Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
04.06.2012 |
10:25 |
5. |
Rebelové
(D. Chaluš,
Z. Olmrová)
|
|
S:S |
|
23.05.2012 |
09:00 |
5. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
29.04.2012 |
19:00 |
6. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
22.04.2012 |
19:00 |
6. |
Písečná bouře
(J. Drda,
D. Palivcová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
12.04.2012 |
15:00 |
6. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
21.03.2012 |
21:00 |
5. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
19.03.2012 |
10:00 |
5. |
Muflos
(J. Kalkus,
K. Kačmáčková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
14.03.2012 |
20:00 |
5. |
Bob a bobek
(V. Zadražil,
M. Kubátová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
22.02.2012 |
22:00 |
4. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.02.2012 |
21:00 |
4. |
Váhavá rodinka
(J. Jírovec,
D. Kůželová)
|
|
3:1 |
|
11.02.2012 |
14:00 |
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
|
1:3 |
|
11.02.2012 |
13:30 |
4. |
DáJa
(J. Machková,
D. Hromádková)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
29.01.2012 |
14:00 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
22.01.2012 |
18:30 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
1:3 |
|
22.12.2011 |
10:30 |
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.12.2011 |
22:00 |
3. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
12.12.2011 |
21:00 |
3. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
06.12.2011 |
21:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
|
2:3 |
|
20.11.2011 |
09:30 |
3. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
12.11.2011 |
12:00 |
3. |
Koháci
(J. Zábrodská,
S. Zbyněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
12.11.2011 |
11:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
31.10.2011 |
21:00 |
3. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
28.10.2011 |
11:00 |
3. |
Beach team X
(G. Štěpanyová,
C. Gomez)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
28.10.2011 |
10:00 |
3. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.10.2011 |
16:30 |
3. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
12.10.2011 |
22:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
25.05.2011 |
20:00 |
2. |
ág
(V. Eder,
L. Šubrtová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
Komentáře
|
16.05.2011 |
14:00 |
2. |
Šestky
(P. Benešová,
E. P)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
14.05.2011 |
17:00 |
2. |
Nosatý bubeník
(M. Jansta,
J. Klementina)
|
|
1:3 |
|
12.05.2011 |
16:00 |
2. |
Dobíci
(P. Jovanovič,
J. Siegelová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
28.04.2011 |
23:00 |
3. |
Nosatý bubeník
(M. Jansta,
J. Klementina)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
21.04.2011 |
17:00 |
3. |
za šest minut jsme tam
(L. Příšovský,
N. Havlinova)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
16.04.2011 |
20:00 |
3. |
Chilli con Carne
(M. Churaňová,
B. Listíková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
24.03.2011 |
21:00 |
4. |
Pineapples
(M. Bendová,
M. Vokřínek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
18.03.2011 |
09:30 |
4. |
Chilli con Carne
(M. Churaňová,
B. Listíková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
15.03.2011 |
13:00 |
4. |
pardáli
(p. skala,
i. wolf)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
25.02.2011 |
09:00 |
4. |
černí hakeni
(d. hák,
b. schwarc)
|
Beachclub Strahov |
S:S |
|
21.02.2011 |
19:00 |
4. |
Los Umakajdos
(M. Šafaříková,
D. Kubričanová)
|
|
3:S |
|
15.02.2011 |
12:00 |
4. |
Rychlé sheepy
(K. Dušek,
V. Kríž)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
31.01.2011 |
14:00 |
5. |
opalovací tým
(A. Dvořáková,
H. Literová)
|
Beachclub Strahov |
3:S |
|
31.01.2011 |
14:00 |
5. |
pardáli
(p. skala,
i. wolf)
|
Hamr Braník |
S:3 |
|
31.01.2011 |
09:30 |
5. |
Efutrc
(T. Ottl,
A. Stříbný)
|
|
3:S |
|
15.12.2010 |
14:00 |
5. |
Sporto.cz team
(P. Novák,
A. Bauerová)
|
|
3:S |
|
09.12.2010 |
14:00 |
5. |
Los Umakajdos
(M. Šafaříková,
D. Kubričanová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
05.12.2010 |
19:00 |
5. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.11.2010 |
18:30 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
0:3 |
|
26.11.2010 |
12:00 |
4. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
22.11.2010 |
10:00 |
4. |
Pavouci
(P. Smeliková,
T. Fischer)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
08.11.2010 |
08:30 |
4. |
O5 Nic
(C. Gomez,
J. Heřman)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
31.10.2010 |
21:00 |
4. |
Myanmar
(P. Matras,
L. Janováčová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
31.10.2010 |
20:00 |
4. |
Sporto.cz team
(P. Novák,
A. Bauerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.10.2010 |
16:30 |
4. |
ág
(V. Eder,
L. Šubrtová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
26.10.2010 |
22:00 |
4. |
MejMej
(J. Růžička,
M. Kotek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
|
|
3. |
DUPI
(J. Piš,
J. Ducháček)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Matador
(Ľ. Malo,
L. Pecháčková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Becher Po
(D. Müllerová,
P. Krejsa)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Beach team X
(G. Štěpanyová,
C. Gomez)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Tři čuníci
(L. Geržová,
J. Herman)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
MáJa
(M. Hrabánková,
J. Kyzour)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Kokosy na sněhu
(P. John,
L. Vrubelova)
|
|
S:S |
|
|
|
3. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
|
3:S |
|