Načítám…

Radek Ceyp (52 let)

ID: 45158

Brno

Hraje ligy: Brno - Squash (79/94)

  • 56 zápasů

    od roku 2021
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Skreč
  • 88 /139
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 53
    Zápasů v lize ( 20 / 20 / 13) 0 turnajů
  • 50%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

10 . Úroveň A

71 bodů
79. místo (76. místo v mužích)
N.A. R.C. K.T. O.T. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Nicol Augustin
3:s 3:s 3:s 6 30 76 9:0
2 .
Image 1
Radek Ceyp
3:s 3:s 3:s 6 25 71 9:0
3 .
Image 1
Kryštof Turčina
s:3 s:3 s:s s:s 0 12 52 0:12
4 .
Image 1
Oksana Turinková
s:3 s:3 s:s s:s 0 4 44 0:12
5 .
Image 1
Daniel Vincens
s:3 s:3 s:s s:s 0 0 40 0:12

10 . Úroveň B

66 bodů
90. místo (87. místo v mužích)
P.Š. R.F. V.P. R.C. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šerý
3:0 3:1 S:S
3:S
6 30 96 9:4
2 .
Image 1
René Fischer
0:3 3:0 S:S
3:S
4 25 89 6:6
3 .
Image 1
Václav Polák
1:3 0:3 S:S
3:S
2 12 74 4:9
4 .
Image 1
Radek Ceyp
S:S S:S S:S
3:S
2 4 66 3:9
5 .
Image 1
Mark Harrison
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60 0:12

Podzimní sezóna 2023

9 . Úroveň B

64 bodů
75. místo (74. místo v mužích)
P.V. T.V. J.H. R.C. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Venuta
3:0 3:1 S:S S:S 4 30 94 6:7
2 .
Image 1
Tomáš Vaňák
0:3 3:1 3:1 S:S 4 25 89 6:8
3 .
Image 1
Jakub Horovský
1:3 1:3 3:2 S:S 2 12 74 5:11
4 .
Image 1
Radek Ceyp
S:S 1:3 2:3 S:S 0 4 64 3:12
5 .
Image 1
Jan Matulik
S:S S:S S:S S:S 0 0 60 0:12

10 . Úroveň A

76 bodů
70. místo (69. místo v mužích)
R.C. R.K. J.D. L.J. A.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Ceyp
S:S 3:S 3:S
3:S
6 30 76 9:3
2 .
Image 1
Radek Kubec
S:S 3:S 3:S
0:3
4 25 69 6:6
3 .
Image 1
Jakub Dvořák
S:3 S:3 S:S
3:S
2 12 54 3:9
4 .
Image 1
Lukáš Jál
S:3 S:3 S:S
3:S
2 4 46 3:9
5 .
Image 1
Aleš Tichý
S:3
3:0
S:3
S:3
2 0 42 3:9

11 . Úroveň A

71 bodů
80. místo (76. místo v mužích)
D.G. R.C. L.J. J.F. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dusan Gorcak
3:0 3:0 3:S 3:0 8 30 78 12:0
2 .
Image 1
Radek Ceyp
0:3 3:S 3:S 3:S 6 25 71 9:3
3 .
Image 1
Lukáš Jál
0:3 S:3 S:S S:S 0 12 52 0:12
4 .
Image 1
Jaroslav Fedor
S:3 S:3 S:S S:S 0 4 44 0:12
5 .
Image 1
Valerie Kubátová
0:3 S:3 S:S S:S 0 0 40 0:12

Letní sezóna 2023

9 . Úroveň A

47 bodů
60. místo (57. místo v mužích)
T.V. R.C. J.H. J.H. K.K. L.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Vaňák
3:0 3:2 3:1 S:S 3:S 18 14 52 12:3
2 .
Image 1
Radek Ceyp
0:3 2:3 3:0 3:2 3:S 16 11 47 11:8
3 .
Image 1
Jakub Hurt
2:3 3:2
S:S
3:1
3:S
14 0 34 11:6
4 .
Image 1
Jakub Horovský
1:3 0:3
S:S
3:2 3:0 9 0 29 7:8
5 .
Image 1
Kateřina Kobylková
S:S 2:3 1:3 2:3 3:2 6 -11 15 8:11
6 .
Image 1
Lukáš Jál
S:3 S:3
S:3
0:3 2:3 2 -14 8 2:15

