Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
30.05.2019 |
16:57 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
|
S:3 |
Comments
|
24.05.2019 |
18:00 |
3. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.05.2019 |
18:00 |
3. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
07.05.2019 |
18:30 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.04.2019 |
19:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.04.2019 |
20:00 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
23.04.2019 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Comments
|
08.04.2019 |
20:00 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
27.03.2019 |
17:45 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
25.03.2019 |
19:30 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.03.2019 |
18:30 |
3. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.03.2019 |
19:30 |
3. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
27.02.2019 |
20:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
19.02.2019 |
18:00 |
4. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
13.02.2019 |
19:30 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
10.02.2019 |
19:00 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
3:0 |
Comments
|
28.05.2018 |
19:00 |
3. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.05.2018 |
19:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
22.05.2018 |
19:00 |
3. |
Ořech
(V. Fučík,
T. Kozák)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
21.05.2018 |
20:30 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
25.04.2018 |
19:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
19.04.2018 |
18:00 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.04.2018 |
19:00 |
3. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
12.04.2018 |
19:00 |
3. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
24.03.2018 |
11:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
21.03.2018 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
20.03.2018 |
18:30 |
3. |
Ořech
(V. Fučík,
T. Kozák)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
18.03.2018 |
19:00 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
27.02.2018 |
19:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
20.02.2018 |
20:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.02.2018 |
17:00 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
09.02.2018 |
18:00 |
3. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.01.2018 |
19:30 |
2. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
15.01.2018 |
19:00 |
2. |
Ranhojiči
(P. Kozák,
M. Koleják)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
09.01.2018 |
21:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
04.01.2018 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
21.12.2017 |
20:00 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
18.12.2017 |
20:00 |
3. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
17.12.2017 |
20:00 |
3. |
Jana Ryšánková
(J. Ryšánková,
P. Čech)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
01.12.2017 |
10:20 |
3. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
|
S:S |
|
20.11.2017 |
19:00 |
3. |
HonDa
(H. Pipek,
D. Bukovský)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
13.11.2017 |
18:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
08.11.2017 |
19:00 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
25.10.2017 |
20:00 |
4. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
24.10.2017 |
19:00 |
4. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
20.10.2017 |
07:00 |
4. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
14.10.2017 |
20:00 |
4. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
31.05.2017 |
20:30 |
4. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.05.2017 |
19:00 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
29.05.2017 |
18:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
23.05.2017 |
19:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
28.03.2017 |
19:30 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
27.03.2017 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
20.03.2017 |
19:00 |
3. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
|
3:0 |
Comments
|
12.03.2017 |
16:30 |
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
21.02.2017 |
18:00 |
3. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
|
0:3 |
Comments
|
19.02.2017 |
17:30 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
13.02.2017 |
19:00 |
3. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:2 |
Comments
|
30.01.2017 |
19:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
29.01.2017 |
18:00 |
3. |
Klidnej a Trpělivej
(J. Honek,
R. Novák)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
27.01.2017 |
17:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
1:3 |
|
23.01.2017 |
18:00 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
|
3:1 |
|
22.12.2016 |
18:00 |
3. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
|
2:3 |
|
21.12.2016 |
18:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
|
3:0 |
Comments
|
18.12.2016 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
|
3:1 |
Comments
|
11.12.2016 |
18:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
28.11.2016 |
19:00 |
3. |
KZ TEAM
(J. Pláteník,
Z. Doležel)
|
Děkanka |
1:3 |
|
23.11.2016 |
07:00 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
|
0:3 |
|
08.11.2016 |
21:00 |
3. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
3:2 |
Comments
|
07.11.2016 |
18:00 |
3. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
|
3:1 |
Comments
|
19.10.2016 |
20:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
1:3 |
Comments
|
15.10.2016 |
14:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
|
0:3 |
|
13.10.2016 |
08:00 |
2. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
09.10.2016 |
20:00 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
|
2:3 |
Comments
|
26.09.2016 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
19.09.2016 |
19:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
14.09.2016 |
18:00 |
3. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
13.09.2016 |
19:00 |
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
12.09.2016 |
17:30 |
3. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
30.08.2016 |
18:00 |
3. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
29.08.2016 |
18:30 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
25.08.2016 |
19:00 |
3. |
Demapek
(P. Kozák,
D. Maršálová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
24.08.2016 |
19:30 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
25.07.2016 |
18:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
18.07.2016 |
19:00 |
2. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.07.2016 |
16:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
13.07.2016 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
21.06.2016 |
20:00 |
3. |
Demapek
(P. Kozák,
D. Maršálová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
16.06.2016 |
19:30 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
|
3:0 |
Comments
|
12.06.2016 |
18:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
09.06.2016 |
20:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
13.05.2016 |
18:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
09.05.2016 |
19:00 |
3. |
UCBeďas
(J. Švejnoha,
J. Čermák)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
27.04.2016 |
18:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
25.04.2016 |
20:00 |
4. |
Klidnej a Trpělivej
(J. Honek,
R. Novák)
|
|
3:1 |
Comments
|
16.04.2016 |
16:00 |
4. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
3:2 |
Comments
|
15.04.2016 |
07:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:0 |
Comments
|
14.04.2016 |
19:00 |
4. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
21.03.2016 |
20:00 |
3. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
20.03.2016 |
15:30 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
17.03.2016 |
20:30 |
3. |
Babočky
(J. Hofírek,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
16.03.2016 |
07:00 |
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
23.02.2016 |
21:00 |
4. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
|
3:0 |
Comments
|
22.02.2016 |
21:00 |
4. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
21.02.2016 |
14:00 |
4. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
20.02.2016 |
10:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
|
|
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
200+
(J. Švejnoha,
M. Šíp)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Plašani
(M. Plachý,
L. Plachý)
|
|
S:3 |
|