Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
01.07.2021 |
00:10 |
2. |
Kocouři
(R. Brokl,
P. Machovec)
|
|
S:S |
|
25.06.2021 |
08:00 |
2. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
|
0:2 |
|
23.06.2021 |
20:00 |
2. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Comments
|
14.06.2021 |
18:00 |
2. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
CTC Tenis Hodkovičky |
2:0 |
Comments
|
26.05.2021 |
18:00 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
|
2:0 |
Comments
|
23.05.2021 |
18:00 |
1. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
19.05.2021 |
19:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
09.05.2021 |
17:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
Comments
|
29.09.2020 |
19:00 |
2. |
Kujonis
(T. Trčka,
Š. Miksa)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
27.09.2020 |
19:44 |
2. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
|
2:S |
Comments
|
23.09.2020 |
21:00 |
2. |
Sandra
(S. Čerňanská,
O. Sýkora)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
Comments
|
21.09.2020 |
17:00 |
2. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
|
2:1 |
Comments
|
04.09.2020 |
19:00 |
2. |
Sandra
(S. Čerňanská,
O. Sýkora)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
03.09.2020 |
20:00 |
2. |
Těchryby
(J. Hofštetr,
A. Bízková)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
24.08.2020 |
20:00 |
2. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
19.08.2020 |
19:00 |
2. |
P&R dream team
(R. Plašil,
P. Hajkova)
|
Hamr Braník |
2:0 |
Comments
|
16.08.2020 |
18:00 |
2. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
|
0:2 |
Comments
|
07.08.2020 |
14:07 |
2. |
Kujonis
(T. Trčka,
Š. Miksa)
|
|
2:S |
Comments
|
05.08.2020 |
19:00 |
2. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
03.08.2020 |
19:00 |
2. |
Šestky
(P. Heider,
M. Pavelek)
|
|
1:2 |
Comments
|
28.07.2020 |
18:00 |
2. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
|
2:1 |
Comments
|
27.07.2020 |
19:30 |
2. |
Sandra
(S. Čerňanská,
O. Sýkora)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
13.07.2020 |
00:10 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
|
0:2 |
|
09.07.2020 |
19:00 |
1. |
Dřeváci
(O. Svatoš,
H. Záhlava)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
25.06.2020 |
19:00 |
1. |
Run & Fun
(J. Princ,
M. Pešek)
|
|
1:2 |
|
24.06.2020 |
20:00 |
1. |
Sekáči
(J. Klášterka,
R. Brokl)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
15.06.2020 |
17:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
11.06.2020 |
18:00 |
1. |
Dřeváci
(O. Svatoš,
H. Záhlava)
|
|
0:2 |
Comments
|
10.06.2020 |
18:00 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
|
2:0 |
Comments
|
09.06.2020 |
19:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
2:0 |
Comments
|
05.05.2020 |
23:21 |
2. |
Noemo
(M. Michálek,
J. Němeček)
|
|
2:S |
Comments
|
30.04.2020 |
17:00 |
2. |
DD&KK
(D. Dohnalová,
K. Karel)
|
|
1:2 |
Comments
|
30.04.2020 |
11:00 |
2. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
26.04.2020 |
17:00 |
2. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
|
2:1 |
|
09.03.2020 |
20:30 |
2. |
Sandra
(S. Čerňanská,
O. Sýkora)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
02.03.2020 |
22:58 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
S:2 |
Comments
|
02.03.2020 |
17:20 |
1. |
Dřeváci
(O. Svatoš,
H. Záhlava)
|
|
S:2 |
Comments
|
27.02.2020 |
17:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
20.02.2020 |
19:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
1:2 |
Comments
|
03.02.2020 |
00:10 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
|
2:S |
|
31.01.2020 |
08:00 |
2. |
SPM
(J. Holub,
P. Novotný)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
20.01.2020 |
19:30 |
2. |
Sekáči
(J. Klášterka,
