Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
31.10.2021 |
17:42 |
1. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.10.2021 |
19:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
26.10.2021 |
19:00 |
1. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
21.10.2021 |
16:00 |
1. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
01.10.2021 |
12:28 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
|
S:S |
Komentáře
|
01.10.2021 |
12:28 |
1. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
|
S:S |
Komentáře
|
30.09.2021 |
19:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
31.08.2021 |
09:03 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.08.2021 |
18:00 |
1. |
LiPe
(P. Čvanda,
L. Čápová)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
19.08.2021 |
18:00 |
1. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
30.07.2021 |
18:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
26.07.2021 |
21:34 |
1. |
Vietnamci
(D. Trần,
T. nguyễn khắc)
|
|
3:S |
Komentáře
|
14.07.2021 |
19:00 |
1. |
LiPe
(P. Čvanda,
L. Čápová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
14.07.2021 |
17:00 |
1. |
TePa
(P. Habrda,
T. Gállová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
27.06.2021 |
21:40 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.06.2021 |
19:00 |
1. |
RODA Excellent
(D. Horsák,
R. Mitrič)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
17.06.2021 |
19:00 |
1. |
Vietnamci
(D. Trần,
T. nguyễn khắc)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
02.10.2020 |
08:42 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.09.2020 |
20:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.09.2020 |
18:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
15.09.2020 |
19:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
06.09.2020 |
08:48 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
|
S:S |
Komentáře
|
26.08.2020 |
18:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
19.08.2020 |
19:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.08.2020 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
08.08.2020 |
13:31 |
1. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
|
S:S |
Komentáře
|
07.08.2020 |
12:58 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
|
S:S |
Komentáře
|
23.07.2020 |
20:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
20.07.2020 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
11.07.2020 |
11:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
10.07.2020 |
17:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
1:3 |
|
07.07.2020 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
03.07.2020 |
18:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
12.06.2020 |
18:00 |
1. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
09.06.2020 |
20:00 |
1. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
08.06.2020 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
02.06.2020 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
19.05.2020 |
21:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
19.05.2020 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
16.05.2020 |
09:09 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
|
3:S |
Komentáře
|
11.03.2020 |
18:00 |
1. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
28.02.2020 |
18:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
26.02.2020 |
19:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
23.02.2020 |
14:41 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
|
3:S |
Komentáře
|
07.02.2020 |
18:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
26.01.2020 |
20:00 |
2. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
21.01.2020 |
20:00 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
16.01.2020 |
19:00 |
2. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
12.01.2020 |
20:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
19.12.2019 |
20:00 |
1. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
17.12.2019 |
19:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
17.12.2019 |
18:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
10.12.2019 |
19:00 |
1. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
26.11.2019 |
21:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
22.11.2019 |
17:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.11.2019 |
21:00 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
07.11.2019 |
19:00 |
1. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
30.10.2019 |
17:04 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.10.2019 |
17:04 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.10.2019 |
19:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
03.10.2019 |
13:02 |
2. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.09.2019 |
19:14 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
|
S:S |
Komentáře
|
18.09.2019 |
17:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
16.09.2019 |
20:00 |
1. |
Pat a Mat
(O. Dlugoš,
M. Sojka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
10.09.2019 |
20:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
30.08.2019 |
18:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
29.08.2019 |
19:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
23.08.2019 |
18:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
08.08.2019 |
20:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
01.08.2019 |
00:10 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
|
3:0 |
|
30.07.2019 |
19:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
28.07.2019 |
18:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
25.07.2019 |
19:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
27.06.2019 |
20:36 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
|
S:S |
Komentáře
|
27.06.2019 |
19:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
17.06.2019 |
19:00 |
2. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
11.06.2019 |
19:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
02.06.2019 |
19:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
30.05.2019 |
20:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
14.05.2019 |
21:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
14.05.2019 |
19:00 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
25.04.2019 |
19:00 |
2. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
24.04.2019 |
20:00 |
2. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
17.04.2019 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
14.04.2019 |
17:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
27.03.2019 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
22.03.2019 |
18:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
22.03.2019 |
17:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
19.03.2019 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
03.03.2019 |
12:00 |
2. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
27.02.2019 |
17:00 |
2. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
26.02.2019 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
25.02.2019 |
17:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
20.01.2019 |
23:13 |
2. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.01.2019 |
19:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
14.01.2019 |
19:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
08.01.2019 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
01.01.2019 |
19:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
23.12.2018 |
11:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
17.12.2018 |
17:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
16.12.2018 |
18:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
28.11.2018 |
19:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
Komentáře
|
18.11.2018 |
17:00 |
1. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
18.11.2018 |
17:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
16.11.2018 |
18:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
28.10.2018 |
17:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
28.10.2018 |
16:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
24.10.2018 |
20:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
09.10.2018 |
19:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Komentáře
|
30.09.2018 |
21:48 |
2. |
Rychlá páka
(M. Vantuch,
K. Vantuchová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.09.2018 |
19:00 |
2. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
18.09.2018 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Komentáře
|
13.09.2018 |
19:00 |
2. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
29.08.2018 |
19:00 |
2. |
TJ
(H. B,
T. Y)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
26.08.2018 |
17:00 |
2. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Centrum Viktoria |
3:2 |
Komentáře
|
22.08.2018 |
19:00 |
2. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
21.08.2018 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
25.07.2018 |
18:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
22.07.2018 |
20:00 |
2. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
|
19.07.2018 |
20:00 |
2. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
17.07.2018 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
01.07.2018 |
19:00 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
|
15.06.2018 |
19:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Komentáře
|
14.06.2018 |
20:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
18.05.2018 |
19:30 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
18.05.2018 |
18:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
17.05.2018 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
14.05.2018 |
20:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
27.04.2018 |
18:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
|
25.04.2018 |
19:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
22.04.2018 |
19:00 |
3. |
Born2win
(M. Dóciová,
P. Marek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.04.2018 |
20:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
31.03.2018 |
17:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
28.03.2018 |
17:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.03.2018 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
09.03.2018 |
18:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
26.02.2018 |
20:30 |
4. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
26.02.2018 |
08:47 |
4. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
|
3:0 |
|
14.02.2018 |
18:00 |
4. |
Aktin
(T. Janota,
M. Motlová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
14.02.2018 |
18:00 |
4. |
Skippies
(D. Nedbal,
M. Suda)
|
Sprint |
3:0 |
|
|
|
1. |
TePa
(P. Habrda,
T. Gállová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
1. |
DreamTeam
(E. Brodňanský,
P. Ceizel)
|
|
3:S |
Komentáře
|