Gábor Korpás

Gábor Korpás (28 let)

ID: 28903

Praha

  • 59 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Squash Ohradní
  • 135 /251
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 59
    Zápasů v lize ( 35 / 21 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

13 . Úroveň C

58 bodů
130. místo (122. místo v mužích)
G.K. P.Š. A.V. M.K. J.L. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Gábor Korpás
3:2 3:0 10 58
2 .
Image 1
Petr Špaček
2:3 2 50
3 .
Image 1
Anna Vondrová
0 48
4 .
Image 1
Michal Kutička
0 48
5 .
Image 1
Jan Lörinc
0:3 0 48

13 . Úroveň C

58 bodů
147. místo (136. místo v mužích)
R.P. D.P. G.K. J.Š. J.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Radek Pich
3:0 3:2 3:1 3:1 20 68
2 .
Image 1
David Příbaň
0:3 3:0 3:1 3:1 16 64
3 .
Image 1
Gábor Korpás
2:3 0:3 3:2
3:2
10 58
4 .
Image 1
Jan Šavel
1:3 1:3 2:3 3:2 8 56
5 .
Image 1
Jiří Vosika
1:3 1:3
2:3
2:3 6 54

14 . Úroveň A

69 bodů
135. místo (128. místo v mužích)
G.K. M.J. A.V. J.V. J.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Gábor Korpás
3:1
3:1
3:0
3:S
21 69
2 .
Image 1
Martin Jedlička
1:3 3:1 3:0
3:S
17 65
3 .
Image 1
Anna Vondrová
1:3
1:3 3:0 3:1 13 61
4 .
Image 1
Jitka Vochozková
0:3
0:3 0:3
3:S
5 53
5 .
Image 1
Jan Vokůrka
S:3
S:3
1:3
S:3
1 49

Letní sezóna 2018

12 . Úroveň C

51 bodů
128. místo (119. místo v mužích)
D.B. L.P. G.K. A.Z. R.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Dace Behmane
2:3
3:1
3:0
3:S
18 60
2 .
Image 1
Ladislav Pecen
3:2 S:S 3:2
3:S
11 53
3 .
Image 1
Gábor Korpás
1:3
S:S
3:1
3:S
9 51
4 .
Image 1
Alena Zelová
0:3 2:3
1:3
3:S
8 50
5 .
Image 1
Radovan Suda
S:3
S:3
S:3
S:3
0 42

12 . Úroveň A

53 bodů
124. místo (116. místo v mužích)
J.B. G.K. O.H. E.K. L.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jan Blažek
3:2
3:2
2:3
3:S 15 57
2 .
Image 1
Gábor Korpás
2:3 3:0 S:S
3:S
11 53
3 .
Image 1
Ondřej Hradský
2:3
0:3 S:S 3:S 5 47
4 .
Image 1
Eva Kostová
3:2
S:S S:S 3:S 5 47
5 .
Image 1
Lukáš Celerýn
S:3
S:3
S:3 S:3 0 42

10 . Úroveň C

86 bodů
119. místo (112. místo v mužích)
J.K. L.P. G.K. L.P. J.Z. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Krpelík
2:3
3:S
3:1
3:1
36 96
2 .
Image 1
Ladislav Pecen
3:2 3:1 2:3 3:1 35 95
3 .
Image 1
Gábor Korpás
S:3
1:3
3:1
3:0
26 86
4 .
Image 1
Ladislav Pivec
1:3
3:2
1:3
3:1 24 84
5 .
Image 1
Jaroslav Zbořil
1:3
1:3
0:3
1:3 6 66

9 . Úroveň C

75 bodů
108. místo (102. místo v mužích)
L.Š. P.R. L.J. G.K. L.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Švec
3:0 3:2 3:1 3:S 43 103
2 .
Image 1
Petra Rodová
0:3
3:0
3:1
3:1 35 95
3 .
Image 1
Lucie Jarolímová
2:3
0:3
3:0 3:1 28 88
4 .
Image 1
Gábor Korpás
1:3
1:3
0:3 3:1 15 75
5 .
Image 1
Lukáš Celerýn
S:3 1:3 1:3 1:3 6 66

Jarní sezóna 2018

12 . Úroveň C

124 bodů
148. místo (142. místo v mužích)
P.L. G.K. P.B. J.D. L.P. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Petr Lohonka
3:1 3:1 3:0 3:S 45 135
2 .
Image 1
Gábor Korpás
1:3
3:0
3:2
3:S
34 124
3 .
Image 1
Pavel Bodiš st.
1:3
0:3
3:1
3:S
23 113
4 .
Image 1
Jaroslav Drda
0:3 2:3 1:3
3:S
16 106
5 .
Image 1
Ladislav Pivec
S:3
S:3
S:3
S:3
0 90

12 . Úroveň D

117 bodů
159. místo (152. místo v mužích)
L.J. O.L. G.K. T.J. R.P. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Lucie Jarolímová
3:1 3:0 3:0
3:S
47 137
2 .
Image 1
Ondřej Lovíšek
1:3
3:2
3:S
3:S
31 121
3 .
Image 1
Gábor Korpás
0:3
2:3
3:0
3:S
27 117
4 .
Image 1
Tomáš Janda
0:3 S:3
0:3
3:S
10 100
5 .
Image 1
Robert Paciorek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 90

13 . Úroveň A

116 bodů
157. místo (153. místo v mužích)
G.K. M.D. P.M. P.R. J.D. P.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Gábor Korpás
3:2 3:1
3:2
3:0
3:S
41 116
2 .
Image 1
Monika Drahoňovská
2:3 3:S
3:1
3:0 3:1 39 114
3 .
Image 1
Petr Mazouch
1:3 S:3
3:1
3:2
3:S
26 101
4 .
Image 1
Petr Rajchl
2:3
1:3
1:3
1:3
3:S
17 92
5 .
Image 1
Jan Dvořák
0:3 0:3 2:3 3:1 S:S 8 83
6 .
Image 1
Pavel Sorejs
S:3
1:3
S:3
S:3
S:S -2 73

14 . Úroveň B

106 bodů
170. místo (163. místo v mužích)
G.K. P.K. A.H. C.T. M.Z. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Gábor Korpás
3:0
3:1
3:2
3:0
46 106
2 .
Image 1
Přemysl Kafka
0:3
3:1 3:2
3:1
31 91
3 .
Image 1
Adam Holuša
1:3 1:3
3:S
3:2
23 83
4 .
Image 1
Ciprian Tarnita
2:3
2:3
S:3
3:1
19 79
5 .
Image 1
Martin Zmrhal
0:3
1:3
2:3
1:3
8 68

Podzimní sezóna 2017

13 . Úroveň C

114 bodů
187. místo (178. místo v mužích)
M.N. P.G. A.H. G.K. O.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Nohál
3:0
2:3
2:3
3:0
34 124
2 .
Image 1
Pavol Gábryš
0:3
3:1
3:0
3:2
33 123
3 .
Image 1
Alžběta Honzková
3:2
1:3
3:2
3:2
29 119
4 .
Image 1
Gábor Korpás
3:2
0:3 2:3
3:1
24 114
5 .
Image 1
Oto Holinka
0:3
2:3
2:3
1:3
10 100

13 . Úroveň C

113 bodů
186. místo (179. místo v mužích)
M.J. P.B. G.K. J.V. B.J. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Jarolím
2:3
3:2
3:0
3:0 39 129
2 .
Image 1
Pavel Bodiš st.
3:2 3:0 3:0 S:S 30 120
3 .
Image 1
Gábor Korpás
2:3
0:3 3:2
3:S
23 113
4 .
Image 1
Jiří Vosika
0:3
0:3 2:3 3:S 14 104
5 .
Image 1
Bára Jakšová
0:3 S:S
S:3
S:3 -5 85

14 . Úroveň D

98 bodů
204. místo (192. místo v mužích)
M.M. J.Š. G.K. T.S. A.Z. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Milan Muzikář
S:S 3:2 3:0 3:0 30 105
2 .
Image 1
Jan Šindler
S:S 3:2
3:0
3:2 26 101
3 .
Image 1
Gábor Korpás
2:3 2:3 2:3 3:1 23 98
4 .
Image 1
Tomáš Sohlich
0:3
0:3
3:2
3:2
18 93
5 .
Image 1
Alena Zelová
0:3 2:3 1:3
2:3
10 85

13 . Úroveň B

109 bodů
186. místo (177. místo v mužích)
J.K. P.R. L.P. G.K. L.D. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jakub Kříž
3:1 3:1 3:1 3:0 46 136
2 .
Image 1
Petra Rodová
1:3 3:2 3:2 3:0 33 123
3 .
Image 1
Ladislav Pivec
1:3 2:3 2:3 3:1 21 111
4 .
Image 1
Gábor Korpás
1:3 2:3 3:2
2:3
19 109
5 .
Image 1
Lukáš Dittrich
0:3 0:3 1:3
3:2
11 101

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.12.2018 18:00 13. Jan Lörinc Hamr Záběhlice 3:0
05.12.2018 20:00 13. Petr Špaček SQUASHPOINT 3:2
30.11.2018 17:00 13. Jan Šavel Squash Haštal 3:2
14.11.2018 19:00 13. Radek Pich Hamr Záběhlice 2:3
13.11.2018 16:30 13. Jiří Vosika Squash Ohradní 3:2 Komentáře
10.11.2018 11:30 13. David Příbaň Hamr Záběhlice 0:3
28.10.2018 22:46 14. Jan Vokůrka 3:S Komentáře
26.10.2018 17:00 14. Martin Jedlička Squash Ohradní 3:1
18.10.2018 19:00 14. Anna Vondrová Squash Ohradní 3:1 Komentáře
14.10.2018 10:00 14. Jitka Vochozková Squashcentrum Strahov 3:0 Komentáře
01.10.2018 00:10 12. Ladislav Pecen S:S
24.09.2018 22:28 12. Radovan Suda 3:S Komentáře
23.09.2018 10:00 12. Alena Zelová Squash Ohradní 3:1 Komentáře
13.09.2018 19:00 12. Dace Behmane Squash Haštal 1:3 Komentáře
03.09.2018 00:10 12. Eva Kostová S:S
02.09.2018 18:00 12. Jan Blažek Hamr Záběhlice 2:3
26.08.2018 17:00 12. Lukáš Celerýn 3:S Komentáře
20.08.2018 17:00 12. Ondřej Hradský Hamr Záběhlice 3:0
21.07.2018 10:00 10. Jaroslav Zbořil HIT Fitness Flora 3:0 Komentáře
12.07.2018 17:00 10. Ladislav Pecen Squash Ohradní 1:3
10.07.2018 17:30 10. Ladislav Pivec Chrpa Sport 3:1 Komentáře
24.06.2018 09:00 9. Lucie Jarolímová Hamr Záběhlice 0:3
22.06.2018 17:30 9. Lukáš Švec Squash Ohradní 1:3
21.06.2018 17:00 9. Petra Rodová Squash Ohradní 1:3 Komentáře
14.06.2018 17:00 9. Lukáš Celerýn Squash Ohradní 3:1
18.05.2018 20:00 12. Petr Lohonka Squash Haštal 1:3
17.05.2018 17:00 12. Pavel Bodiš st. Squash Ohradní 3:0 Komentáře
11.05.2018 17:30 12. Jaroslav Drda Squash Ohradní 3:2
22.04.2018 10:00 12. Tomáš Janda Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
15.04.2018 11:00 12. Ondřej Lovíšek Squash Ohradní 2:3 Komentáře
10.04.2018 20:00 12. Lucie Jarolímová Hamr Záběhlice 0:3
28.03.2018 22:00 13. Monika Drahoňovská Sportcentrum Step 3:2
25.03.2018 19:00 13. Petr Rajchl Squash Ohradní 3:2 Komentáře
21.03.2018 20:00 13. Petr Mazouch Chrpa Sport 3:1
21.03.2018 20:00 13. Jan Dvořák Chrpa Sport 3:0
21.02.2018 19:00 14. Přemysl Kafka Squash Haštal 3:0 Komentáře
19.02.2018 19:30 14. Ciprian Tarnita Squash Ohradní 3:2 Komentáře
15.02.2018 19:00 14. Adam Holuša 3:1
08.02.2018 19:00 14. Martin Zmrhal Hotel a Sportcentrum Čechie 3:0 Komentáře
17.01.2018 18:00 13. Alžběta Honzková Squash Haštal 2:3
11.01.2018 19:00 13. Michal Nohál Squashcentrum Strahov 3:2 Komentáře
08.01.2018 18:00 13. Pavol Gábryš Chrpa Sport 0:3
07.01.2018 19:30 13. Oto Holinka SQUASHPOINT 3:1 Komentáře
18.12.2017 17:00 13. Jiří Vosika Squash Ohradní 3:2
12.12.2017 17:00 13. Michal Jarolím Squash Haštal 2:3 Komentáře
06.12.2017 17:00 13. Pavel Bodiš st. Squash Ohradní 0:3
27.11.2017 20:00 14. Milan Muzikář Squashcentrum Strahov 2:3
13.11.2017 18:00 14. Alena Zelová Chrpa Sport 3:1
08.11.2017 17:00 14. Jan Šindler Squash Ohradní 2:3
06.11.2017 19:00 14. Tomáš Sohlich Squash Haštal 2:3
23.10.2017 18:00 13. Ladislav Pivec FitClub Kozák 3:2
20.10.2017 17:00 13. Lukáš Dittrich Squash Ohradní 2:3 Komentáře
18.10.2017 17:00 13. Jakub Kříž Chrpa Sport 1:3
10.10.2017 17:00 13. Petra Rodová Squash Ohradní 2:3
12. Robert Paciorek 3:S Komentáře
13. Bára Jakšová 3:S Komentáře
13. Pavel Sorejs 3:S Komentáře
12. Ladislav Pivec 3:S Komentáře
10. Jiří Krpelík S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím