Načítám…

Lukáš Rytíř (38 let)

ID: 49896

Praha

  • 47 zápasů

    od roku 2023
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 58 /334
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 46
    Zápasů v lize ( 27 / 18 / 1) 0 turnajů
  • 60%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

10 . Úroveň B

249 bodů
90. místo (86. místo v mužích)
T.G. L.R. F.R. D.M. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomas Gao
7:6 6:4 6:s 6 30 256 19:10
2 .
Image 1
Lukáš Rytíř
6:7 7:6 6:s 4 25 249 19:13
3 .
Image 1
Filip Rysl
4:6 6:7
6:4
s:s 2 12 234 16:23
4 .
Image 1
Daniel Marčík
4:6
6:s 2 4 226 10:6
5 .
Image 1
Jiří Rada
s:6 s:6 s:s s:6 0 0 220 0:24

10 . Úroveň C

216 bodů
84. místo (79. místo v mužích)
L.R. F.P. M.V. C.B. D.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Rytíř
6:3 6:2 3:6
6:1
6 30 216 21:12
2 .
Image 1
Filip Pešek
3:6 6:2 6:3 2:6 4 25 209 17:17
3 .
Image 1
Miloš Vnouček
2:6 2:6 6:S S:S 2 12 194 10:18
4 .
Image 1
Cyril Blandin
6:3 3:6 S:6 S:S 2 4 186 9:21
5 .
Image 1
Daniel Guerra
1:6
6:2 S:S S:S 2 0 182 7:20

9 . Úroveň C

191 bodů
73. místo (71. místo v mužích)
M.S. L.R. R.Š. J.R. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milan Svoboda
6:3 3:6 6:4 6:3 6 30 196 21:16
2 .
Image 1
Lukáš Rytíř
3:6
6:2
6:2 6:2 6 25 191 21:12
3 .
Image 1
Radek Šanda
6:3
2:6
6:3
4:6
4 12 176 18:18
4 .
Image 1
Jan Raboch
4:6 2:6 3:6 7:6 2 4 166 16:24
5 .
Image 1
Roman Malínský
3:6 2:6
6:4
6:7 2 0 162 17:23

9 . Úroveň B

176 bodů
85. místo (82. místo v mužích)
I.P. F.S. L.R. D.G. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Iván Pérez
6:1 6:2 6:2 6:0 8 30 198 24:5
2 .
Image 1
Filip Sachl
1:6 7:5 S:S
6:S
4 25 189 14:17
3 .
Image 1
Lukáš Rytíř
2:6 5:7
6:3
6:S
4 12 176 19:16
4 .
Image 1
Daniel Guerra
2:6 S:S
3:6
6:S
2 4 166 11:18
5 .
Image 1
Lukáš Husák
0:6
S:6
S:6
S:6
0 0 160 0:24

Podzimní sezóna 2023

8 . Úroveň A

176 bodů
71. místo (69. místo v mužích)
J.H. R.T. L.R. J.R. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Huml
6:0 6:7 6:2 6:2 6 30 196 24:11
2 .
Image 1
Radek Trupl
0:6 6:3 6:3 6:2 6 25 191 18:14
3 .
Image 1
Lukáš Rytíř
7:6 3:6 6:1 S:S 4 12 176 16:19
4 .
Image 1
Jan Raboch
2:6 3:6 1:6 6:4 2 4 166 12:22
5 .
Image 1
Leon Blažek
2:6 2:6 S:S 4:6 0 0 160 8:24

8 . Úroveň A

236 bodů
71. místo (67. místo v mužích)
T.H. J.V. L.R. P.B. T.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tereza Horká
7:5 6:1 0:6 6:2 6 30 256 19:14
2 .
Image 1
Jáchym Vojtek
5:7 6:3 6:1 6:2 6 25 251 23:13
3 .
Image 1
Lukáš Rytíř
1:6 3:6 6:3 6:2 4 12 236 16:17
4 .
Image 1
Petr Bladský
6:0 1:6 3:6 6:3 4 4 228 16:15
5 .
Image 1
Tomas Gao
2:6 2:6 2:6 3:6 0 0 220 9:24

8 . Úroveň C

228 bodů
76. místo (74. místo v mužích)
P.Š. E.Ř. J.U. L.R. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Šulc
6:2 6:S 2:6 7:5 6 30 256 21:13
2 .
Image 1
Eliška Řezníčková
2:6
6:S
7:5
6:4
6 25 251 21:15
3 .
Image 1
Jakub Uher
S:6
S:6
6:3 6:1 4 12 236 12:16
4 .
Image 1
Lukáš Rytíř
6:2
5:7
3:6 6:4 4 4 228 20:19
5 .
Image 1
Michal Mikšovic
5:7
4:6
1:6 4:6 0 0 220 14:25

Letní sezóna 2023

10 . Úroveň A

276 bodů
84. místo (81. místo v mužích)
L.R. P.H. P.Č. K.W. R.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Rytíř
6:2 4:6 6:1
6:S
6 30 276 22:9
2 .
Image 1
Petr Herma
2:6 6:2 6:3
6:S
6 25 271 20:11
3 .
Image 1
Petr Čermák
6:4 2:6 S:S 6:3 3 12 255 14:13
4 .
Image 1
Katarína Weiszerová
1:6 3:6 S:S
6:S
1 4 245 10:12
5 .
Image 1
Regina Filipová Fuchsová
S:6
S:6
3:6
S:6
0 0 240 3:24

9 . Úroveň B

226 bodů
91. místo (86. místo v mužích)
S.A. M.S. E.Ř. L.R. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stefan Andre
7:6 6:1 6:2 6:S 8 30 258 25:9
2 .
Image 1
Michal Spálenský
6:7
6:2
6:3 6:S 6 25 251 24:12
3 .
Image 1
Eliška Řezníčková
1:6
2:6
6:4
6:S 4 12 236 15:16
4 .
Image 1
Lukáš Rytíř
2:6 3:6
4:6
6:S 2 4 226 15:18
5 .
Image 1
Petr Mudra
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 220 0:24

9 . Úroveň A

231 bodů
73. místo (71. místo v mužích)
T.G. L.R. F.D. L.B. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomas Gao
6:4 6:2 6:2
6:S
8 30 238 24:8
2 .
Image 1
Lukáš Rytíř
4:6 7:5 6:0
6:S
6 25 231 23:11
3 .
Image 1
Filip Dvořák
2:6 5:7
6:2
6:S
4 12 216 19:15
4 .
Image 1
Lubomír Bartoš
2:6 0:6
2:6
6:S
2 4 206 10:18
5 .
Image 1
Petr Stovicek
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 200 0:24

10 . Úroveň B

271 bodů
89. místo (85. místo v mužích)
P.M. L.R. I.A. D.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Mudra
7:6
6:3
6:2
6:S
8 30 278 25:11
2 .
Image 1
Lukáš Rytíř
6:7 6:4 6:3
6:S
6 25 271 24:14
3 .
Image 1
Ishak Alvo
3:6
4:6 6:1
6:4
4 12 256 19:17
4 .
Image 1
Daniel Marčík
2:6 3:6 1:6
6:S
2 4 246 12:18
5 .
Image 1
Michal Mikšovic
S:6
S:6
4:6
S:6
0 0 240 4:24

Jarní sezóna 2023

9 . Úroveň A

268 bodů
91. místo (89. místo v mužích)
R.G. F.D. K.W. L.R. T.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Roman Gazárek
6:2 6:2 5:7 6:4 6 30 296 23:15
2 .
Image 1
Filip Dvořák
2:6 6:3 7:6 3:6 4 25 289 18:21
3 .
Image 1
Katarína Weiszerová
2:6 3:6 6:4 6:4 4 12 276 17:20
4 .
Image 1
Lukáš Rytíř
7:5 6:7 4:6 6:3 4 4 268 23:21
5 .
Image 1
Tomas Gao
4:6 6:3 4:6 3:6 2 0 262 17:21

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.05.2024 20:00 10. Filip Rysl Hamr Braník 7:6
05.05.2024 12:00 10. Tomas Gao Hamr Záběhlice 6:7
26.04.2024 09:00 10. Cyril Blandin Hamr Záběhlice 3:6
24.04.2024 18:00 10. Daniel Guerra Tenis Štvanice 6:1 Komentáře
17.04.2024 21:00 10. Miloš Vnouček Hamr Braník 6:2
08.04.2024 19:00 10. Filip Pešek Tenis Cibulka 6:3
25.03.2024 18:00 9. Jan Raboch Hamr Záběhlice 6:2
22.03.2024 11:00 9. Radek Šanda Tenis Svornost 6:2 Komentáře
21.03.2024 20:00 9. Roman Malínský Tenis Ládví 6:2
11.03.2024 19:00 9. Milan Svoboda Hamr Záběhlice 3:6
26.02.2024 17:00 9. Daniel Guerra 6:3 Komentáře
24.02.2024 11:00 9. Iván Pérez LTC Modřany 2005 2:6
22.02.2024 08:29 9. Lukáš Husák 6:S Komentáře
18.02.2024 19:00 9. Filip Sachl Tenis Ládví 5:7
01.02.2024 00:10 8. Leon Blažek S:S
29.01.2024 18:00 8. Jan Raboch Sportovní klub Budějovická 6:1
14.01.2024 09:00 8. Radek Trupl Hamr Braník 3:6
08.01.2024 19:00 8. Jan Huml 7:6
19.11.2023 20:00 8. Tereza Horká Hamr Braník 1:6
13.11.2023 20:00 8. Jáchym Vojtek Hamr Braník 3:6
11.11.2023 13:00 8. Tomas Gao Hamr Záběhlice 6:2
06.11.2023 20:30 8. Petr Bladský Hamr Braník 6:3
29.10.2023 20:00 8. Jakub Uher Hamr Záběhlice 3:6
21.10.2023 16:00 8. Pavel Šulc Tenis Ládví 6:2
12.10.2023 16:00 8. Eliška Řezníčková 5:7 Komentáře
04.10.2023 13:00 8. Michal Mikšovic 6:4
29.09.2023 11:00 10. Petr Herma 6:2
27.09.2023 19:00 10. Petr Čermák Beach Tenis Kapitol 4:6
22.09.2023 18:00 10. Katarína Weiszerová Hamr Braník 6:1
22.09.2023 14:58 10. Regina Filipová Fuchsová 6:S Komentáře
01.09.2023 00:10 9. Petr Mudra 6:S
21.08.2023 07:30 9. Stefan Andre Hamr Braník 2:6
20.08.2023 17:30 9. Eliška Řezníčková Hamr Braník 4:6 Komentáře
07.08.2023 20:00 9. Michal Spálenský Hamr Braník 3:6
24.07.2023 13:07 9. Petr Stovicek 6:S Komentáře
23.07.2023 20:00 9. Filip Dvořák Hamr Braník 7:5
17.07.2023 18:00 9. Tomas Gao Sportovní klub Budějovická 4:6
10.07.2023 17:00 9. Lubomír Bartoš Hamr Záběhlice 6:0
26.06.2023 21:22 10. Michal Mikšovic 6:S Komentáře
26.06.2023 20:00 10. Daniel Marčík Hamr Záběhlice 6:3
26.06.2023 09:00 10. Petr Mudra Sportovní klub Budějovická 6:7
11.06.2023 11:00 10. Ishak Alvo Hamr Záběhlice 6:4
26.05.2023 18:30 9. Filip Dvořák Hamr Záběhlice 6:7
12.05.2023 11:00 9. Roman Gazárek Hamr Braník 7:5
10.05.2023 19:00 9. Katarína Weiszerová Hamr Záběhlice 4:6
06.05.2023 13:00 9. Tomas Gao Hamr Záběhlice 6:3

Platební metody

Platební metody