Koudisáci
(M. Koudelka,
D. Koudelková)
|
|
3:S |
Comments
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
My2
(K. Polame,
L. Polame)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
GodsArrows
(L. Šarapatková,
T. Hengerič)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
|
S:S |
|
04.03.2020 |
00:10 |
6. |
Prosecco
(S. Brychtová,
J. Váchal)
|
|
3:S |
|
26.02.2020 |
11:20 |
6. |
Jelínci
(R. Jelínek,
S. Jelínková)
|
|
S:3 |
Comments
|
26.02.2020 |
11:19 |
6. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
S:3 |
Comments
|
26.02.2020 |
11:19 |
6. |
PharmIT
(R. Pagac,
M. Pospíšilová)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.01.2020 |
09:23 |
5. |
Šutr a ryba
(O. Soroka,
J. Chrudimská)
|
|
3:S |
Comments
|
29.01.2020 |
17:00 |
5. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
20.01.2020 |
18:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Comments
|
09.01.2020 |
19:00 |
5. |
Štaflík a Špagetka
(J. Gabauer,
A. Zelinková)
|
|
3:2 |
Comments
|
28.12.2019 |
11:00 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
17.12.2019 |
18:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
15.12.2019 |
14:00 |
5. |
Kámoš René
(B. Listíková,
K. Jesenská)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
12.12.2019 |
19:00 |
5. |
Fried Cream
(K. Fricová,
R. Smetana)
|
|
2:3 |
|
28.11.2019 |
07:50 |
5. |
Čusík
(L. Vojancová,
M. Rybář)
|
|
S:3 |
Comments
|
13.11.2019 |
19:00 |
5. |
Štaflík a Špagetka
(J. Gabauer,
A. Zelinková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
06.11.2019 |
19:00 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
05.11.2019 |
21:00 |
5. |
Švihadla
(Š. Wagner,
M. Halounková)
|
|
0:3 |
Comments
|
25.10.2019 |
18:30 |
6. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.10.2019 |
18:00 |
6. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
18.10.2019 |
19:00 |
6. |
Vlaštovky
(U. Amrillaev,
Z. Kovarova)
|
|
3:1 |
Comments
|
17.10.2019 |
19:00 |
6. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
04.10.2019 |
19:00 |
6. |
Švihadla
(Š. Wagner,
M. Halounková)
|
|
0:3 |
Comments
|
31.01.2019 |
09:57 |
5. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:S |
Comments
|
31.01.2019 |
09:56 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:3 |
Comments
|
24.01.2019 |
13:44 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
S:3 |
Comments
|
16.01.2019 |
20:30 |
5. |
To doběhneš
(k. šenkýřová,
L. Hais)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
30.11.2018 |
19:00 |
4. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
|
1:3 |
|
29.11.2018 |
20:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
1:3 |
Comments
|
26.11.2018 |
19:30 |
4. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
24.11.2018 |
11:00 |
4. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.10.2018 |
18:00 |
4. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
|
2:3 |
|
18.10.2018 |
20:00 |
4. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
|
3:0 |
Comments
|
14.10.2018 |
12:00 |
4. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
13.10.2018 |
13:00 |
4. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
04.06.2018 |
09:45 |
3. |
Nejhoršáci
(P. Jiroušková,
J. Pribyl)
|
|
S:S |
|
24.05.2018 |
19:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
|
0:3 |
|
22.05.2018 |
20:00 |
3. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
|
3:2 |
|
21.05.2018 |
20:00 |
3. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
11.05.2018 |
19:00 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.04.2018 |
18:00 |
3. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
18.04.2018 |
21:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
29.03.2018 |
19:00 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:1 |
|
18.03.2018 |
11:00 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
14.03.2018 |
21:00 |
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
26.02.2018 |
13:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
25.02.2018 |
14:00 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
13.02.2018 |
19:00 |
3. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
12.02.2018 |
18:00 |
3. |
Spachtoši
(A. Valentová,
J. Maščenik)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Comments
|
22.01.2018 |
18:00 |
4. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
Comments
|
21.01.2018 |
18:00 |
4. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
17.01.2018 |
18:00 |
4. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
16.01.2018 |
17:30 |
4. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
11.01.2018 |
18:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
29.12.2017 |
10:00 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
21.12.2017 |
13:00 |
3. |
Ondra ti poradí
(S. Hnyková,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
19.12.2017 |
17:00 |
3. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
16.12.2017 |
12:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.11.2017 |
18:00 |
4. |
Takže dobrý večer..
