Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
17.09.2019 |
14:37 |
3. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
|
S:3 |
Comments
|
17.09.2019 |
14:37 |
3. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
|
S:3 |
Comments
|
17.09.2019 |
14:37 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
|
S:3 |
Comments
|
17.09.2019 |
14:37 |
3. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
|
S:3 |
Comments
|
15.09.2019 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
02.09.2019 |
00:10 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
|
S:S |
|
28.08.2019 |
20:00 |
4. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
20.08.2019 |
18:30 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
20.08.2019 |
18:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
30.07.2019 |
10:01 |
3. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.07.2019 |
10:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.07.2019 |
20:00 |
3. |
Pat a Mat
(O. Dlugoš,
M. Sojka)
|
Sprint |
2:3 |
|
15.07.2019 |
10:35 |
3. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
|
3:S |
Comments
|
30.06.2019 |
20:45 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
30.06.2019 |
20:00 |
4. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
30.06.2019 |
12:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Comments
|
25.06.2019 |
19:00 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
12.06.2019 |
20:00 |
4. |
MT
(T. Giesl,
M. Tesařová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
28.05.2019 |
08:20 |
6. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
|
3:S |
Comments
|
23.05.2019 |
20:00 |
6. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
23.05.2019 |
20:00 |
6. |
ManKO
(J. Kolář,
M. Šimek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
15.05.2019 |
20:00 |
6. |
MT
(T. Giesl,
M. Tesařová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Comments
|
12.05.2019 |
17:00 |
6. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
25.04.2019 |
23:58 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
|
S:3 |
Comments
|
25.04.2019 |
23:56 |
4. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
|
S:3 |
Comments
|
25.04.2019 |
17:00 |
4. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
S:3 |
Comments
|
25.04.2019 |
14:23 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
|
S:3 |
Comments
|
31.03.2019 |
20:30 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:1 |
|
22.03.2019 |
20:00 |
4. |
Krosswindz
(S. Banerjee,
M. Gade)
|
|
3:2 |
|
15.03.2019 |
16:00 |
4. |
DuosBadmintos
(J. Mičánek,
T. Zhoř)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Comments
|
13.03.2019 |
20:00 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
26.02.2019 |
20:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
24.02.2019 |
19:00 |
3. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
19.02.2019 |
21:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
2:3 |
|
19.02.2019 |
17:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
25.01.2019 |
17:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
23.01.2019 |
21:00 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
22.01.2019 |
21:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
13.01.2019 |
12:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Club Classic |
3:2 |
|
01.01.2019 |
17:00 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
1:3 |
|
29.12.2018 |
11:00 |
5. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:1 |
|
27.12.2018 |
07:00 |
5. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.12.2018 |
20:00 |
5. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
28.11.2018 |
20:30 |
5. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
27.11.2018 |
17:58 |
5. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
|
3:S |
Comments
|
21.11.2018 |
20:00 |
5. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
18.11.2018 |
20:00 |
5. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
25.10.2018 |
20:00 |
5. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
23.10.2018 |
17:30 |
5. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
08.10.2018 |
20:00 |
5. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Comments
|
06.10.2018 |
00:00 |
5. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
01.02.2017 |
10:54 |
3. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
|
S:S |
|
19.01.2017 |
19:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Club Classic |
1:3 |
|
18.01.2017 |
20:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
13.01.2017 |
18:00 |
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
30.12.2016 |
11:00 |
4. |
Orion
(M. Nikrmajerová,
J. Nikrmajer)
|
fit4all centrum |
2:3 |
Comments
|
12.12.2016 |
19:00 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
10.12.2016 |
20:30 |
4. |
Goodec
(J. Kodeš,
O. Blecha)
|
Sprint |
3:0 |
|
24.11.2016 |
19:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
Comments
|
22.11.2016 |
17:00 |
4. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
21.11.2016 |
20:45 |
4. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:2 |
|
21.11.2016 |
19:00 |
4. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sprint |
3:2 |
Comments
|
31.10.2016 |
21:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Club Classic |
3:0 |
|
31.10.2016 |
16:30 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
28.10.2016 |
11:00 |
4. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Comments
|
25.10.2016 |
20:00 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
17.10.2016 |
19:00 |
4. |
Minions
(M. Sádovský,
M. Krátký)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Comments
|
23.09.2016 |
19:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
23.09.2016 |
18:30 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
15.09.2016 |
20:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sprint |
0:3 |
|
21.08.2016 |
20:00 |
3. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
Sprint |
3:2 |
|
15.08.2016 |
20:00 |
3. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
09.08.2016 |
17:00 |
3. |
Orion
(M. Nikrmajerová,
J. Nikrmajer)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
08.08.2016 |
18:00 |
3. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
fit4all centrum |
0:3 |
Comments
|
21.07.2016 |
19:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
20.07.2016 |
19:00 |
4. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
Comments
|
29.06.2016 |
19:00 |
3. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
fit4all centrum |
0:3 |
Comments
|
22.06.2016 |
20:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Club Classic |
0:3 |
Comments
|
16.06.2016 |
18:00 |
3. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Sprint |
0:3 |
|
07.06.2016 |
19:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
|
|
3. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
|
S:S |
Comments
|
|
|
4. |
Minions
(M. Sádovský,
M. Krátký)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Fósové ofsajd
(J. Pavlík,
J. Tymel)
|
|
3:S |
Comments
|