Načítám…

Lukáš Vilt (29 let)

ID: 28862

Praha

  • 87 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 105 /377
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 75
    Zápasů v lize ( 47 / 24 / 4) 0 turnajů
  • 66%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

10 . Úroveň C

486 bodů
93. místo (90. místo v mužích)
T.G. M.B. L.V. L.V. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomas Gao
6:2 6:s 6:s 54 30 534
2 .
Image 1
Martin Benda
2:6 6:s 6:s 38 24 512
3 .
Image 1
Lukáš Vilt
6:s 6:s 36 0 486
4 .
Image 1
Lukáš Veselý
s:6 s:6 s:6 s:s -5 -24 421
5 .
Image 1
Milan Svoboda
s:6 s:6 s:6 s:s -5 -30 415

9 . Úroveň B

454 bodů
94. místo (91. místo v mužích)
M.P. J.T. P.Š. L.V. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Peška
6:3 6:3 6:3 6:1 70 30 550
2 .
Image 1
Janusz Tracz
3:6
7:6
6:2 6:3 51 24 525
3 .
Image 1
Pavel Šulc
3:6
6:7
6:3 6:1 46 0 496
4 .
Image 1
Lukáš Vilt
3:6 2:6 3:6 6:0 28 -24 454
5 .
Image 1
Roman Malínský
1:6 3:6 1:6 0:6 5 -30 425

9 . Úroveň A

546 bodů
90. místo (90. místo v mužích)
F.K. J.K. J.K. L.V. O.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kanda
4:6 6:3 7:6 6:4 50 30 620
2 .
Image 1
Jan Kaliberka
6:4 S:S 6:3 6:1 47 24 611
3 .
Image 1
Jan Kotlant
3:6 S:S 6:2 6:2 34 0 574
4 .
Image 1
Lukáš Vilt
6:7 3:6 2:6 6:2 30 -24 546
5 .
Image 1
Ota Janda
4:6 1:6 2:6 2:6 9 -30 519

Jarní sezóna 2022

10 . Úroveň C

514 bodů
88. místo (88. místo v mužích)
J.V. L.V. J.P. P.B. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Vavřík
2:6 6:1 7:6 6:2 52 30 532
2 .
Image 1
Lukáš Vilt
6:2 4:6 3:6 7:5 40 24 514
3 .
Image 1
Jan Polak
1:6 6:4 6:3 S:S 29 0 479
4 .
Image 1
Petr Bladský
6:7 6:3 3:6 S:S 22 -24 448
5 .
Image 1
Radek Šanda
2:6 5:7 S:S S:S -3 -30 417

10 . Úroveň C

396 bodů
85. místo (84. místo v mužích)
R.R. L.V. F.M. O.Z. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Ružička
6:7 6:2
6:4
6:2 59 30 404
2 .
Image 1
Lukáš Vilt
7:6 5:7 6:1 6:0 57 24 396
3 .
Image 1
Filip Mrvík
2:6 7:5 6:4 6:2 51 0 366
4 .
Image 1
Olivia Zídková
4:6
1:6 4:6
6:3
26 -24 317
5 .
Image 1
Jana Česánková
2:6 0:6 2:6
3:6
7 -30 292

9 . Úroveň A

407 bodů
94. místo (93. místo v mužích)
V.S. D.S. P.H. L.V. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Srp
6:2 6:1 6:1 6:2 74 30 509
2 .
Image 1
Dusan Stepanek
2:6 2:6 6:4 6:2 38 24 467
3 .
Image 1
Petr Herma
1:6 6:2 2:6 6:4 37 0 442
4 .
Image 1
Lukáš Vilt
1:6 4:6 6:2 3:6 26 -24 407
5 .
Image 1
Martin Benda
2:6 2:6 4:6 6:3 25 -30 400

10 . Úroveň A

413 bodů
95. místo (93. místo v mužích)
J.N. M.J. L.V. R.M. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Nádoba
6:3
6:7 6:0 6:0 64 30 454
2 .
Image 1
Martin Janoušek
3:6
7:5 6:1 6:1 56 24 440
3 .
Image 1
Lukáš Vilt
7:6 5:7 6:4 6:1 53 0 413
4 .
Image 1
Roman Malínský
0:6 1:6 4:6
6:S
23 -24 359
5 .
Image 1
Jana Choi
0:6 1:6 1:6
S:6
2 -30 332

Letní sezóna 2018

12 . Úroveň C

182 bodů
158. místo (153. místo v mužích)
M.L. J.Ř. L.V. R.K. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Langr
6:3 6:S 6:4 6:S 47 0 229
2 .
Image 1
Jaroslav Řehoř
3:6 S:S S:S
6:S
5 0 187
3 .
Image 1
Lukáš Vilt
S:6 S:S 7:5 S:S 0 0 182
4 .
Image 1
Robert Kubr
4:6 S:S 5:7 S:S -1 0 181
5 .
Image 1
Martin Tuma
S:6
S:6
S:S S:S -10 0 172

11 . Úroveň B

201 bodů
122. místo (117. místo v mužích)
V.Č. L.H. T.Ř. L.V. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Váša Černý
6:3 S:6 6:1 6:2 39 0 221
2 .
Image 1
Lukáš Husák
3:6 6:S 7:6 6:3 36 0 218
3 .
Image 1
Tomáš Řehák
6:S S:6 7:6 6:1 35 0 217
4 .
Image 1
Lukáš Vilt
1:6 6:7 6:7 6:7 19 0 201
5 .
Image 1
Martin Tuma
2:6 3:6 1:6 7:6 15 0 197

10 . Úroveň A

161 bodů
115. místo (109. místo v mužích)
D.H. L.V. J.S. T.K. J.I. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Hořava
6:3 7:6
6:S
6:S 57 0 177
2 .
Image 1
Lukáš Vilt
3:6 7:6
7:6
6:4 41 0 161
3 .
Image 1
Jan Sachl
6:7 6:7 7:6 6:S 39 0 159
4 .
Image 1
Tomáš Karger
S:6
6:7
6:7 6:S 27 0 147
5 .
Image 1
Jan Inneman
S:6 4:6 S:6 S:6 4 0 124

11 . Úroveň A

148 bodů
107. místo (102. místo v mužích)
L.V. K.Š. P.W. K.N. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vilt
7:6
6:2 6:3 6:S 58 0 148
2 .
Image 1
Kuba Štěch
6:7
6:3 7:5 6:S 49 0 139
3 .
Image 1
Peter W.
2:6 3:6 6:4 6:S 34 0 124
4 .
Image 1
Klára Navrátilová
3:6 5:7 4:6 6:S 27 0 117
5 .
Image 1
Radek Šanda
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 90

Jarní sezóna 2018

11 . Úroveň B

138 bodů
135. místo (128. místo v mužích)
P.Š. L.V. V.P. V.K. T.V. J.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Šulc
6:2 7:5
6:1
6:1 6:2 64 0 154
2 .
Image 1
Lukáš Vilt
2:6 6:2 6:3 6:4 7:6 48 0 138
3 .
Image 1
Vladimír Pohorecký
5:7 2:6
6:0
6:2 6:0 47 0 137
4 .
Image 1
Vojtěch Kment
1:6
3:6
0:6
6:1 6:4 28 0 118
5 .
Image 1
Tomáš Varoščák
1:6 4:6 2:6 1:6 6:2 20 0 110
6 .
Image 1
Jiří Wolf
2:6 6:7 0:6 4:6 2:6 12 0 102

12 . Úroveň A

113 bodů
149. místo (141. místo v mužích)
H.M. L.V. D.K. P.R. T.R. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hynek Miler
6:4 7:6 6:2
6:S
6:S 58 0 118
2 .
Image 1
Lukáš Vilt
4:6 6:1 6:2 6:4 6:S 53 0 113
3 .
Image 1
David Kratochvíl
6:7 1:6 6:4 6:S 6:S 41 0 101
4 .
Image 1
Peter Rusňák
2:6 2:6 4:6
6:S
6:S 31 0 91
5 .
Image 1
Tom Ristovský
S:6
4:6 S:6
S:6
6:S 15 0 75
6 .
Image 1
Tereza Pavlíková
S:6 S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 60

13 . Úroveň B

101 bodů
159. místo (149. místo v mužích)
L.V. M.J. P.V. M.B. J.K. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vilt
7:5
6:3 6:3 7:6 6:S 56 0 101
2 .
Image 1
Martin Jirsa
5:7
6:3 6:3 6:0 6:1 56 0 101
3 .
Image 1
Petr Vaněk
3:6 3:6 6:4 6:4 6:2 39 0 84
4 .
Image 1
Markéta Bocková
3:6 3:6 4:6 6:1 6:1 35 0 80
5 .
Image 1
Jan Kružík
6:7 0:6 4:6 1:6 6:1 23 0 68
6 .
Image 1
Lenka Svobodová
S:6 1:6 2:6 1:6 1:6 5 0 50

