Načítám…
Miloš Vnouček

Miloš Vnouček (36 let)

ID: 28024

Praha

  • 174 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 12 /21
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 31
    Zápasů v lize ( 11 / 14 / 6) 0 turnajů
  • 44%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

3 . Úroveň A

17 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Bug… MIPE Hla… Piv… CST… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
2:1
2:0
7 11 31
2 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
1:2
2:0
5 8 26
3 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
1:2 2:1 4 0 17
4 .
Pivní koutek:) (A. Kořínek + ?. Pail)
0:2
0 -8 5
5 .
CSTým (P. Daněk + M. Starý)
0:2
0 -11 2

3 . Úroveň A

29 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
BSM Hla… MIPE Piv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:S
15 11 39
2 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
0:2
2:1
2:S
8 8 29
3 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
1:2
2:1
5 0 18
4 .
Pivní koutek:) (A. Kořínek + ?. Pail)
S:2
S:2
1:2
1 -8 6

3 . Úroveň A

3 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
San… Těc… EL’… MIPE K2… Hla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
SandaleTrip (M. Kalina + J. Černý)
2:0
2:0
2:0 2:0 2:0 16 11 40
2 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
2:S
2:0
2:0 2:1 11 8 32
3 .
EL’75 (E. Raczynska + L. Czepiel)
0:2
S:2
2:0
2:0
2:0
10 0 23
4 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
0:2
0:2
2:1
2:S
5 0 18
5 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 0:2 0:2
1:2
2:S
3 -8 8
6 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
0:2 1:2
0:2
S:2
S:2
1 -11 3

Letní sezóna 2021

3 . Úroveň A

3 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Tom… Těc… Koc… K2… Hla… Ryc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
2:0
2:S
2:S
2:S 2:S 13 11 37
2 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2
2:0 2:0 2:S 9 8 30
3 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
2:0
2:S
2:0 S:S 8 0 21
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
S:2
0:2
S:2
S:S
2:S 2 0 15
5 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
S:2 0:2 0:2
S:S
S:S -2 -8 3
6 .
Rychlozky (J. Bechova + K. Hloupa)
S:2 S:2 S:S S:2 S:S -2 -11 0

2 . Úroveň A

15 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
Prv… Říč… Bug… Těc… Hla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
První dvojchyba (D. Činátl + R. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:0
16 11 53
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:0 12 8 46
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
2:1
2:0
7 0 33
4 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2
1:2 2:0 5 -8 23
5 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
0:2
0:2
0:2
0:2 0 -11 15

3 . Úroveň A

33 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Těc… Hla… K2… MIPE Ryc… Kon… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
2:1
2:0
2:0
2:0 2:S 14 11 38
2 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
1:2 2:0
2:1
2:0 2:S 12 8 33
3 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2
0:2
1:2
2:0 2:S 6 0 19
4 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
1:2
2:1
S:S
2:S
5 0 18
5 .
Rychlozky (J. Bechova + K. Hloupa)
0:2 0:2 0:2
S:S
2:S 2 -8 7
6 .
Konopásci (J. K + N. Špičková)
S:2 S:2 S:2
S:2
S:2 0 -11 2

4 . Úroveň A

33 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
Těc… Hla… Ryc… Véč… Bic… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
2:1 2:0
2:0
2:0 15 11 39
2 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
1:2 2:0 2:0
2:S
12 8 33
3 .
Rychlozky (J. Bechova + K. Hloupa)
0:2 0:2 2:0
2:S
7 0 20
4 .
0:2
0:2 0:2 S:S -1 -8 4
5 .
Bichoo (R. Bajaj + S. Acharya)
0:2
S:2
S:2
S:S -1 -11 1

3 . Úroveň A

17 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
MIPE K2… Hla… Véč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
2:1
2:0
2:0 15 11 39
2 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
1:2
0:2
2:0
7 8 28
3 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
0:2
2:0
S:S 4 0 17
4 . 0:2
0:2
S:S -1 -8 4

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.01.2022 18:30 3. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Braník 1:2
06.01.2022 20:00 3. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) CTC Hodkovičky 2:1
31.12.2021 10:52 3. Pivní koutek:) (A. Kořínek, ?. Pail) 2:S Komentáře
17.12.2021 11:00 3. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) Hamr Záběhlice 2:1
04.12.2021 17:00 3. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
30.10.2021 16:00 3. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) 1:2
26.10.2021 14:08 3. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) S:2 Komentáře
26.10.2021 14:08 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) S:2 Komentáře
16.10.2021 18:30 3. SandaleTrip (M. Kalina, J. Černý) Hamr Záběhlice 0:2
14.10.2021 16:30 3. EL’75 (E. Raczynska, L. Czepiel) Hamr Braník 0:2 Komentáře
04.10.2021 00:10 3. Rychlozky (J. Bechova, K. Hloupa) S:S
04.10.2021 00:10 3. Tomíci z Vršovic (T. Hlavička, T. Bohata) S:2
30.09.2021 10:09 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) S:S Komentáře
20.09.2021 17:00 3. Kocouři (R. Brokl, P. Machovec) 0:2
20.09.2021 09:30 3. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) Hamr Braník 0:2
24.08.2021 18:30 2. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) 0:2 Komentáře
24.08.2021 11:30 2. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2
18.08.2021 16:30 2. První dvojchyba (D. Činátl, R. Činátl) 0:2 Komentáře
07.08.2021 16:00 2. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) Hamr Braník 0:2
02.08.2021 00:10 3. Konopásci (J. K, N. Špičková) 2:S
26.07.2021 17:30 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) CTC Hodkovičky 2:0
21.07.2021 20:00 3. Rychlozky (J. Bechova, K. Hloupa) Hamr Braník 2:0
15.07.2021 09:00 3. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) Hamr Braník 1:2
13.07.2021 18:00 3. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) 2:1 Komentáře
29.06.2021 10:20 4. Bichoo (R. Bajaj, S. Acharya) 2:S Komentáře
27.06.2021 19:30 4. Rychlozky (J. Bechova, K. Hloupa) Hamr Braník 2:0
24.06.2021 10:00 4. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) CTC Hodkovičky 1:2
10.06.2021 15:00 4. Véčka (J. Vaněček, M. Vaněček) 2:0
01.06.2021 00:10 3. Véčka (J. Vaněček, M. Vaněček) S:S
16.05.2021 12:00 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
07.05.2021 18:00 3. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím