Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
02.05.2019 |
00:10 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
|
S:S |
|
01.05.2019 |
09:23 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.05.2019 |
00:52 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
|
S:3 |
Comments
|
19.04.2019 |
19:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
28.03.2019 |
19:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
27.03.2019 |
19:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
22.03.2019 |
17:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
14.03.2019 |
19:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
03.03.2019 |
19:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
01.03.2019 |
19:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
21.02.2019 |
20:00 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
07.02.2019 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Comments
|
25.01.2019 |
19:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Comments
|
24.01.2019 |
20:00 |
1. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
17.01.2019 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
04.01.2019 |
19:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Comments
|
23.12.2018 |
11:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
21.12.2018 |
19:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
18.12.2018 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
10.12.2018 |
20:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
27.11.2018 |
19:00 |
2. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
19.11.2018 |
18:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
13.11.2018 |
19:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
13.11.2018 |
17:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
1:3 |
|
31.10.2018 |
18:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Badminton Jehnice |
0:3 |
|
30.10.2018 |
19:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
27.10.2018 |
11:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
2:3 |
|
09.10.2018 |
19:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Comments
|
27.09.2018 |
19:00 |
2. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sprint |
1:3 |
|
26.09.2018 |
19:00 |
2. |
Rychlá páka
(M. Vantuch,
K. Vantuchová)
|
Sprint |
3:1 |
|
18.09.2018 |
19:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Comments
|
11.09.2018 |
19:00 |
2. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sprint |
3:1 |
|
02.09.2018 |
17:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:S |
|
29.08.2018 |
18:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
|
14.08.2018 |
19:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
31.07.2018 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
26.07.2018 |
19:00 |
2. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
25.07.2018 |
18:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
03.07.2018 |
19:00 |
2. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:1 |
|
29.06.2018 |
19:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
28.06.2018 |
19:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
3:2 |
Comments
|
26.06.2018 |
19:00 |
3. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
12.06.2018 |
19:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
11.06.2018 |
19:30 |
3. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Comments
|
29.05.2018 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
28.05.2018 |
19:30 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
17.05.2018 |
19:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
16.05.2018 |
10:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
BADMINTON ŽIDENICE |
0:3 |
|
19.04.2018 |
17:30 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
17.04.2018 |
19:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
10.04.2018 |
19:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
29.03.2018 |
20:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sprint |
0:3 |
|
27.03.2018 |
19:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
20.03.2018 |
19:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
19.03.2018 |
13:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
|
3:S |
|
13.03.2018 |
17:00 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
25.02.2018 |
17:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Comments
|
18.02.2018 |
09:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
07.02.2018 |
18:00 |
3. |
MiMi
(M. Slatinský,
M. Krejčí)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
26.01.2018 |
19:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
2:3 |
|
16.01.2018 |
19:30 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:0 |
|
12.01.2018 |
19:00 |
3. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sprint |
2:3 |
|
08.01.2018 |
19:30 |
3. |
Gooners
(P. Matulka ml.,
V. Kubáň)
|
Sprint |
3:1 |
|
19.12.2017 |
20:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
17.12.2017 |
19:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
12.12.2017 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
08.12.2017 |
19:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
3:1 |
|
27.11.2017 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
24.11.2017 |
17:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
1:3 |
|
14.11.2017 |
19:00 |
2. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
10.11.2017 |
19:00 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
0:3 |
|
03.11.2017 |
20:00 |
2. |
Gooners
(P. Matulka ml.,
V. Kubáň)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
29.10.2017 |
09:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
27.10.2017 |
19:00 |
3. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sprint |
1:3 |
|
25.10.2017 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
10.10.2017 |
19:00 |
3. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
27.09.2017 |
20:00 |
2. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Sprint |
0:3 |
|
18.09.2017 |
19:00 |
2. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Comments
|
12.09.2017 |
19:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
07.09.2017 |
19:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
1:3 |
|
24.08.2017 |
18:00 |
2. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:2 |
|
14.08.2017 |
18:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
11.08.2017 |
18:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
1:3 |
|
11.07.2017 |
19:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
0:3 |
|
10.07.2017 |
18:00 |
2. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
|
07.07.2017 |
19:00 |
2. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
3:2 |
Comments
|
02.07.2017 |
18:30 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
0:3 |
|
29.06.2017 |
19:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:1 |
|
27.06.2017 |
20:00 |
3. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Comments
|
15.06.2017 |
19:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
08.06.2017 |
18:00 |
3. |
Pandy
(J. Kodeš,
P. Liška)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Comments
|
19.05.2017 |
08:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
|
3:S |
|
14.05.2017 |
20:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
09.05.2017 |
19:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
06.05.2017 |
09:00 |
3. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
01.05.2017 |
19:00 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:2 |
Comments
|
01.05.2017 |
18:00 |
4. |
Horákovi
(A. Horák,
M. Duchoslavová)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
25.04.2017 |
20:00 |
4. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Comments
|
07.04.2017 |
19:00 |
4. |
Právníci
(P. Švrček,
R. Černý)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
22.03.2017 |
19:00 |
5. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
|
3:0 |
Comments
|
14.03.2017 |
20:00 |
5. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
06.03.2017 |
20:00 |
5. |
Béčka
(P. Smetana,
M. Ryšavá)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Comments
|
05.03.2017 |
19:00 |
5. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
|
|
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
2. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
****
(N. Kubová,
M. Bauer)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
|
S:3 |
Comments
|