Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
02.10.2020 |
18:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
20.09.2020 |
18:00 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
16.09.2020 |
19:00 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.09.2020 |
15:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
03.09.2020 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
02.09.2020 |
19:00 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
25.08.2020 |
19:30 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
19.08.2020 |
19:30 |
4. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.08.2020 |
19:30 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
06.08.2020 |
20:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
06.08.2020 |
19:00 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.07.2020 |
19:30 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
02.07.2020 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
30.06.2020 |
19:00 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.06.2020 |
18:30 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
21.06.2020 |
16:00 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
14.06.2020 |
18:00 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
09.06.2020 |
17:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
06.06.2020 |
17:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
31.05.2020 |
19:00 |
6. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
3:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
5. |
Chakko
(A. Sharma,
K. Vasudev)
|
|
S:S |
|
20.05.2020 |
21:50 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:3 |
Comments
|
26.02.2020 |
21:57 |
5. |
KPP
(J. Kubný,
J. Skála)
|
|
3:S |
Comments
|
26.02.2020 |
19:00 |
5. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
20.02.2020 |
19:00 |
5. |
Jeremi B
(D. Krejčík,
J. Bušek)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
06.02.2020 |
20:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
2:3 |
Comments
|
31.01.2020 |
04:04 |
4. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
|
S:3 |
Comments
|
27.01.2020 |
13:35 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
S:3 |
Comments
|
21.01.2020 |
20:00 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
21.01.2020 |
19:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
15.12.2019 |
19:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
12.12.2019 |
20:30 |
5. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
06.12.2019 |
09:33 |
5. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
|
3:S |
Comments
|
01.12.2019 |
19:58 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Comments
|
27.11.2019 |
20:00 |
5. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
19.11.2019 |
20:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
06.11.2019 |
19:00 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
01.11.2019 |
08:15 |
6. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
|
3:S |
|
22.10.2019 |
20:30 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
3:1 |
|
13.10.2019 |
18:00 |
6. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
09.10.2019 |
19:30 |
6. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.10.2019 |
00:10 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
2:3 |
|
01.10.2019 |
00:10 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
S:S |
|
30.09.2019 |
20:49 |
5. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
|
3:S |
Comments
|
11.09.2019 |
20:00 |
5. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
27.08.2019 |
21:45 |
4. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
3:S |
Comments
|
14.08.2019 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.08.2019 |
19:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
07.08.2019 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
31.07.2019 |
20:00 |
5. |
HŘEBCI
(K. Dunička,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
28.07.2019 |
19:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.07.2019 |
19:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
18.07.2019 |
19:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
30.06.2019 |
20:00 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.06.2019 |
20:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.06.2019 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
24.06.2019 |
15:45 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
S:3 |
Comments
|
22.05.2019 |
14:29 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
3:S |
Comments
|
12.05.2019 |
15:00 |
6. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.05.2019 |
20:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
05.05.2019 |
19:00 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
|
1:3 |
Comments
|
30.04.2019 |
20:30 |
6. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
28.04.2019 |
19:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
16.04.2019 |
20:30 |
6. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
14.04.2019 |
17:00 |
6. |
Mladej a Starej
(L. vojta,
?. vojta)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
26.03.2019 |
21:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
24.03.2019 |
17:00 |
6. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
1:3 |
Comments
|
14.03.2019 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:1 |
|
10.03.2019 |
15:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
02.03.2019 |
17:00 |
6. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
28.02.2019 |
21:30 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
28.02.2019 |
19:00 |
6. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
26.02.2019 |
20:00 |
6. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
30.01.2019 |
20:30 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
24.01.2019 |
19:00 |
8. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.01.2019 |
10:00 |
8. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
19.01.2019 |
19:00 |
8. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
02.01.2019 |
00:10 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
S:S |
|
02.01.2019 |
00:10 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:S |
|
09.12.2018 |
13:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
06.12.2018 |
19:30 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
24.11.2018 |
19:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
15.11.2018 |
19:00 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
13.11.2018 |
19:30 |
6. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
11.11.2018 |
18:00 |
6. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
29.10.2018 |
17:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:S |
|
24.10.2018 |
19:30 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
24.10.2018 |
19:00 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
16.10.2018 |
20:00 |
6. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
22.05.2018 |
20:00 |
7. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
02.05.2018 |
10:28 |
7. |
Psycholemry z jeskyně
(L. Kučerová,
K. K.)
|
|
S:S |
|
29.04.2018 |
19:00 |
7. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
29.04.2018 |
17:00 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.04.2018 |
19:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
22.03.2018 |
19:30 |
7. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
22.03.2018 |
19:30 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
13.03.2018 |
19:30 |
7. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
27.02.2018 |
19:30 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
14.02.2018 |
19:30 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
11.02.2018 |
15:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
09.01.2018 |
20:30 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
09.01.2018 |
20:00 |
7. |
VelHod
(L. Velíšek,
M. Hodíková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
07.01.2018 |
20:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
07.01.2018 |
18:00 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
21.12.2017 |
19:00 |
6. |
Neratkovci
(Š. Kučerová,
K. Prejzek)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
07.12.2017 |
20:00 |
6. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
05.12.2017 |
20:30 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
05.12.2017 |
20:00 |
6. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
30.11.2017 |
20:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
|
2:3 |
Comments
|
29.11.2017 |
20:00 |
6. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
28.11.2017 |
20:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
2:3 |
Comments
|
09.11.2017 |
20:00 |
6. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
25.10.2017 |
20:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
19.10.2017 |
19:30 |
7. |
Dráčci
(J. Mikšík,
A. Siobosová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
18.10.2017 |
20:00 |
7. |
Demoteam
(H. Pekárková,
J. Sachl)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
17.10.2017 |
20:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
|
|
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
ŠVIHÁCI
(P. Prouza,
K. Mádr)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Fridlíci
(M. Sedláčková,
J. Friedl)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Sršni Písek
(A. Lejčar,
D. Nahodil)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
|
S:S |
Comments
|