Načítám…
Jan Šulc

Jan Šulc (44 let)

ID: 39519

Praha

  • 30 zápasů

    od roku 2020
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 30
    Zápasů v lize ( 10 / 2 / 18) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

18 . Úroveň A

11 bodů
178. místo (166. místo v mužích)
M.P. M.Š. J.Š. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martina Pokorná
S:S S:S S:S -9 14 25
2 .
Image 1
Milan Šťastný
S:S S:S S:S -9 11 22
3 .
Image 1
Jan Šulc
S:S S:S S:S -9 0 11
4 .
Image 1
Vojtěch Škvor
S:S S:S S:S -9 -11 0

16 . Úroveň A

10 bodů
172. místo (160. místo v mužích)
L.R. J.T. M.P. M.Š. J.Š. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Remeňová
3:0
3:S
3:S
3:S
3:S
26 14 60
2 .
Image 1
Jakub Takáč
0:3 3:S 3:S 3:S
3:S
20 11 51
3 .
Image 1
Martina Pokorná
S:3
S:3 S:S S:S
3:S
1 0 21
4 .
Image 1
Milan Šťastný
S:3
S:3 S:S S:S
3:S
1 0 21
5 .
Image 1
Jan Šulc
S:3
S:3 S:S S:S
3:S
1 -11 10
6 .
Image 1
Alžbeta Stančeková
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

16 . Úroveň A

3 bodů
172. místo (157. místo v mužích)
M.H. K.N. L.R. A.S. J.Š. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Hanuš
3:0 1:3 3:0 3:S 3:S 23 14 57
2 .
Image 1
Karolína Nejedlá
0:3 3:S 3:2 3:S 3:S 19 11 50
3 .
Image 1
Lucie Remeňová
3:1 S:3 S:S S:S S:S -1 0 19
4 .
Image 1
Alžbeta Stančeková
0:3 2:3 S:S S:S S:S -4 0 16
5 .
Image 1
Jan Šulc
S:3 S:3 S:S S:S S:S -6 -11 3
6 .
Image 1
Milan Šťastný
S:3 S:3 S:S S:S S:S -6 -14 0

15 . Úroveň B

42 bodů
170. místo (158. místo v mužích)
V.Š. M.H. E.K. M.R. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Škvor
S:3
2:3
3:S
3:S
14 14 88
2 .
Image 1
Marek Horký
3:S
1:3 0:3 3:S 13 11 84
3 .
Image 1
Eva Kostová
3:2
3:1 2:3 S:S 11 0 71
4 .
Image 1
Michal Rytíř
S:3
3:0 3:2 S:S 10 -3 67
5 .
Image 1
Jan Šulc
S:3
S:3 S:S S:S -4 -14 42

Jarní sezóna 2020

19 . Úroveň B

74 bodů
208. místo (194. místo v mužích)
J.Š. L.Š. N.K. E.O. L.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Šulc
3:1
2:3
3:1 3:S 20 14 74
2 .
Image 1
Lenka Šašková
1:3 3:0 3:1 3:S 20 11 71
3 .
Image 1
Natalia Kobylkina
3:2
0:3
3:0
3:S 18 0 58
4 .
Image 1
Eliška Opatrná
1:3 1:3
0:3
3:S 8 -3 45
5 .
Image 1
Lucie Remeňová
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

19 . Úroveň A

46 bodů
220. místo (201. místo v mužích)
J.E. D.P. J.K. J.Š. D.B. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Esterka
3:S
3:S 3:0 3:1
3:0
27 14 81
2 .
Image 1
Denisa Petružálková
S:3
S:S S:S 3:S 3:S 6 11 57
3 .
Image 1
Jan Kovalčík
S:3 S:S S:S 3:S 3:S 6 0 46
4 .
Image 1
Jan Šulc
0:3 S:S S:S 3:S 3:S 6 0 46
5 .
Image 1
David Baytalon
1:3 S:3 S:3 S:3 S:S -1 -3 36
6 .
Image 1
Jitka Vochozková
0:3
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 24

22 . Úroveň A

59 bodů
231. místo (206. místo v mužích)
J.Š. B.P. K.R. T.S. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Šulc
3:S
3:0
3:S 3:S 25 14 59
2 .
Image 1
Barbora Pitelová
S:3
S:3
3:S 3:S 12 11 43
3 .
Image 1
Kateřina Růžková
0:3
3:S
S:S S:S 2 0 22
4 .
Image 1
Tomáš Soukup
S:3 S:3 S:S S:S -4 -11 5
5 .
Image 1
Veronika Kočková
S:3 S:3 S:S S:S -4 -14 2

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 18. Martina Pokorná S:S
05.10.2020 00:10 18. Milan Šťastný S:S
05.10.2020 00:10 18. Vojtěch Škvor S:S
07.09.2020 00:10 16. Martina Pokorná S:S
07.09.2020 00:10 16. Milan Šťastný S:S
07.09.2020 00:10 16. Jakub Takáč S:3
03.09.2020 15:33 16. Lucie Remeňová S:3 Komentáře
16.08.2020 01:01 16. Alžbeta Stančeková 3:S Komentáře
10.08.2020 00:10 16. Lucie Remeňová S:S
10.08.2020 00:10 16. Milan Šťastný S:S
10.08.2020 00:10 16. Martin Hanuš S:3
10.08.2020 00:10 16. Karolína Nejedlá S:3
10.08.2020 00:10 16. Alžbeta Stančeková S:S
13.07.2020 00:10 15. Eva Kostová S:S
13.07.2020 00:10 15. Michal Rytíř S:S
13.07.2020 00:10 15. Marek Horký S:3
12.07.2020 22:49 15. Vojtěch Škvor S:3 Komentáře
16.06.2020 00:10 19. Lucie Remeňová 3:S
10.06.2020 17:00 19. Eliška Opatrná HIT Fitness Flora 3:1
09.06.2020 18:00 19. Natalia Kobylkina HIT Fitness Flora 2:3 Komentáře
28.05.2020 17:00 19. Lenka Šašková FitClub Kozák 3:1
21.05.2020 00:10 19. Jitka Vochozková 3:S
21.05.2020 00:10 19. David Baytalon 3:S
21.05.2020 00:10 19. Denisa Petružálková S:S
21.05.2020 00:10 19. Jan Kovalčík S:S
07.05.2020 18:00 19. Jakub Esterka Sportcentrum Step 0:3
04.03.2020 00:10 22. Tomáš Soukup 3:S
04.03.2020 00:10 22. Veronika Kočková 3:S
25.02.2020 15:55 22. Barbora Pitelová 3:S Komentáře
24.02.2020 19:00 22. Kateřina Růžková Sportcentrum Step 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím