Jiří Viták

Jiří Viták (30 let)

ID: 25932

Plzeň

Digitální architekti - Jednatel, Obchodní ředitel

Facebook profil

Webová stránka

  • 62 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 8 /55
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 37
    Zápasů v lize ( 20 / 13 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

81 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
J.V. J.B. F.S. K.L. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Viták
3:0 7 14 81
2 .
Image 1
Jan Bechynský
0 11 71
3 .
Image 1
Filip Semerád
0 0 60
4 .
Image 1
Kateřina Legátová
0 -11 49
5 .
Image 1
Antonín Dvořák
0:3 0 -14 46

3 . Úroveň A

94 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
M.J. M.P. M.K. J.V. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Janoušek
3:1
3:0
3:1
3:1
25 14 139
2 .
Image 1
Marek Přibáň
1:3
3:1
3:0
3:0 21 11 132
3 .
Image 1
Martin Kopčil
0:3
1:3
1:3 3:2 7 0 107
4 .
Image 1
Jiří Viták
1:3
0:3
3:1 S:S 5 -11 94
5 .
Image 1
Antonín Dvořák
1:3
0:3 2:3 S:S 1 -14 87

4 . Úroveň A

109 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
M.K. J.V. L.Č. P.L. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kopčil
3:1 3:1
3:2
3:S 23 14 117
2 .
Image 1
Jiří Viták
1:3 3:2
3:S
3:S
18 11 109
3 .
Image 1
Luděk Černý
1:3 2:3 3:0 3:S 16 0 96
4 .
Image 1
Pavel Liška
2:3
S:3
0:3
3:S
8 -11 77
5 .
Image 1
Jan Bechynský
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

98 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
J.K. J.H. V.K. J.V. P.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Kozlíková
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 142
2 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
3:1
3:1
0:3 12 11 123
3 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3
1:3
3:1
3:2 12 0 112
4 .
Image 1
Jiří Viták
0:3
1:3
1:3
3:0 9 -11 98
5 .
Image 1
Pavel Liška
0:3 3:0 2:3 0:3 9 -14 95

4 . Úroveň B

118 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
J.V. J.Š. J.N. I.G. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Viták
3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Image 1
Jiří Špička
1:3 3:1
3:S
3:S
19 3 102
3 .
Image 1
Jakub Novotný
1:3 1:3 3:1
S:S
6 0 86
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
1:3
S:3
1:3 S:S 0 -3 77
5 .
Image 1
Tejaswi Sharma
S:3
S:3
S:S
S:S -4 -14 62

3 . Úroveň A

88 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
M.K. V.K. L.Č. J.H. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Kořánek
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 142
2 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3
3:2
3:2
3:1 16 11 127
3 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
2:3
3:1
3:0
15 0 115
4 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
2:3
1:3
3:1
9 -11 98
5 .
Image 1
Jiří Viták
0:3
1:3
0:3
1:3
2 -14 88

5 . Úroveň A

103 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
J.V. I.G. T.S. J.N. P.L. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Viták
3:0
3:0
3:1
3:0
3:0
29 14 103
2 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
3:0
S:S
3:2
3:1
13 11 84
3 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3
0:3
0:3 3:0 3:0 12 0 72
4 .
Image 1
Jakub Novotný
1:3
S:S
3:0
S:S
3:1 8 0 68
5 .
Image 1
Pavel Luňáček
0:3
2:3
0:3
S:S
3:1 5 -11 54
6 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3
1:3
0:3 1:3 1:3 3 -14 49

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň A

20 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
P.L. L.Č. K.J. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Liška
3:0 3:0
3:S
23 0 43
2 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
3:1
3:S
14 0 34
3 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3
1:3
3:S
8 0 28
4 .
Image 1
Jiří Viták
S:3
S:3
S:3
0 0 20

2 . Úroveň A

31 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
A.P. J.K. M.S. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Pražák
3:1 3:0 3:0 23 0 53
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3 3:0
3:0
17 0 47
3 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3 0:3 3:1 7 0 37
4 .
Image 1
Jiří Viták
0:3
0:3
1:3 1 0 31

3 . Úroveň A

65 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
J.V. L.Č. M.Š. K.Š. Ž.S. K.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Viták
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
3:2
3:0
3:0
3:0 37 0 52
3 .
Image 1
Miroslava Šlajsová
0:3
2:3
0:3 3:0 3:0 23 0 38
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
3:0 3:0 S:S 16 0 31
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3
0:3 0:3 3:1 9 0 24
6 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3
0:3 0:3 S:S 1:3 -2 0 13

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.05.2020 17:00 4. Antonín Dvořák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
21.05.2020 00:10 3. Antonín Dvořák S:S
10.03.2020 21:00 3. Martin Janoušek Dobřany 1:3 Komentáře
10.03.2020 13:00 3. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
09.03.2020 14:30 3. Martin Kopčil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
03.03.2020 20:17 4. Pavel Liška 3:S Komentáře
29.02.2020 12:07 4. Jan Bechynský 3:S Komentáře
11.02.2020 21:00 4. Luděk Černý Dobřany 3:2
07.02.2020 08:00 4. Martin Kopčil TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
22.01.2020 18:00 3. Vítězslav Krause TJ Lokomotiva Plzeň 1:3 Komentáře
18.01.2020 11:00 3. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
11.01.2020 16:00 3. Pavel Liška TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
08.01.2020 19:00 3. Jakub Hofman 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 1:3 Komentáře
20.12.2019 14:00 4. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
17.12.2019 15:00 4. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
17.12.2019 06:59 4. Tejaswi Sharma 3:S Komentáře
13.12.2019 12:00 4. Jiří Špička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
26.11.2019 21:00 3. Luděk Černý Dobřany 0:3 Komentáře
23.11.2019 13:00 3. Vítězslav Krause TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
13.11.2019 20:00 3. Jakub Hofman TJ Lokomotiva Plzeň 1:3 Komentáře
08.11.2019 07:00 3. Michal Kořánek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
31.10.2019 13:30 5. Tereza Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
18.10.2019 15:00 5. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
17.10.2019 14:30 5. Miloš Mazanec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
17.10.2019 09:00 5. Pavel Luňáček TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
10.10.2019 16:00 5. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
27.09.2018 10:42 3. Kateřina Janečková S:3 Komentáře
27.09.2018 10:42 3. Luděk Černý S:3 Komentáře
27.09.2018 10:42 3. Pavel Liška S:3 Komentáře
02.09.2018 16:00 2. Aleš Pražák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
01.09.2018 13:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
30.08.2018 21:00 2. Miloš Smolík TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3
31.07.2018 17:00 3. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
18.07.2018 16:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
17.07.2018 17:00 3. Miroslava Šlajsová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
12.07.2018 17:00 3. Karolína Nemešová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
11.07.2018 18:00 3. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím