Stanislav Šimek

Stanislav Šimek (35 let)

ID: 25526

Praha

  • 56 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 48
    Zápasů v lize ( 22 / 15 / 11) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

6 . Úroveň B

45 bodů
70. místo (58. místo v mužích)
Žlu… Nep… Mis… The… HRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1
2:3
3:0
3:S
38 0 83
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
3:1
3:0
3:S
36 0 81
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
1:3
3:2
3:S
30 0 75
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
0:3
2:3
3:S
14 0 59
5 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

7 . Úroveň D

77 bodů
41. místo (36. místo v mužích)
HRO… ČT… Kra… Jem… Vel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
3:1
3:0
3:0
3:S
47 0 77
2 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
1:3
3:0
3:0
S:S 23 0 53
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
0:3
3:0
3:S
23 0 53
4 .
Jemná ručka (M. Česák + L. Nováková)
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
5 .
S:3
S:S
S:3
S:3
-5 0 25

Podzimní sezóna 2017

6 . Úroveň A

55 bodů
61. místo (49. místo v mužích)
Bil… Sta… JiMa Lan… VŠE… HRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
3:0 3:2
3:0
3:1
36 0 81
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
1:3
2:3
3:2
3:1
31 0 76
3 . 0:3
3:1
3:2
3:2
3:2
30 0 75
4 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
2:3
3:2
2:3
3:2
3:0
30 0 75
5 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
2:3
2:3
2:3
3:2
16 0 61
6 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
1:3
1:3
2:3
0:3
2:3
10 0 55

7 . Úroveň C

74 bodů
43. místo (36. místo v mužích)
HRO… Ner… Pat… Kol… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
3:0 3:1 3:S
3:S
44 0 74
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 3:0 3:S 3:0 36 0 66
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3 0:3 3:S 3:0 25 0 55
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
S:3 S:3 S:3
3:S
10 0 40
5 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
S:3
0:3 0:3
S:3
0 0 30

7 . Úroveň D

40 bodů
70. místo (56. místo v mužích)
Ner… Zde… HRO… Vln… Voň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
3:2 3:0 3:0
3:S
45 0 75
2 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:1 3:1 3:0 39 0 69
3 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3 1:3 S:S
3:0
10 0 40
4 .
Vlna z Brna (L. Pivovarník + A. Šmerdová)
0:3 1:3 S:S 3:1 8 0 38
5 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
S:3
0:3
0:3
1:3 2 0 32

7 . Úroveň B

69 bodů
47. místo (38. místo v mužích)
Bil… HRO… Erka Kol… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3 3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3
3:1
3:0 24 0 54
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 45
5 . 0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

Jarní sezóna 2017

5 . Úroveň A

45 bodů
56. místo (47. místo v mužích)
Vpl… eL… Luc… Ive… Hor… HRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:0
S:S 3:0 3:S 33 0 78
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3 3:2 3:S 3:2 3:S 32 0 77
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
2:3
2:3
3:2
3:S 21 0 66
4 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
S:S S:3
3:2
3:0
3:S
21 0 66
5 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
0:3 2:3
2:3
0:3
3:S 14 0 59
6 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
S:3 S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 45

6 . Úroveň B

50 bodů
47. místo (40. místo v mužích)
Zde… HRO… HoPe MiM… Eff… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:1 3:1 0:3 3:0 35 0 65
2 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
1:3 S:S 3:S
3:0
20 0 50
3 . 1:3 S:S
3:S
3:1
18 0 48
4 . 3:0 S:3
S:3
S:3
13 0 43
5 .
Effectivity (P. Trojánek + O. Kubera)
0:3
0:3
1:3
3:S
12 0 42

Podzimní sezóna 2016

6 . Úroveň A

50 bodů
49. místo (43. místo v mužích)
Bau… Lob… HRO… Del… Vln… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
3:1
3:0
3:S 3:S 44 0 74
2 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
1:3
3:0
3:S 3:S 35 0 65
3 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 50
4 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
S:3 S:3
S:3
3:S 10 0 40
5 .
Vlna z Brna (L. Pivovarník + A. Šmerdová)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 30

6 . Úroveň A

40 bodů
56. místo (49. místo v mužích)
Nix… Pav… Nep… HRO… Mat… Zul… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
2:3
3:1
3:0
3:0
3:0
42 0 72
2 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:2
2:3
3:0
3:0
3:0
40 0 70
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
3:2
3:0 3:1 3:0 38 0 68
4 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3
0:3
0:3 0:3
3:0
10 0 40
5 .
0:3
0:3
1:3 3:0 S:S 8 0 38
6 .
0:3
0:3
0:3
0:3
S:S -4 0 26

7 . Úroveň A

60 bodů
47. místo (40. místo v mužích)
HRO… HoPe Bad… Pus… Moť… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
3:2
3:1
3:0
3:1
3:0
45 0 60
2 .
2:3
3:2
3:0
3:1
3:0 39 0 54
3 .
Bad warriors (T. Molek + M. Launerová)
1:3
2:3
3:1 2:3 3:1 26 0 41
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0
3:2
19 0 34
5 .
Moťáři (P. Moťka + S. Moťková)
1:3
1:3
3:2
0:3
2:3
14 0 29
6 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3 1:3
2:3
3:2
12 0 27

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.02.2018 19:00 7. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
19.02.2018 19:00 7. Jemná ručka (M. Česák, L. Nováková) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
15.02.2018 19:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
28.01.2018 19:00 6. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
25.01.2018 19:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
22.01.2018 19:00 6. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
21.01.2018 19:00 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
07.01.2018 19:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
17.12.2017 20:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:0
17.12.2017 18:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 3:1
01.12.2017 10:20 7. Vlna z Brna (L. Pivovarník, A. Šmerdová) S:S
14.11.2017 19:00 7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
08.11.2017 19:00 7. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) Badminton Arena Skalka 0:3
05.11.2017 19:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 1:3
25.10.2017 19:00 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 0:3
22.10.2017 19:00 7. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
19.10.2017 19:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Badminton Arena Skalka 3:0
18.10.2017 18:00 7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
01.03.2017 15:40 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:S
15.02.2017 18:00 6. Effectivity (P. Trojánek, O. Kubera) 3:0 Komentáře
13.02.2017 18:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) 1:3
25.01.2017 19:00 6. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) 0:3 Komentáře
18.01.2017 19:00 6. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) 0:3 Komentáře
20.12.2016 16:30 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) 0:3 Komentáře
18.12.2016 18:00 6. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) 3:0 Komentáře
13.12.2016 17:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 0:3
11.12.2016 19:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) 0:3
04.12.2016 19:00 6. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
24.11.2016 18:00 7. Bad warriors (T. Molek, M. Launerová) 3:1
21.11.2016 19:00 7. Moťáři (P. Moťka, S. Moťková) 3:1 Komentáře
14.11.2016 19:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
13.11.2016 19:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
13.11.2016 18:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) 3:S
6. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) 3:S
5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) S:3
6. Delivery team (K. Kuželka, M. Dulák) 3:S Komentáře
5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) S:3
6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) S:3 Komentáře
6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) S:3 Komentáře
6. The Frames (R. Hau, J. Morová) S:3 Komentáře
6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) S:3 Komentáře
5. Horní Dolní (P. Olšanský, M. Olšanská) S:3
6. Vlna z Brna (L. Pivovarník, A. Šmerdová) 3:S Komentáře
5. VplusR (V. Šťastná, R. Boháč) S:3
7. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) 3:S Komentáře
7. VelHod (L. Velíšek, M. Hodíková) 3:S Komentáře
5. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím