Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
28.04.2018 |
21:00 |
6. |
Čumáci
(M. Černý,
M. Vítková)
|
|
S:3 |
|
03.04.2018 |
14:32 |
5. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
S:S |
|
22.03.2018 |
20:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
21.03.2018 |
18:00 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
17.02.2018 |
18:00 |
4. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
11.02.2018 |
18:00 |
4. |
Hmmm
(Z. Hlinkova,
P. Pelykán)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
07.02.2018 |
21:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
01.02.2018 |
09:31 |
3. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
|
S:S |
|
05.01.2018 |
19:00 |
3. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
0:3 |
|
08.12.2017 |
20:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
0:3 |
|
08.12.2017 |
19:00 |
4. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
|
3:2 |
|
29.11.2017 |
20:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
|
2:3 |
|
12.11.2017 |
19:00 |
4. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
|
0:3 |
|
05.11.2017 |
16:00 |
4. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
|
2:3 |
Comments
|
29.10.2017 |
18:00 |
5. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
29.10.2017 |
17:00 |
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
26.10.2017 |
17:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
19.10.2017 |
21:00 |
5. |
Beaches
(L. Mejsnarova,
M. Mejznar)
|
|
3:0 |
|
27.09.2017 |
18:00 |
6. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:2 |
Comments
|
22.09.2017 |
20:00 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Hamr Záběhlice |
3:S |
|
01.09.2017 |
09:36 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:S |
|
01.09.2017 |
09:36 |
5. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
|
S:S |
|
20.08.2017 |
18:00 |
5. |
One shot , one kill
(M. Michalský,
B. Sokolova)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
01.02.2017 |
09:47 |
6. |
SmraďochTeam
(J. Hřídel,
V. Klingerová)
|
|
S:S |
|
27.11.2016 |
21:00 |
4. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
27.11.2016 |
19:30 |
4. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
27.11.2016 |
18:30 |
4. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
26.10.2016 |
21:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
24.10.2016 |
16:30 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
18.10.2016 |
20:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
17.10.2016 |
21:00 |
4. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
08.09.2016 |
20:30 |
4. |
Buldočci
(K. Pánková,
L. Weiter)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
04.09.2016 |
19:00 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
01.09.2016 |
17:13 |
5. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
|
S:S |
|
01.09.2016 |
17:13 |
5. |
Otesánci
(O. Ertl,
T. Tomová)
|
|
S:S |
|
31.08.2016 |
21:00 |
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
21.08.2016 |
18:00 |
5. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
01.08.2016 |
11:08 |
5. |
Bloncky
(K. Fixová,
K. Vlasáková)
|
|
S:S |
|
30.07.2016 |
14:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
2:3 |
|
14.07.2016 |
20:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
12.07.2016 |
21:00 |
5. |
Žižkováci
(L. Kučera,
P. Fišerová)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
01.07.2016 |
10:50 |
4. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
S:S |
|
01.07.2016 |
10:50 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:S |
|
26.06.2016 |
20:30 |
4. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
DOMYNO |
0:3 |
Comments
|
01.06.2016 |
09:39 |
6. |
Bloncky
(K. Fixová,
K. Vlasáková)
|
|
S:S |
|
01.06.2016 |
09:39 |
6. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:S |
|
30.05.2016 |
21:00 |
6. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
27.05.2016 |
18:00 |
6. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
01.05.2016 |
20:30 |
6. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
25.04.2016 |
21:00 |
6. |
Žižkováci
(L. Kučera,
P. Fišerová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
17.04.2016 |
17:00 |
6. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
13.04.2016 |
21:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
DOMYNO |
0:3 |
Comments
|
20.03.2016 |
19:00 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
13.03.2016 |
20:30 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
13.03.2016 |
18:00 |
5. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
DOMYNO |
0:3 |
Comments
|
09.03.2016 |
21:00 |
5. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
28.02.2016 |
21:00 |
6. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Comments
|
24.02.2016 |
17:30 |
6. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
DOMYNO |
3:1 |
Comments
|
17.02.2016 |
20:30 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
03.02.2016 |
21:00 |
6. |
Žižkováci
(L. Kučera,
P. Fišerová)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
20.01.2016 |
21:00 |
7. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
17.01.2016 |
17:00 |
7. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
DOMYNO |
3:1 |
Comments
|
08.01.2016 |
19:30 |
7. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
08.01.2016 |
19:30 |
7. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
03.01.2016 |
21:00 |
7. |
Blijící Lišky 2
(J. Vozák,
K. Linková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
20.12.2015 |
17:00 |
7. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
20.12.2015 |
16:00 |
7. |
TýmJéček
(J. Brožová,
J. Jelínek)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
13.12.2015 |
16:00 |
7. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
01.12.2015 |
12:45 |
6. |
ToJeFuk
(D. Hrianka,
J. Ullrichová)
|
|
S:S |
|
25.11.2015 |
21:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
16.11.2015 |
21:00 |
6. |
Stádo Jelenů
(P. Jelínek,
T. Zlochová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
21.10.2015 |
21:00 |
7. |
TerMiX
(M. Novák,
T. Dietzová)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
14.10.2015 |
21:00 |
7. |
Bískaři A.S.
(S. Franta,
A. Štixová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
14.10.2015 |
21:00 |
7. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
09.10.2015 |
17:30 |
7. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
25.11.2014 |
21:00 |
6. |
Tuzemáci
(J. Valenta,
V. Valková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
23.11.2014 |
21:00 |
6. |
Blijící lišky
(J. Vozák,
M. Tejnecká)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
23.11.2014 |
20:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
DOMYNO |
3:1 |
Comments
|
18.11.2014 |
18:30 |
6. |
pod vlivem
(V. Černý,
M. Müllerová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
29.10.2014 |
20:00 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
26.10.2014 |
09:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
19.10.2014 |
22:00 |
7. |
Jablicka
(R. Drholecky,
H. Šanová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
15.10.2014 |
22:00 |
7. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
30.09.2014 |
22:24 |
5. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
|
S:3 |
|
30.09.2014 |
22:24 |
5. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
S:S |
|
01.09.2014 |
13:54 |
4. |
M&T
(T. Zavadilová,
M. Hampl)
|
|
S:S |
|
29.08.2014 |
19:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
30.07.2014 |
19:00 |
3. |
ZMazánci
(Z. Vargová,
M. Kuneš)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
29.07.2014 |
16:00 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
22.07.2014 |
20:00 |
3. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
01.07.2014 |
12:43 |
4. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:S |
|
17.06.2014 |
21:00 |
4. |
M&T
(T. Zavadilová,
M. Hampl)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
29.05.2014 |
19:00 |
4. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
|
3:2 |
Comments
|
27.05.2014 |
20:00 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
27.05.2014 |
19:00 |
4. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
DOMYNO |
0:3 |
Comments
|
25.05.2014 |
20:00 |
4. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
22.04.2014 |
21:00 |
5. |
S*M*A*S*H
(A. Hlávková,
J. Předota)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
22.04.2014 |
20:00 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
11.04.2014 |
17:00 |
5. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
10.04.2014 |
21:30 |
5. |
Blijící lišky
(J. Vozák,
M. Tejnecká)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Comments
|
26.03.2014 |
21:00 |
6. |
Jana Svatá
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
25.03.2014 |
22:00 |
6. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
16.03.2014 |
17:00 |
6. |
Stromeček hoří
(K. Štěpánová,
M. Čepelík)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
23.02.2014 |
16:00 |
5. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
31.01.2014 |
17:00 |
5. |
T&J
(J. Janiš,
T. Purschová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
30.01.2014 |
17:00 |
5. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
23.01.2014 |
17:00 |
5. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
15.01.2014 |
17:00 |
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
|
3:0 |
|
13.12.2013 |
14:00 |
5. |
S*M*A*S*H
(A. Hlávková,
J. Předota)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
09.12.2013 |
08:00 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
08.12.2013 |
10:00 |
5. |
Thelma a Luisa
(B. Veselá,
M. Horálek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
28.11.2013 |
18:00 |
4. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
27.11.2013 |
21:00 |
4. |
Kuřátko s bábou:-)
(J. Harasim,
I. Lauermannová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
08.11.2013 |
16:30 |
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
31.10.2013 |
21:00 |
5. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
DOMYNO |
0:3 |
Comments
|
23.10.2013 |
21:00 |
5. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
21.10.2013 |
21:00 |
5. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
16.10.2013 |
21:00 |
5. |
Strážci vesmíru
(D. Plachý,
G. Vránová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
30.09.2013 |
21:00 |
5. |
Meteor shower
(J. Kozic,
J. Forch)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
17.09.2013 |
18:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Comments
|
26.08.2013 |
17:00 |
4. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
26.08.2013 |
14:04 |
4. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
|
S:3 |
Comments
|
31.07.2013 |
22:00 |
5. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
31.07.2013 |
19:00 |
5. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Comments
|
28.07.2013 |
20:00 |
5. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
20.06.2013 |
20:30 |
6. |
Voltíci
(A. Jiruchová,
J. Jirucha)
|
DOMYNO |
2:3 |
Comments
|
15.06.2013 |
19:00 |
6. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
DOMYNO |
3:1 |
Comments
|
13.06.2013 |
20:30 |
6. |
zlobři
(L. Hrubý,
P. Hrubá)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
25.05.2013 |
15:00 |
6. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
16.05.2013 |
20:30 |
6. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
DOMYNO |
3:2 |
Comments
|
09.05.2013 |
15:00 |
6. |
VolejVole!
(A. Jurík,
K. Kunešová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
24.04.2013 |
21:00 |
5. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
18.04.2013 |
18:00 |
5. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
0:3 |
Comments
|
08.04.2013 |
21:00 |
5. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
|
1:3 |
Comments
|
03.04.2013 |
21:00 |
5. |
Sandíci
(M. Kalfař,
D. Zelfelová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
27.03.2013 |
21:00 |
6. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
12.03.2013 |
15:30 |
6. |
What the hell happend on the beach?
(D. Kučera,
M. Majerčáková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
11.03.2013 |
21:00 |
6. |
Voltíci
(A. Jiruchová,
J. Jirucha)
|
DOMYNO |
3:2 |
Comments
|
19.02.2013 |
20:30 |
5. |
Timmy
(A. Šťástková,
J. Mrňák)
|
DOMYNO |
1:3 |
Comments
|
18.02.2013 |
17:00 |
5. |
Beach Prales
(J. Procházka,
R. Ondráček)
|
|
3:2 |
|
17.02.2013 |
20:00 |
5. |
Šrotovač
(D. Hrianka,
K. Falcmanová)
|
DOMYNO |
3:2 |
Comments
|
23.01.2013 |
16:00 |
6. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
11.01.2013 |
20:00 |
6. |
Dixi
(P. Hoderová,
J. Janková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
22.12.2012 |
13:00 |
7. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
21.12.2012 |
17:00 |
7. |
Voltíci
(A. Jiruchová,
J. Jirucha)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
11.12.2012 |
22:00 |
7. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
11.12.2012 |
21:00 |
7. |
JAKO LVI
(J. Jírovec,
R. Ilčenková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
26.11.2012 |
22:00 |
8. |
Vendandy team
(V. Pechman,
A. Pivcová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
25.11.2012 |
20:00 |
8. |
To půjde samo!
(V. Vlčková,
O. Merta)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
19.11.2012 |
21:00 |
8. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
26.10.2012 |
21:00 |
9. |
Nechytim a nedám
(J. Marek,
J. Šmídlová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
26.10.2012 |
18:00 |
9. |
MaMuT
(L. Müllerová,
L. Martinický)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
22.10.2012 |
21:00 |
9. |
Voltíci
(A. Jiruchová,
J. Jirucha)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
30.09.2012 |
10:00 |
6. |
Pantáta
(M. Chlebíková,
J. Frnoch)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
04.06.2012 |
10:25 |
6. |
Kiwi
(P. Řezníčková,
J. C)
|
|
S:S |
|
25.05.2012 |
14:00 |
6. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.05.2012 |
13:00 |
6. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
29.04.2012 |
19:00 |
6. |
draci
(j. kolářová,
M. Jung)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
29.04.2012 |
18:00 |
6. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
11.04.2012 |
16:00 |
6. |
Kokosy na sněhu
(P. John,
L. Vrubelova)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
14.03.2012 |
18:00 |
7. |
Lamylema
(M. Radová,
L. Kushnir)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
13.03.2012 |
16:00 |
7. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
09.03.2012 |
15:00 |
7. |
Kiwi
(P. Řezníčková,
J. C)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
01.03.2012 |
15:10 |
6. |
Uzuri
(D. Vondrová,
N. Vondrová)
|
|
S:S |
|
28.02.2012 |
20:00 |
6. |
Muflos
(J. Kalkus,
K. Kačmáčková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
01.02.2012 |
10:48 |
6. |
Kája&Kája
(K. Šklebená,
K. Pospíchal)
|
|
S:S |
|
01.02.2012 |
10:48 |
6. |
PaKo
(A. P,
M. Koblic)
|
|
S:S |
|
01.02.2012 |
10:48 |
6. |
Lážoplážo
(M. Novotný,
M. Rolfová)
|
|
S:S |
|
16.12.2011 |
18:00 |
5. |
Hujeři
(T. Kraus,
A. Maroušková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
15.12.2011 |
17:00 |
5. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
01.12.2011 |
12:46 |
5. |
Lážoplážo
(M. Novotný,
M. Rolfová)
|
|
S:S |
|
01.12.2011 |
12:46 |
5. |
V&V
(v. márová,
J. Řečínský)
|
|
S:S |
|
11.11.2011 |
13:00 |
5. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
21.10.2011 |
17:00 |
5. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Comments
|
21.10.2011 |
06:00 |
5. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
04.10.2011 |
16:19 |
4. |
HOVO771
(D. Rybnikářová,
M. Kohlman)
|
|
S:S |
|
15.09.2011 |
17:00 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
15.09.2011 |
16:00 |
4. |
Jů a Hele
(L. Hubáček,
M. Sichrovský)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
01.09.2011 |
16:21 |
4. |
Dirty Beaches
(M. Šimek,
Z. Kabrhelová)
|
|
S:S |
|
01.09.2011 |
16:21 |
4. |
HOVO771
(D. Rybnikářová,
M. Kohlman)
|
|
S:S |
|
24.08.2011 |
16:30 |
4. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.08.2011 |
14:25 |
4. |
Perníkářky
(B. Petrušková,
K. Benešová)
|
|
S:S |
|
01.08.2011 |
14:25 |
4. |
HOVO771
(D. Rybnikářová,
M. Kohlman)
|
|
S:S |
|
06.06.2011 |
12:47 |
5. |
Los lemplos
(M. Müllerová,
J. Koláček)
|
|
S:S |
|
05.06.2011 |
20:00 |
5. |
Perníkářky
(B. Petrušková,
K. Benešová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
22.05.2011 |
21:00 |
5. |
Los Umakajdos
(M. Šafaříková,
D. Kubričanová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
16.05.2011 |
21:00 |
5. |
EGEK
(K. Z,
A. Barák)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
28.04.2011 |
22:00 |
5. |
pardáli
(p. skala,
i. wolf)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
28.04.2011 |
21:00 |
5. |
Perníkářky
(B. Petrušková,
K. Benešová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.04.2011 |
21:00 |
5. |
mušky zlatý
(J. Hojer,
M. Muchnová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
04.04.2011 |
08:00 |
5. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
28.01.2011 |
11:00 |
6. |
Los Umakajdos
(M. Šafaříková,
D. Kubričanová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
20.01.2011 |
18:00 |
6. |
černí hakeni
(d. hák,
b. schwarc)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
11.01.2011 |
12:00 |
6. |
Rychlé sheepy
(K. Dušek,
V. Kríž)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
31.12.2010 |
10:00 |
5. |
pardáli
(p. skala,
i. wolf)
|
|
S:3 |
|
18.12.2010 |
12:00 |
5. |
Pineapples
(M. Bendová,
M. Vokřínek)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
06.12.2010 |
10:00 |
5. |
Šestky
(P. Benešová,
E. P)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
29.11.2010 |
18:30 |
4. |
draci
(j. kolářová,
M. Jung)
|
|
3:0 |
|
28.11.2010 |
14:00 |
4. |
Pavouci
(P. Smeliková,
T. Fischer)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
18.11.2010 |
20:30 |
4. |
O5 Nic
(C. Gomez,
J. Heřman)
|
|
0:3 |
Comments
|
09.11.2010 |
22:00 |
4. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.10.2010 |
20:30 |
3. |
Neškodní
(T. Nguyen,
J. Novotný)
|
|
1:3 |
Comments
|
23.10.2010 |
13:00 |
3. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
P. John)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Comments
|
23.10.2010 |
10:00 |
3. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
19.10.2010 |
22:00 |
3. |
DUPI
(J. Piš,
J. Ducháček)
|
Areál volného času Gutova |
S:3 |
Comments
|
|
|
8. |
Medičky
(M. Partišová,
L. Šafránková)
|
|
S:S |
|
|
|
4. |
Kuřátko s bábou:-)
(J. Harasim,
I. Lauermannová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
4. |
Thelma a Luisa
(B. Veselá,
M. Horálek)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Blbý a blbější
(P. Pánek,
T. Hojková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
MáJa
(M. Hrabánková,
J. Kyzour)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
6. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
pardáli
(p. skala,
i. wolf)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Krisgang
(K. Ledecký,
K. Hniličková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Buřtíci
(H. Bednář,
P. Zamrazilová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
TD Team
(D. Švidraň,
T. Bibková)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Lamíci
(M. Kyzlíková,
T. Hora)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Nejhoršáci
(P. Jiroušková,
J. Pribyl)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Rum z brambor
(L. Příšovský,
I. Morávková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Kuna písečná
(M. Konecny,
A. Zvelebilová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Eagles
(T. Řimnáčová,
J. Havle)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Victorious secret
(M. Bůnová,
V. Tomčányi)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Plovki
(D. Palivcová,
J. Pastucha)
|
|
S:S |
|
|
|
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
6. |
La míčky
(T. Hažmuková,
J. Mašát)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
LoPa11
(L. Klápová,
V. Mück)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Cácorky
(P. Přibyl,
L. Kittrichová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Šmelky
(M. Kaltounková,
V. Ryba)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Písečná bouře
(J. Drda,
D. Palivcová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Zamotané klubíčko
(M. Kubíček,
M. Kubíček)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Perníkářky
(B. Petrušková,
K. Benešová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
MáJa
(M. Hrabánková,
J. Kyzour)
|
|
S:S |
|
|
|
6. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Hmmm
(Z. Hlinkova,
P. Pelykán)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Blbý a blbější
(P. Pánek,
T. Hojková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Sexy mozky
(J. Borecký,
K. Čiháková)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Sisi
(A. Marcinik,
J. Veselá)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Brambory v řádku, vše v pořádku
(J. Šmídlová,
J. Marek)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
6. |
Písečná bouře
(J. Drda,
D. Palivcová)
|
|
S:S |
|
|
|
4. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
[email protected]
(O. ,
O. Nováková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
6. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Pantáta
(M. Chlebíková,
J. Frnoch)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
No problem
(K. Punčochová,
R. Čížek)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Beaches
(L. Mejsnarova,
M. Mejznar)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
6. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
S:3 |
Comments
|