Načítám…
Image 1

Irča Helusová (35 let)

ID: 16344

Plzeň

  • 84 zápasů

    od roku 2012
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 34 /87
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 84
    Zápasů v lize ( 38 / 27 / 19) 2 turnaje
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

5 . Úroveň A

82 bodů
38. místo (1. místo v ženách)
D.V. J.S. M.Š. L.S. I.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Veselý
3:1
3:S
3:0 6 30 116 9:1
2 .
Image 1
Jan Sladký
3:1
3:S
4 25 109 6:1
3 .
Image 1
Martin Šeda
1:3
1:3
3:S
1:3 2 12 94 6:9
4 .
Image 1
Lukáš Stuna
S:3
S:3
S:3
3:0 2 4 86 3:9
5 .
Image 1
Irča Helusová
0:3 3:1 0:3 2 0 82 3:7

5 . Úroveň B

96 bodů
32. místo (1. místo v ženách)
S.K. P.M. I.H. L.S. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Kastner
3:0 3:1 3:1 3:0 8 30 118 12:2
2 .
Image 1
Pavel Mach LR
0:3 3:0 3:1 S:S 4 25 109 6:7
3 .
Image 1
Irča Helusová
1:3 0:3 3:1 3:0 4 12 96 7:7
4 .
Image 1
Luděk Sliva
1:3 1:3 1:3 3:2 2 4 86 6:11
5 .
Image 1
Miroslav Beránek
0:3 S:S 0:3 2:3 0 0 80 2:12

5 . Úroveň B

116 bodů
33. místo (1. místo v ženách)
L.S. T.L. I.H. P.P. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Stuna
3:0 3:2 3:0 3:2 8 30 138 12:4
2 .
Image 1
Tomáš Libotovský
0:3 3:1 3:1 0:3 4 25 129 6:8
3 .
Image 1
Irča Helusová
2:3 1:3 3:2 3:0 4 12 116 9:8
4 .
Image 1
Petr Pajank
0:3 1:3 2:3 3:1 2 4 106 6:10
5 .
Image 1
Ladislav Mrázek
2:3 3:0 0:3 1:3 2 0 102 6:9

6 . Úroveň A

111 bodů
34. místo (1. místo v ženách)
J.Š. I.H. M.Š. V.S. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Šavlík
3:2 3:1
3:S
3:2 8 30 118 12:5
2 .
Image 1
Irča Helusová
2:3 3:2 3:1 3:1 6 25 111 11:7
3 .
Image 1
Martin Šeda
1:3 2:3 3:0 1:3 2 12 94 7:9
4 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
S:3
1:3 0:3 3:0 2 4 86 4:9
5 .
Image 1
Martina Melková
2:3 1:3 3:1 0:3 2 0 82 6:10

Podzimní sezóna 2023

6 . Úroveň A

111 bodů
34. místo (2. místo v ženách)
J.V. I.H. D.V. M.M. I.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Vavřička
3:2 3:0 3:0 3:1 8 30 118 12:3
2 .
Image 1
Irča Helusová
2:3 3:2 3:1 3:1 6 25 111 11:7
3 .
Image 1
Daniel Veselý
0:3 2:3 1:3
3:S
2 12 94 6:9
4 .
Image 1
Marek Mikulka
0:3 1:3 3:1 1:3 2 4 86 5:10
5 .
Image 1
Ivan Chovanec
1:3 1:3
S:3
3:1 2 0 82 5:10

6 . Úroveň A

76 bodů
42. místo (2. místo v ženách)
P.P. L.S. I.H. V.R. V.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Pajank
3:0 1:3 3:1 1:3 4 30 94 8:7
2 .
Image 1
Luděk Sliva
0:3 3:1 1:3 3:0 4 25 89 7:7
3 .
Image 1
Irča Helusová
3:1 1:3 S:S 3:0 4 12 76 7:7
4 .
Image 1
Václav Rous
1:3 3:1 S:S 3:1 4 4 68 7:8
5 .
Image 1
Veronika Nováková
3:1 0:3 0:3 1:3 2 0 62 4:10

5 . Úroveň A

96 bodů
32. místo (2. místo v ženách)
P.B. L.M. I.H. J.S. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Brož
3:1 3:2 3:2
3:S
8 30 118 12:5
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 3:2 3:2
3:S
6 25 111 10:7
3 .
Image 1
Irča Helusová
2:3 2:3 3:1
3:S
4 12 96 10:7
4 .
Image 1
Jiří Sakovič
2:3 2:3 1:3
3:S
2 4 86 8:9
5 .
Image 1
Jan Karlach
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 80 0:12

Letní sezóna 2023

4 . Úroveň A

66 bodů
29. místo (4. místo v ženách)
P.M. M.P. L.M. P.V. I.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Mach LR
3:S 3:0 3:0
3:S
26 14 120 12:0
2 .
Image 1
Milan Primas
S:3 3:0 3:1
3:S
19 3 102 9:4
3 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 92 6:7
4 .
Image 1
Petr Vávra
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -3 85 5:9
5 .
Image 1
Irča Helusová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

Jarní sezóna 2023

4 . Úroveň B

94 bodů
21. místo (2. místo v ženách)
Z.Š. S.K. I.H. M.T. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zbyněk Špirit
S:S 3:0 3:0 3:1 18 14 112 9:1
2 .
Image 1
Soňa Königsmarková
S:S 3:2 3:0 3:0 17 3 100 9:2
3 .
Image 1
Irča Helusová
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 94 8:8
4 .
Image 1
Miroslav Turek
0:3 0:3 2:3 3:1 8 -3 85 5:10
5 .
Image 1
Jana Bednaříková
1:3 0:3 0:3 1:3 2 -14 68 2:12

4 . Úroveň B

93 bodů
21. místo (1. místo v ženách)
O.Z. M.Š. I.H. M.B. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Zelenka
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 119 12:3
2 .
Image 1
Michal Šprlák
2:3 3:0 3:0 3:0 23 3 106 11:3
3 .
Image 1
Irča Helusová
0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 93 6:7
4 .
Image 1
Miroslav Beránek
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -11 77 5:10
5 .
Image 1
Martin Pitoňák
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67 1:12

4 . Úroveň A

114 bodů
20. místo (2. místo v ženách)
O.D. S.K. I.H. P.M. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Davídek
3:0 3:1
3:0
3:0 27 14 141 12:1
2 .
Image 1
Soňa Königsmarková
0:3 3:1 3:2 3:0 18 3 121 9:6
3 .
Image 1
Irča Helusová
1:3 1:3 3:2 3:0 14 0 114 8:8
4 .
Image 1
Pavel Mach LR
0:3
2:3 2:3 3:1 10 -11 99 7:10
5 .
Image 1
Jana Bednaříková
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 87 1:12

5 . Úroveň A

115 bodů
20. místo (3. místo v ženách)
I.H. T.K. L.S. J.Š. V.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Irča Helusová
3:1
3:0 1:3
3:0
21 14 115 10:4
2 .
Image 1
Tommy Kohout
1:3
3:2
3:0
3:0
20 11 111 10:5
3 .
Image 1
Lukáš Stuna
0:3
2:3
3:0
3:S
15 0 95 8:6
4 .
Image 1
Jakub Šavlík
3:1
0:3
0:3 3:0 13 -3 90 6:7
5 .
Image 1
Veronika Nováková
0:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 66 0:12

Podzimní sezóna 2022

4 . Úroveň B

64 bodů
35. místo (5. místo v ženách)
V.Ú. J.Š. P.M. M.L. I.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vašek Úbl
3:0 3:0
3:0
3:0 28 14 122 12:0
2 .
Image 1
Jakub Štěpán
0:3 3:0 3:1
3:0
20 3 103 9:4
3 .
Image 1
Pavel Mach LR
0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 93 6:7
4 .
Image 1
Martin Lomický
0:3
1:3 1:3 S:S 0 -11 69 2:9
5 .
Image 1
Irča Helusová
0:3
0:3
0:3 S:S -2 -14 64 0:9

6 . Úroveň A

78 bodů
26. místo (2. místo v ženách)
I.H. M.T. M.P. E.Z. V.N. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Irča Helusová
3:2
3:1
3:1 3:0 3:1 24 14 78 15:5
2 .
Image 1
Miroslav Turek
2:3
3:0 3:0 3:0 3:0 24 11 75 14:3
3 .
Image 1
Martin Pitoňák
1:3
0:3 3:0 3:2 3:0 16 0 56 10:8
4 .
Image 1
Eva Zámečníková
1:3 0:3 0:3
3:2
3:0 10 0 50 7:11
5 .
Image 1
Veronika Nováková
0:3 0:3 2:3
2:3
3:0 9 -11 38 7:12
6 .
Image 1
Luděk Sliva
1:3 0:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 27 1:15

6 . Úroveň A

62 bodů
36. místo (5. místo v ženách)
Z.Š. I.H. M.T. J.Š. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zbyněk Špirit
3:0 3:2 3:0 3:2 24 14 78 12:4
2 .
Image 1
Irča Helusová
0:3 S:S 3:1
3:0
11 11 62 6:4
3 .
Image 1
Miroslav Turek
2:3 S:S 3:2 3:2 10 0 50 8:7
4 .
Image 1
Jakub Šavlík
0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 38 6:10
5 .
Image 1
Jana Bednaříková
2:3
0:3
2:3 1:3 5 -14 31 5:12

7 . Úroveň A

54 bodů
38. místo (5. místo v ženách)
I.H. M.T. O.H. J.T. J.V. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Irča Helusová
0:3
3:0
3:S
3:S 3:S 20 14 54 12:3
2 .
Image 1
Miroslav Turek
3:0
S:S 3:0 3:S 3:S 19 11 50 12:0
3 .
Image 1
Ondřej Holeček
0:3 S:S
3:0
3:S 3:S 14 0 34 9:3
4 .
Image 1
Jakub Tobiáš
S:3
0:3
0:3
3:S 3:S 10 0 30 6:9
5 .
Image 1
Jan Volek
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 7 0:12
6 .
Image 1
Jakub ŠIK
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 4 0:12

Jarní sezóna 2022

7 . Úroveň A

6 bodů
46. místo (8. místo v ženách)
J.K. V.N. J.V. I.K. F.S. I.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Kastl
3:1
2:3 3:1 3:0
3:S
22 14 56 14:5
2 .
Image 1
Veronika Nováková
1:3
3:0 3:0 3:0
3:S
22 11 53 13:3
3 .
Image 1
Jan Volek
3:2 0:3 3:1 S:3
3:S
14 0 34 9:9
4 .
Image 1
Iveta Kovalová
1:3 0:3 1:3 3:0
3:S
12 0 32 8:9
5 .
Image 1
Františka Sobotová
0:3 0:3 3:S 0:3
3:S
10 -11 19 6:9
6 .
Image 1
Irča Helusová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6 0:15

Podzimní sezóna 2012

9 . Úroveň B

37 bodů
57. místo (7. místo v ženách)
V.M. I.H. Y.T. V.O. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Veronika Mrázová
0:3 3:0 3:S 30 0 40 6:3
2 .
Image 1
Irča Helusová
3:0 3:0 S:S 27 0 37 6:0
3 .
Image 1
Yulia Tigay Krčmářová
0:3 0:3 3:S 13 0 23 3:6
4 .
Image 1
Vít Odložil
S:3 S:S S:3 -7 0 3 0:6

9 . Úroveň A

10 bodů
67. místo (10. místo v ženách)
M.P. D.D. M.Š. I.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martina Půtová
3:0 3:S 3:S 43 0 53 9:0
2 .
Image 1
David Draský
0:3 S:S 3:S 6 0 16 3:3
3 .
Image 1
Martin Šrámek
S:3 S:S 3:S 6 0 16 3:3
4 .
Image 1
Irča Helusová
S:3 S:3 S:3 0 0 10 0:9

8 . Úroveň A

10 bodů
67. místo (11. místo v ženách)
J.F. A.P. L.P. P.M. I.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Fiala
3:0 1:3
3:0
3:0
41 0 61 10:3
2 .
Image 1
Andrea Půtová
0:3
0:3
2:3 3:S 14 0 34 5:9
3 .
Image 1
Lukas Pasek
3:1
3:0
S:S S:S 14 0 34 6:1
4 .
Image 1
Petr Maule
0:3
3:2 S:S S:S -1 0 19 3:5
5 .
Image 1
Irča Helusová
0:3
S:3 S:S S:S -10 0 10 0:6

8 . Úroveň B

35 bodů
60. místo (9. místo v ženách)
M.A. O.B. P.S. I.H. O.E. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milan Andrlík
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 70 12:1
2 .
Image 1
Ondřej Bolek
1:3 2:3 3:0 3:0 32 0 52 9:6
3 .
Image 1
Petr Strolený
0:3 3:2 3:1 3:2 29 0 49 9:8
4 .
Image 1
Irča Helusová
0:3 0:3 1:3 3:0 15 0 35 4:9
5 .
Image 1
Ondřej Ešler
0:3 0:3 2:3 0:3 4 0 24 2:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.05.2024 16:00 5. Martin Šeda Fit Life Doubravka 3:1
13.05.2024 17:00 5. Daniel Veselý TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
06.05.2024 17:00 5. Lukáš Stuna TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
25.04.2024 16:00 5. Stanislav Kastner U Rytíře Lochoty 1:3
24.04.2024 19:00 5. Miroslav Beránek TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
08.04.2024 17:00 5. Pavel Mach LR TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
07.04.2024 19:00 5. Luděk Sliva TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
21.03.2024 15:00 5. Lukáš Stuna Fit Life Doubravka 2:3
11.03.2024 17:00 5. Petr Pajank TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
08.03.2024 09:00 5. Ladislav Mrázek Fit Life Doubravka 3:0
07.03.2024 18:00 5. Tomáš Libotovský Fit Life Doubravka 1:3
25.02.2024 15:00 6. Martin Šeda Fit Life Doubravka 3:2
22.02.2024 15:00 6. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka 3:1
13.02.2024 18:00 6. Martina Melková Fit Life Doubravka 3:1
11.02.2024 17:00 6. Jakub Šavlík TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
26.01.2024 19:00 6. Marek Mikulka Fit Life Doubravka 3:1
23.01.2024 16:00 6. Ivan Chovanec TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
20.01.2024 17:00 6. Jan Vavřička Fit Life Doubravka 2:3
05.01.2024 20:00 6. Daniel Veselý Fit Life Doubravka 3:2
02.01.2024 00:10 6. Václav Rous S:S
26.12.2023 18:00 6. Luděk Sliva Fit Life Doubravka 1:3
21.12.2023 19:30 6. Veronika Nováková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
18.12.2023 17:00 6. Petr Pajank TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
26.10.2023 17:00 5. Petr Brož Fit Life Doubravka 2:3
18.10.2023 19:00 5. Jiří Sakovič Fit Life Doubravka 3:1
07.10.2023 10:00 5. Ladislav Mrázek TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
04.10.2023 21:37 5. Jan Karlach 3:S Komentáře
26.06.2023 08:14 4. Petr Vávra S:3 Komentáře
26.06.2023 08:14 4. Pavel Mach LR S:3 Komentáře
26.06.2023 08:13 4. Milan Primas S:3 Komentáře
26.06.2023 08:13 4. Ladislav Mrázek S:3 Komentáře
30.05.2023 20:00 4. Miroslav Turek 3:2
21.05.2023 18:00 4. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka 2:3
18.05.2023 17:00 4. Zbyněk Špirit Fit Life Doubravka 0:3
08.05.2023 17:00 4. Jana Bednaříková Fit Life Doubravka 3:0
24.04.2023 16:30 4. Ondřej Zelenka TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
22.04.2023 09:00 4. Miroslav Beránek Fit Life Doubravka 3:1
16.04.2023 18:00 4. Michal Šprlák Fit Life Doubravka 0:3
13.04.2023 19:00 4. Martin Pitoňák Sportcentrum Koloseum 3:0
24.03.2023 19:00 4. Jana Bednaříková Fit Life Doubravka 3:0
23.03.2023 16:00 4. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka 1:3
19.03.2023 18:00 4. Ondřej Davídek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
04.03.2023 09:00 4. Pavel Mach LR Sportcentrum Koloseum 3:2
26.02.2023 19:00 5. Tommy Kohout TJ Lokomotiva Plzeň 3:1 Komentáře
19.02.2023 11:00 5. Veronika Nováková Fit Life Doubravka 3:0 Komentáře
16.02.2023 18:00 5. Jakub Šavlík Sportcentrum Koloseum 1:3
06.02.2023 16:00 5. Lukáš Stuna TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
01.02.2023 00:10 4. Martin Lomický S:S
23.01.2023 16:00 4. Pavel Mach LR TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
16.01.2023 16:00 4. Jakub Štěpán TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
15.01.2023 17:00 4. Vašek Úbl Fit Life Doubravka 0:3
26.12.2022 10:00 6. Luděk Sliva Fit Life Doubravka 3:1
22.12.2022 19:00 6. Eva Zámečníková Sportcentrum Koloseum 3:1
21.12.2022 19:00 6. Martin Pitoňák Fit Life Doubravka 3:1 Komentáře
12.12.2022 16:00 6. Miroslav Turek TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 Komentáře
09.12.2022 16:00 6. Veronika Nováková Fit Life Doubravka 3:0
01.12.2022 00:10 6. Miroslav Turek S:S
13.11.2022 19:00 6. Zbyněk Špirit TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
11.11.2022 19:00 6. Jakub Šavlík U Rytíře Lochoty 3:1
06.11.2022 19:00 6. Jana Bednaříková Fit Life Doubravka 3:0 Komentáře
01.11.2022 00:10 7. Jakub ŠIK 3:S
01.11.2022 00:10 7. Jan Volek 3:S
23.10.2022 15:43 7. Jakub Tobiáš 3:S Komentáře
19.10.2022 20:00 7. Ondřej Holeček TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
06.10.2022 15:00 7. Miroslav Turek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
21.05.2022 07:58 7. Iveta Kovalová S:3 Komentáře
21.05.2022 07:58 7. Františka Sobotová S:3 Komentáře
21.05.2022 07:58 7. Jaroslav Kastl S:3 Komentáře
21.05.2022 07:58 7. Veronika Nováková S:3 Komentáře
08.05.2022 01:01 7. Jan Volek S:3 Komentáře
01.02.2013 11:48 9. Vít Odložil S:S
25.01.2013 09:00 9. Yulia Tigay Krčmářová Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:0
16.01.2013 14:00 9. Veronika Mrázová Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:0
01.12.2012 16:11 8. Lukas Pasek S:S
01.12.2012 16:11 8. Petr Maule S:S
20.11.2012 07:00 8. Jiří Fiala Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře
29.10.2012 19:00 8. Petr Strolený Sportcentrum Koloseum 1:3
25.10.2012 14:00 8. Ondřej Bolek Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
24.10.2012 11:00 8. Milan Andrlík Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
13.10.2012 09:00 8. Ondřej Ešler TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
8. Andrea Půtová S:3
9. Martina Půtová S:3
9. David Draský S:3
9. Martin Šrámek S:3

Platební metody

Platební metody