Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
22.05.2019 |
14:30 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.05.2019 |
14:30 |
6. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.05.2019 |
14:30 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.05.2019 |
14:29 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.04.2019 |
15:00 |
8. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
3:1 |
|
25.04.2019 |
19:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
23.04.2019 |
18:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:0 |
|
11.04.2019 |
18:00 |
8. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
29.03.2019 |
21:03 |
8. |
Disco Science
(P. Volf,
J. Zuczková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.03.2019 |
18:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
25.03.2019 |
18:30 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.03.2019 |
20:00 |
8. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
28.02.2019 |
17:00 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
26.02.2019 |
20:58 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.02.2019 |
19:30 |
7. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
19.02.2019 |
19:00 |
7. |
Disco Science
(P. Volf,
J. Zuczková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
02.02.2019 |
09:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
30.01.2019 |
19:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
27.01.2019 |
21:40 |
6. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.01.2019 |
20:00 |
6. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
21.12.2018 |
18:00 |
5. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
18.12.2018 |
23:34 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
S:S |
Komentáře
|
18.12.2018 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
05.12.2018 |
20:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.11.2018 |
18:00 |
6. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
14.11.2018 |
18:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
13.11.2018 |
19:30 |
6. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
05.11.2018 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:1 |
|
01.11.2018 |
00:10 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
S:S |
|
31.10.2018 |
18:26 |
6. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.10.2018 |
19:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
22.10.2018 |
20:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
23.05.2018 |
20:00 |
5. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
21.05.2018 |
20:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
11.05.2018 |
19:00 |
5. |
JiMa
(M. Zbránková,
J. Dvořák)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
10.05.2018 |
18:30 |
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
25.04.2018 |
19:00 |
4. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
25.04.2018 |
19:00 |
4. |
Křupky
(P. Červenka,
A. Koubková)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
19.04.2018 |
19:30 |
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
10.04.2018 |
20:00 |
4. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
29.03.2018 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
26.03.2018 |
19:30 |
5. |
ŠVIHÁCI
(P. Prouza,
K. Mádr)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.03.2018 |
19:30 |
5. |
JiMa
(M. Zbránková,
J. Dvořák)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
18.03.2018 |
20:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.02.2018 |
19:30 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
15.02.2018 |
18:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
13.02.2018 |
18:30 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
31.01.2018 |
07:00 |
5. |
Neratkovci
(Š. Kučerová,
K. Prejzek)
|
|
3:S |
|
30.01.2018 |
19:30 |
5. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
22.01.2018 |
20:30 |
5. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
22.01.2018 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.01.2018 |
20:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
16.12.2017 |
16:00 |
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
|
S:3 |
|
16.12.2017 |
16:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
S:3 |
|
16.12.2017 |
16:00 |
4. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
S:3 |
|
01.12.2017 |
10:20 |
5. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
|
S:S |
|
01.12.2017 |
10:20 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:S |
|
27.11.2017 |
20:30 |
5. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.11.2017 |
19:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:0 |
|
29.10.2017 |
19:00 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
29.10.2017 |
19:00 |
6. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
|
3:S |
|
26.10.2017 |
19:30 |
6. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
23.10.2017 |
17:30 |
6. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
25.05.2017 |
19:30 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
25.05.2017 |
18:30 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
18.05.2017 |
19:30 |
5. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
15.05.2017 |
18:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
11.05.2017 |
19:30 |
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
27.04.2017 |
20:30 |
4. |
Ořech
(V. Fučík,
T. Kozák)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.04.2017 |
19:30 |
4. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
23.04.2017 |
10:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
19.04.2017 |
18:00 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
06.04.2017 |
20:00 |
4. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
30.03.2017 |
20:00 |
5. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
|
3:S |
|
28.03.2017 |
17:00 |
5. |
VplusR
(V. Šťastná,
R. Boháč)
|
|
1:3 |
|
26.03.2017 |
15:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
09.03.2017 |
19:30 |
5. |
Horní Dolní
(P. Olšanský,
M. Olšanská)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
23.02.2017 |
19:30 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
23.02.2017 |
19:30 |
5. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
|
3:S |
|
16.02.2017 |
20:30 |
5. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.02.2017 |
19:30 |
5. |
Ořech
(V. Fučík,
T. Kozák)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
26.01.2017 |
19:30 |
6. |
Boris & Lucia
(B. Palaščak,
L. Tomešková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.01.2017 |
19:30 |
6. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
05.01.2017 |
19:30 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.12.2016 |
18:30 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
22.12.2016 |
18:30 |
7. |
Moťáři
(P. Moťka,
S. Moťková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.12.2016 |
20:30 |
7. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.12.2016 |
19:30 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
17.11.2016 |
19:30 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.11.2016 |
18:30 |
6. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
03.11.2016 |
19:30 |
6. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
31.10.2016 |
19:00 |
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
18.10.2016 |
21:00 |
5. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
17.10.2016 |
19:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
11.10.2016 |
20:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
20.09.2016 |
17:00 |
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
14.09.2016 |
18:00 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
08.09.2016 |
19:30 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
08.09.2016 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.08.2016 |
19:00 |
4. |
2XTREME
(T. Mysak,
S. Koisova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.08.2016 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
22.08.2016 |
20:00 |
4. |
