Dominika Miková

Dominika Miková (29 let)

ID: 26174

Praha

  • 96 zápasů

    od roku 2016
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 96
    Zápasů v lize ( 30 / 54 / 12) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

8 . Úroveň A

12 bodů
59. místo (17. místo v ženách)
Pat… Pup… HoPe Jak… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
2:3 3:0 3:0 3:S 19 0 31
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 S:3 3:S 3:S 14 0 26
3 . 0:3 3:S 1:3 3:S 11 0 23
4 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 S:3 3:1 3:S 10 0 22
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 12

6 . Úroveň B

41 bodů
57. místo (15. místo v ženách)
Mat… Ino… Sta… Jak… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:1
3:0 3:0 39 0 69
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:1
3:1
S:3 3:0 35 0 65
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
1:3
3:1
3:S 25 0 55
4 .
Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová + T. Chlum)
0:3 3:S
1:3
1:3 14 0 44
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 S:3 3:1 11 0 41

6 . Úroveň A

53 bodů
47. místo (10. místo v ženách)
Luk… Ner… Erka ČT… Fog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
3:2 3:0 3:1 3:S 43 0 73
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3 3:0 2:3 3:1 32 0 62
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 3:0
3:S
23 0 53
4 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
1:3 3:2 0:3 S:S 6 0 36
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3 1:3
S:3
S:S -3 0 27

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň A

41 bodů
69. místo (17. místo v ženách)
MAD… Bož… Erka Ino… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
3:1 S:S 3:0 23 0 53
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3 0:3 3:2 11 0 41
4 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3 S:S 3:0 S:S 3 0 33
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + R. Kuchtová)
0:3 0:3 2:3 S:S -1 0 29

8 . Úroveň B

50 bodů
67. místo (14. místo v ženách)
Bag… Erka Jak… H HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
3:1
3:1
3:S
3:S 42 0 57
2 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3
3:0 3:S 3:S 35 0 50
3 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
1:3
0:3
3:S
3:S 22 0 37
4 .
S:3
S:3
S:3
3:S 10 0 25
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

8 . Úroveň B

33 bodů
76. místo (15. místo v ženách)
Voň… Jem… Pat… Erka GAM… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
3:0
3:0 3:0 3:S 3:S 46 0 61
2 .
Jemná ručka (M. Česák + L. Nováková)
0:3
3:1
3:0
3:0
3:0
39 0 54
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
1:3
3:2 3:1 3:0 28 0 43
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3
2:3
3:2
3:S 18 0 33
5 .
GAME OVER (J. Znášik + L. Herzigova)
S:3
0:3
1:3
2:3
S:S 1 0 16
6 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
S:3
0:3
0:3 S:3 S:S -4 0 11

8 . Úroveň A

33 bodů
77. místo (15. místo v ženách)
HoPe Bag… Jel… Erka Gum… Hp Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:1
3:0
3:0
46 0 61
2 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
2:3
3:2
3:2 3:0 3:0 37 0 52
3 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 48
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3 2:3 0:3 2:3
3:0
18 0 33
5 .
0:3
0:3
0:3
3:2
3:1
16 0 31
6 .
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 17

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň B

34 bodů
77. místo (19. místo v ženách)
Eda… 2RUN MAD… Pus… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
EdaVo (V. Pavluch + E. Kohout)
3:0
3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 . 0:3
0:3
3:S 3:0 23 0 53
4 . 0:3
0:3
S:3
3:2
9 0 39
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3
0:3
2:3
4 0 34

8 . Úroveň A

33 bodů
68. místo (13. místo v ženách)
HoPe Hp Erka Pet… #vi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:1
3:S
47 0 62
2 .
0:3
0:3
3:2
3:S
19 0 34
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
3:0
S:S 3:S 18 0 33
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
1:3
2:3
S:S 3:S 11 0 26
5 .
#vinohrady (D. Kratochvíl + R. Hrubá)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň C

30 bodů
78. místo (20. místo v ženách)
Drá… Lob… Hol… Erka Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3
3:1
3:S 3:0 34 0 64
2 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
3:0
S:S 3:S S:S 13 0 43
3 .
Holky z Pankráce (M. Bezuchová + L. Vystrčilová)
1:3
S:S 3:S S:S 2 0 32
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30
5 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
0:3 S:S S:S 3:S 0 0 30

7 . Úroveň B

54 bodů
66. místo (16. místo v ženách)
Bil… HRO… Erka Kol… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3 3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3
3:1
3:0 24 0 54
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 45
5 . 0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň B

36 bodů
57. místo (11. místo v ženách)
Ino… VK Ner… Drá… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3 3:1
3:1
3:1 37 0 67
2 . 3:2 3:0 S:S 3:0 30 0 60
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 58
4 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
1:3
S:S 0:3
3:2
6 0 36
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3 0:3 0:3
2:3
6 0 36

7 . Úroveň B

47 bodů
52. místo (10. místo v ženách)
Kos… Erka Pus… Kol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:0
3:0
3:0
51 0 66
2 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
3:1 3:0 32 0 47
3 .
0:3
1:3 3:2 15 0 30
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3
0:3 2:3 5 0 20

7 . Úroveň A

27 bodů
59. místo (12. místo v ženách)
Bil… HoPe Lan… Ner… Erka Žiž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 0:3 3:0 3:0
3:S
38 0 53
2 . 0:3 3:2
3:1
3:1
3:S
33 0 48
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
3:0 2:3 2:3 3:1
3:S
33 0 48
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
3:2 3:0
3:S
27 0 42
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3 1:3 0:3
3:S
12 0 27
6 .
Žižkoff crew (J. Kalhous + P. Füllsacková)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

7 . Úroveň A

33 bodů
58. místo (11. místo v ženách)
Uje… Ino… Kos… Lan… Erka slu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3
3:0
3:1 3:0
3:0
42 0 57
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:2 1:3 3:0 3:1 3:0 38 0 53
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
3:1
0:3
3:0
3:1
28 0 43
4 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
1:3 0:3
3:0
2:3 3:1 24 0 39
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3
0:3
3:2 3:1 18 0 33
6 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
0:3
1:3
1:3 1:3 6 0 21

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň C

43 bodů
59. místo (10. místo v ženách)
Ner… Myd… Erka Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3 3:0 3:0 37 0 52
2 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:1 1:3 3:1 33 0 48
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 3:1 3:S 28 0 43
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3 1:3 S:3 3 0 18

7 . Úroveň A

32 bodů
68. místo (16. místo v ženách)
Bor… Kra… Erka Čum… Sat… 2ST… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
3:0 3:1 3:S
3:0
3:S 45 0 60
2 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 3:1
3:1
3:0 3:0 38 0 53
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3 1:3 3:S 3:1 S:S 17 0 32
4 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
S:3
1:3
S:3 S:S S:S -6 0 9
5 .
Satchmo team (Z. Schlibener + L. Šaňková)
0:3
0:3 1:3 S:S S:S -6 0 9
6 . S:3 0:3 S:S S:S S:S -12 0 3

7 . Úroveň B

26 bodů
67. místo (14. místo v ženách)
Squ… Eff… OVČ… Erka Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 67
2 .
Effectivity (P. Trojánek + O. Kubera)
0:3 3:1
3:1
3:2
31 0 46
3 . 0:3 1:3
3:S
3:1 23 0 38
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
1:3
S:3
3:2
11 0 26
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3
2:3
1:3
2:3
10 0 25

7 . Úroveň A

45 bodů
51. místo (9. místo v ženách)
Žlu… Erka Čum… Sme… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 67
2 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 3:2 3:S 3:1 30 0 45
3 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
0:3
2:3
3:S
2:3
18 0 33
4 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
0:3
S:3
S:3
3:0
13 0 28
5 .
0:3
1:3
3:2
0:3
11 0 26

