Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
04.10.2020 |
22:18 |
6. |
G & T
(V. Collard,
U. 41489)
|
|
S:3 |
Comments
|
04.10.2020 |
21:10 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.09.2020 |
22:58 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.09.2020 |
15:31 |
6. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
|
S:3 |
Comments
|
02.09.2020 |
20:00 |
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
02.09.2020 |
19:00 |
7. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
20.08.2020 |
18:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.08.2020 |
17:00 |
7. |
HP Praha
(H. Kratochvílová,
P. Kratochvíl)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
05.08.2020 |
23:46 |
7. |
ICMS
(D. Sviták,
P. Benda)
|
|
3:S |
Comments
|
05.08.2020 |
20:00 |
7. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.07.2020 |
20:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
29.07.2020 |
19:00 |
7. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
10.07.2020 |
19:00 |
8. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
10.07.2020 |
18:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
10.07.2020 |
10:20 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
|
3:S |
Comments
|
25.06.2020 |
08:00 |
8. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
10.06.2020 |
18:12 |
8. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
S:3 |
Comments
|
10.06.2020 |
18:12 |
8. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
|
S:3 |
Comments
|
10.06.2020 |
18:12 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.06.2020 |
19:00 |
8. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
20.05.2020 |
20:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
10.05.2020 |
19:00 |
8. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
23.03.2020 |
18:00 |
8. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.03.2020 |
17:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
26.02.2020 |
20:00 |
9. |
Rychlá rota
(J. Kuličková,
H. Pilát)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
11.02.2020 |
10:05 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
|
3:S |
Comments
|
10.02.2020 |
21:00 |
9. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
10.02.2020 |
18:00 |
9. |
Černobyl
(L. Vicherek,
Š. Vadják)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Comments
|
10.02.2020 |
18:00 |
9. |
Blázinec
(N. Vondráková,
J. Krygel)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
27.01.2020 |
18:00 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
2:3 |
|
23.01.2020 |
19:30 |
7. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
19.01.2020 |
13:00 |
7. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.01.2020 |
11:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
30.12.2019 |
16:01 |
9. |
YDDH
(D. Hama,
I. Dvoranova)
|
|
3:S |
Comments
|
12.12.2019 |
21:00 |
9. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
12.12.2019 |
20:30 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
11.12.2019 |
21:30 |
9. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
28.11.2019 |
23:54 |
10. |
Mamby
(P. Svobodová,
I. Hlobilová)
|
|
3:S |
Comments
|
28.11.2019 |
22:05 |
10. |
KaPr
(A. Kašparová,
K. Weichetová)
|
|
3:S |
Comments
|
21.11.2019 |
18:00 |
10. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
|
3:0 |
|
21.11.2019 |
17:00 |
10. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
19.11.2019 |
18:30 |
10. |
Černobyl
(L. Vicherek,
Š. Vadják)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
29.10.2019 |
21:00 |
10. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.10.2019 |
19:00 |
10. |
Pivo(ňky)
(K. Vondráčková,
K. Podpierova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
20.10.2019 |
18:00 |
10. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
09.10.2019 |
19:00 |
10. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|