Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
05.10.2020 |
00:10 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
S:3 |
|
05.10.2020 |
00:10 |
7. |
HP Praha
(H. Kratochvílová,
P. Kratochvíl)
|
|
S:3 |
|
03.10.2020 |
13:47 |
7. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.10.2020 |
13:47 |
7. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.09.2020 |
00:10 |
7. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
|
S:S |
|
06.09.2020 |
17:00 |
7. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
06.09.2020 |
12:07 |
7. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
|
3:S |
Comments
|
02.09.2020 |
19:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.08.2020 |
19:11 |
6. |
HP Praha
(H. Kratochvílová,
P. Kratochvíl)
|
|
S:S |
Comments
|
26.07.2020 |
20:00 |
6. |
Rychlá rota
(J. Kuličková,
H. Pilát)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.07.2020 |
19:30 |
6. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.07.2020 |
20:00 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
L. Lindovský)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
08.07.2020 |
19:39 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
3:S |
Comments
|
07.07.2020 |
21:15 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.06.2020 |
18:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
27.06.2020 |
14:00 |
6. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
10.06.2020 |
18:12 |
8. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
|
3:S |
Comments
|
09.06.2020 |
19:00 |
8. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
02.06.2020 |
20:00 |
8. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
25.05.2020 |
19:00 |
8. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
16.05.2020 |
10:00 |
9. |
Evil League of Evil
(M. Moucha,
J. Zeman)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
04.05.2020 |
17:50 |
9. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
|
S:3 |
Comments
|
10.03.2020 |
21:00 |
9. |
Hašani
(V. Hašek,
J. Hašková)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
08.03.2020 |
20:00 |
9. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
03.03.2020 |
20:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
03.03.2020 |
19:00 |
8. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
01.03.2020 |
18:00 |
8. |
MA&KA
(M. Knotková,
K. Štullerová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.02.2020 |
20:00 |
8. |
Dezertéři
(P. Janíček,
K. Hrtánová)
|
|
0:3 |
Comments
|
28.01.2020 |
19:30 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:0 |
|
27.01.2020 |
20:00 |
8. |
MiaMar
(M. Sedláček,
M. Jánošková)
|
|
1:3 |
Comments
|
21.01.2020 |
20:30 |
8. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
12.01.2020 |
16:00 |
8. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
02.01.2020 |
00:10 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
S:S |
|
30.12.2019 |
13:02 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
Comments
|
17.12.2019 |
18:21 |
7. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
S:3 |
Comments
|
08.12.2019 |
16:30 |
7. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
24.11.2019 |
18:48 |
8. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
3:S |
Comments
|
19.11.2019 |
21:00 |
8. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.11.2019 |
21:00 |
8. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
05.11.2019 |
19:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
23.10.2019 |
20:30 |
8. |
Černobyl
(L. Vicherek,
Š. Vadják)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
22.10.2019 |
19:30 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
20.10.2019 |
11:40 |
8. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:S |
Comments
|
09.10.2019 |
18:00 |
8. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
30.09.2019 |
22:38 |
8. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
|
3:S |
Comments
|
30.09.2019 |
21:00 |
8. |
Rychlej a Pomalej
(K. Horváth,
A. Yaroslavskyy)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
19.09.2019 |
17:00 |
8. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
06.09.2019 |
19:00 |
8. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
21.08.2019 |
19:00 |
7. |
T&P
(A. Fulka,
P. Matějka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
13.08.2019 |
18:00 |
7. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
11.08.2019 |
12:07 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
2:3 |
Comments
|
30.07.2019 |
21:54 |
8. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
Comments
|
30.07.2019 |
20:00 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
28.07.2019 |
17:00 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
27.07.2019 |
10:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
28.06.2019 |
08:42 |
9. |
Lamy
(F. Beneš,
M. Jírů)
|
|
3:S |
Comments
|
25.06.2019 |
20:00 |
9. |
T&P
(A. Fulka,
P. Matějka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
25.06.2019 |
19:00 |
9. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
19.06.2019 |
21:00 |
9. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
03.06.2019 |
00:10 |
9. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
S:S |
|
02.06.2019 |
13:14 |
9. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
|
S:3 |
Comments
|
23.05.2019 |
19:30 |
9. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
15.05.2019 |
20:30 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
14.05.2019 |
18:00 |
9. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
27.04.2019 |
14:00 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
27.04.2019 |
13:30 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
25.04.2019 |
21:00 |
8. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
16.04.2019 |
18:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
11.04.2019 |
19:00 |
8. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
1:3 |
Comments
|
24.03.2019 |
19:00 |
8. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
22.03.2019 |
17:00 |
8. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
20.03.2019 |
19:00 |
8. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
10.03.2019 |
19:00 |
8. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
26.02.2019 |
21:30 |
8. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
20.02.2019 |
21:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
17.02.2019 |
20:00 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
12.02.2019 |
21:00 |
8. |
Rozzlobené žárovky
(L. Wdowyczynová,
M. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
29.01.2019 |
20:30 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
26.01.2019 |
09:29 |
7. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
3:S |
Comments
|
15.01.2019 |
21:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
Comments
|
07.01.2019 |
20:00 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
|
|
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
3:1 |
Comments
|