Loading…

Articles

Po sté na stezce v Braníku

Nejen Česko, ale i my oslavujeme letos stovku. V září jsme se totiž už po sté společně sešli na cyklostezce v Braníku na silniční závod VAŠÍ LIGY. Kdo byl na stém závodě nejlepší a kdo má nejvíc účastí?

Vítej zlatý hattricku

Skvělou formu předvádí letos Jan Rathouský. Třetí letošní turnaj = třetí vítězství. Letos nebyl ze všech tří turnajů ani jednou poražen. Zářijový turnaj neprovázelo ideální počasí, přesto kapacita turnaje 24 hráčů byla téměř plná.

Třetí běžecká sezóna v Plzni úspěšně ukončena

V úterý 25. září se uskutečnil šestý letošní závod Běžecké tour VAŠÍ LIGY v Plzni. Jím byla ukončena třetí běžecká sezóna VAŠÍ LIGY, ve které běžci nasbírali 311 účastí a naběhali 2 155 km. Ceny byly rozdány, pravidelné běhny odměněny. Vše je, jak má být.

Badminton je po létě zpět

Po letní pauze způsobené mým porodem se turnaje v Brně zase vrací. Štaci jsme zahájili badmintonovým turnajem v komorní sestavě - pouze kategorie čtyřhry. Atmosféra ale byla parádní.

Badmintonové září
24. September 2018

Po letní pauze se v Praze opět uskutečnil badmintonový turnaj čtyřher, na který dorazilo 16 párů. Večer na kurty nastoupili jednotlivci. Jaké to bylo?