Načítám…
Image 1

Jakub Oudes (29 let)

ID: 44556

Praha

  • 24 zápasů

    od roku 2021
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 47 /73
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 21
    Zápasů v lize ( 11 / 8 / 2) 0 turnajů
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

6 . Úroveň A

35 bodů
44. místo (27. místo v mužích)
Jun… Koč… A&B Sof… Liv… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Juniorbazar (S. Bruder + K. Karlová)
1:3
3:2
3:1
3:0
3:0
21 14 75
2 .
Kočičáci (K. Kočí + H. Kočí)
3:1 0:3
3:1
3:0
3:S
20 11 71
3 .
2:3
3:0 2:3
3:1
3:0
19 0 59
4 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
1:3
1:3
3:2
3:1
3:1 15 0 55
5 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
0:3
0:3
1:3
1:3
3:S
6 -11 35
6 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
S:3
0:3
1:3
S:3
1 -14 27

7 . Úroveň A

72 bodů
36. místo (24. místo v mužích)
Liv… Hrrr HoPe JaMa Neř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
S:S 3:S 3:0
3:0
18 14 72
2 . S:S
2:3
3:0
3:0
14 11 65
3 . S:3
3:2
3:0
S:3 12 0 52
4 . 0:3 0:3
0:3
3:0 7 -11 36
5 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
3:S 0:3 6 -14 32

8 . Úroveň A

48 bodů
44. místo (27. místo v mužích)
MP Liv… Evi… Lib… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . S:3 3:0
3:0
3:0
21 14 55
2 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
3:S S:S
3:S
3:0
17 11 48
3 .
Evil League of Evil (M. Moucha + J. Zeman)
0:3 S:S
3:S
3:0
11 0 31
4 .
Libor a Katka (L. Bednář + K. Bednářová)
0:3
S:3
S:3
3:1
6 -11 15
5 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 7

Letní sezóna 2021

7 . Úroveň A

48 bodů
35. místo (21. místo v mužích)
LuKa Liv… Row… Ber… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 61
2 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
0:3 3:2 3:1 3:S 17 11 48
3 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3 2:3 3:0 3:S 15 0 35
4 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -11 16
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

5 . Úroveň A

37 bodů
26. místo (16. místo v mužích)
Baz… Asp… Hrrr Liv… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1
3:0
3:S
26 14 80
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 71
3 . 1:3 0:3
3:2
3:S
12 0 52
4 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 37
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.12.2021 18:00 6. Sofasurfers (V. Dědinová, H. Dědina) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
23.12.2021 08:00 6. Juniorbazar (S. Bruder, K. Karlová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
19.12.2021 17:30 6. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
19.12.2021 16:00 6. Kočičáci (K. Kočí, H. Kočí) Badminton Arena Skalka 0:3
19.12.2021 16:00 6. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) 3:S Komentáře
01.12.2021 00:10 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S
01.12.2021 00:10 7. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) S:S
21.11.2021 18:00 7. JaMa (J. Horská, M. Horský) Hamr Braník 3:0
16.11.2021 20:00 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Sport Troja 3:0 Komentáře
01.11.2021 00:10 8. Evil League of Evil (M. Moucha, J. Zeman) S:S
26.10.2021 15:18 8. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
26.10.2021 12:40 8. Berušky :) (Z. Kubíková, D. Lobova) 3:0 Komentáře
18.10.2021 17:37 8. Libor a Katka (L. Bednář, K. Bednářová) 3:S Komentáře
04.10.2021 00:10 7. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
04.10.2021 00:10 7. Berušky :) (Z. Kubíková, D. Lobova) 3:1
27.09.2021 19:00 7. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) Hamr Braník 0:3
21.09.2021 19:00 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:2
16.08.2021 17:30 5. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Sport Troja 2:3 Komentáře
16.08.2021 16:00 5. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sport Troja 0:3 Komentáře
08.08.2021 01:01 5. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) 3:S Komentáře
04.08.2021 20:30 5. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím