Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
06.09.2020 |
20:00 |
4. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
04.09.2020 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
31.08.2020 |
18:00 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.08.2020 |
18:00 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
04.08.2020 |
18:00 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
02.08.2020 |
18:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
21.07.2020 |
19:30 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
14.07.2020 |
19:00 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
09.07.2020 |
20:51 |
4. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.07.2020 |
08:36 |
4. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Comments
|
30.06.2020 |
17:00 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
27.06.2020 |
18:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
15.06.2020 |
08:36 |
5. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
|
3:S |
Comments
|
05.06.2020 |
17:00 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
31.05.2020 |
18:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
27.05.2020 |
18:00 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
21.05.2020 |
00:10 |
6. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
S:S |
|
17.03.2020 |
20:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
Comments
|
12.03.2020 |
07:30 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
09.03.2020 |
19:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
26.02.2020 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.02.2020 |
20:00 |
4. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
12.02.2020 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
08.02.2020 |
09:00 |
4. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
31.01.2020 |
00:17 |
5. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
|
3:S |
Comments
|
22.01.2020 |
18:00 |
5. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
13.01.2020 |
19:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
09.01.2020 |
20:30 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
21.12.2019 |
11:00 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
19.12.2019 |
17:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
16.12.2019 |
17:00 |
6. |
Dvje holki
(V. Nováková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
08.12.2019 |
18:00 |
6. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
28.11.2019 |
18:00 |
6. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
22.11.2019 |
17:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.11.2019 |
20:00 |
6. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
07.11.2019 |
19:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:1 |
Comments
|
30.10.2019 |
08:01 |
5. |
Banáni
(D. Le,
P. Trung Luong)
|
|
3:S |
Comments
|
26.10.2019 |
10:00 |
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
23.10.2019 |
19:30 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.10.2019 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
30.09.2019 |
20:30 |
6. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
15.09.2019 |
18:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
13.09.2019 |
16:30 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
08.09.2019 |
18:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
02.08.2019 |
09:58 |
6. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
|
S:3 |
Comments
|
02.08.2019 |
09:57 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
S:3 |
Comments
|
02.08.2019 |
09:57 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
S:3 |
Comments
|
02.08.2019 |
09:57 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.07.2019 |
19:00 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
23.07.2019 |
18:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
20.07.2019 |
18:41 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Comments
|
12.07.2019 |
18:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
24.06.2019 |
20:00 |
4. |
Mladej a Starej
(L. vojta,
?. vojta)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
19.06.2019 |
19:00 |
4. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
17.06.2019 |
20:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
10.06.2019 |
18:00 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.05.2019 |
07:31 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:3 |
Comments
|
21.05.2019 |
19:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
19.05.2019 |
17:00 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.05.2019 |
19:30 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
30.04.2019 |
18:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
28.04.2019 |
19:16 |
5. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Comments
|
10.04.2019 |
19:30 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
05.04.2019 |
18:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
27.03.2019 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
27.03.2019 |
17:00 |
6. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
2:3 |
Comments
|
20.03.2019 |
20:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
10.03.2019 |
15:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
03.03.2019 |
19:30 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:0 |
|
21.02.2019 |
19:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
17.02.2019 |
11:00 |
7. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
|
3:0 |
|
13.02.2019 |
19:30 |
7. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
31.01.2019 |
17:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
27.01.2019 |
20:00 |
6. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
22.01.2019 |
18:30 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
09.01.2019 |
18:30 |
6. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
27.12.2018 |
18:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
15.12.2018 |
10:00 |
6. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
13.12.2018 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:2 |
Comments
|
04.12.2018 |
18:00 |
6. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
23.11.2018 |
20:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
15.11.2018 |
20:29 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:1 |
Comments
|
10.11.2018 |
18:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
09.11.2018 |
17:30 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
29.10.2018 |
19:30 |
7. |
Lamy
(P. Oliveriusová,
F. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
21.10.2018 |
18:00 |
7. |
Těsně vedle
(H. Eisenmann,
K. Mazáková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
16.10.2018 |
19:00 |
7. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.10.2018 |
08:19 |
7. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
3:S |
Comments
|
25.03.2018 |
10:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
25.03.2018 |
10:00 |
6. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
15.03.2018 |
18:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
24.02.2018 |
14:00 |
7. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
07.02.2018 |
19:30 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
07.02.2018 |
18:30 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
04.02.2018 |
18:00 |
7. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
|
3:1 |
|
|
|
6. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
JiMa
(M. Zbránková,
J. Dvořák)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Petrovický expres
(A. Zahradníčková,
M. Andrýs)
|
|
S:3 |
|