Načítám…
Image 1

Michal Valeš (24 let)

ID: 51021

Plzeň

  • 26 zápasů

    od roku 2023
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 16 /47
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 12 / 10 / 4) 0 turnajů
  • 55%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

3 . Úroveň A

52 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
K.K. V.C. K.B. M.V. M.G. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Karel Kozák
6:1 6:2 3 30 73 12:3
2 .
Image 1
Václav Churavý
7:6 2 25 67 7:6
3 .
Image 1
Karel Bouše
1:6
6:1
2 12 54 7:7
4 .
Image 1
Michal Valeš
6:7 6:1 2 10 52 12:8
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
0 4 44 0:0
6 .
Image 1
Jan Jelínek
2:6
1:6
1:6 0 0 40 4:18

3 . Úroveň A

86 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
L.V. M.Č. K.B. M.V. K.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Voráček
6:3
6:2 6:0 6:1 8 30 118 24:6
2 .
Image 1
Martin Černý
3:6
6:2
6:1
5:7 4 25 109 20:16
3 .
Image 1
Karel Bouše
2:6
2:6
7:6 6:3 4 12 96 17:21
4 .
Image 1
Michal Valeš
0:6
1:6
6:7 7:6 2 4 86 14:25
5 .
Image 1
Karel Kozák
1:6 7:5 3:6 6:7 2 0 82 17:24

4 . Úroveň A

96 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
M.V. M.F. M.K. J.J. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Valeš
6:3 6:S 6:7 6:2 6 30 96 24:12
2 .
Image 1
Martin Fajt
3:6
6:4
6:1 6:2 6 25 91 21:13
3 .
Image 1
Michal Kolařík
S:6
4:6
6:0 7:6 4 12 76 17:18
4 .
Image 1
Jan Jelínek
7:6 1:6 0:6
7:6
4 4 68 15:24
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
2:6 2:6 6:7
6:7
0 0 60 16:26

Podzimní sezóna 2023

5 . Úroveň A

56 bodů
20. místo (18. místo v mužích)
M.V. T.H. P.H. F.Š. J.S. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Valeš
6:2 2:6
6:S
6:2
6:1
6 30 56 26:11
2 .
Image 1
Tomáš Hora
2:6 6:2 6:1 6:1 6:1 6 25 51 26:11
3 .
Image 1
Petr Háva
6:2 2:6
S:6
6:3 6:4 5 12 37 20:21
4 .
Image 1
František Štorek
S:6
1:6
6:S
7:6 3:6 3 12 35 17:24
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 1:6 3:6 6:7
6:2
2 4 26 18:27
6 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6
1:6 4:6 6:3
2:6
2 0 22 14:27

5 . Úroveň A

50 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
J.J. M.V. P.H. F.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Jelínek
6:4 6:0
6:0
8 30 58 18:4
2 .
Image 1
Michal Valeš
4:6 6:2
6:1
5 25 50 16:9
3 .
Image 1
Petr Háva
0:6 2:6
S:S
0 12 32 2:18
4 .
Image 1
František Štorek
0:6
1:6
S:S
0 4 24 1:18

4 . Úroveň A

74 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
D.F. M.F. M.V. P.H. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Fakan
6:0
6:4 6:1 6:1 8 30 98 24:6
2 .
Image 1
Martin Fajt
0:6
S:S 6:4 6:3 4 25 89 12:13
3 .
Image 1
Michal Valeš
4:6 S:S
6:2
S:S 2 12 74 10:8
4 .
Image 1
Petr Háva
1:6 4:6
2:6
7:6 2 4 66 14:24
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 3:6 S:S 6:7 0 0 60 10:19

Letní sezóna 2023

3 . Úroveň A

78 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
M.K. M.K. K.K. M.F. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Kolařík
6:3
7:6
6:3
7:6 8 30 118 26:18
2 .
Image 1
Míra Kubík
3:6
S:S
7:6
7:6
3 25 108 17:18
3 .
Image 1
Karel Kozák
6:7
S:S 6:4 S:S 0 12 92 12:11
4 .
Image 1
Martin Fajt
3:6
6:7
4:6 S:S -1 4 83 13:19
5 .
Image 1
Michal Valeš
6:7
6:7
S:S S:S -2 0 78 12:14

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.04.2024 13:00 3. Jan Jelínek TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
12.04.2024 16:30 3. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:7
25.03.2024 21:00 3. Karel Kozák Dobřany 7:6
18.03.2024 19:00 3. Karel Bouše TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
14.03.2024 18:00 3. Lukáš Voráček TK Slavia Plzeň 0:6
06.03.2024 18:00 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 1:6 Komentáře
01.03.2024 00:10 4. Michal Kolařík 6:S
29.02.2024 20:00 4. Michaela Gombitová 6:2
17.02.2024 18:00 4. Jan Jelínek TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
06.02.2024 20:00 4. Martin Fajt TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
29.01.2024 18:34 5. František Štorek 6:S Komentáře
28.01.2024 17:00 5. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:1 Komentáře
22.01.2024 19:00 5. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
10.01.2024 18:00 5. Petr Háva TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
06.01.2024 15:30 5. Tomáš Hora TK Slavia Plzeň 6:2
28.12.2023 14:00 5. František Štorek TJ Lokomotiva Plzeň 6:1 Komentáře
15.12.2023 16:00 5. Petr Háva TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
09.12.2023 16:00 5. Jan Jelínek TK Slavia Plzeň 4:6
01.11.2023 00:10 4. Michaela Gombitová S:S
01.11.2023 00:10 4. Martin Fajt S:S
13.10.2023 16:30 4. Petr Háva TJ Lokomotiva Plzeň 6:2 Komentáře
05.10.2023 17:30 4. David Fakan TK Škoda Plzeň 4:6
02.10.2023 00:10 3. Martin Fajt S:S
02.10.2023 00:10 3. Karel Kozák S:S
08.09.2023 15:30 3. Michal Kolařík TK Škoda Plzeň 6:7
05.09.2023 19:00 3. Míra Kubík TK Slavia Plzeň 6:7 Komentáře

Platební metody

Platební metody