První turnaj letošního ročníku v režii skvělých hráčů, díky!

V letošním ročníku jsme se poprvé sešli na kurtech ve Sportcentru Ivanovice, kde 14 hráčů a 1 hráčka předvedli skvělý výkony. Díky za to, úroveň byla fakt vysoká.

Byli jste skvělí

Dobrá zpráva byla ta, že všichni hráči postupovali do pavouka 16. Šlo jen o to z jakého umístění.

Hráči, u kterých se očekávalo, že skončí ve finálových zápasech, nezklamali a dostali se tam. O třetí místo si zahrál Pavel Kamir s Martinem Filipem. Kluci zápas odehráli 2:0 na sety a bronz si odnesl Martin Filip.

O zlato se utkali Petr Vosátka s Vláďou Kolegarem. Kluci hráli taky na dva sety a vítězství si řekla bych i jasně odnesl Petr. Vláďa ale odvedl neskutečný souboj v semifinále s Martinem Filipem, kde předvedl neskutečnou bojovnost.

Nejlepší a zároveň jedinou hráčkou turnaje byla Evča Janečková, která skončila celkově na 11. místě.

Nejlepším hráčem spodního pavouka, tedy na 9. místě skončil Dominik Schneiderka.

Foto na závěr

A ještě nesmí chybět společné foto vítězů a všech účastníků (Pavel Kamir chybí, sprchoval se) :) Takže ještě Pavel teda..

Poděkování partnerům

Na nejlepší hráče čekaly medaile Garko, poukazy na výplet rakety v BADSHOP.CZ, poukaz na hodinu squashe nebo badmintonu od partnerského sportoviště Sportcentrum Ivanovice, kde se turnaj koná a drobné ceny. Děkujeme :)

Mějte se krásně a na dalším turnaji se budu zase těšit.