Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
28.02.2020 |
18:00 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
25.02.2020 |
21:00 |
7. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
21.02.2020 |
19:00 |
7. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
18.02.2020 |
21:00 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
24.01.2020 |
19:00 |
6. |
Multipla
(F. Skřivánek,
J. Čaputa)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
13.01.2020 |
19:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
09.01.2020 |
18:00 |
6. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
06.01.2020 |
21:28 |
6. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.12.2019 |
19:00 |
8. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
15.12.2019 |
17:00 |
8. |
Maja
(M. Babůněk,
J. Kuličková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
13.12.2019 |
19:00 |
8. |
Ananas
(V. Jirsa,
K. Klimešová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
06.12.2019 |
19:00 |
8. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
02.12.2019 |
00:10 |
9. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
|
3:S |
|
19.11.2019 |
20:30 |
9. |
Maja
(M. Babůněk,
J. Kuličková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
15.11.2019 |
19:00 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.11.2019 |
18:00 |
9. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
20.10.2019 |
18:00 |
9. |
KaPr
(A. Kašparová,
K. Weichetová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
13.10.2019 |
18:00 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
09.10.2019 |
19:00 |
9. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
07.10.2019 |
21:00 |
9. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
29.09.2019 |
16:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
14.09.2019 |
16:00 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
08.09.2019 |
22:26 |
7. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
|
3:S |
Komentáře
|
05.09.2019 |
17:00 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
28.08.2019 |
20:30 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
13.08.2019 |
19:00 |
6. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Komentáře
|
12.08.2019 |
19:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.08.2019 |
19:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
24.02.2019 |
14:00 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
16.02.2019 |
11:00 |
7. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
13.02.2019 |
19:30 |
7. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
10.02.2019 |
19:30 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
29.01.2019 |
19:00 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
17.01.2019 |
19:30 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.01.2019 |
19:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
09.01.2019 |
19:30 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
20.12.2018 |
19:00 |
7. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Komentáře
|
16.12.2018 |
19:00 |
7. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
12.12.2018 |
21:00 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
09.12.2018 |
19:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Komentáře
|
25.11.2018 |
17:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.11.2018 |
18:30 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
11.11.2018 |
18:00 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
04.11.2018 |
20:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.10.2018 |
19:00 |
6. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.10.2018 |
20:30 |
6. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
17.10.2018 |
20:00 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
Sport Troja |
3:2 |
Komentáře
|
14.10.2018 |
19:00 |
6. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
24.09.2018 |
20:01 |
5. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
11.09.2018 |
19:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
09.09.2018 |
20:00 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
08.09.2018 |
14:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
Komentáře
|
30.08.2018 |
19:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
28.08.2018 |
20:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
25.08.2018 |
17:00 |
4. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:S |
|
12.08.2018 |
19:00 |
4. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
16.07.2018 |
20:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
15.07.2018 |
10:00 |
5. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
12.07.2018 |
19:30 |
5. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
27.06.2018 |
20:00 |
5. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
26.06.2018 |
20:30 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
15.06.2018 |
18:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
12.06.2018 |
18:00 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
2:3 |
|
16.05.2018 |
19:30 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
09.05.2018 |
20:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
05.05.2018 |
15:00 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Sport Troja |
3:0 |
|
21.04.2018 |
19:00 |
6. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
14.04.2018 |
10:00 |
6. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
07.04.2018 |
10:00 |
6. |
ŠVIHÁCI
(P. Prouza,
K. Mádr)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
20.03.2018 |
20:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.03.2018 |
20:00 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
07.03.2018 |
19:00 |
5. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
05.03.2018 |
18:00 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
14.02.2018 |
19:30 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
13.02.2018 |
18:30 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
11.02.2018 |
15:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
09.02.2018 |
19:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
29.01.2018 |
20:30 |
7. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
20.01.2018 |
15:00 |
7. |
Dráčci
(J. Mikšík,
A. Siobosová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
09.01.2018 |
18:30 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
07.01.2018 |
14:00 |
7. |
Hp
(P. Hradsky,
H. Tomečková)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
20.12.2017 |
20:00 |
7. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
19.12.2017 |
19:00 |
7. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
19.12.2017 |
18:00 |
7. |
JiMa
(M. Zbránková,
J. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
08.12.2017 |
18:30 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
21.11.2017 |
18:00 |
7. |
Neratkovci
(Š. Kučerová,
K. Prejzek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
13.11.2017 |
20:30 |
7. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
05.11.2017 |
19:00 |
7. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
03.11.2017 |
17:00 |
7. |
Vlna z Brna
(L. Pivovarník,
A. Šmerdová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
26.10.2017 |
21:00 |
6. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
23.10.2017 |
20:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
16.10.2017 |
19:30 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.10.2017 |
20:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
26.09.2017 |
20:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
13.09.2017 |
21:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.09.2017 |
19:00 |
5. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
10.09.2017 |
10:00 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
15.08.2017 |
20:00 |
6. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
08.08.2017 |
19:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
08.08.2017 |
18:30 |
6. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
07.08.2017 |
18:30 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
24.07.2017 |
19:00 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
21.07.2017 |
18:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
18.07.2017 |
18:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
17.07.2017 |
19:00 |
5. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
28.06.2017 |
18:30 |
6. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
09.06.2017 |
19:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
06.06.2017 |
20:00 |
6. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
06.06.2017 |
19:00 |
6. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
30.05.2017 |
19:30 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
22.05.2017 |
20:30 |
6. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.05.2017 |
20:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
09.05.2017 |
20:00 |
6. |
Sršni Písek
(A. Lejčar,
D. Nahodil)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
29.04.2017 |
19:00 |
6. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.04.2017 |
17:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
21.04.2017 |
18:30 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
18.04.2017 |
18:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
Komentáře
|
17.04.2017 |
19:00 |
6. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
22.03.2017 |
20:30 |
5. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
21.03.2017 |
17:00 |
5. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
17.03.2017 |
17:00 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.03.2017 |
19:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
13.02.2017 |
18:00 |
6. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
|
3:1 |
|
07.02.2017 |
20:00 |
6. |
Effectivity
(P. Trojánek,
O. Kubera)
|
|
3:0 |
|
04.02.2017 |
10:30 |
6. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
03.02.2017 |
19:30 |
6. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.01.2017 |
20:30 |
7. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
08.01.2017 |
10:30 |
7. |
Smečující tykvičky
(J. Čambula,
G. Čambulová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
28.12.2016 |
20:00 |
6. |
Kika & Mino
(M. Kurilla,
K. Bačová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
11.12.2016 |
20:30 |
6. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
05.12.2016 |
20:00 |
6. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
22.11.2016 |
20:30 |
5. |
Klidnej a Trpělivej
(J. Honek,
R. Novák)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
13.11.2016 |
18:00 |
5. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
08.11.2016 |
18:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
04.11.2016 |
17:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
27.10.2016 |
19:00 |
6. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
23.10.2016 |
13:00 |
6. |
Kika & Mino
(M. Kurilla,
K. Bačová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
18.10.2016 |
19:00 |
6. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
3:0 |
|
13.10.2016 |
19:00 |
6. |
Libeňská jelita
(J. Hofbauer,
V. Horackova)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
|
|
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Moon
(M. Půhoná,
O. Hyneš)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Libeňská jelita
(J. Hofbauer,
V. Horackova)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
8. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
8. |
Choť topiče
(K. Kuželka,
M. Berka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|