Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
28.10.2022 |
17:40 |
2. |
Vlk a Zajac
(J. Kosuth,
M. Vančík)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.10.2022 |
18:00 |
2. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
25.10.2022 |
18:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.10.2022 |
18:00 |
2. |
Vorvani
(H. Štěpánková,
J. Čupr)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
11.10.2022 |
18:30 |
2. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
29.01.2019 |
18:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
24.01.2019 |
20:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
12.01.2019 |
15:16 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
06.01.2019 |
19:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sprint |
1:3 |
|
30.12.2018 |
11:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
30.12.2018 |
10:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
14.12.2018 |
19:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
12.12.2018 |
17:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
27.11.2018 |
19:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
Komentáře
|
25.11.2018 |
19:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
18.11.2018 |
17:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.11.2018 |
16:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
25.10.2018 |
20:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
3:1 |
|
19.10.2018 |
10:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
13.10.2018 |
17:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
08.10.2018 |
18:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
12.01.2018 |
19:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
17.12.2017 |
20:00 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
12.12.2017 |
18:00 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
0:3 |
|
07.12.2017 |
20:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
23.11.2017 |
20:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Komentáře
|
14.11.2017 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
11.11.2017 |
09:00 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
07.11.2017 |
19:00 |
2. |
Gooners
(P. Matulka ml.,
V. Kubáň)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
05.11.2017 |
18:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
27.10.2017 |
19:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
16.10.2017 |
19:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
13.10.2017 |
19:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
06.10.2017 |
19:00 |
3. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
19.05.2017 |
08:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
|
3:S |
|
18.05.2017 |
19:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:0 |
|
15.05.2017 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
06.05.2017 |
09:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
01.05.2017 |
10:00 |
3. |
P (A) R
(P. Sekerková,
R. Kelčík)
|
Club Classic |
3:0 |
|
20.04.2017 |
20:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
10.04.2017 |
20:00 |
3. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
02.04.2017 |
17:00 |
3. |
KATA TJUTA
(A. Vovsová,
L. Grmolec)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
26.03.2017 |
09:30 |
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
22.03.2017 |
19:00 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
19.03.2017 |
19:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
Komentáře
|
08.03.2017 |
18:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Komentáře
|
23.02.2017 |
17:00 |
4. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
Badminton Jehnice |
3:0 |
Komentáře
|
19.02.2017 |
11:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
05.02.2017 |
19:00 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
|
|
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
|
S:3 |
|