Načítám…

Miloslav Nosek (49 let)

ID: 46590

Praha

  • 145 zápasů

    od roku 2022
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 3 /22
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 66
    Zápasů v lize ( 32 / 29 / 5) 0 turnajů
  • 52%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2024

1 . Úroveň A

20 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
{SK… Říč… ACS Koc… Ťaf… Old… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:0
2:S
2:s 2:0 2:s 8 30 58 10:0
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:S
0:2
2:S
2:s 5 25 50 6:4
3 .
S:2
S:2
2:s
2:S
2:s 5 12 37 6:4
4 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
s:2
2:0
s:2 2:0 s:s 3 10 33 4:6
5 . 0:2
S:2
S:2
0:2 2:s 2 4 26 2:8
6 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
s:2 s:2 s:2 s:s s:2 0 0 20 0:10

1 . Úroveň A

70 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Říč… Old… MIPE Koc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:0
2:0
2:S
8 30 78 6:0
2 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
0:2
2:1
2:S
5 25 70 4:3
3 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
1:2
2:S
3 12 55 3:4
4 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
S:2
S:2
0 4 44 0:6

Jarní sezóna 2024

2 . Úroveň A

58 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Old… Poj… D&I… Esa… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
2:1 2:0 2:0 8 30 58 6:1
2 .
Pojď ho (P. Houdek + A. Houdková)
1:2
2:0
2:0
5 25 50 5:2
3 .
D&I guapos (D. Zapletálek + I. Kracík)
0:2
0:2
2:0
3 12 35 2:4
4 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
0:2
0:2
0:2
0 4 24 0:6

2 . Úroveň A

50 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
Říč… Old… D&I… Tea… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:0
2:0
2:S 8 30 58 6:0
2 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
0:2
2:0
2:S 5 25 50 4:2
3 .
D&I guapos (D. Zapletálek + I. Kracík)
0:2
0:2
2:0 3 12 35 2:4
4 .
Team 105 (J. Štěpánek + L. Krebs)
S:2 S:2 0:2 0 4 24 0:6

1 . Úroveň A

35 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
{SK… Poj… Tea… Old… MIPE All… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
2:0
2:0 2:0 2:1 2:S 8 30 58 10:1
2 .
Pojď ho (P. Houdek + A. Houdková)
0:2
2:0
2:1
2:0
2:S 6 25 51 8:3
3 .
Team 105 (J. Štěpánek + L. Krebs)
0:2
0:2
2:1
2:1
2:S 5 12 37 6:6
4 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
0:2
1:2
1:2 2:1 2:S 3 12 35 6:7
5 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
1:2
0:2
1:2
1:2 2:S 2 4 26 5:8
6 .
All stars TEAM (J. Jelínek + K. Bohuslavová)
S:2 S:2 S:2 S:2 S:2 0 0 20 0:10

1 . Úroveň A

35 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
{SK… MIPE Koc… Old… Tea… All… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
2:0
S:S
2:0 2:0 2:0 6 30 56 8:2
2 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
0:2
2:1
2:1
2:0
5 25 50 6:6
3 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:S
2:0
2:0
S:S
S:S 3 12 35 4:6
4 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
0:2 1:2
0:2
2:0
2:0 3 12 35 5:6
5 .
Team 105 (J. Štěpánek + L. Krebs)
0:2
1:2
S:S
0:2
S:S
0 4 24 1:10
6 .
All stars TEAM (J. Jelínek + K. Bohuslavová)
0:2
0:2
S:S 0:2
S:S
0 0 20 0:10

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

36 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
{SK… MIPE Old… Říč… Síl… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
2:1
2:0
2:S
2:S
8 30 58 8:1
2 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
1:2
2:0
2:S
2:S
6 25 51 7:2
3 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
0:2
0:2
2:S
2:S
4 12 36 4:4
4 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
S:2
S:2
S:2
2:S
2 4 26 2:6
5 .
Síla Jednorožce (M. Černovský + S. Kodýtková)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 0 20 0:8