Podzimní sezóna 2022

8 . Úroveň A

23 bodů
64. místo (60. místo v mužích)
P.V. R.F. K.T. J.H. R.C. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Venuta
3:0 1:3 3:0 S:S S:S 9 14 63 7:3
2 .
Image 1
René Fischer
0:3 S:S 3:0 3:1 S:S 7 11 58 6:4
3 .
Image 1
Kryštof Turčina
3:1 S:S 3:0 S:S S:S 6 0 46 6:1
4 .
Image 1
Jakub Horovský
0:3 0:3 0:3 S:S
S:S
-3 0 37 0:9
5 .
Image 1
Radek Ceyp
S:S 1:3 S:S S:S S:S -6 -11 23 1:3
6 .
Image 1
Jakub Dvořák
S:S S:S S:S
S:S
S:S -8 -14 18 0:0

8 . Úroveň B

71 bodů
61. místo (58. místo v mužích)
R.Š. F.N. R.C. J.H. N.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Roman Šimáček
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 101 12:1
2 .
Image 1
Filip Nešpor
1:3 S:S 3:0 3:S 12 11 83 7:3
3 .
Image 1
Radek Ceyp
0:3 S:S 3:0 3:1 11 0 71 6:4
4 .
Image 1
Jakub Horovský
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -3 63 3:10
5 .
Image 1
Nikola Pracná
0:3 S:3 1:3 1:3 2 -14 48 2:12

7 . Úroveň B

65 bodů
60. místo (57. místo v mužích)
P.S. P.V. D.G. J.R. R.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Svoboda
3:0 1:3
3:S
3:0 21 14 115 10:3
2 .
Image 1
Petr Venuta
0:3 0:3 3:1 3:0 13 11 104 6:7
3 .
Image 1
Dushyant Gupta
3:1 3:0 S:S S:S 9 0 89 6:1
4 .
Image 1
Jakub Rychnovský
S:3
1:3 S:S 3:1 5 -3 82 4:7
5 .
Image 1
Radek Ceyp
0:3 0:3 S:S 1:3 -1 -14 65 1:9

Letní sezóna 2022

7 . Úroveň A

70 bodů
46. místo (44. místo v mužích)
M.Š. S.K. R.C. T.M. T.K. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miroslav Ševečka
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102 15:0
2 .
Image 1
Svatopluk Kreidl
0:3 3:0 3:0 3:0 3:1 22 11 93 12:4
3 .
Image 1
Radek Ceyp
0:3 0:3 3:0 3:2 1:3 10 0 70 7:11
4 .
Image 1
Tomaš Malina
0:3 0:3 0:3
3:2
3:S
9 0 69 6:11
5 .
Image 1
Tomáš Kočička
0:3 0:3 2:3
2:3
3:2 7 -11 56 7:14
6 .
Image 1
Jakub Dvořák
0:3 1:3 3:1
S:3
2:3 7 -14 53 6:13

6 . Úroveň B

63 bodů
44. místo (42. místo v mužích)
O.J. J.C. T.V. R.C. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Jakubčík
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102 12:0
2 .
Image 1
Jiří Chaloupka
0:3 3:1 3:0 3:1 19 11 90 9:5
3 .
Image 1
Tomáš Vaňák
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 75 7:6
4 .
Image 1
Radek Ceyp
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -3 63 3:9
5 .
Image 1
Petr Venuta
0:3 1:3 0:3 S:3 1 -14 47 1:12

8 . Úroveň A

48 bodů
47. místo (45. místo v mužích)
R.C. P.K. T.M. J.H. A.K. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Ceyp
1:3 S:S 3:S
3:0
3:2
14 14 48 10:5
2 .
Image 1
Pavel Koudela
3:1
2:3
2:3 3:0 S:S 12 11 43 10:7
3 .
Image 1
Tomaš Malina
S:S
3:2
3:2
3:1
S:S 10 0 30 9:5
4 .
Image 1
Jakub Hurt
S:3 3:2
2:3
S:3 S:3 6 0 26 5:14
5 .
Image 1
Andrea Kubíková
0:3
0:3
1:3
3:S S:S 4 -11 13 4:9
6 .
Image 1
Jakub Dvořák
2:3
S:S S:S 3:S S:S 2 -14 8 5:3

9 . Úroveň A

46 bodů
54. místo (50. místo v mužích)
T.K. R.C. J.D. A.K. A.Š. L.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kočička
3:2
0:3
3:1
3:S
3:0
19 14 53 12:6
2 .
Image 1
Radek Ceyp
2:3
2:3
3:0 2:3 3:S 15 11 46 12:9
3 .
Image 1
Jakub Dvořák
3:0
3:2
3:0 S:S S:S 12 0 32 9:2
4 .
Image 1
Andrea Kubíková
1:3
0:3 0:3 3:S 3:S 10 0 30 7:9
5 .
Image 1
Aleš Šťastný
S:3 3:2 S:S S:3 S:S 1 -11 10 3:8
6 .
Image 1
Lukáš Jál
0:3
S:3 S:S S:3 S:S -3 -14 3 0:9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.04.2024 00:10 10. Petr Šerý S:S
02.04.2024 00:10 10. René Fischer S:S
02.04.2024 00:10 10. Václav Polák S:S
19.03.2024 08:38 10. Mark Harrison 3:S Komentáře
01.02.2024 00:10 9. Jan Matulik S:S
01.02.2024 00:10 9. Petr Venuta S:S
22.01.2024 08:00 9. Jakub Horovský Fitness Boby a squash 2:3
17.01.2024 07:00 9. Tomáš Vaňák Squash Slovan Brno 1:3
02.01.2024 00:10 10. Radek Kubec S:S
02.01.2024 00:10 10. Lukáš Jál 3:S
02.01.2024 00:10 10. Jakub Dvořák 3:S
21.12.2023 08:09 10. Aleš Tichý 3:S Komentáře
01.12.2023 00:10 11. Lukáš Jál 3:S
01.12.2023 00:10 11. Jaroslav Fedor 3:S
01.12.2023 00:10 11. Valerie Kubátová 3:S
21.11.2023 20:00 11. Dusan Gorcak Sport Balkán 0:3
02.10.2023 00:10 9. Lukáš Jál 3:S
26.09.2023 10:00 9. Kateřina Kobylková Sport Balkán 3:2
23.09.2023 13:00 9. Jakub Hurt Centrum Viktoria 2:3
22.09.2023 07:00 9. Tomáš Vaňák Squash Slovan Brno 0:3
20.09.2023 18:00 9. Jakub Horovský Fitness Boby a squash 3:0
02.01.2023 00:10 8. Petr Venuta S:S
02.01.2023 00:10 8. Jakub Dvořák S:S
02.01.2023 00:10 8. Kryštof Turčina S:S
02.01.2023 00:10 8. Jakub Horovský S:S
13.12.2022 11:00 8. René Fischer ZONE4YOU fitness club 1:3
01.12.2022 00:10 8. Filip Nešpor S:S
29.11.2022 14:00 8. Nikola Pracná Sport Balkán 3:1
19.11.2022 10:00 8. Roman Šimáček Fitness Boby a squash 0:3
17.11.2022 20:00 8. Jakub Horovský ZONE4YOU fitness club 3:0
01.11.2022 00:10 7. Dushyant Gupta S:S
26.10.2022 19:00 7. Petr Svoboda Sport Centrum IVANOVICE 0:3
09.10.2022 18:30 7. Petr Venuta Fitness Boby a squash 0:3
07.10.2022 17:00 7. Jakub Rychnovský Centrum Viktoria 1:3
26.09.2022 20:00 7. Tomaš Malina Centrum Viktoria 3:0
25.09.2022 18:00 7. Miroslav Ševečka ZONE4YOU fitness club 0:3
23.09.2022 15:00 7. Jakub Dvořák Draken Brno 1:3
19.09.2022 20:30 7. Tomáš Kočička Centrum Viktoria 3:2
08.09.2022 11:00 7. Svatopluk Kreidl Fitness Boby a squash 0:3
01.09.2022 00:10 6. Petr Venuta 3:S
25.08.2022 15:00 6. Ondřej Jakubčík Fitness Boby a squash 0:3
22.08.2022 10:00 6. Tomáš Vaňák Fitness Boby a squash 0:3
19.08.2022 19:00 6. Jiří Chaloupka ZONE4YOU fitness club 0:3
01.08.2022 00:10 8. Tomaš Malina S:S
01.08.2022 00:10 8. Jakub Hurt 3:S
19.07.2022 18:00 8. Pavel Koudela Sport Balkán 1:3
12.07.2022 19:00 8. Andrea Kubíková Draken Brno 3:0 Komentáře
07.07.2022 17:00 8. Jakub Dvořák Draken Brno 3:2 Komentáře
01.07.2022 00:10 9. Lukáš Jál 3:S
26.06.2022 19:00 9. Andrea Kubíková Best Gym Horova 3:0
23.06.2022 19:00 9. Jakub Dvořák Best Gym Horova 2:3 Komentáře
22.06.2022 21:00 9. Aleš Šťastný Sport Centrum IVANOVICE 2:3
09.06.2022 17:00 9. Tomáš Kočička Draken Brno 2:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody