Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
04.10.2020 |
19:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
22.09.2020 |
19:30 |
1. |
FIGHT FOR DREAMS
(P. Čapek,
M. Doleželová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
21.09.2020 |
19:30 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
09.09.2020 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
06.09.2020 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
02.09.2020 |
13:49 |
2. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
|
3:S |
Comments
|
20.08.2020 |
19:00 |
2. |
Chakko
(A. Sharma,
K. Vasudev)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.08.2020 |
18:00 |
2. |
FIGHT FOR DREAMS
(P. Čapek,
M. Doleželová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.07.2020 |
17:30 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
28.07.2020 |
18:30 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.07.2020 |
21:00 |
1. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.07.2020 |
19:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
07.07.2020 |
18:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.06.2020 |
17:30 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
25.06.2020 |
18:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
24.06.2020 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
11.06.2020 |
19:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
10.06.2020 |
17:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
03.06.2020 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
01.06.2020 |
19:30 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.05.2020 |
20:39 |
2. |
Pan Sluníčko a šedá myška
(V. Křivánek,
O. Brožek)
|
|
3:S |
Comments
|
12.05.2020 |
17:30 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
28.04.2020 |
17:30 |
2. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.03.2020 |
19:00 |
2. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.02.2020 |
18:00 |
1. |
Pan Sluníčko a šedá myška
(V. Křivánek,
O. Brožek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
26.02.2020 |
17:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
17.02.2020 |
17:30 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
12.02.2020 |
18:30 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.01.2020 |
18:00 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
16.01.2020 |
17:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
13.01.2020 |
19:30 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
06.01.2020 |
19:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.12.2019 |
18:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
15.12.2019 |
20:05 |
2. |
Bohemian Rhapsody
(L. Soukupová,
M. Pokorný)
|
|
3:S |
Comments
|
05.12.2019 |
18:00 |
2. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
03.12.2019 |
17:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
26.11.2019 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
18.11.2019 |
18:30 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
11.11.2019 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
10.11.2019 |
17:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
17.10.2019 |
18:30 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
17.10.2019 |
17:30 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.10.2019 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
11.10.2019 |
12:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
23.09.2019 |
19:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
18.09.2019 |
17:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
17.09.2019 |
20:30 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
04.09.2019 |
17:30 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
26.08.2019 |
19:00 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.08.2019 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.08.2019 |
19:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
14.08.2019 |
19:30 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
31.07.2019 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
22.07.2019 |
17:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
Comments
|
17.07.2019 |
18:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
15.07.2019 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.06.2019 |
18:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.06.2019 |
18:30 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
19.06.2019 |
18:30 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
10.06.2019 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.05.2019 |
19:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.05.2019 |
20:30 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
26.05.2019 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
05.05.2019 |
19:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Comments
|
30.04.2019 |
18:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.04.2019 |
20:00 |
1. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.04.2019 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
22.04.2019 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
26.03.2019 |
19:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
26.03.2019 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
15.03.2019 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
06.03.2019 |
18:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
14.02.2019 |
18:00 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
13.02.2019 |
20:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.02.2019 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
05.02.2019 |
22:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.01.2019 |
17:30 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
20.01.2019 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
13.01.2019 |
19:30 |
1. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.01.2019 |
18:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.01.2019 |
18:00 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
19.12.2018 |
19:30 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.12.2018 |
19:30 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
03.12.2018 |
20:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.11.2018 |
17:30 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
25.11.2018 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
15.11.2018 |
19:30 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
12.11.2018 |
19:30 |
1. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.10.2018 |
19:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
30.10.2018 |
18:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
22.10.2018 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.10.2018 |
20:30 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.09.2018 |
11:23 |
1. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
|
3:S |
Comments
|
19.09.2018 |
18:00 |
1. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
17.09.2018 |
20:30 |
1. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.09.2018 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.08.2018 |
17:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
23.08.2018 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.08.2018 |
20:00 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.08.2018 |
19:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
27.07.2018 |
18:00 |
1. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.07.2018 |
19:30 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
18.07.2018 |
19:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
10.07.2018 |
18:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
20.06.2018 |
20:30 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
14.06.2018 |
19:30 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
07.06.2018 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
06.06.2018 |
20:00 |
1. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.05.2018 |
10:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
10.05.2018 |
19:00 |
1. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
09.05.2018 |
19:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
03.05.2018 |
19:30 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
25.04.2018 |
19:00 |
1. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
23.04.2018 |
17:30 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
22.04.2018 |
19:30 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
19.04.2018 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
25.03.2018 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
22.03.2018 |
17:00 |
1. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
07.03.2018 |
21:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
04.03.2018 |
17:30 |
1. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
23.02.2018 |
18:00 |
1. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
18.02.2018 |
19:30 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.02.2018 |
18:00 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
06.02.2018 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
31.01.2018 |
17:30 |
1. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.01.2018 |
20:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
09.01.2018 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
08.01.2018 |
21:30 |
1. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
21.12.2017 |
21:00 |
1. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
19.12.2017 |
17:30 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
17.12.2017 |
16:00 |
1. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
17.12.2017 |
15:00 |
1. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
14.11.2017 |
19:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.11.2017 |
20:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.11.2017 |
20:00 |
1. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
|
3:2 |
Comments
|
07.11.2017 |
18:30 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
30.10.2017 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
29.10.2017 |
20:00 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
23.10.2017 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
12.10.2017 |
18:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
11.09.2017 |
19:30 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
11.09.2017 |
18:30 |
1. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
07.09.2017 |
18:30 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
03.09.2017 |
20:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
17.08.2017 |
19:30 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
15.08.2017 |
19:00 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
15.08.2017 |
18:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
07.08.2017 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
31.07.2017 |
17:30 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
19.07.2017 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
17.07.2017 |
19:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
22.06.2017 |
18:00 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
21.06.2017 |
20:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
15.06.2017 |
18:00 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
05.06.2017 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
29.05.2017 |
19:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
24.05.2017 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
15.05.2017 |
18:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
04.05.2017 |
20:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
30.04.2017 |
16:30 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.04.2017 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
11.04.2017 |
20:00 |
1. |
Tuc
(I. Efimov,
A. Polishchuk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
03.04.2017 |
20:00 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
02.04.2017 |
19:00 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
23.03.2017 |
18:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.03.2017 |
18:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
07.03.2017 |
19:30 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
28.02.2017 |
18:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
24.02.2017 |
19:00 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
14.02.2017 |
19:00 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
05.02.2017 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
19.01.2017 |
18:00 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
12.01.2017 |
19:30 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
10.01.2017 |
20:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
08.01.2017 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
01.01.2017 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.12.2016 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
10.12.2016 |
17:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
04.12.2016 |
16:30 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
22.11.2016 |
18:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
13.11.2016 |
17:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
06.11.2016 |
18:30 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
02.11.2016 |
20:30 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
26.10.2016 |
19:00 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.10.2016 |
20:30 |
3. |
KZ TEAM
(J. Pláteník,
Z. Doležel)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.10.2016 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
09.10.2016 |
18:00 |
3. |
VELKÁ MORAVA
(P. Halátek,
V. Špaňhel)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
09.10.2016 |
17:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
|
|
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
|
3:S |
|