Podzimní sezóna 2016

7 . Úroveň B

36 bodů
60. místo (11. místo v ženách)
MiM… MAD… Pus… Erka Bad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3 3:0 3:S 40 0 55
2 . 0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 51
3 . 3:2 0:3 1:3 3:S 21 0 36
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 3:1 3:S 21 0 36
5 .
Bad warriors (T. Molek + M. Launerová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň C

21 bodů
67. místo (10. místo v ženách)
Lob… DET… Lib… Pře… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
3:0
S:S
3:0
3:0
34 0 49
2 .
0:3
S:S
3:0
3:1 19 0 34
3 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
S:S S:S 3:0 3:1 14 0 29
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
0:3
0:3
3:1
11 0 26
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
1:3 1:3
1:3
6 0 21

7 . Úroveň A

27 bodů
69. místo (14. místo v ženách)
HRO… HoPe Bad… Pus… Moť… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
3:2
3:1
3:0
3:1
3:0
45 0 60
2 .
2:3
3:2
3:0
3:1
3:0 39 0 54
3 .
Bad warriors (T. Molek + M. Launerová)
1:3
2:3
3:1 2:3 3:1 26 0 41
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0
3:2
19 0 34
5 .
Moťáři (P. Moťka + S. Moťková)
1:3
1:3
3:2
0:3
2:3
14 0 29
6 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3 1:3
2:3
3:2
12 0 27

7 . Úroveň B

15 bodů
69. místo (14. místo v ženách)
>|< Bau… Bad… Fos… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:S
3:0
49 0 64
2 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3
3:0
3:1
3:0
37 0 52
3 .
0:3
0:3
3:S
3:0
23 0 38
4 . S:3
1:3
S:3 3:0 15 0 30
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.08.2018 17:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) S:3
29.08.2018 17:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) SportCentrum JEREMI S:3
27.08.2018 17:00 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) SportCentrum JEREMI S:3
25.08.2018 17:00 8. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Sportcentrum Step S:3
27.07.2018 18:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Hamr Štěrboholy 0:3
18.07.2018 19:30 6. Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová, T. Chlum) Badminton Arena Skalka 3:1
03.07.2018 19:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 0:3
01.07.2018 19:00 6. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) Sportcentrum Step 3:0
25.06.2018 19:30 6. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 0:3
10.06.2018 20:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 0:3
24.05.2018 20:00 7. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Sportcentrum Step 1:3
21.05.2018 19:30 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 0:3
17.05.2018 20:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, R. Kuchtová) Sportcentrum Step 3:2
11.05.2018 19:30 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 0:3
23.04.2018 19:30 8. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Sportcentrum Step 3:0
09.04.2018 20:30 8. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
26.03.2018 19:30 8. Jemná ručka (M. Česák, L. Nováková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
20.03.2018 16:57 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 2:3
15.03.2018 20:00 8. GAME OVER (J. Znášik, L. Herzigova) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
12.03.2018 20:00 8. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Sportcentrum Step 0:3
28.02.2018 20:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 1:3
26.02.2018 21:00 8. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Sport Troja 2:3
26.02.2018 20:00 8. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) Sport Troja 3:0 Komentáře
21.02.2018 21:30 8. Jelenskej válec (M. Bureš, J. Žďárský) Sportcentrum Step 0:3
21.02.2018 21:00 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 2:3
22.01.2018 20:00 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 0:3
15.01.2018 19:30 7. EdaVo (V. Pavluch, E. Kohout) Sportcentrum Step 0:3
04.01.2018 21:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
04.01.2018 20:00 7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
28.12.2017 17:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Štěrboholy 0:3
11.12.2017 20:00 8. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
27.10.2017 19:00 7. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Badminton Arena Skalka 3:0
19.10.2017 19:00 7. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Badminton Arena Skalka 0:3
12.10.2017 19:00 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 0:3
09.10.2017 19:00 7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
25.09.2017 20:00 6. VK (V. Pavluch, K. Syrová) Badminton Arena Skalka 0:3
14.09.2017 19:30 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 1:3
12.09.2017 20:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Sportcentrum Step 0:3
07.09.2017 19:00 6. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
21.08.2017 20:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 3:1
14.08.2017 19:30 7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) Badminton Arena Skalka 3:0
09.08.2017 19:30 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
19.07.2017 20:00 7. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Sportcentrum Step 1:3
18.07.2017 20:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Sportcentrum Step 0:3
14.07.2017 19:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 1:3
09.07.2017 18:00 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 0:3
01.07.2017 14:07 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) 3:1
27.06.2017 20:00 7. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Sportcentrum Step 3:2
22.06.2017 20:00 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
20.06.2017 20:00 7. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Sportcentrum Step 0:3
09.06.2017 19:00 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 1:3
15.05.2017 19:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Sportcentrum Step 0:3
07.05.2017 17:00 7. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Sportcentrum Step 3:1
19.04.2017 19:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 1:3
11.04.2017 20:00 7. Satchmo team (Z. Schlibener, L. Šaňková) Sportcentrum Step 3:1
10.04.2017 20:00 7. Boris & Lucia (B. Palaščak, L. Tomešková) Sportcentrum Step 1:3
21.03.2017 19:00 7. Effectivity (P. Trojánek, O. Kubera) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
20.03.2017 19:00 7. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Sportcentrum Step 0:3
16.03.2017 20:00 7. Petra Drobišová (P. Drobišová, Z. Drobiš) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
21.02.2017 19:00 7. Čumáček (D. Mrkosová, P. Dobroucký) Sportcentrum Step 3:2
18.02.2017 09:00 7. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) 3:1
14.02.2017 20:00 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Sportcentrum Step 0:3
23.01.2017 19:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 3:1
21.01.2017 17:00 7. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Sportcentrum Step 0:3
09.01.2017 19:30 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Sportcentrum Step 0:3
20.12.2016 19:00 7. DETOX (J. Macháček, M. Doksanská) 1:3
13.12.2016 19:30 7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) 0:3 Komentáře
12.12.2016 19:00 7. Libeňská jelita (J. Hofbauer, V. Horackova) SportCentrum JEREMI 1:3
11.12.2016 19:00 7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
26.11.2016 17:00 7. Moťáři (P. Moťka, S. Moťková) 3:2 Komentáře
21.11.2016 19:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
20.11.2016 17:30 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 0:3
14.11.2016 19:00 7. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
06.11.2016 19:00 7. Bad warriors (T. Molek, M. Launerová) 1:3
26.10.2016 19:00 7. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) Výstaviště Holešovice 0:3 Komentáře
25.10.2016 20:30 7. Fosilky (Z. Macurová, B. Reichova) Sportcentrum Step 0:3
18.10.2016 20:30 7. Badaboum (L. Janovcová, Z. Šamajová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
16.10.2016 11:00 7. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) S:S
7. Čumáček (D. Mrkosová, P. Dobroucký) 3:S
7. Petra Drobišová (P. Drobišová, Z. Drobiš) 3:S
8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S
7. Bad warriors (T. Molek, M. Launerová) 3:S
7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) S:3 Komentáře
6. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) 3:S Komentáře
7. Žižkoff crew (J. Kalhous, P. Füllsacková) 3:S Komentáře
6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) S:3
7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) S:3
7. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) S:3
7. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) S:3
8. H (P. Hulík, V. Hulíková) 3:S
7. Holky z Pankráce (M. Bezuchová, L. Vystrčilová) S:3
7. 2STARS (Z. Kolaříková, E. Perski) S:S
8. #vinohrady (D. Kratochvíl, R. Hrubá) 3:S
8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) 3:S
7. Smečující tykvičky (J. Čambula, G. Čambulová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím