Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
02.06.2024 |
21:39 |
1. |
PePe
(P. Kubový,
P. Kubová)
|
|
S:3 |
Comments
|
25.05.2024 |
09:00 |
1. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
07.05.2024 |
18:00 |
1. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
03.05.2024 |
17:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
25.04.2024 |
20:00 |
1. |
mladíci
(K. Reichman,
D. Andrejčák)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
16.04.2024 |
19:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
09.04.2024 |
17:00 |
1. |
Královská garda
(F. Langr,
M. Švejcar)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
04.04.2024 |
19:00 |
1. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
13.09.2023 |
19:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
10.09.2023 |
17:00 |
1. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
07.09.2023 |
20:00 |
1. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
05.09.2023 |
18:00 |
1. |
Kulatý obdélníky
(M. Jurek,
P. Kalvoda)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
30.08.2023 |
18:00 |
1. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
14.08.2023 |
19:00 |
1. |
PePe
(P. Kubový,
P. Kubová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
09.08.2023 |
18:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
08.08.2023 |
18:00 |
1. |
Kulatý obdélníky
(M. Jurek,
P. Kalvoda)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Comments
|
03.08.2023 |
18:00 |
1. |
mladíci
(K. Reichman,
D. Andrejčák)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Comments
|
24.07.2023 |
19:00 |
1. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
20.07.2023 |
18:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
2:3 |
Comments
|
17.07.2023 |
19:30 |
1. |
PePe
(P. Kubový,
P. Kubová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
11.07.2023 |
18:00 |
1. |
mladíci
(K. Reichman,
D. Andrejčák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Comments
|
10.07.2023 |
18:00 |
1. |
Úplně úplně
(M. Halouzka,
M. Rozman)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Comments
|
29.06.2023 |
18:00 |
2. |
mladíci
(K. Reichman,
D. Andrejčák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
23.06.2023 |
17:00 |
2. |
KlaKris
(K. Mikulcová,
K. Babáková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
20.06.2023 |
18:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
19.06.2023 |
18:00 |
2. |
Úplně úplně
(M. Halouzka,
M. Rozman)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Comments
|
12.06.2023 |
18:00 |
2. |
PePe
(P. Kubový,
P. Kubová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
30.05.2023 |
16:30 |
2. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
18.05.2023 |
20:00 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
0:3 |
Comments
|
11.05.2023 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Comments
|
05.05.2023 |
17:00 |
2. |
mladíci
(K. Reichman,
D. Andrejčák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
29.11.2022 |
17:12 |
1. |
SouthSide
(H. Satyamurty,
M. Gade)
|
|
S:S |
Comments
|
27.11.2022 |
18:00 |
1. |
KTM 2
(P. Horák,
A. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
26.11.2022 |
10:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sprint |
2:3 |
|
25.11.2022 |
16:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
24.11.2022 |
18:00 |
1. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Comments
|
30.10.2022 |
19:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
29.10.2022 |
10:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
3:S |
Comments
|
26.10.2022 |
19:00 |
1. |
SouthSide
(H. Satyamurty,
M. Gade)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
18.10.2022 |
14:56 |
1. |
Kani
(K. Stachová,
N. Jolly)
|
|
3:S |
Comments
|
07.10.2022 |
18:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
30.09.2022 |
17:00 |
1. |
Vorvani
(H. Štěpánková,
J. Čupr)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
11.09.2022 |
20:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
08.09.2022 |
18:00 |
1. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Sprint |
3:2 |
Comments
|
05.09.2022 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Comments
|
25.08.2022 |
16:32 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
3:S |
Comments
|
17.08.2022 |
19:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
12.08.2022 |
18:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
08.08.2022 |
17:00 |
1. |
Omyl
(P. Vyhlas,
L. Syrovátková)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
17.07.2022 |
18:00 |
1. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
14.07.2022 |
20:00 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
11.07.2022 |
18:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
08.07.2022 |
18:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
28.06.2022 |
19:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
19.06.2022 |
20:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Comments
|
11.06.2022 |
09:00 |
1. |
ZDEVA tým
(Z. Sára,
E. Rulíšková)
|
Sprint |
3:1 |
Comments
|
09.06.2022 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Comments
|
31.05.2022 |
19:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
31.05.2022 |
08:13 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
|
3:S |
Comments
|
25.05.2022 |
18:00 |
2. |
TEMI
(T. Foltýnová,
M. Harom)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Comments
|
08.05.2022 |
09:00 |
2. |
Úplně úplně
(M. Halouzka,
M. Rozman)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
07.05.2022 |
08:00 |
2. |
ZDEVA tým
(Z. Sára,
E. Rulíšková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
29.04.2022 |
18:00 |
3. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
26.04.2022 |
18:00 |
3. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
25.04.2022 |
17:49 |
3. |
Helios
(P. Čipera,
K. Mezníková)
|
|
3:S |
Comments
|
19.04.2022 |
20:00 |
3. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
05.04.2022 |
17:00 |
3. |
kánl tým
(Š. Bělejová,
T. Běleja)
|
Badminton Jehnice |
3:0 |
Comments
|
31.03.2022 |
20:00 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sprint |
0:3 |
|
27.03.2022 |
19:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Comments
|
18.03.2022 |
17:00 |
2. |
Omyl
(P. Vyhlas,
L. Syrovátková)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
Comments
|
05.03.2022 |
16:00 |
2. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
04.03.2022 |
17:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Comments
|
26.02.2022 |
14:01 |
2. |
Plzničkáři??
(L. Stehlík,
J. Demela)
|
|
3:S |
Comments
|
24.02.2022 |
18:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Badminton Jehnice |
1:3 |
Comments
|
22.02.2022 |
21:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
13.02.2022 |
18:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
11.02.2022 |
18:00 |
2. |
Klášteráci
(R. Havlík,
D. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Comments
|
30.01.2022 |
18:00 |
2. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Sprint |
3:0 |
|
23.01.2022 |
20:00 |
2. |
Helios
(P. Čipera,
K. Mezníková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
18.01.2022 |
18:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
17.01.2022 |
17:00 |
2. |
Omyl
(P. Vyhlas,
L. Syrovátková)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Comments
|
02.01.2022 |
15:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
1:3 |
Comments
|
26.12.2021 |
17:00 |
1. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
15.12.2021 |
17:00 |
1. |
Omyl
(P. Vyhlas,
L. Syrovátková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Comments
|
09.12.2021 |
18:00 |
1. |
KTM
(P. Horák,
J. Ostraková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
30.11.2021 |
19:00 |
2. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
28.11.2021 |
21:00 |
2. |
Helios
(P. Čipera,
K. Mezníková)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.11.2021 |
20:00 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sprint |
2:3 |
|
05.11.2021 |
18:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Comments
|
21.10.2021 |
20:00 |
3. |
Helios
(P. Čipera,
K. Mezníková)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
17.10.2021 |
19:00 |
3. |
LiPe
(P. Čvanda,
L. Čápová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Comments
|
01.10.2021 |
18:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Comments
|
01.10.2021 |
12:28 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
|
S:S |
Comments
|
30.09.2021 |
19:00 |
1. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
31.08.2021 |
09:03 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.08.2021 |
19:00 |
1. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
23.08.2021 |
21:00 |
1. |
LiPe
(P. Čvanda,
L. Čápová)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:1 |
|
30.07.2021 |
18:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
29.07.2021 |
09:50 |
1. |
Vietnamci
(D. Trần,
T. nguyễn khắc)
|
|
3:S |
Comments
|
28.07.2021 |
17:00 |
1. |
TePa
(P. Habrda,
T. Gállová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
21.07.2021 |
18:00 |
1. |
LiPe
(P. Čvanda,
L. Čápová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Comments
|
28.06.2021 |
19:00 |
1. |
Vietnamci
(D. Trần,
T. nguyễn khắc)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
27.06.2021 |
21:40 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
|
S:3 |
Comments
|
14.06.2021 |
19:00 |
1. |
RODA Excellent
(D. Horsák,
R. Mitrič)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
01.10.2020 |
19:00 |
2. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Comments
|
29.09.2020 |
20:00 |
2. |
Kiwi
(Z. Mandelíková,
P. Polak)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Comments
|
27.09.2020 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
22.09.2020 |
20:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Comments
|
10.09.2020 |
18:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:2 |
Comments
|
02.09.2020 |
20:00 |
3. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
25.08.2020 |
20:00 |
3. |
Čerešničky
(Z. Medveďová,
R. Lamrich)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Comments
|
18.08.2020 |
19:00 |
3. |
MM TÝM
(M. Šejnohová,
M. Šejnoha)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Comments
|
17.08.2020 |
18:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
05.08.2020 |
20:00 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
2:3 |
Comments
|
30.07.2020 |
19:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
29.07.2020 |
18:00 |
2. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
28.07.2020 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
10.07.2020 |
18:00 |
3. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Comments
|
07.07.2020 |
19:30 |
3. |
MM TÝM
(M. Šejnohová,
M. Šejnoha)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
01.07.2020 |
18:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Comments
|
20.06.2020 |
10:00 |
3. |
Klášteráci
(R. Havlík,
D. Krejčí)
|
Sprint |
3:1 |
|
19.08.2019 |
22:18 |
3. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
|
S:3 |
Comments
|
19.08.2019 |
22:17 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
|
S:3 |
Comments
|
13.08.2019 |
19:00 |
3. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Comments
|
08.08.2019 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
30.07.2019 |
17:00 |
3. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
30.07.2019 |
10:00 |
3. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
|
3:S |
Comments
|
15.07.2019 |
10:34 |
3. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
|
3:S |
Comments
|
08.07.2019 |
20:00 |
3. |
Pat a Mat
(O. Dlugoš,
M. Sojka)
|
Sprint |
1:3 |
|
28.06.2019 |
18:29 |
3. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
|
S:S |
Comments
|
20.06.2019 |
18:00 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
19.06.2019 |
19:00 |
3. |
Pat a Mat
(O. Dlugoš,
M. Sojka)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
14.06.2019 |
20:00 |
3. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Comments
|
12.06.2019 |
18:00 |
3. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Club Classic |
1:3 |
Comments
|
30.05.2019 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
30.05.2019 |
17:00 |
2. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
16.05.2019 |
17:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
09.05.2019 |
17:00 |
2. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
25.04.2019 |
23:56 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
|
3:S |
Comments
|
11.04.2019 |
17:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Comments
|
04.04.2019 |
18:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Club Classic |
3:1 |
|
03.04.2019 |
20:30 |
4. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
Comments
|
28.03.2019 |
17:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Comments
|
21.03.2019 |
17:00 |
3. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Club Classic |
3:2 |
Comments
|
14.03.2019 |
17:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Comments
|
06.03.2019 |
20:00 |
3. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
1:3 |
|
24.02.2019 |
19:00 |
4. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
|
3:0 |
|
14.02.2019 |
17:00 |
4. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
11.02.2019 |
16:00 |
4. |
ALDA
(D. Luczewský,
A. Vosáhlo)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Comments
|
08.02.2019 |
17:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
24.01.2019 |
20:00 |
6. |
MaTo
(T. Winkler,
M. Králík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
17.01.2019 |
17:00 |
6. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
15.01.2019 |
19:00 |
6. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
10.01.2019 |
17:00 |
6. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
19.12.2018 |
19:30 |
6. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Sprint |
3:2 |
Comments
|
18.12.2018 |
20:00 |
6. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
18.12.2018 |
19:30 |
6. |
Tren
(R. Zrůstová,
T. Urubek)
|
Sprint |
3:0 |
|
13.12.2018 |
16:00 |
6. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Comments
|
29.11.2018 |
16:00 |
6. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Comments
|
23.11.2018 |
09:08 |
6. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
|
3:S |
Comments
|
16.11.2018 |
18:00 |
6. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
14.11.2018 |
20:00 |
6. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Comments
|
30.10.2018 |
20:00 |
5. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Club Classic |
1:3 |
Comments
|
23.10.2018 |
19:00 |
5. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
23.10.2018 |
17:30 |
5. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
18.10.2018 |
16:00 |
5. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
25.09.2018 |
19:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
23.09.2018 |
18:00 |
4. |
Hůlky
(H. Dorflova,
M. Bradáč)
|
Club Classic |
3:0 |
|
18.09.2018 |
16:00 |
4. |
Metro team
(M. Adamec,
M. Malý)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Comments
|
13.09.2018 |
17:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
06.09.2018 |
16:00 |
4. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
27.08.2018 |
17:00 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Comments
|
21.08.2018 |
17:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
14.08.2018 |
19:00 |
4. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
31.07.2018 |
20:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
23.07.2018 |
17:00 |
3. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
Comments
|
19.07.2018 |
19:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
09.07.2018 |
17:00 |
3. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Comments
|
28.06.2018 |
16:00 |
3. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Comments
|
25.06.2018 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
19.06.2018 |
16:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
18.06.2018 |
19:00 |
3. |
Dokoupilovci
(A. Černá,
T. D)
|
Badminton Jehnice |
3:0 |
|
12.06.2018 |
16:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
|
|
1. |
TePa
(P. Habrda,
T. Gállová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
Líšňáci
(J. Juřicová,
M. Zavadil)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
1. |
DreamTeam
(E. Brodňanský,
P. Ceizel)
|
|
3:S |
Comments
|