Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
07.10.2013 |
08:34 |
4. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
|
S:S |
|
07.10.2013 |
08:34 |
4. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
|
S:S |
|
03.10.2013 |
20:00 |
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.08.2013 |
17:00 |
4. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
07.08.2013 |
17:00 |
4. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
|
3:1 |
|
01.08.2013 |
03:04 |
5. |
VolejVole!
(A. Jurík,
K. Kunešová)
|
|
S:S |
|
28.07.2013 |
09:30 |
5. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
25.07.2013 |
20:00 |
5. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
08.07.2013 |
17:00 |
5. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
21.06.2013 |
17:00 |
5. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
21.06.2013 |
17:00 |
5. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
17.06.2013 |
22:00 |
5. |
Krutibrko
(M. Pešek,
Z. Pecková)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
27.05.2013 |
17:00 |
5. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
21.05.2013 |
17:00 |
5. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
09.05.2013 |
19:00 |
5. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:1 |
|
01.05.2013 |
12:13 |
5. |
Sexy mozky
(J. Borecký,
K. Čiháková)
|
|
S:S |
|
30.04.2013 |
18:00 |
5. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
14.04.2013 |
11:00 |
5. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
14.04.2013 |
10:00 |
5. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
10.04.2013 |
21:00 |
5. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Comments
|
28.03.2013 |
21:00 |
5. |
Timmy
(A. Šťástková,
J. Mrňák)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
27.03.2013 |
21:00 |
5. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
22.03.2013 |
20:30 |
5. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.03.2013 |
21:00 |
5. |
Dixi
(P. Hoderová,
J. Janková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
01.03.2013 |
10:00 |
6. |
Romantici
(J. Bušta,
L. Matoušková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
25.02.2013 |
16:00 |
6. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
14.02.2013 |
10:00 |
6. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.01.2013 |
19:00 |
6. |
Šrotovač
(D. Hrianka,
K. Falcmanová)
|
|
1:3 |
|
27.01.2013 |
17:00 |
6. |
Poker face
(K. Marková,
M. Matoušek)
|
|
3:0 |
|
26.01.2013 |
11:30 |
6. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
|
3:1 |
Comments
|
15.01.2013 |
13:00 |
6. |
Géte a Šiler
(M. Šafaříková,
J. Mazák)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
14.01.2013 |
21:00 |
6. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
|
0:3 |
Comments
|
19.12.2012 |
21:00 |
6. |
Vyschlý mozky
(O. Lukášková,
V. Zeisel)
|
|
3:1 |
Comments
|
09.12.2012 |
17:00 |
6. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
|
0:3 |
|
09.12.2012 |
15:30 |
6. |
NouNejm
(P. Černý,
L. Točeková)
|
|
2:3 |
|
30.11.2012 |
17:00 |
7. |
Beach Prales
(J. Procházka,
R. Ondráček)
|
|
3:0 |
|
26.11.2012 |
21:00 |
7. |
Los lemplos
(M. Müllerová,
J. Koláček)
|
|
3:0 |
|
25.11.2012 |
20:00 |
7. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Comments
|
21.11.2012 |
10:23 |
7. |
JAKO LVI
(J. Jírovec,
R. Ilčenková)
|
|
3:0 |
|
19.11.2012 |
19:34 |
7. |
Šmelky
(M. Kaltounková,
V. Ryba)
|
|
3:S |
Comments
|
24.10.2012 |
19:30 |
8. |
Jája a Pája
(J. Borecký,
P. Sedlmaierová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
21.10.2012 |
16:00 |
8. |
Blondýny na písku
(P. Kordová,
A. Růžičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.10.2012 |
17:00 |
8. |
Dixi
(P. Hoderová,
J. Janková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
01.02.2012 |
10:48 |
4. |
Beach team X
(G. Štěpanyová,
C. Gomez)
|
|
S:S |
|
08.12.2011 |
13:30 |
3. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
04.12.2011 |
21:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
25.11.2011 |
17:00 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
24.11.2011 |
17:00 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
14.11.2011 |
21:30 |
4. |
Beach team X
(G. Štěpanyová,
C. Gomez)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
06.11.2011 |
20:00 |
4. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Comments
|
21.10.2011 |
07:00 |
5. |
MáJa
(M. Hrabánková,
J. Kyzour)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
21.10.2011 |
06:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
15.10.2011 |
11:00 |
5. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
Comments
|
|
|
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
SNJ
(T. Havelka,
P. Jelínková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Perníkářky
(B. Petrušková,
K. Benešová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
draci
(j. kolářová,
M. Jung)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Dixi
(P. Hoderová,
J. Janková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
S:3 |
|
|
|
8. |
Pantáta
(M. Chlebíková,
J. Frnoch)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Vodolka
(P. Jančálková,
O. Kutička)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
draci
(j. kolářová,
M. Jung)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
|
S:3 |
|