Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
31.01.2018 |
19:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
31.01.2018 |
18:00 |
2. |
Ondra ti poradí
(S. Hnyková,
L. Divoký)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.01.2018 |
21:00 |
2. |
NeřviNaMě
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
08.01.2018 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
02.01.2018 |
10:21 |
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
S:S |
|
20.12.2017 |
21:00 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
18.12.2017 |
20:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
06.12.2017 |
21:00 |
2. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
27.11.2017 |
20:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
|
0:3 |
|
26.11.2017 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
09.11.2017 |
20:00 |
1. |
NeřviNaMě
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
06.11.2017 |
19:30 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
29.10.2017 |
20:00 |
2. |
Rychlej bagr & zmatená kobra
(D. Smrž,
K. Levá)
|
|
3:0 |
Comments
|
25.10.2017 |
17:00 |
2. |
Ondra ti poradí
(S. Hnyková,
L. Divoký)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
16.10.2017 |
21:00 |
2. |
NeřviNaMě
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
08.10.2017 |
20:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
25.09.2017 |
19:30 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
11.09.2017 |
19:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
3:0 |
|
11.09.2017 |
18:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
3:0 |
|
30.08.2017 |
20:30 |
3. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
28.08.2017 |
19:30 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
13.08.2017 |
09:00 |
3. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
09.08.2017 |
21:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
17.07.2017 |
21:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
10.07.2017 |
20:30 |
2. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
02.07.2017 |
20:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
27.06.2017 |
17:00 |
3. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
21.06.2017 |
19:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
3:0 |
|
12.06.2017 |
18:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
11.06.2017 |
17:00 |
3. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
31.05.2017 |
19:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
28.05.2017 |
18:00 |
3. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
22.05.2017 |
19:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
15.05.2017 |
19:00 |
3. |
Bflmpsvz
(L. Peterová,
M. Dvořák)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
24.04.2017 |
21:00 |
3. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
13.04.2017 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
10.04.2017 |
21:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
09.04.2017 |
18:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
04.04.2017 |
17:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
3:2 |
|
16.03.2017 |
21:00 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
12.03.2017 |
20:00 |
4. |
Rafani
(M. Novák,
A. Valentová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Comments
|
06.03.2017 |
21:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
28.02.2017 |
18:30 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
1:3 |
|
27.02.2017 |
21:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
13.02.2017 |
21:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
12.02.2017 |
20:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
|
|
3. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
3:S |
|