Načítám…

Kristina Minarcikova (30 let)

ID: 44268

Praha

Fandí:Tenis

Hraje ligy: Praha - Tenis (130/223)

  • 143 zápasů

    od roku 2021
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 190 /334
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 67
    Zápasů v lize ( 34 / 29 / 4) 1 turnaj
  • 54%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

13 . Úroveň C

194 bodů
130. místo (10. místo v ženách)
K.M. E.M. S.Ž. M.N. T.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kristina Minarcikova
6:2 4:6 6:1 4 30 194 16:9
2 .
Image 1
Erik Mudroch
2:6
6:4
6:0 4 25 189 14:10
3 .
Image 1
Sabina Žigová
7:5
2 12 174 7:5
4 .
Image 1
Martin Nepraš
6:4
4:6
5:7
2 4 166 15:17
5 .
Image 1
Tom Axl
1:6 0:6 0 0 160 1:12

13 . Úroveň B

151 bodů
134. místo (11. místo v ženách)
J.V. K.M. P.K. P.Č. P.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Vrba
6:4 6:4 6:3 6:3 8 30 158 24:14
2 .
Image 1
Kristina Minarcikova
4:6 7:6 6:3 6:3 6 25 151 23:18
3 .
Image 1
Petr Kantner
4:6 6:7 6:3 6:2 4 12 136 22:18
4 .
Image 1
Petr Čermák
3:6 3:6 3:6 6:4 2 4 126 15:22
5 .
Image 1
Pablo Carle
3:6 3:6 2:6 4:6 0 0 120 12:24

Podzimní sezóna 2023

13 . Úroveň A

151 bodů
133. místo (13. místo v ženách)
S.U. K.M. J.R. J.J. K.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Slobodan Ubovic
6:3
6:S
6:1 6:1 8 30 158 24:5
2 .
Image 1
Kristina Minarcikova
3:6
6:1 7:5
6:1
6 25 151 22:13
3 .
Image 1
Jan Rett
S:6
1:6 6:4 6:0 4 12 136 13:16
4 .
Image 1
Jan Jemelka
1:6 5:7 4:6 S:S 0 4 124 10:19
5 .
Image 1
Kristie Corpus
1:6
1:6
0:6 S:S 0 0 120 2:18

Letní sezóna 2023

14 . Úroveň C

161 bodů
169. místo (17. místo v ženách)
J.V. D.K. I.B. P.C. K.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Vavřík
6:0 6:S 6:1 6:4 8 30 198 24:5
2 .
Image 1
David Kovář
0:6 6:S 6:3 4:6 4 25 189 16:15
3 .
Image 1
Igor Blazinic
S:6 S:6 S:6 6:2 2 12 174 6:20
4 .
Image 1
Pablo Carle
1:6 3:6 6:S S:S 1 4 165 10:12
5 .
Image 1
Kristina Minarcikova
4:6 6:4 2:6 S:S 1 0 161 12:16

14 . Úroveň C

156 bodů
142. místo (12. místo v ženách)
K.M. L.H. K.U. J.L. D.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kristina Minarcikova
6:1 5:7 6:0 6:2 6 30 156 23:10
2 .
Image 1
Lukáš Hrdý
1:6
S:S
6:4 6:4 3 25 148 13:14
3 .
Image 1
Krzysztof Udała
7:5
S:S
6:2
S:S
2 12 134 13:7
4 .
Image 1
Jiří Linhart
0:6 4:6 2:6 6:2 2 4 126 12:20
5 .
Image 1
Dominik Gašaj
2:6 4:6
S:S
2:6 -1 0 119 8:18

14 . Úroveň C

131 bodů
149. místo (14. místo v ženách)
L.H. K.M. A.L. T.V. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lucie Hovorkova
6:4 6:1
6:S
6:3 8 30 138 24:8
2 .
Image 1
Kristina Minarcikova
4:6 6:1 6:0 7:6 6 25 131 23:13
3 .
Image 1
Andrea Lukešová
1:6 1:6 3:6 7:6 2 12 114 12:24
4 .
Image 1
Theo Vasilis
S:6
0:6 6:3 S:S 1 4 105 6:15
5 .
Image 1
Tomáš Vančura
3:6 6:7 6:7 S:S -1 0 99 15:20

