Image 1

Tereza Kořánová (21 let)

ID: 31444

Praha

  • 28 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Hamr Záběhlice
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 17 / 8 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň B

76 bodů
28. místo (14. místo v mužích)
Div… pho… Kan… FiT… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2 3:2
3:S
3:0 23 14 117
2 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
2:3 3:1
3:S
3:1 20 3 103
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3 1:3
3:S
3:1 15 0 95
4 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
S:3
S:3
S:3
3:0 7 -11 76
5 . 0:3 1:3 1:3 0:3 2 -14 68

2 . Úroveň A

106 bodů
17. místo (12. místo v mužích)
Bob… Chr… Ita… Str… FiT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:0
3:0 25 14 159
2 .
1:3
3:2 3:0 3:0 20 11 151
3 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
2:3 2:3 3:0 3:0 18 0 138
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
0:3 0:3 3:0 7 -11 116
5 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 106

3 . Úroveň A

150 bodů
10. místo (6. místo v mužích)
Ita… FiT… Gos… Met… Kok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 161
2 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
1:3 3:0 3:2 3:1 19 11 150
3 .
Gosling's Black Seal (M. Dolanský + K. Kabelíková)
0:3 0:3 3:0 3:2 12 0 132
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3 2:3 0:3 3:1 8 -11 117
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 110

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

172 bodů
11. místo (7. místo v mužích)
FiT… Met… Lyž… NoM… Jak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
3:1 3:2 3:1 3:1 19 0 49
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3 3:0 3:0 3:2 17 0 47
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
2:3 0:3 3:1 2:3 9 0 39
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 8 0 38
5 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 2:3 3:2 0:3 7 0 37

4 . Úroveň A

147 bodů
13. místo (8. místo v mužích)
FiT… Jak… Kok… Opi… Sam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
2:3 3:0
3:1
3:S 18 0 42
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2 2:3 3:0
3:S
17 0 41
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 3:2
3:1
3:S
14 0 38
4 .
1:3
0:3
1:3
3:S
7 0 31
5 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

4 . Úroveň B

144 bodů
21. místo (11. místo v mužích)
Fri… Kla… FiT… Met… Spí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:1 3:1 3:0 3:0 22 0 52
2 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
1:3 2:3 3:0 3:0 15 0 45
3 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
1:3 3:2 2:3 3:2 11 0 41
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3 0:3 3:2 3:0 10 0 40
5 .
Spím, když lítám (M. Hiřman + K. Vobořilová)
0:3 0:3 2:3 0:3 2 0 32

5 . Úroveň A

165 bodů
17. místo (10. místo v mužích)
FiT… #an… Pik… Káv… Hum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
3:0 3:1 3:0 3:0 23 0 47
2 .
#aniNAHODOU! (M. Horváth + T. Medunová)
0:3 2:3 2:3 3:0 10 0 34
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3 3:2 S:S 3:0 9 0 33
4 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
0:3 3:2 S:S 3:0 8 0 32
5 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 24

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.04.2019 11:25 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) S:3 Komentáře
24.04.2019 11:25 4. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) S:3 Komentáře
24.04.2019 11:25 4. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) S:3 Komentáře
10.04.2019 20:30 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:0
27.03.2019 21:00 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Areál volného času Gutova 0:3
21.03.2019 21:00 2. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 0:3
14.03.2019 21:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 0:3
13.03.2019 20:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 0:3
03.03.2019 17:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Hamr Záběhlice 3:2
28.02.2019 21:00 3. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Areál volného času Gutova 1:3
27.02.2019 17:00 3. Gosling's Black Seal (M. Dolanský, K. Kabelíková) Hamr Záběhlice 3:0
26.02.2019 17:00 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Hamr Záběhlice 3:1
30.01.2019 17:00 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:2
18.01.2019 17:00 4. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Hamr Záběhlice 3:1
16.01.2019 20:00 4. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Záběhlice 3:1
14.01.2019 21:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 3:1
02.01.2019 00:10 4. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) 3:S
18.12.2018 18:00 4. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Beachklub Ládví 2:3
11.12.2018 18:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beachklub Ládví 3:0
05.12.2018 18:30 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
29.11.2018 17:00 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Hamr Záběhlice 3:2
27.11.2018 19:00 4. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) 1:3
21.11.2018 21:00 4. Spím, když lítám (M. Hiřman, K. Vobořilová) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
05.11.2018 21:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 2:3
24.10.2018 21:30 5. Humří smršť (S. H, B. Humr) Hamr Záběhlice 3:0
18.10.2018 20:30 5. Káva s pískem (J. Bezouška, J. Kořízková) Areál volného času Gutova 3:0
11.10.2018 21:00 5. #aniNAHODOU! (M. Horváth, T. Medunová) Hamr Záběhlice 3:0
10.10.2018 21:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beach Service - Sport Vítkov 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím