Načítám…
Image 1

Jakub Uher (43 let)

ID: 49491

Praha

  • 43 zápasů

    od roku 2023
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 34 /262
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 43
    Zápasů v lize ( 26 / 4 / 13) 1 turnaj
  • 87%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

7 . Úroveň C

234 bodů
42. místo (40. místo v mužích)
J.U. V.S. J.V. P.K. B.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Uher
6:2 6:2 4:6 4 30 234 16:10
2 .
Image 1
Vítězslav Srp
2:6 7:6
6:S
4 25 229 15:12
3 .
Image 1
Jan Vavřík
6:7
6:S
2 12 214 12:7
4 .
Image 1
Petr Krepsky
2:6
S:6
S:6
6:1 2 4 206 8:19
5 .
Image 1
Bosung Park
6:4 1:6 2 0 202 7:10

Podzimní sezóna 2023

6 . Úroveň B

216 bodů
43. místo (41. místo v mužích)
P.H. T.H. J.U. P.Š. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Peter Hudák
7:5 7:5 6:1
6:S
8 30 238 26:11
2 .
Image 1
Tereza Horká
5:7 6:3 6:2
6:S
6 25 231 23:12
3 .
Image 1
Jakub Uher
5:7 3:6 6:1 6:3 4 12 216 20:17
4 .
Image 1
Pavel Šulc
1:6 2:6 1:6
6:S
2 4 206 10:18
5 .
Image 1
Martin Koudelka
S:6
S:6
3:6
S:6
0 0 200 3:24

7 . Úroveň B

218 bodů
40. místo (39. místo v mužích)
J.U. M.K. D.M. S.A. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Uher
6:2 6:1 6:2 6:S 8 30 218 24:5
2 .
Image 1
Martin Kupka
2:6
6:4
6:3 6:S 6 25 211 20:13
3 .
Image 1
Daniel Marčík
1:6
4:6
6:S
6:S 4 12 196 17:12
4 .
Image 1
Stefan Andre
2:6 3:6
S:6
6:S 2 4 186 11:18
5 .
Image 1
Martin Kakaščík
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 180 0:24

8 . Úroveň C

258 bodů
52. místo (51. místo v mužích)
J.U. T.H. M.P. J.M. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Uher
7:6 6:1 6:1
6:S
8 30 258 25:8
2 .
Image 1
Tomáš Havel
6:7 6:4
6:3
6:S
6 25 251 24:14
3 .
Image 1
Martin Plicka
1:6 4:6 6:4
6:S
4 12 236 17:16
4 .
Image 1
Jan Matejka
1:6
3:6
4:6
6:S
2 4 226 14:18
5 .
Image 1
Matěj Hruška
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 220 0:24

8 . Úroveň C

236 bodů
71. místo (69. místo v mužích)
P.Š. E.Ř. J.U. L.R. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Šulc
6:2 6:S 2:6 7:5 6 30 256 21:13
2 .
Image 1
Eliška Řezníčková
2:6
6:S
7:5
6:4
6 25 251 21:15
3 .
Image 1
Jakub Uher
S:6
S:6
6:3 6:1 4 12 236 12:16
4 .
Image 1
Lukáš Rytíř
6:2
5:7
3:6 6:4 4 4 228 20:19
5 .
Image 1
Michal Mikšovic
5:7
4:6
1:6 4:6 0 0 220 14:25

Letní sezóna 2023

8 . Úroveň A

280 bodů
80. místo (77. místo v mužích)
T.G. R.H. P.J. S.A. J.U. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomas Gao
1:6 6:4 6:3 6:S 6 30 316 19:13
2 .
Image 1
Radim Hatlak
6:1 S:S S:S 6:S 2 25 307 12:1
3 .
Image 1
Petr Jelínek
4:6 S:S S:S 6:S 0 12 292 10:6
4 .
Image 1
Stefan Andre
3:6 S:S S:S 6:S 0 4 284 9:6
5 .
Image 1
Jakub Uher
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 280 0:24

7 . Úroveň B

260 bodů
66. místo (64. místo v mužích)
M.K. L.S. R.G. A.H. J.U. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Kakaščík
6:1
6:0
6:S
6:S 8 30 298 24:1
2 .
Image 1
Ladislav Saček
1:6 4:6 6:S 6:S 4 25 289 17:12
3 .
Image 1
Roman Gazárek
0:6
6:4 S:S 6:3 3 12 275 12:13
4 .
Image 1
Adrian Horbacz
S:6
S:6 S:S 6:S 1 4 265 6:12
5 .
Image 1
Jakub Uher
S:6 S:6 3:6 S:6 0 0 260 3:24

8 . Úroveň B

258 bodů
53. místo (52. místo v mužích)
J.U. J.M. P.M. F.P. K.W. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Uher
6:3 6:2 6:4 6:0 8 30 258 24:9
2 .
Image 1
Jan Müller
3:6 7:5 6:3 7:6 6 25 251 23:20
3 .
Image 1
Petr Mudra
2:6 5:7 7:6 7:6 4 12 236 21:25
4 .
Image 1
Filip Pešek
4:6 3:6 6:7 7:5 2 4 226 20:24
5 .
Image 1
Katarína Weiszerová
0:6 6:7 6:7 5:7 0 0 220 17:27

8 . Úroveň B

285 bodů
78. místo (75. místo v mužích)
M.P. M.K. R.G. J.U. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Pavelek
6:2
6:7
6:S
6:4 6 30 316 24:13
2 .
Image 1
Martin Kupka
2:6 6:2
6:S
6:3 6 25 311 20:11
3 .
Image 1
Roman Gazárek
7:6
2:6 S:S 7:5 3 12 295 16:17
4 .
Image 1
Jakub Uher
S:6
S:6
S:S 6:2 1 4 285 6:14
5 .
Image 1
Petr Šafář
4:6 3:6 5:7 2:6 0 0 280 14:25

Jarní sezóna 2023

9 . Úroveň B

295 bodů
70. místo (69. místo v mužích)
J.U. N.T. F.S. M.M. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Uher
6:4 S:S 6:2 6:S 5 30 295 18:6
2 .
Image 1
Norbert Torok
4:6 S:S 6:S 6:S 3 25 288 16:6
3 .
Image 1
Filip Sachl
S:S S:S 6:S 6:S 2 12 274 12:0
4 .
Image 1
Michal Mikšovic
2:6 S:6 S:6
6:S
2 4 266 8:18
5 .
Image 1
Martin Voříšek
S:6 S:6 S:6
S:6
0 0 260 0:24

9 . Úroveň B

218 bodů
67. místo (67. místo v mužích)
J.U. F.P. p.k. B.B. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Uher
6:4 6:2 6:1 6:S 8 30 218 24:7
2 .
Image 1
Filip Pešek
4:6 7:6 6:0 4:6 4 25 209 21:18
3 .
Image 1
petr kavulok
2:6 6:7
6:1
6:S 4 12 196 20:14
4 .
Image 1
Blanka Bílková
1:6 0:6
1:6
6:S 2 4 186 8:18
5 .
Image 1
Jiří Vrba
S:6 6:4 S:6 S:6 2 0 182 6:22

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.02.2024 20:00 7. Bosung Park Hamr Braník 4:6
12.02.2024 20:30 7. Petr Krepsky Hamr Záběhlice 6:2
07.02.2024 15:30 7. Vítězslav Srp Hamr Záběhlice 6:2
29.01.2024 20:00 6. Pavel Šulc Hamr Záběhlice 6:1
12.01.2024 11:00 6. Tereza Horká Hamr Záběhlice 3:6
08.01.2024 13:00 6. Martin Koudelka Hamr Záběhlice 6:3
05.01.2024 11:00 6. Peter Hudák Hamr Braník 5:7
02.01.2024 00:10 7. Martin Kakaščík 6:S
01.01.2024 15:00 7. Stefan Andre Hamr Braník 6:2
11.12.2023 20:00 7. Daniel Marčík Hamr Záběhlice 6:1
06.12.2023 08:00 7. Martin Kupka Hamr Záběhlice 6:2
29.11.2023 17:00 8. Tomáš Havel Tenis Cibulka 7:6
26.11.2023 23:32 8. Matěj Hruška 6:S Komentáře
18.11.2023 17:00 8. Jan Matejka 6:1
17.11.2023 09:00 8. Martin Plicka Hamr Braník 6:1
01.11.2023 00:10 8. Pavel Šulc S:6
31.10.2023 20:30 8. Michal Mikšovic Hamr Záběhlice 6:1
30.10.2023 15:03 8. Eliška Řezníčková S:6 Komentáře
29.10.2023 20:00 8. Lukáš Rytíř Hamr Záběhlice 6:3
02.10.2023 00:10 8. Stefan Andre S:6
02.10.2023 00:10 8. Tomas Gao S:6
02.10.2023 00:10 8. Petr Jelínek S:6
02.10.2023 00:10 8. Radim Hatlak S:6
01.09.2023 00:10 7. Ladislav Saček S:6
01.09.2023 00:10 7. Martin Kakaščík S:6
01.09.2023 00:10 7. Adrian Horbacz S:6
17.08.2023 20:00 7. Roman Gazárek Hamr Záběhlice 3:6
31.07.2023 08:30 8. Petr Mudra Hamr Záběhlice 6:2
26.07.2023 21:00 8. Filip Pešek 6:4
10.07.2023 20:00 8. Katarína Weiszerová Hamr Záběhlice 6:0
09.07.2023 19:00 8. Jan Müller Tenis Ládví 6:3
03.07.2023 00:10 8. Roman Gazárek S:S
27.06.2023 11:16 8. Marek Pavelek S:6 Komentáře
21.06.2023 15:46 8. Martin Kupka S:6 Komentáře
15.06.2023 09:00 8. Petr Šafář Hamr Záběhlice 6:2
01.06.2023 00:10 9. Filip Sachl S:S
01.06.2023 00:10 9. Martin Voříšek 6:S
30.05.2023 12:00 9. Michal Mikšovic Hamr Braník 6:2
12.05.2023 12:00 9. Norbert Torok Hamr Braník 6:4
02.05.2023 00:10 9. Jiří Vrba 6:S
27.04.2023 20:00 9. Filip Pešek Hamr Záběhlice 6:4
18.04.2023 08:30 9. petr kavulok Hamr Záběhlice 6:2
13.04.2023 17:00 9. Blanka Bílková Hamr Záběhlice 6:1

Platební metody

Platební metody