Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
24.10.2019 |
09:42 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.10.2019 |
08:32 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.10.2019 |
05:43 |
5. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
21.10.2019 |
20:42 |
5. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.06.2019 |
17:03 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.06.2019 |
20:30 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
27.05.2019 |
08:56 |
5. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.05.2019 |
13:03 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.05.2019 |
19:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
21.05.2019 |
18:30 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
28.04.2019 |
19:00 |
7. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Sport Troja |
3:0 |
|
28.04.2019 |
17:00 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
26.04.2019 |
19:00 |
7. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
17.04.2019 |
19:00 |
7. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.04.2019 |
00:10 |
7. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
|
S:S |
|
31.03.2019 |
18:00 |
7. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
22.03.2019 |
19:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
21.03.2019 |
20:00 |
7. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
26.02.2019 |
18:02 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.02.2019 |
18:01 |
5. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.02.2019 |
18:01 |
5. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.02.2019 |
21:15 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.01.2019 |
19:11 |
3. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.01.2019 |
19:10 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.01.2019 |
19:10 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.01.2019 |
19:10 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.12.2018 |
16:34 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
|
S:S |
Komentáře
|
19.12.2018 |
19:30 |
4. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
17.12.2018 |
21:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
16.12.2018 |
18:30 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
29.11.2018 |
20:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
27.11.2018 |
11:23 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
11.11.2018 |
18:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
11.11.2018 |
17:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
30.10.2018 |
12:09 |
5. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.10.2018 |
11:58 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.10.2018 |
19:30 |
5. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.10.2018 |
17:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
30.09.2018 |
22:11 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
18.09.2018 |
20:30 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.09.2018 |
18:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
12.09.2018 |
14:01 |
5. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
|
3:S |
Komentáře
|
02.09.2018 |
17:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
SportCentrum JEREMI |
S:3 |
|
31.08.2018 |
17:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:S |
|
29.08.2018 |
17:00 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
SportCentrum JEREMI |
S:3 |
|
22.08.2018 |
18:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
06.08.2018 |
07:17 |
3. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
|
S:S |
|
06.08.2018 |
07:17 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
S:S |
|
01.08.2018 |
18:30 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
18.07.2018 |
19:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
02.07.2018 |
14:52 |
3. |
RB Team
(M. Moravec,
O. Zajíc)
|
|
S:S |
|
18.06.2018 |
19:30 |
3. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
14.06.2018 |
19:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
29.05.2018 |
20:30 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
20.05.2018 |
19:30 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
13.05.2018 |
20:30 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
13.05.2018 |
19:30 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
23.04.2018 |
15:00 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
|
3:S |
|
22.04.2018 |
20:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
22.04.2018 |
18:30 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
18.03.2018 |
18:00 |
3. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
26.02.2018 |
19:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
25.02.2018 |
19:30 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.02.2018 |
19:30 |
3. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.02.2018 |
19:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
01.02.2018 |
09:31 |
3. |
HonDa
(H. Pipek,
D. Bukovský)
|
|
S:S |
|
30.01.2018 |
19:00 |
3. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
21.01.2018 |
18:00 |
3. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
16.12.2017 |
16:00 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
3:S |
|
10.12.2017 |
19:30 |
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
10.12.2017 |
17:30 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
26.11.2017 |
18:00 |
5. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.11.2017 |
20:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.11.2017 |
19:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
06.11.2017 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
01.11.2017 |
11:14 |
4. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
|
S:S |
|
24.10.2017 |
19:00 |
4. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
17.10.2017 |
20:30 |
4. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
10.10.2017 |
18:30 |
4. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
02.10.2017 |
09:02 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
S:S |
|
25.09.2017 |
20:30 |
3. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.09.2017 |
19:00 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
01.09.2017 |
09:35 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
|
S:S |
|
10.08.2017 |
19:00 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
08.08.2017 |
19:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
12.07.2017 |
18:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
01.07.2017 |
14:07 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
S:S |
|
26.06.2017 |
19:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
25.06.2017 |
20:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.06.2017 |
19:30 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.05.2017 |
16:30 |
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
17.05.2017 |
18:30 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
12.05.2017 |
18:00 |
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
27.04.2017 |
20:30 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
24.04.2017 |
19:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
23.04.2017 |
18:30 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.04.2017 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
12.03.2017 |
18:30 |
3. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
10.03.2017 |
15:00 |
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
26.02.2017 |
18:00 |
3. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
21.02.2017 |
17:00 |
3. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
19.02.2017 |
17:30 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
12.02.2017 |
17:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
29.01.2017 |
19:00 |
3. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.01.2017 |
19:30 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
12.01.2017 |
20:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
08.01.2017 |
18:30 |
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
30.12.2016 |
15:00 |
4. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
21.12.2016 |
19:00 |
4. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
18.12.2016 |
19:30 |
4. |
Klidnej a Trpělivej
(J. Honek,
R. Novák)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.12.2016 |
08:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
29.11.2016 |
20:00 |
3. |
200+
(J. Švejnoha,
M. Šíp)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
27.11.2016 |
17:30 |
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
15.11.2016 |
20:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
07.11.2016 |
20:00 |
3. |
VELKÁ MORAVA
(P. Halátek,
V. Špaňhel)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
07.11.2016 |
20:00 |
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
30.10.2016 |
18:30 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
30.10.2016 |
17:00 |
3. |
VELKÁ MORAVA
(P. Halátek,
V. Špaňhel)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
24.10.2016 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
13.10.2016 |
19:00 |
3. |
KZ TEAM
(J. Pláteník,
Z. Doležel)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
09.10.2016 |
17:00 |
3. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.09.2016 |
19:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
26.09.2016 |
18:30 |
2. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.09.2016 |
18:00 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
22.09.2016 |
17:30 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
30.08.2016 |
21:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
18.08.2016 |
20:00 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
09.08.2016 |
19:00 |
3. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.08.2016 |
20:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
03.08.2016 |
19:00 |
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
31.07.2016 |
20:00 |
3. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
21.07.2016 |
20:00 |
3. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
21.07.2016 |
18:00 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
20.07.2016 |
19:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
17.07.2016 |
18:00 |
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.06.2016 |
19:00 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
19.06.2016 |
18:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
12.06.2016 |
18:00 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.05.2016 |
18:30 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
08.05.2016 |
18:00 |
4. |
Brumíci
(R. Téglássy,
J. Téglássy)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
05.05.2016 |
19:30 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.04.2016 |
20:00 |
5. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
11.04.2016 |
21:00 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
07.04.2016 |
19:00 |
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
01.04.2016 |
10:42 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
S:S |
|
28.03.2016 |
20:00 |
6. |
Bojová šiška
(L. Johanovská,
L. Lánský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
13.03.2016 |
15:00 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
28.02.2016 |
20:00 |
7. |
Bojová šiška
(L. Johanovská,
L. Lánský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.02.2016 |
18:30 |
7. |
(P)esa
(J. Drahorád,
A. Drahorádová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.02.2016 |
20:30 |
7. |
2STARS
(Z. Kolaříková,
E. Perski)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
18.02.2016 |
14:00 |
7. |
heletele
(P. Havlíková,
E. Novotná)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
14.02.2016 |
15:00 |
7. |
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton.
(T. Staňková,
S. Bílková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
|
|
4. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
|
S:S |
|
|
|
3. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Demapek
(P. Kozák,
D. Maršálová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
200+
(J. Švejnoha,
M. Šíp)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Agel Team
(I. Pechová,
R. Klimek)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
|
S:3 |
|