12 . Úroveň C

83 bodů
174. místo (159. místo v mužích)
J.D. D.M. T.M. L.V. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Dobrovolný
4:6
6:2 6:3 6:S 50 0 110
2 .
Image 1
Daniel Marčík
6:4
4:6 6:2 6:S 49 0 109
3 .
Image 1
Tomáš Macek
2:6 6:4 6:3 6:S 46 0 106
4 .
Image 1
Lukáš Vilt
3:6 2:6 3:6 6:S 23 0 83
5 .
Image 1
Tomáš Kocfelda
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 60

Podzimní sezóna 2017

12 . Úroveň B

122 bodů
134. místo (128. místo v mužích)
L.V. R.H. L.Š. L.H. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vilt
7:5 6:3 6:1 6:1 62 0 122
2 .
Image 1
Roman Hovorka
5:7 6:0 6:0 6:0 59 0 119
3 .
Image 1
Leona Štefková
3:6 0:6 6:4
5:7
22 0 82
4 .
Image 1
Lukáš Hálek
1:6 0:6 4:6 6:4 19 0 79
5 .
Image 1
Martin Drha
1:6 0:6
7:5
4:6 18 0 78

13 . Úroveň A

105 bodů
149. místo (140. místo v mužích)
L.V. D.D. A.K. D.K. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vilt
6:3 6:3 6:4 6:2 60 0 105
2 .
Image 1
Denis Drigan
3:6 6:2 6:3 6:3 49 0 94
3 .
Image 1
Aneta Kotalíková
3:6 2:6 6:4 7:5 32 0 77
4 .
Image 1
David Kratochvíl
4:6 3:6 4:6 6:4 25 0 70
5 .
Image 1
Filip Krutil
2:6 3:6 5:7 4:6 14 0 59

14 . Úroveň A

92 bodů
164. místo (151. místo v mužích)
L.V. T.K. L.S. K.S. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vilt
6:3 6:2 6:2 6:3 62 0 92
2 .
Image 1
Tomáš Kocfelda
3:6 6:0 6:0 6:3 54 0 84
3 .
Image 1
Lenka Svobodová
2:6 0:6 6:2 6:1 35 0 65
4 .
Image 1
Katya Shanina
2:6 0:6 2:6 7:5 17 0 47
5 .
Image 1
Peter Rusňák
3:6 3:6 1:6 5:7 12 0 42

15 . Úroveň A

45 bodů
208. místo (178. místo v mužích)
T.U. L.V. D.B. V.Š. H.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Utěšil
6:1 6:0 S:S 6:0 48 0 63
2 .
Image 1
Lukáš Vilt
1:6 6:1 S:S 6:1 30 0 45
3 .
Image 1
Dita Bednářová
0:6 1:6 1:6 6:2 18 0 33
4 .
Image 1
V Š
S:S S:S 6:1 S:S 2 0 17
5 .
Image 1
Honza Berounský
0:6 1:6 2:6 S:S -2 0 13

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.07.2022 18:00 9. Pavel Šulc VŠE Třebešín 3:6
22.07.2022 17:00 9. Martin Peška Hamr Braník 3:6
20.07.2022 17:00 9. Roman Malínský VŠE Třebešín 6:0
15.07.2022 17:00 9. Janusz Tracz VŠE Třebešín 2:6
22.06.2022 18:00 9. Ota Janda 6:2
17.06.2022 18:00 9. Jan Kotlant 2:6
13.06.2022 18:30 9. Jan Kaliberka 3:6
06.06.2022 18:00 9. Filip Kanda 6:7
30.05.2022 17:00 10. Radek Šanda 7:5
23.05.2022 19:00 10. Jan Vavřík VŠE Třebešín 6:2
09.05.2022 18:00 10. Petr Bladský 3:6
06.05.2022 16:00 10. Jan Polak Tenis Admira 4:6
29.04.2022 18:00 10. Jana Česánková 6:0
12.04.2022 17:00 10. Radek Ružička Hamr Záběhlice 7:6
06.04.2022 17:00 10. Olivia Zídková Hamr Braník 6:1
04.04.2022 21:00 10. Filip Mrvík Sportovní klub Budějovická 5:7
25.03.2022 19:00 9. Petr Herma 6:2
21.03.2022 19:00 9. Dusan Stepanek 4:6
17.03.2022 19:00 9. Vítězslav Srp 1:6
15.03.2022 17:00 9. Martin Benda Hamr Záběhlice 3:6
23.02.2022 18:00 10. Roman Malínský Hamr Záběhlice 6:4
21.02.2022 19:00 10. Jiří Nádoba Sportovní klub Budějovická 7:6
18.02.2022 18:00 10. Martin Janoušek Sportovní klub Budějovická 5:7
07.02.2022 18:00 10. Jana Choi 6:1
01.10.2018 00:10 12. Miloš Langr S:6
01.10.2018 00:10 12. Martin Tuma S:S
01.10.2018 00:10 12. Jaroslav Řehoř S:S
27.09.2018 17:30 12. Robert Kubr Hamr Záběhlice 7:5
26.08.2018 18:28 11. Váša Černý Hotel a Sportcentrum Čechie 1:6
21.08.2018 17:00 11. Lukáš Husák Tenis Hajnovka 6:7
13.08.2018 18:00 11. Martin Tuma Hotel a Sportcentrum Čechie 6:7
12.08.2018 18:00 11. Tomáš Řehák Hamr Braník 6:7
01.08.2018 17:30 10. Tomáš Karger Hamr Záběhlice 7:6 Komentáře
31.07.2018 18:30 10. David Hořava Hamr Záběhlice 3:6
17.07.2018 17:30 10. Jan Inneman Hamr Záběhlice 6:4
12.07.2018 17:30 10. Jan Sachl Hamr Záběhlice 7:6
28.06.2018 17:30 11. Peter W. Hamr Záběhlice 6:2
20.06.2018 18:00 11. Klára Navrátilová Tenis Ládví 6:3
08.06.2018 19:00 11. Kuba Štěch Hamr Braník 7:6 Komentáře
31.05.2018 20:00 11. Jiří Wolf Hamr Záběhlice 7:6
31.05.2018 18:30 11. Tomáš Varoščák Tenis Ládví 6:4
22.05.2018 20:00 11. Vladimír Pohorecký Hamr Záběhlice 6:2
18.05.2018 18:00 11. Vojtěch Kment Tenis Ládví 6:3
09.05.2018 18:00 11. Pavel Šulc Hamr Záběhlice 2:6
24.04.2018 19:00 12. Tom Ristovský Hamr Záběhlice 6:4
22.04.2018 18:00 12. David Kratochvíl Hamr Záběhlice 6:1
18.04.2018 18:00 12. Peter Rusňák Hamr Záběhlice 6:2
11.04.2018 20:00 12. Hynek Miler Hamr Záběhlice 4:6
15.03.2018 20:30 13. Jan Kružík Hamr Záběhlice 7:6
12.03.2018 18:30 13. Petr Vaněk Hamr Záběhlice 6:3
08.03.2018 19:00 13. Martin Jirsa Hamr Záběhlice 7:5 Komentáře
03.03.2018 17:00 13. Markéta Bocková Tenis Ládví 6:3
21.02.2018 18:30 12. Daniel Marčík Hamr Záběhlice 2:6
20.02.2018 19:00 12. Tomáš Macek Hamr Záběhlice 3:6
11.02.2018 19:00 12. Jan Dobrovolný Hamr Záběhlice 3:6
30.01.2018 19:00 12. Lukáš Hálek TC Tempo Modřany 6:1
22.01.2018 18:00 12. Roman Hovorka Hamr Záběhlice 7:5
19.01.2018 17:00 12. Leona Štefková Hamr Záběhlice 6:3
04.01.2018 17:00 12. Martin Drha Hamr Záběhlice 6:1
20.12.2017 18:00 13. Filip Krutil Hamr Záběhlice 6:2
18.12.2017 20:00 13. Denis Drigan Hamr Záběhlice 6:3
12.12.2017 19:00 13. David Kratochvíl Hamr Záběhlice 6:4
08.12.2017 17:00 13. Aneta Kotalíková Hamr Záběhlice 6:3
27.11.2017 19:00 14. Lenka Svobodová Hamr Záběhlice 6:2
22.11.2017 18:00 14. Peter Rusňák Hamr Záběhlice 6:3
15.11.2017 18:00 14. Katya Shanina Hotel a Sportcentrum Čechie 6:2
13.11.2017 20:00 14. Tomáš Kocfelda Tenis Hajnovka 6:3
01.11.2017 13:35 15. V Š S:S
30.10.2017 20:00 15. Dita Bednářová Hamr Záběhlice 6:1
27.10.2017 19:00 15. Honza Berounský Hamr Záběhlice 6:1
24.10.2017 17:00 15. Tomáš Utěšil Hotel a Sportcentrum Čechie 1:6
12. Tomáš Kocfelda 6:S
11. Radek Šanda 6:S
12. Tereza Pavlíková 6:S
13. Lenka Svobodová 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím