Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
01.02.2018 |
09:31 |
6. |
No Way
(P. Froňková,
L. Kruchňa)
|
|
S:S |
|
02.01.2018 |
10:21 |
6. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
S:S |
|
02.01.2018 |
10:21 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
S:S |
|
14.12.2017 |
21:00 |
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
1:3 |
Comments
|
01.12.2017 |
10:21 |
5. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
S:S |
|
01.12.2017 |
10:21 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
|
S:S |
|
14.11.2017 |
20:00 |
5. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
13.11.2017 |
20:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
26.10.2017 |
19:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
19.10.2017 |
21:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
0:3 |
|
10.10.2017 |
19:30 |
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
08.10.2017 |
19:30 |
5. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
|
3:0 |
|
02.10.2017 |
09:05 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
S:S |
|
23.09.2017 |
10:00 |
6. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
|
1:3 |
|
07.09.2017 |
20:00 |
6. |
SmartTeam Classic
(F. Řezníček,
S. Nebesky)
|
|
3:0 |
|
28.08.2017 |
20:00 |
5. |
LoPa11
(L. Klápová,
V. Mück)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.08.2017 |
19:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
0:3 |
|
16.08.2017 |
19:00 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
1:3 |
|
09.08.2017 |
20:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
1:3 |
|
01.08.2017 |
14:51 |
6. |
Horší průměr
(V. Novotný,
V. Šrotová)
|
|
S:S |
|
29.06.2017 |
21:00 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
29.06.2017 |
20:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
07.06.2017 |
18:00 |
5. |
Agenti
(N. Novotna,
J. Novotny)
|
|
0:3 |
|
01.06.2017 |
12:26 |
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
S:S |
|
02.05.2017 |
10:57 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
S:S |
|
01.05.2017 |
20:00 |
6. |
Malý Odvar
(D. Odvarko,
Š. Malá)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
26.04.2017 |
20:00 |
6. |
Cmoud a bloncka
(O. Vaněk,
H. Sramkova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.04.2017 |
20:30 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
27.03.2017 |
21:00 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
20.02.2017 |
20:30 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
09.02.2017 |
19:00 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
31.01.2017 |
15:00 |
5. |
MyDva
(M. Rejdová,
J. Graeber)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
24.01.2017 |
18:00 |
5. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
23.01.2017 |
18:00 |
5. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
11.01.2017 |
20:00 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
19.12.2016 |
21:00 |
5. |
Buřtíci
(H. Bednář,
P. Zamrazilová)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
15.12.2016 |
20:30 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
15.12.2016 |
19:00 |
5. |
Krisgang
(K. Ledecký,
K. Hniličková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
21.11.2016 |
20:00 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
17.11.2016 |
17:00 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
16.11.2016 |
21:00 |
6. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Comments
|
01.11.2016 |
08:53 |
7. |
Kivi
(I. Vobořilová,
K. Neubergová)
|
|
3:S |
|
30.10.2016 |
15:00 |
7. |
Ginchilla
(T. Kasalová,
V. Kertész)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
12.10.2016 |
20:00 |
7. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
|
|
4. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Buřtíci
(H. Bednář,
P. Zamrazilová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Horší průměr
(V. Novotný,
V. Šrotová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
#aniNAHODOU!
(M. Horváth,
T. Medunová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Beach Stars
(M. Jenšík,
D. Dvořáková)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
SmraďochTeam
(J. Hřídel,
V. Klingerová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
TBC
(K. Ryšavý,
D. Jiříková)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Tým pana Burnse
(P. Veselý,
Š. Kadeřábková)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
MyDva
(M. Rejdová,
J. Graeber)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
3:S |
Comments
|