Články

A jsme v půlce
30. Květen 2019

Květnový závod Pražské běžecké tour přilákal historicky nejvyšší účast 245 běžců. Byl šestým v letošním ročníku a ukončil tedy jeho první polovinu. Známe tak první pravidelné běhny 2019.

Vyhrál, kdo šel na badminton!
28. Květen 2019

V sobotu 25. května jsme měli na badmintonovém turnaji těžkou konkurenci v podobě semifinálového zápasu hokejového týmu na Mistrovství světa. Nakonec ale vyhrál, kdo šel na badminton...

Pohodová atmosféra provázela celý turnaj

Všichni pohodově naladěni, tak se mi to líbilo. Turnájek jsme si užili a s radostí vám ukážu fotky z dnešních výkonů a představím vítěze turnaje. :-)

Ten správný trail

Déšť, voda, bahno, sem tam nějaká ta špatná odbočka a i jedno odřené koleno. Ve středu se běžel ten pravý trail v Modřanské rokli se vším, co k tomu patří! Díky všem, co dorazili. S podmínkami si poradili skvěle!

Milan přišel, zahrál a zvítězil

Solidní třináctka se sešla na květnovém squashovém turnaji. Milan Mužík turnaj vyhrál, mezi ženami byla nejlepší (opět) Katarína. :-)

Konečně byl zase slunečný den. Mnoho lidí to potěší, ale ne když organizujete turnaje mezi 4 stěnama! :)
20. Květen 2019

Na večerní "Déčko" dorazilo více lidí než na odpolední turnaj. :) I v komornějším počtu si všichni zahráli. Dle výrazů po posledních zápasech snad více než dost. :) Prohraná sázka s Tomášem Novákem :( A máme nového partnera!