1 . Úroveň A

46 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Říč… BSM {SK… Old… Kot… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:0
2:0
2:0
2:S
8 30 78 8:0
2 .
0:2
2:0
2:0
2:0
6 25 71 6:2
3 .
0:2
0:2
2:0
2:S
4 12 56 4:4
4 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
0:2
0:2
0:2
2:S
2 4 46 2:6
5 .
Kotiš (M. Kotiš + P. Kotiš)
S:2
0:2
S:2
S:2
0 0 40 0:8

2 . Úroveň A

50 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Kot… Old… MIPE Mar… Esa… Síl… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kotiš (M. Kotiš + P. Kotiš)
2:1
2:0
2:S
2:0
2:0
8 30 58 10:1
2 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
1:2
2:1
2:0
2:0 S:S 5 25 50 7:5
3 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
1:2
2:0
2:0 2:0 5 12 37 7:4
4 .
Martina&Jirka (J. Štěpánek + M. Kubinová)
S:2
0:2
0:2
S:S S:S 0 12 32 0:10
5 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
0:2
0:2 0:2 S:S S:S 0 4 24 0:10
6 .
Síla Jednorožce (M. Černovský + S. Kodýtková)
0:2
S:S 0:2 S:S S:S 0 0 20 0:10

1 . Úroveň A

40 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Koc… BSM {SK… Bug… Říč… Old… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
2:1
S:S
2:0
2:1
2:S 6 30 76 8:2
2 .
1:2
2:0
2:0
2:0
2:0
6 25 71 9:2
3 . S:S
0:2
1:2 2:0 2:1 3 12 55 5:5
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
2:1
1:2
2:0 3 12 55 5:7
5 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
0:2
2:1
2:0
3 4 47 5:7
6 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
S:2
0:2
1:2 0:2
0:2
0 0 40 1:10

Letní sezóna 2023

2 . Úroveň A

70 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Hom… Old… Kot… Roh… Těc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 1:2
2:S
2:1 2:1 6 30 76 7:4
2 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
2:1
2:S
2:0 S:S 5 25 70 6:1
3 .
Kotiš (M. Kotiš + P. Kotiš)
S:2
S:2
2:0
S:2
2 12 54 2:6
4 .
Rohovci (T. Pátek + R. Hovorka)
1:2 0:2
0:2
2:0 2 4 46 3:6
5 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
1:2 S:S
2:S
0:2 1 0 41 3:4

1 . Úroveň A

66 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Las… Koc… BSM Old… Těc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:S
2:1
2:0 2:0 8 30 98 8:1
2 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2 2:0
2:0
S:2 4 25 89 4:4
3 .
1:2
0:2
2:0
2:0
4 12 76 5:4
4 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
0:2
0:2
0:2
2:0 2 4 66 2:6
5 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2 2:S
0:2
0:2 2 0 62 2:6

2 . Úroveň A

78 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Old… Těc… Píí… Esa… Ale… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
2:1 2:0
2:S
2:S
8 30 78 8:1
2 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
1:2 1:2 2:0
2:S
4 25 69 6:4
3 .
Pííí*i tým (J. Nov. + J. Česánková)
0:2 2:1 1:2
2:S
4 12 56 5:5
4 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
S:2
0:2 2:1
2:S
4 4 48 4:5
5 .
S:2
S:2
S:2
S:2
0 0 40 0:8

1 . Úroveň A

59 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
BSM Las… Říč… Hok… Old… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
2:0
2:S
0:2
2:0
6 30 96 6:2
2 .
0:2
2:S
2:0 2:0 6 25 91 6:2
3 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
S:2
S:2
2:S
2:0
4 12 76 4:4
4 .
Hokejky (D. Piskoř + M. Bezouska)
2:0 0:2
S:2
S:S 1 4 65 2:4
5 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
0:2
0:2
0:2
S:S -1 0 59 0:6

Jarní sezóna 2023

2 . Úroveň A

76 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Old… Hok… Zou… Píí… Kin… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
2:1 1:2 2:0 2:S 6 30 76 7:3
2 .
Hokejky (D. Piskoř + M. Bezouska)
1:2 2:1
2:0
2:S
6 25 71 7:3
3 . 2:1 1:2
2:0
S:S 3 12 55 5:3
4 .
Pííí*i tým (J. Nov. + J. Česánková)
0:2
0:2
0:2
2:S
2 4 46 2:6
5 .
King-Kong (M. Průša + U. 48984)
S:2
S:2
S:S
S:2
-1 0 39 0:6

1 . Úroveň A

63 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Las… Říč… BSM Old… Kin… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:0 2:0 2:0
2:S
8 30 98 8:0
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:1
2:1
2:S
6 25 91 6:4
3 . 0:2
1:2
2:0
2:S 4 12 76 5:4
4 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
0:2
1:2
0:2
S:S -1 4 63 1:6
5 .
King-Kong (M. Průša + U. 48984)
S:2
S:2
S:2 S:S -1 0 59 0:6

2 . Úroveň A

56 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Old… MIPE Pri… RMS Esa… Hla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
2:0 1:2 2:0 2:0 2:1 6 30 56 9:3
2 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2 2:0 2:1 2:0 2:0 6 25 51 8:3
3 .
Princezny bojovnice (J. Nov. + J. Štěpánek)
2:1 0:2
S:2
2:0 2:0 5 12 37 6:5
4 . 0:2 1:2
2:S
2:0 0:2 3 12 35 5:6
5 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
0:2 0:2 0:2 0:2
2:S
2 4 26 2:8
6 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
1:2 0:2 0:2 2:0
S:2
2 0 22 3:8

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.07.2024 00:10 1. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) 2:1
25.06.2024 17:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Sportovní klub Budějovická 0:2 Komentáře
15.06.2024 19:48 1. Kocouři (R. Brokl, P. Machovec) 2:S Komentáře
28.05.2024 17:30 2. Esa z pralesa (T. Prokop, Z. Gallová) Sportovní klub Budějovická 2:0
19.05.2024 15:00 2. D&I guapos (D. Zapletálek, I. Kracík) Sportovní klub Budějovická 2:0
17.05.2024 05:00 2. Pojď ho (P. Houdek, A. Houdková) Sportovní klub Budějovická 2:1
02.05.2024 00:10 2. Team 105 (J. Štěpánek, L. Krebs) 2:S
25.04.2024 20:00 2. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) 0:2 Komentáře
09.04.2024 16:30 2. D&I guapos (D. Zapletálek, I. Kracík) 2:0 Komentáře
02.04.2024 00:10 1. All stars TEAM (J. Jelínek, K. Bohuslavová) 2:S
23.03.2024 07:00 1. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) Sportovní klub Budějovická 2:1
21.03.2024 18:00 1. {SKS} (J. Novotný, F. Dvořák) Hamr Záběhlice 0:2
18.03.2024 20:00 1. Team 105 (J. Štěpánek, L. Krebs) 1:2
05.03.2024 17:00 1. Pojď ho (P. Houdek, A. Houdková) Hamr Braník 1:2 Komentáře
22.02.2024 21:00 1. {SKS} (J. Novotný, F. Dvořák) Sportovní klub Budějovická 0:2
19.02.2024 16:30 1. Kocouři (R. Brokl, P. Machovec) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
17.02.2024 07:00 1. All stars TEAM (J. Jelínek, K. Bohuslavová) Sportovní klub Budějovická 2:0
08.02.2024 20:00 1. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) 1:2
05.02.2024 20:00 1. Team 105 (J. Štěpánek, L. Krebs) Sportovní klub Budějovická 2:0 Komentáře
14.01.2024 17:39 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) 2:S Komentáře
12.01.2024 18:00 1. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) Hamr Záběhlice 0:2
11.01.2024 18:00 1. {SKS} (J. Novotný, F. Dvořák) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
08.01.2024 01:01 1. Síla Jednorožce (M. Černovský, S. Kodýtková) 2:S Komentáře
21.12.2023 19:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
13.12.2023 21:22 1. Kotiš (M. Kotiš, P. Kotiš) 2:S Komentáře
10.12.2023 22:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 0:2 Komentáře
08.12.2023 19:00 1. {SKS} (J. Novotný, F. Dvořák) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
01.12.2023 00:10 2. Síla Jednorožce (M. Černovský, S. Kodýtková) S:S
01.12.2023 00:10 2. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) 2:1
28.11.2023 18:00 2. Kotiš (M. Kotiš, P. Kotiš) 1:2 Komentáře
16.11.2023 19:00 2. Martina&Jirka (J. Štěpánek, M. Kubinová) Sportovní klub Budějovická 2:0 Komentáře
14.11.2023 18:00 2. Esa z pralesa (T. Prokop, Z. Gallová) Sportovní klub Budějovická 2:0
01.11.2023 00:10 1. Kocouři (R. Brokl, P. Machovec) S:2
24.10.2023 19:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
22.10.2023 10:00 1. {SKS} (J. Novotný, F. Dvořák) Hamr Záběhlice 1:2
15.10.2023 20:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 0:2
12.10.2023 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) VŠE Třebešín 0:2 Komentáře
02.10.2023 00:10 2. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) S:S
20.09.2023 07:57 2. Kotiš (M. Kotiš, P. Kotiš) 2:S Komentáře
14.09.2023 16:00 2. Rohovci (T. Pátek, R. Hovorka) Sportovní klub Budějovická 2:0
07.09.2023 21:00 2. Homole (A. Fulka, J. Pardubický) Sportovní klub Budějovická 2:1
31.08.2023 17:00 1. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) Hamr Záběhlice 0:2
22.08.2023 18:00 1. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) Sportovní klub Budějovická 2:0
15.08.2023 16:30 1. Kocouři (R. Brokl, P. Machovec) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
03.08.2023 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 0:2 Komentáře
30.07.2023 15:35 2. Esa z pralesa (T. Prokop, Z. Gallová) 2:S Komentáře
20.07.2023 19:00 2. Pííí*i tým (J. Nov., J. Česánková) Hamr Záběhlice 2:0
11.07.2023 12:47 2. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) 2:1
05.07.2023 09:26 2. Alepa (P. Dvořák, A. Shcherbakov) 2:S Komentáře
03.07.2023 00:10 1. Hokejky (D. Piskoř, M. Bezouska) S:S
30.06.2023 20:00 1. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) 0:2
27.06.2023 17:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) 0:2 Komentáře
19.06.2023 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 0:2 Komentáře
01.06.2023 00:10 2. King-Kong (M. Průša, U. 48984) 2:S
23.05.2023 20:00 2. Pííí*i tým (J. Nov., J. Česánková) Hamr Záběhlice 2:0
21.05.2023 08:00 2. Hokejky (D. Piskoř, M. Bezouska) Sportovní klub Budějovická 2:1
12.05.2023 16:30 2. Zoufalky (K. Minarcikova, I. Bednářová) 1:2
02.05.2023 00:10 1. King-Kong (M. Průša, U. 48984) S:S
27.04.2023 18:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
20.04.2023 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Braník 0:2 Komentáře
16.04.2023 10:12 1. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) 0:2
31.03.2023 18:00 2. Hlavně přes síť :) (M. Vnouček, F. Vlček) Hamr Záběhlice 2:1
30.03.2023 19:00 2. RMS (J. Tůma, M. Balcárek) Hamr Braník 2:0
09.03.2023 18:00 2. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) Hamr Záběhlice 2:0
07.03.2023 18:00 2. Esa z pralesa (T. Prokop, Z. Gallová) Hamr Záběhlice 2:0
02.03.2023 18:00 2. Princezny bojovnice (J. Nov., J. Štěpánek) Hamr Záběhlice 1:2

Platební metody

Platební metody