15 . Úroveň B

155 bodů
176. místo (16. místo v ženách)
P.Š. M.M. K.M. J.F. R.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šedina
7:6
2:6 6:4 7:6 6 30 176 22:22
2 .
Image 1
Miroslav Maťha
6:7
6:3
2:6
6:2 4 25 169 20:18
3 .
Image 1
Kristina Minarcikova
6:2 3:6 6:3 S:S 3 12 155 15:11
4 .
Image 1
Jiří Fajer
4:6
6:2
3:6 5:7 2 4 146 18:21
5 .
Image 1
Radek Dohnal
6:7 2:6 S:S 7:5 1 0 141 15:18

Jarní sezóna 2023

14 . Úroveň B

176 bodů
161. místo (12. místo v ženách)
J.P. M.O. K.M. P.R. S.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Pail
6:3 6:4 6:2 5:7 6 30 196 23:16
2 .
Image 1
Michal Ondrýsek
3:6 5:7 6:2 6:4 4 25 189 20:19
3 .
Image 1
Kristina Minarcikova
4:6 7:5 3:6 7:5 4 12 176 21:22
4 .
Image 1
Peter Rusňák
2:6 2:6 6:3 7:5 4 4 168 17:20
5 .
Image 1
Stanislav Vošahlík
7:5 4:6 5:7 5:7 2 0 162 21:25

12 . Úroveň B

120 bodů
139. místo (12. místo v ženách)
P.K. J.Č. J.Š. L.Š. K.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Kantner
6:3 6:3
5:7
6:1 6 30 156 23:14
2 .
Image 1
Jana Česánková
3:6 6:4 6:4 7:6 6 25 151 22:20
3 .
Image 1
Jiří Štegl
3:6 4:6 6:3 6:4 4 12 136 19:19
4 .
Image 1
Láďa Štefán
7:5
4:6 3:6
6:3
4 4 128 20:20
5 .
Image 1
Kristina Minarcikova
1:6 6:7 4:6
3:6
0 0 120 14:25

12 . Úroveň B

151 bodů
117. místo (10. místo v ženách)
D.B. K.M. T.V. L.H. R.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Buršík
6:3 6:3 6:1
6:S
8 30 158 24:7
2 .
Image 1
Kristina Minarcikova
3:6 6:1 6:3
6:S
6 25 151 21:10
3 .
Image 1
Tomáš Vančura
3:6 1:6
6:S
6:S
4 12 136 16:12
4 .
Image 1
Lucie Hovorkova
1:6 3:6
S:6
6:S
2 4 126 10:18
5 .
Image 1
Radek Dohnal
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 120 0:24

Podzimní sezóna 2022

12 . Úroveň B

126 bodů
137. místo (10. místo v ženách)
P.W. V.K. J.S. K.M. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Peter W.
6:S
6:4 6:4
7:6
8 30 158 25:14
2 .
Image 1
Vlad Kahoun
S:6
6:S
6:4 1:6 4 25 149 13:16
3 .
Image 1
Ján Suchár
4:6
S:6
7:6 6:4 4 12 136 17:22
4 .
Image 1
Kristina Minarcikova
4:6 4:6 6:7 6:1 2 4 126 20:20
5 .
Image 1
Aleksandra Hołubowicz
6:7
6:1 4:6 1:6 2 0 122 17:20

Letní sezóna 2022

15 . Úroveň B

422 bodů
151. místo (12. místo v ženách)
K.M. D.K. P.K. T.V. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kristina Minarcikova
6:1 6:2 6:0 6:0 77 30 422 24:3
2 .
Image 1
David Kratochvíl
1:6 6:3 6:4
6:S
52 24 391 19:13
3 .
Image 1
Petr Kuliš
2:6 3:6 6:4
6:S
39 0 354 17:16
4 .
Image 1
Tomáš Vančura
0:6 4:6 4:6
6:S
26 -4 337 14:18
5 .
Image 1
Jiří Fajer
0:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 285 0:24

15 . Úroveň A

266 bodů
168. místo (17. místo v ženách)
P.C. Z.B. K.M. P.V. D.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pablo Carle
4:6 6:4 6:1 6:1 58 30 313 22:12
2 .
Image 1
Zoja Bayerova
6:4 7:5
7:6
3:6 47 24 296 23:21
3 .
Image 1
Kristina Minarcikova
4:6 5:7 6:4 6:4 41 0 266 21:21
4 .
Image 1
Pedro Verdugo Sánchez
1:6
6:7
4:6 7:5 27 -24 228 18:24
5 .
Image 1
Daniel Holátko
1:6 6:3 4:6 5:7 27 -30 222 16:22

15 . Úroveň A

261 bodů
156. místo (15. místo v ženách)
M.M. K.M. J.V. Š.P. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miroslav Maťha
6:1 6:4 6:1 6:S 72 30 282 24:6
2 .
Image 1
Kristina Minarcikova
1:6 6:1 6:1 6:S 57 24 261 19:8
3 .
Image 1
Jan Vykopal
4:6 1:6 6:1
6:S
42 0 222 17:13
4 .
Image 1
Šimon Pavlík
1:6 1:6 1:6 6:S 21 -24 177 9:18
5 .
Image 1
Javier Santos Arango
S:6 S:6
S:6
S:6 0 -30 150 0:24

Letní sezóna 2021

13 . Úroveň C

237 bodů
161. místo (16. místo v ženách)
D.P. P.M. R.M. A.R. K.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Passler
6:0 6:3 6:0 6:0 77 30 377 24:3
2 .
Image 1
Pavel Moravec
0:6 6:4 6:1
6:S
53 24 347 18:11
3 .
Image 1
Roman Malínský
3:6 4:6 6:2 6:2 43 0 313 19:16
4 .
Image 1
Anna Rejer
0:6 1:6 2:6
S:S
-2 -4 264 3:18
5 .
Image 1
Kristina Minarcikova
0:6
S:6
2:6
S:S
-3 -30 237 2:18

11 . Úroveň A

299 bodů
132. místo (13. místo v ženách)
V.K. M.K. M.M. M.S. K.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Veronika Kočerová
6:7 6:4
6:3
6:3 57 30 402 24:17
2 .
Image 1
Martin Kakaščík
7:6 S:6
6:3
6:1
49 24 388 19:16
3 .
Image 1
Matěj Mikulášek
4:6 6:S
3:6
7:5
40 0 355 20:17
4 .
Image 1
Milan Svatoš
3:6
3:6
6:3
7:5
38 -24 329 19:20
5 .
Image 1
Kristina Minarcikova
3:6
1:6
5:7
5:7
14 -30 299 14:26

11 . Úroveň B

374 bodů
121. místo (10. místo v ženách)
R.Š. I.B. V.K. K.M. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Šanda
7:6
6:1
6:2
6:S
68 30 458 25:9
2 .
Image 1
Ivana Bednářová
6:7
7:5
5:7
6:S
45 24 429 24:19
3 .
Image 1
Vojtěch Kment
1:6
5:7
6:3
6:S
41 0 401 18:16
4 .
Image 1
Kristina Minarcikova
2:6
7:5
3:6
6:S
38 -24 374 18:17
5 .
Image 1
Paweł Grzegorczyk
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 330 0:24

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.05.2024 19:00 13. Erik Mudroch Tenis Svornost 6:2
18.05.2024 12:00 13. Martin Nepraš Hamr Braník 4:6
10.05.2024 17:00 13. Tom Axl 6:1
27.04.2024 12:00 13. Pablo Carle Sportovní klub Budějovická 6:3
15.04.2024 18:00 13. Jiří Vrba Hamr Záběhlice 4:6
07.04.2024 10:00 13. Petr Kantner 7:6
04.04.2024 17:00 13. Petr Čermák Hamr Záběhlice 6:3
13.10.2023 09:00 13. Jan Rett Sportovní klub Budějovická 6:1
12.10.2023 19:00 13. Slobodan Ubovic Hamr Záběhlice 3:6 Komentáře
09.10.2023 17:00 13. Jan Jemelka Hamr Záběhlice 7:5
07.10.2023 09:00 13. Kristie Corpus 6:1 Komentáře
02.10.2023 00:10 14. Pablo Carle S:S
16.09.2023 18:00 14. Igor Blazinic Sportovní klub Budějovická 2:6
15.09.2023 17:00 14. Jan Vavřík VŠE Třebešín 4:6
14.09.2023 17:30 14. David Kovář VŠE Třebešín 6:4
17.08.2023 17:00 14. Lukáš Hrdý Hamr Záběhlice 6:1
11.08.2023 17:00 14. Jiří Linhart Hamr Záběhlice 6:0
09.08.2023 20:00 14. Krzysztof Udała VŠE Třebešín 5:7
07.08.2023 18:00 14. Dominik Gašaj Hamr Záběhlice 6:2
30.07.2023 13:00 14. Tomáš Vančura Sportovní klub Budějovická 7:6
14.07.2023 17:00 14. Andrea Lukešová Tenis Ládví 6:1
11.07.2023 18:30 14. Lucie Hovorkova VŠE Třebešín 4:6
10.07.2023 18:00 14. Theo Vasilis Hamr Záběhlice 6:0
03.07.2023 00:10 15. Radek Dohnal S:S
23.06.2023 17:00 15. Miroslav Maťha Hamr Záběhlice 3:6
21.06.2023 18:30 15. Petr Šedina Hamr Záběhlice 6:2
15.06.2023 17:30 15. Jiří Fajer 6:3
27.05.2023 11:00 14. Peter Rusňák Hamr Braník 3:6
24.05.2023 19:00 14. Stanislav Vošahlík VŠE Třebešín 7:5
11.05.2023 17:30 14. Michal Ondrýsek VŠE Třebešín 7:5
10.05.2023 19:00 14. Jakub Pail 4:6
19.04.2023 20:00 12. Jiří Štegl 4:6
17.04.2023 20:00 12. Láďa Štefán 3:6 Komentáře
11.04.2023 20:00 12. Jana Česánková Sportovní klub Budějovická 6:7
05.04.2023 08:00 12. Petr Kantner Hector Sport Centrum Malešice 1:6
28.03.2023 14:23 12. Radek Dohnal 6:S Komentáře
20.03.2023 19:00 12. Tomáš Vančura 6:1
14.03.2023 17:00 12. David Buršík Hamr Braník 3:6
06.03.2023 19:00 12. Lucie Hovorkova 6:3
19.10.2022 17:00 12. Vlad Kahoun Sportovní klub Budějovická 4:6
18.10.2022 17:00 12. Ján Suchár Sportovní klub Budějovická 6:7
15.10.2022 14:00 12. Aleksandra Hołubowicz Hamr Záběhlice 6:1
07.10.2022 16:00 12. Peter W. VŠE Třebešín 4:6
29.09.2022 17:00 15. Petr Kuliš VŠE Třebešín 6:2
26.09.2022 20:00 15. David Kratochvíl 6:1
23.09.2022 10:00 15. Tomáš Vančura VŠE Třebešín 6:0
12.09.2022 18:00 15. Jiří Fajer VŠE Třebešín 6:0
26.08.2022 09:00 15. Pablo Carle 4:6
18.08.2022 18:00 15. Zoja Bayerova VŠE Třebešín 5:7
08.08.2022 18:30 15. Daniel Holátko Hamr Záběhlice 6:4
07.08.2022 11:30 15. Pedro Verdugo Sánchez VŠE Třebešín 6:4
01.08.2022 00:10 15. Javier Santos Arango 6:S
29.07.2022 15:00 15. Miroslav Maťha Hamr Záběhlice 1:6
18.07.2022 19:00 15. Jan Vykopal VŠE Třebešín 6:1
15.07.2022 19:00 15. Šimon Pavlík VŠE Třebešín 6:1
02.10.2021 19:53 13. Anna Rejer S:S Komentáře
29.09.2021 11:37 13. Pavel Moravec S:6 Komentáře
21.09.2021 17:30 13. David Passler 0:6
04.09.2021 10:00 13. Roman Malínský VŠE Třebešín 2:6
24.08.2021 18:00 11. Martin Kakaščík Hamr Záběhlice 1:6 Komentáře
23.08.2021 18:30 11. Veronika Kočerová 3:6
18.08.2021 18:00 11. Matěj Mikulášek 5:7 Komentáře
10.08.2021 18:00 11. Milan Svatoš VŠE Třebešín 5:7 Komentáře
23.07.2021 18:00 11. Vojtěch Kment 3:6 Komentáře
20.07.2021 09:44 11. Paweł Grzegorczyk 6:S Komentáře
15.07.2021 18:00 11. Radek Šanda VŠE Třebešín 2:6
07.07.2021 17:00 11. Ivana Bednářová VŠE Třebešín 7:5 Komentáře

Platební metody

Platební metody