heletele
(P. Havlíková,
E. Novotná)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
09.08.2016 |
20:00 |
4. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
29.07.2016 |
19:00 |
5. |
2STARS
(Z. Kolaříková,
E. Perski)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
29.07.2016 |
18:00 |
5. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.07.2016 |
18:00 |
5. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
19.07.2016 |
20:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
30.06.2016 |
19:30 |
4. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
24.06.2016 |
19:00 |
4. |
heletele
(P. Havlíková,
E. Novotná)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
16.06.2016 |
19:30 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
09.06.2016 |
18:30 |
4. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
25.05.2016 |
18:00 |
4. |
Brumíci
(R. Téglássy,
J. Téglássy)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
05.05.2016 |
19:30 |
4. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.04.2016 |
19:30 |
5. |
heletele
(P. Havlíková,
E. Novotná)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.04.2016 |
20:30 |
5. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.04.2016 |
19:30 |
5. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
14.04.2016 |
19:30 |
5. |
Potkali se u Havrana
(H. Honek,
P. Honková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
07.04.2016 |
19:30 |
5. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
31.03.2016 |
19:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.03.2016 |
19:00 |
6. |
Bojová šiška
(L. Johanovská,
L. Lánský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
13.03.2016 |
15:00 |
6. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
29.01.2016 |
15:00 |
5. |
Chirurgové
(T. Valchová,
M. Bangoura)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.01.2016 |
18:30 |
5. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.01.2016 |
20:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
14.01.2016 |
20:00 |
5. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.12.2015 |
15:00 |
5. |
Bambéro
(R. Nigrin,
K. Šmejkal)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
16.12.2015 |
19:30 |
5. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
15.12.2015 |
19:00 |
5. |
Buzagorky
(A. Stibila,
D. Ilczyszyn)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
13.12.2015 |
16:00 |
5. |
2XTREME
(T. Mysak,
S. Koisova)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
30.11.2015 |
19:00 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
17.11.2015 |
19:00 |
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
17.11.2015 |
18:30 |
4. |
Klára Sochová
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
14.11.2015 |
15:00 |
4. |
L&M team
(M. Adámek,
L. Blehová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
05.11.2015 |
19:30 |
4. |
J&P
(P. Krasov,
J. Málek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.10.2015 |
19:30 |
3. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
24.10.2015 |
19:00 |
3. |
An Nam
(O. Slówik,
J. Komárek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.10.2015 |
19:30 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
14.10.2015 |
20:00 |
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
30.09.2015 |
19:00 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
22.09.2015 |
20:00 |
4. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.09.2015 |
19:30 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
03.09.2015 |
19:30 |
4. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.08.2015 |
19:30 |
4. |
Klára Sochová
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.08.2015 |
19:30 |
4. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
20.08.2015 |
19:30 |
4. |
Lemuri
(O. Sucharda,
A. Pelcova)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
20.08.2015 |
18:30 |
4. |
OTeam
(O. Kupča,
O. Diviš)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
05.08.2015 |
18:00 |
4. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.07.2015 |
19:00 |
5. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
23.07.2015 |
19:30 |
5. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.07.2015 |
19:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.06.2015 |
19:00 |
4. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
24.06.2015 |
19:30 |
4. |
Zuřivý lištičky
(Š. Romanová,
D. Řehák)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
21.06.2015 |
15:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
09.06.2015 |
19:00 |
4. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
27.05.2015 |
20:00 |
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.05.2015 |
09:00 |
5. |
Malý Velký Tým
(V. Burian,
L. Dimitrov)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
18.05.2015 |
21:00 |
5. |
Klára Sochová
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
18.05.2015 |
18:30 |
5. |
Horní Dolní
(P. Olšanský,
M. Olšanská)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
11.05.2015 |
22:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
29.04.2015 |
18:00 |
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
22.04.2015 |
19:00 |
4. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
14.04.2015 |
20:00 |
4. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.04.2015 |
10:00 |
4. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
29.03.2015 |
09:00 |
5. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
27.03.2015 |
18:00 |
5. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
22.03.2015 |
11:00 |
5. |
Horní Dolní
(P. Olšanský,
M. Olšanská)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
22.03.2015 |
10:00 |
5. |
Malý Velký Tým
(V. Burian,
L. Dimitrov)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.02.2015 |
18:30 |
4. |
Banzaaj
(P. Černý,
P. Stoklasová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
16.02.2015 |
19:30 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
16.02.2015 |
18:30 |
4. |
zuzana a roman
(Z. Novotná,
R. Moravec)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.02.2015 |
23:30 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
25.01.2015 |
09:00 |
5. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
10.01.2015 |
17:00 |
5. |
Klára Sochová
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.01.2015 |
19:30 |
5. |
Malohanáci
(P. Popelková,
M. Řehoř)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
30.12.2014 |
21:00 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
16.12.2014 |
20:30 |
4. |
Bratři Pospíšilové
(S. Pospíšil,
M. Pospíšil)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
13.12.2014 |
12:00 |
4. |
zuzana a roman
(Z. Novotná,
R. Moravec)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
18.11.2014 |
20:30 |
5. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
14.11.2014 |
17:00 |
5. |
Toxinky
(H. Kratochvílová,
I. Dvořáková)
|
|
3:1 |
|
13.11.2014 |
18:30 |
5. |
Prospekti
(R. Téglássy,
L. Marková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
10.11.2014 |
21:00 |
5. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
31.10.2014 |
18:00 |
4. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
25.10.2014 |
13:00 |
4. |
An Nam
(O. Slówik,
J. Komárek)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
15.10.2014 |
18:00 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
14.10.2014 |
18:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
|
|
4. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
MIXNUTO
(P. Lečbych,
P. Hendrychová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
SC Prague United
(P. Vosátka,
M. Doležalová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Badaboum
(L. Janovcová,
Z. Šamajová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
2XTREME
(T. Mysak,
S. Koisova)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Smečující tykvičky
(J. Čambula,
G. Čambulová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
|
S:S |
|
|
|
6. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
|
S:3 |
|