Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
30.01.2019 |
20:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Club Classic |
3:0 |
|
28.01.2019 |
21:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sprint |
3:2 |
|
24.01.2019 |
20:00 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
22.01.2019 |
21:00 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
31.12.2018 |
13:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
22.12.2018 |
10:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
19.12.2018 |
18:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
15.12.2018 |
07:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
2:3 |
|
02.12.2018 |
22:41 |
4. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
|
3:S |
Comments
|
02.12.2018 |
15:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
29.11.2018 |
17:00 |
4. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
07.11.2018 |
19:00 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Sprint |
3:0 |
|
31.10.2018 |
12:50 |
4. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
|
3:S |
Comments
|
28.10.2018 |
20:00 |
4. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Sprint |
3:0 |
|
26.10.2018 |
18:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
10.10.2018 |
19:00 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
30.09.2018 |
11:10 |
4. |
Metro team
(M. Adamec,
M. Malý)
|
|
3:S |
Comments
|
27.09.2018 |
19:00 |
4. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
26.09.2018 |
19:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sprint |
3:0 |
|
25.09.2018 |
20:09 |
4. |
Hůlky
(H. Dorflova,
M. Bradáč)
|
|
3:S |
Comments
|
25.09.2018 |
19:00 |
4. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
29.08.2018 |
19:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:1 |
|
22.08.2018 |
18:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
14.08.2018 |
19:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
01.08.2018 |
19:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
01.08.2018 |
18:00 |
3. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
31.07.2018 |
20:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
01.07.2018 |
19:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Sprint |
1:3 |
|
29.06.2018 |
19:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
29.06.2018 |
07:00 |
3. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Sprint |
3:1 |
|
25.06.2018 |
09:00 |
3. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
31.05.2018 |
18:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
30.05.2018 |
19:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
3:1 |
|
27.05.2018 |
19:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
16.05.2018 |
19:00 |
3. |
Rychlá páka
(M. Vantuch,
K. Vantuchová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
29.04.2018 |
19:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
26.04.2018 |
18:00 |
4. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
3:2 |
|
21.04.2018 |
08:30 |
4. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Club Classic |
3:0 |
|
21.04.2018 |
08:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Club Classic |
3:1 |
Comments
|
28.03.2018 |
17:00 |
3. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
27.03.2018 |
21:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sprint |
1:3 |
|
19.03.2018 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
1:3 |
|
10.03.2018 |
09:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
25.02.2018 |
20:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Club Classic |
3:1 |
Comments
|
24.02.2018 |
10:00 |
4. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
18.02.2018 |
17:00 |
4. |
MaRa
(M. Jízdný,
R. Jízdná)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
11.02.2018 |
19:00 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:2 |
|
20.01.2018 |
20:00 |
3. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
14.01.2018 |
19:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
11.01.2018 |
20:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Badminton Jehnice |
0:3 |
|
22.12.2017 |
18:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sprint |
0:3 |
|
20.12.2017 |
20:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
07.12.2017 |
19:00 |
3. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sprint |
1:3 |
|
28.11.2017 |
20:00 |
4. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
26.11.2017 |
20:00 |
4. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
26.11.2017 |
19:00 |
4. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
24.11.2017 |
21:00 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:2 |
|
31.10.2017 |
19:00 |
5. |
ReePro
(M. Prokop,
H. Rychnovský)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
29.10.2017 |
20:00 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
25.10.2017 |
20:00 |
5. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
|
3:0 |
|
19.10.2017 |
20:00 |
5. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Sprint |
3:0 |
|
09.10.2017 |
20:00 |
5. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
0:3 |
|
02.10.2017 |
08:26 |
3. |
****
(N. Kubová,
M. Bauer)
|
|
S:S |
|
02.10.2017 |
08:26 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
|
S:S |
|
02.10.2017 |
08:26 |
3. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
|
S:S |
|
31.08.2017 |
20:00 |
3. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
0:3 |
|
31.08.2017 |
19:30 |
3. |
Pandy
(J. Kodeš,
P. Liška)
|
Sprint |
3:0 |
|
31.08.2017 |
19:00 |
3. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
Sprint |
3:0 |
|
28.07.2017 |
06:30 |
3. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.07.2017 |
07:00 |
3. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Sprint |
3:2 |
|
26.07.2017 |
18:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
2:3 |
|
29.06.2017 |
20:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
2:3 |
|
29.06.2017 |
19:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
1:3 |
|
27.06.2017 |
18:00 |
3. |
Pandy
(J. Kodeš,
P. Liška)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
26.06.2017 |
20:00 |
3. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
Sprint |
3:0 |
|
23.05.2017 |
20:00 |
3. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
22.05.2017 |
19:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Comments
|
14.05.2017 |
10:00 |
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
Sprint |
0:3 |
|
29.04.2017 |
17:00 |
4. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
20.04.2017 |
17:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
|
18.04.2017 |
19:00 |
4. |
KATA TJUTA
(A. Vovsová,
L. Grmolec)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Comments
|
17.04.2017 |
18:30 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:1 |
|
23.03.2017 |
18:00 |
4. |
Aktin
(T. Janota,
M. Motlová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
13.03.2017 |
19:00 |
4. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
12.03.2017 |
19:30 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
06.03.2017 |
20:00 |
4. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
28.02.2017 |
21:00 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
20.02.2017 |
21:00 |
4. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
19.02.2017 |
11:00 |
4. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
13.02.2017 |
19:00 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
01.02.2017 |
10:54 |
4. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
|
S:S |
|
31.01.2017 |
20:00 |
4. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
30.01.2017 |
20:00 |
4. |
Rošťáci
(J. F,
L. G)
|
Club Classic |
0:3 |
|
21.01.2017 |
10:00 |
4. |
Orion
(M. Nikrmajerová,
J. Nikrmajer)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
30.12.2016 |
19:00 |
5. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
21.12.2016 |
18:00 |
5. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:1 |
|
20.12.2016 |
16:00 |
5. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
09.12.2016 |
12:00 |
5. |
UTKO BS
(D. Smékal,
P. Blažek)
|
Sprint |
3:0 |
|
28.11.2016 |
20:00 |
4. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
24.11.2016 |
19:00 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Comments
|
23.11.2016 |
18:00 |
4. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
17.11.2016 |
16:00 |
4. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
26.10.2016 |
21:00 |
4. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
24.10.2016 |
16:00 |
4. |
UTKO BS
(D. Smékal,
P. Blažek)
|
Sprint |
3:0 |
|
21.10.2016 |
17:00 |
4. |
P (A) R
(P. Sekerková,
R. Kelčík)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
13.10.2016 |
20:00 |
4. |
Bonnie a Clyde
(L. Viková,
T. Kaderka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
11.10.2016 |
20:30 |
4. |
KATA TJUTA
(A. Vovsová,
L. Grmolec)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
03.10.2016 |
10:40 |
3. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
|
S:S |
|
19.09.2016 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
18.09.2016 |
09:30 |
3. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Sprint |
1:3 |
|
18.09.2016 |
09:00 |
3. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
25.08.2016 |
19:00 |
4. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
Comments
|
22.08.2016 |
18:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:1 |
|
18.07.2016 |
19:00 |
3. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
11.07.2016 |
20:30 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Comments
|
11.07.2016 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
14.06.2016 |
19:30 |
3. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
14.06.2016 |
19:00 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
08.06.2016 |
19:00 |
3. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Sprint |
3:1 |
|
29.05.2016 |
10:00 |
4. |
Orion
(M. Nikrmajerová,
J. Nikrmajer)
|
Club Classic |
3:1 |
|
27.05.2016 |
18:00 |
4. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
26.05.2016 |
19:00 |
4. |
ALFA
(S. Zmek,
M. Pavlík)
|
|
0:3 |
Comments
|
15.05.2016 |
19:30 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Club Classic |
3:0 |
|
30.04.2016 |
10:00 |
4. |
Body zdarma
(R. Stískalová,
T. Světnický)
|
Sprint |
3:1 |
|
27.04.2016 |
20:00 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
Comments
|
25.04.2016 |
20:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:1 |
Comments
|
03.04.2016 |
20:00 |
4. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
Comments
|
25.03.2016 |
19:00 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
1:3 |
Comments
|
19.03.2016 |
10:00 |
4. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sprint |
0:3 |
|
18.03.2016 |
19:00 |
4. |
Owls
(M. Sova,
K. Sovová)
|
Sprint |
2:3 |
|
14.03.2016 |
19:00 |
4. |
Kudrnka
(H. Šášková,
P. Šášek)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
|
29.02.2016 |
20:00 |
3. |
Mauíci
(L. Mauer,
E. Mauerová)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
26.02.2016 |
19:00 |
3. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
25.02.2016 |
19:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sprint |
0:3 |
|
21.02.2016 |
17:00 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
22.01.2016 |
19:30 |
4. |
číslo 5 žije
(J. Robotka,
V. Robotka)
|
Sprint |
3:0 |
|
18.01.2016 |
21:30 |
4. |
Body zdarma
(R. Stískalová,
T. Světnický)
|
Sprint |
3:1 |
|
09.01.2016 |
10:00 |
4. |
Play4fun
(R. Studený,
H. Pospíšilová)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Comments
|
|
|
4. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Eden Profi
(P. Stašek,
R. Vondrák)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
|
S:S |
Comments
|
|
|
3. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
|
3:S |
|