(L. Nemcova,
R. Sumka)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
19.11.2017 |
13:00 |
4. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
09.11.2017 |
21:00 |
4. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
04.11.2017 |
17:00 |
4. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Comments
|
26.10.2017 |
21:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
23.10.2017 |
20:00 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Comments
|
12.10.2017 |
20:00 |
3. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
11.10.2017 |
21:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
15.09.2017 |
18:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
11.09.2017 |
18:00 |
3. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
|
0:3 |
|
18.08.2017 |
17:00 |
4. |
Agenti
(N. Novotna,
J. Novotny)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
17.08.2017 |
20:00 |
4. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
15.08.2017 |
18:00 |
4. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
14.08.2017 |
17:00 |
4. |
TD Team
(D. Švidraň,
T. Bibková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
27.07.2017 |
20:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
20.07.2017 |
18:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
|
3:2 |
|
19.07.2017 |
17:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
17.07.2017 |
17:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
17.06.2017 |
11:00 |
4. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
15.06.2017 |
19:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
14.06.2017 |
18:00 |
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
30.05.2017 |
20:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
27.05.2017 |
10:00 |
5. |
Malý Odvar
(D. Odvarko,
Š. Malá)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
13.05.2017 |
10:00 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
Comments
|
25.04.2017 |
18:00 |
4. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
21.04.2017 |
18:00 |
4. |
#aniNAHODOU!
(M. Horváth,
T. Medunová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
21.04.2017 |
17:00 |
4. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
09.04.2017 |
10:00 |
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.03.2017 |
19:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
21.03.2017 |
20:00 |
3. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
18.03.2017 |
13:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
18.03.2017 |
12:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.02.2017 |
13:00 |
4. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
Comments
|
17.02.2017 |
17:00 |
4. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
|
3:2 |
Comments
|
16.02.2017 |
20:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
31.01.2017 |
20:00 |
4. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Comments
|
13.01.2017 |
18:00 |
4. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
18.12.2016 |
11:00 |
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
18.12.2016 |
10:00 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
11.12.2016 |
17:00 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
11.12.2016 |
16:00 |
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
27.11.2016 |
12:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
19.11.2016 |
16:00 |
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
30.10.2016 |
18:00 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
19.10.2016 |
20:00 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
18.10.2016 |
20:00 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
17.10.2016 |
20:00 |
4. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Comments
|
19.09.2016 |
20:00 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
19.08.2016 |
17:00 |
4. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
17.08.2016 |
18:00 |
4. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
16.08.2016 |
17:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Comments
|
10.08.2016 |
07:00 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
30.07.2016 |
14:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:2 |
|
20.07.2016 |
17:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
18.07.2016 |
21:00 |
5. |
Žižkováci
(L. Kučera,
P. Fišerová)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
29.06.2016 |
19:00 |
4. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
28.06.2016 |
20:00 |
4. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Comments
|
27.06.2016 |
17:00 |
4. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
22.06.2016 |
19:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
23.05.2016 |
17:00 |
6. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
14.05.2016 |
15:30 |
6. |
DLteam
(L. Nejedlíková,
P. Nejedlík)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
08.05.2016 |
10:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
26.04.2016 |
19:30 |
5. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Comments
|
25.04.2016 |
19:00 |
5. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Comments
|
25.04.2016 |
18:00 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
24.04.2016 |
17:00 |
5. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
10.04.2016 |
12:00 |
5. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
27.03.2016 |
16:00 |
5. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
21.03.2016 |
18:00 |
5. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
16.03.2016 |
21:00 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
Comments
|
16.03.2016 |
20:00 |
5. |
#pardubickéduo
(T. Novák,
L. Plášilová)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
Comments
|
26.02.2016 |
20:00 |
5. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
10.02.2016 |
18:00 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
06.02.2016 |
10:00 |
5. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
31.01.2016 |
15:00 |
6. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
21.01.2016 |
20:00 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
18.01.2016 |
20:30 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
21.12.2015 |
10:30 |
6. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
20.12.2015 |
10:00 |
6. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
19.12.2015 |
11:00 |
6. |
TerMiX
(M. Novák,
T. Dietzová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
Comments
|
21.11.2015 |
11:00 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
17.11.2015 |
10:00 |
5. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
13.11.2015 |
17:00 |
5. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
12.11.2015 |
18:00 |
5. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
26.10.2015 |
19:00 |
4. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
Comments
|
21.10.2015 |
17:30 |
4. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
20.10.2015 |
20:00 |
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
15.10.2015 |
19:30 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
Comments
|
27.09.2015 |
12:00 |
3. |
Nedělní svačinka
(J. Maixner,
B. Kuncová)
|
|
1:3 |
Comments
|
24.09.2015 |
21:30 |
3. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
24.09.2015 |
20:00 |
3. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
19.09.2015 |
10:00 |
3. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
13.09.2015 |
14:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
27.08.2015 |
21:04 |
4. |
Pupíkovci
(T. Pilchova,
J. Fiedler)
|
|
3:1 |
Comments
|
20.08.2015 |
17:00 |
4. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
13.08.2015 |
20:00 |
4. |
Mandarinky
(D. Zelenková,
J. Vlach)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
Comments
|
27.07.2015 |
19:00 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
1:3 |
Comments
|
22.07.2015 |
21:00 |
4. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Comments
|
20.07.2015 |
17:00 |
4. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Comments
|
18.07.2015 |
12:00 |
4. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
25.06.2015 |
19:00 |
5. |
Natural born players
(M. Vaďura,
L. Mrázková)
|
|
3:0 |
Comments
|
18.06.2015 |
20:00 |
5. |
Pískožrouti
(J. Kubálek,
J. Burdová)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
Comments
|
17.06.2015 |
20:00 |
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
11.06.2015 |
17:00 |
5. |
osa2.cz
(V. Bartošová,
M. Semerád)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Comments
|
13.05.2015 |
19:00 |
6. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
Comments
|
13.05.2015 |
18:00 |
6. |
Mandarinky
(D. Zelenková,
J. Vlach)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
Comments
|
12.05.2015 |
19:00 |
6. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Comments
|
10.05.2015 |
12:00 |
6. |
Lamy
(M. Čejková,
j. čejka)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Comments
|
14.04.2015 |
18:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
12.04.2015 |
10:00 |
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
09.04.2015 |
20:00 |
6. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
13.03.2015 |
18:00 |
7. |
Bískaři A.S.
(S. Franta,
A. Štixová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
12.03.2015 |
21:00 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
12.03.2015 |
19:00 |
7. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
11.03.2015 |
20:00 |
7. |
vopice
(F. Samanek,
P. Míková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
02.03.2015 |
14:44 |
7. |
Kiki + Štěnda
(P. Štěnička,
K. Bartonova)
|
|
S:S |
|
24.01.2015 |
12:00 |
6. |
Námořníci
(E. Krutilová,
V. Vachalec)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
13.01.2015 |
20:00 |
6. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
10.01.2015 |
15:00 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
DOMYNO |
1:3 |
Comments
|
27.12.2014 |
09:00 |
5. |
[email protected]
(O. ,
O. Nováková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
22.12.2014 |
18:00 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
17.12.2014 |
21:00 |
5. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
25.11.2014 |
20:00 |
6. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
20.11.2014 |
20:00 |
6. |
Barbánci
(M. Berber,
T. Müllerová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Comments
|
19.11.2014 |
21:00 |
6. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Comments
|
08.11.2014 |
11:00 |
6. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
23.10.2014 |
20:30 |
5. |
Tuzemáci
(J. Valenta,
V. Valková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
23.10.2014 |
18:00 |
5. |
Huberti
(P. Bačkovský,
A. Tománková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Comments
|
22.10.2014 |
21:00 |
5. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
19.10.2014 |
15:00 |
5. |
Heats
(T. Fingerhut,
K. Králová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
27.09.2014 |
12:00 |
3. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
|
3:S |
Comments
|
26.09.2014 |
18:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