R. Brokl)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
09.01.2020 |
19:00 |
2. |
Abeceda
(B. Procházková,
M. Obluková)
|
Tenis Svornost |
2:0 |
Comments
|
02.01.2020 |
00:10 |
2. |
Abeceda
(B. Procházková,
M. Obluková)
|
|
S:S |
|
01.01.2020 |
21:53 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
|
2:S |
Comments
|
21.12.2019 |
17:00 |
2. |
DD&KK
(D. Dohnalová,
K. Karel)
|
|
1:2 |
Comments
|
12.12.2019 |
19:00 |
2. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
Tenis Hajnovka |
1:2 |
Comments
|
28.11.2019 |
21:25 |
1. |
Medlin team
(P. Medlin,
P. Medlín)
|
|
2:S |
Comments
|
28.11.2019 |
21:25 |
1. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
2:S |
Comments
|
25.11.2019 |
19:00 |
1. |
Reggaeboys
(L. Merhaut,
M. Lang)
|
|
0:2 |
|
10.11.2019 |
19:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Tenis Ládví |
0:2 |
Comments
|
04.11.2019 |
18:00 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
|
0:2 |
Comments
|
30.10.2019 |
20:30 |
2. |
Abeceda
(B. Procházková,
M. Obluková)
|
|
2:0 |
Comments
|
22.10.2019 |
16:30 |
2. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
1:2 |
Comments
|
17.10.2019 |
20:00 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
|
2:1 |
Comments
|
09.10.2019 |
19:00 |
2. |
DD&KK
(D. Dohnalová,
K. Karel)
|
LTC Modřany 2005 |
2:0 |
Comments
|
25.09.2019 |
17:00 |
2. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:2 |
|
23.09.2019 |
19:00 |
2. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
|
0:2 |
Comments
|
05.09.2019 |
18:00 |
2. |
Sankoud 92
(S. Rakoušová,
T. Bruder)
|
|
2:0 |
Comments
|
28.08.2019 |
14:47 |
2. |
Rog & Raf
(J. Novák,
J. Mysliveček)
|
|
2:S |
Comments
|
27.08.2019 |
19:30 |
2. |
Prudiči
(M. Treplová,
R. Brokl)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
23.08.2019 |
06:57 |
2. |
RS
(T. Ristovský,
O. Šíma)
|
|
2:S |
Comments
|
21.08.2019 |
17:00 |
2. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
29.07.2019 |
17:00 |
2. |
Prudiči
(M. Treplová,
R. Brokl)
|
Hamr Braník |
2:1 |
Comments
|
10.07.2019 |
21:00 |
2. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
09.07.2019 |
19:00 |
2. |
Sankoud 92
(S. Rakoušová,
T. Bruder)
|
Sportcentrum Radlice |
2:0 |
Comments
|
28.06.2019 |
11:00 |
3. |
Sandra
(S. Čerňanská,
O. Sýkora)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
19.06.2019 |
21:30 |
3. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
|
17.06.2019 |
20:30 |
3. |
Matla a Zmetek
(T. Horká,
P. Šedivý)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
28.09.2018 |
15:30 |
2. |
Agentky
(N. Novotna,
E. Řezníčková)
|
Hamr Braník |
0:2 |
Comments
|
20.09.2018 |
20:00 |
2. |
Kliďáskové
(A. Bystrická,
J. Mašín)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Comments
|
17.09.2018 |
21:30 |
2. |
Taus 1825
(J. Hrubý,
I. Hrubá)
|
|
S:2 |
Comments
|
12.09.2018 |
18:00 |
2. |
Sankoud 92
(S. Rakoušová,
T. Bruder)
|
|
2:0 |
|
02.09.2018 |
17:00 |
1. |
Kliďáskové
(A. Bystrická,
J. Mašín)
|
Hamr Záběhlice |
S:2 |
|
30.08.2018 |
17:00 |
1. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
|
2:1 |
Comments
|
23.08.2018 |
11:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
20.08.2018 |
14:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
0:2 |
Comments
|
12.07.2018 |
19:00 |
2. |
Ventyl a Skilma
(M. Spálenský,
T. Dospěl)
|
Tenis Hajnovka |
0:2 |
|
10.07.2018 |
19:00 |
2. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
Hotel a Sportcentrum Čechie |
0:2 |
|
09.07.2018 |
19:00 |
2. |
Kliďáskové
(A. Bystrická,
J. Mašín)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
27.06.2018 |
18:00 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
|
1:2 |
Comments
|
22.06.2018 |
11:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:2 |
Comments
|
07.06.2018 |
15:30 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hotel a Sportcentrum Čechie |
0:2 |
Comments
|
21.05.2018 |
18:00 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
|
2:1 |
Comments
|
19.05.2018 |
18:30 |
2. |
Tenisovy team
(J. Štiller,
T. Kobešová)
|
Hotel a Sportcentrum Čechie |
2:0 |
Comments
|
15.05.2018 |
19:00 |
2. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
|
2:0 |
Comments
|
24.04.2018 |
19:00 |
3. |
JardaJana
(J. Steckovičová,
J. Zdvihal)
|
|
2:0 |
|
10.04.2018 |
17:30 |
3. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
Tenis Cibulka |
2:1 |
|
13.03.2018 |
20:30 |
3. |
R2-D2
(R. David,
R. David)
|
Hotel a Sportcentrum Čechie |
0:2 |
Comments
|
06.03.2018 |
19:00 |
3. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
28.02.2018 |
20:00 |
2. |
JardaJana
(J. Steckovičová,
J. Zdvihal)
|
|
S:2 |
|
20.02.2018 |
20:00 |
2. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
|
1:2 |
Comments
|
09.02.2018 |
12:00 |
2. |
Petr a Pavla
(P. Čermák,
P. Hovorková)
|
Sportcentrum Radlice |
0:2 |
|
07.02.2018 |
19:30 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
Tenis Hajnovka |
2:0 |
Comments
|
19.01.2018 |
19:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:2 |
Comments
|
05.01.2018 |
17:30 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
2:0 |
Comments
|
02.01.2018 |
10:20 |
2. |
Rosomáci
(M. Lomoz,
Z. Makovský)
|
|
S:S |
|
02.01.2018 |
10:20 |
2. |
LuKa
(K. Svatoňová,
L. Hrdý)
|
|
S:S |
|
02.01.2018 |
10:20 |
2. |
RS
(T. Ristovský,
O. Šíma)
|
|
S:S |
|
03.12.2017 |
19:00 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
Tenis Ládví |
2:0 |
Comments
|
26.11.2017 |
11:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
0:2 |
Comments
|
15.11.2017 |
19:30 |
1. |
2Hrošíci
(R. Kabát,
P. Čepek)
|
Tenis Hajnovka |
1:2 |
Comments
|
03.11.2017 |
19:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
0:2 |
Comments
|
28.10.2017 |
18:00 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
Tenis Ládví |
2:1 |
Comments
|
24.10.2017 |
12:00 |
1. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
Hotel a Sportcentrum Čechie |
2:0 |
Comments
|
19.10.2017 |
14:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
0:2 |
Comments
|
13.10.2017 |
10:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Comments
|
21.09.2017 |
10:30 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hotel a Sportcentrum Čechie |
2:0 |
Comments
|
20.09.2017 |
17:30 |
1. |
Parádníci
(R. Erde,
M. Patěk)
|
Tenis Svornost |
2:0 |
|
05.09.2017 |
19:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Comments
|
17.08.2017 |
19:00 |
2. |
Parádníci
(R. Erde,
M. Patěk)
|
Tenis Ládví |
2:0 |
Comments
|
26.06.2017 |
09:00 |
1. |
TA Hájek Třebíč
(M. Voříšek,
Z. Švejcar)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
16.06.2017 |
20:00 |
1. |
Luxren
(I. Šašek,
P. P.)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
|
05.06.2017 |
16:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Tenis Hajnovka |
2:0 |
Comments
|
|
|
1. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
|
S:2 |
|
|
|
2. |
RS
(T. Ristovský,
O. Šíma)
|
|
2:S |
|
|
|
1. |
2Hrošíci
(R. Kabát,
P. Čepek)
|
|
S:2 |
Comments
|
|
|
2. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
2:S |
|
|
|
1. |
TA Hájek Třebíč
(M. Voříšek,
Z. Švejcar)
|
|
S:2 |
|
|
|
1. |
MIHY
(M. Šprysl,
H. Miler)
|
|
S:2 |
|
|
|
1. |
Luxren
(I. Šašek,
P. P.)
|
|
S:2 |
|
|
|
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
S:2 |
|
|
|
1. |
TA Hájek Třebíč
(M. Voříšek,
Z. Švejcar)
|
|
2:S |
|
|
|
3. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
|
S:2 |
|
|
|
2. |
Tenisovy team
(J. Štiller,
T. Kobešová)
|
|
2:S |
|
|
|
2. |
SteckovicovaFalta
(M. Falta,
J. Steckovičová)
|
|
2:S |
Comments
|
|
|
1. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
|
S:2 |
|
|
|
3. |
JardaJana
(J. Steckovičová,
J. Zdvihal)
|
|
2:S |
|
|
|
2. |
Tennis Bros
(M. Koenigstein,
J. Bartek)
|
|
2:S |
Comments
|