10.09.2014 |
19:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
Comments
|
09.09.2014 |
19:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
Comments
|
18.08.2014 |
17:00 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
15.08.2014 |
17:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
01.08.2014 |
13:21 |
5. |
Brambory v řádku, vše v pořádku
(J. Šmídlová,
J. Marek)
|
|
S:S |
|
24.07.2014 |
17:00 |
5. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
23.07.2014 |
17:00 |
5. |
Thelma a Luisa
(B. Veselá,
M. Horálek)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
09.07.2014 |
20:00 |
5. |
GREnouilles
(P. Volek,
Z. Knotková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
25.06.2014 |
20:00 |
6. |
VeKa
(K. Aertsová,
V. Kasperová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
25.06.2014 |
18:30 |
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
18.06.2014 |
19:00 |
6. |
Vanillas
(M. Karvaiová,
M. Pevný)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Comments
|
11.06.2014 |
18:00 |
6. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Comments
|
26.05.2014 |
20:00 |
7. |
Kapustňáci
(M. Janová,
O. Kadeřábek)
|
|
3:S |
Comments
|
26.05.2014 |
19:00 |
7. |
Nakládačky
(V. Bartošová,
T. Chvátal)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Comments
|
25.04.2014 |
19:00 |
6. |
Kokrheláci
(Š. Mecová,
V. Kohout)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
09.04.2014 |
20:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
09.04.2014 |
17:00 |
6. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
20.03.2014 |
20:00 |
5. |
Kuna písečná
(M. Konecny,
A. Zvelebilová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Comments
|
20.03.2014 |
16:30 |
5. |
PohodaJazz
(A. Štixová,
A. Ptáček)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
13.03.2014 |
21:00 |
5. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
Comments
|
12.03.2014 |
20:00 |
5. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
DOMYNO |
0:3 |
Comments
|
06.02.2014 |
18:00 |
6. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
29.01.2014 |
20:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
15.01.2014 |
21:00 |
6. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
15.01.2014 |
20:00 |
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
19.12.2013 |
17:00 |
5. |
Malá rodina
(D. Heroldová,
M. Pokorný)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Comments
|
12.12.2013 |
21:00 |
5. |
Heats
(T. Fingerhut,
K. Králová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
06.12.2013 |
18:00 |
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
22.11.2013 |
18:00 |
5. |
Kuna písečná
(M. Konecny,
A. Zvelebilová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
21.11.2013 |
20:00 |
5. |
Géte a Šiler
(M. Šafaříková,
J. Mazák)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
20.11.2013 |
17:00 |
5. |
4FIT
(T. de Vas,
S. de Mi)
|
|
0:3 |
Comments
|
14.11.2013 |
17:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Comments
|
22.10.2013 |
21:00 |
4. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
16.10.2013 |
21:00 |
4. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
16.10.2013 |
19:00 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
02.10.2013 |
21:00 |
5. |
Meteor shower
(J. Kozic,
J. Forch)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
17.09.2013 |
18:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
11.09.2013 |
20:00 |
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Comments
|
15.08.2013 |
20:00 |
6. |
To půjde samo!
(V. Vlčková,
O. Merta)
|
|
3:0 |
Comments
|
14.08.2013 |
20:00 |
6. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
13.08.2013 |
20:00 |
6. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
24.07.2013 |
20:00 |
8. |
Kat a Mat
(K. Moderová,
M. Lachký)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
|
|
8. |
Horký maliny
(V. Tatarová,
O. Tichý)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Blondýny
(L. Valentová,
G. Dufková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
zlobři
(L. Hrubý,
P. Hrubá)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Jana Svatá
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Náplavy
(M. Michalský,
A. Svobodová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Žabáci
(M. Kovalovský,
Ľ. Svinčiaková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
localhost
(H. Ulda,
M. Václavíková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
M&M
(M. Přibyl,
M. Maixnerová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Zvířata
(M. Šilhan,
E. Dvorská)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Katka & Michal
(M. Křivánek,
K. Hudečková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Žabáci
(M. Kovalovský,
Ľ. Svinčiaková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Bloncky
(K. Fixová,
K. Vlasáková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Krutibrko
(M. Pešek,
Z. Pecková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Buřtíci
(H. Bednář,
P. Zamrazilová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
M&T
(T. Zavadilová,
M. Hampl)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Krisgang
(K. Ledecký,
K. Hniličková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
5. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
S:S |
|
|
|
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Yosemite
(D. V,
J. Turnerová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
|
S:3 |
|
|
|
8. |
Petr & Týna
(P. Jaroš,
K. Tlolková)
|
|
3:S |
Comments
|