Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
21.04.2024 |
10:30 |
1. |
Chevalier
(J. Chevalier,
T. Chevalier)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
21.04.2024 |
10:00 |
1. |
Pindruse
(S. Sinada,
L. Sinada)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
15.04.2024 |
18:00 |
1. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
24.03.2024 |
16:27 |
1. |
Chevalier
(J. Chevalier,
T. Chevalier)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.03.2024 |
23:37 |
1. |
NoRisk
(M. Hanuš,
A. Wałoszková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.03.2024 |
14:19 |
1. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
01.03.2024 |
00:10 |
2. |
Povolit přitáhnout
(A. Bakosová,
P. Vošlajer)
|
|
3:S |
|
01.03.2024 |
00:10 |
2. |
Pindruse
(S. Sinada,
L. Sinada)
|
|
3:S |
|
01.03.2024 |
00:10 |
2. |
Lasosovoučtí Zajíčci
(O. Policar,
A. Chalupská)
|
|
S:S |
|
27.02.2024 |
21:00 |
2. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
25.02.2024 |
16:00 |
2. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
Beachklub Praha Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
01.02.2024 |
00:10 |
2. |
KriKri
(J. Krikri,
D. Kriegler)
|
|
3:S |
|
01.02.2024 |
00:10 |
2. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
|
S:S |
|
28.01.2024 |
16:30 |
2. |
Smeč a bagr
(A. Jurík,
V. Koubek)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
27.01.2024 |
10:00 |
2. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
Beachklub Praha Pankrác |
0:3 |
|
20.01.2024 |
11:00 |
2. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
01.12.2023 |
00:10 |
3. |
Bambuľka a dedo Jozef
(P. Šoltes,
L. Verespejova)
|
|
3:S |
|
01.12.2023 |
00:10 |
3. |
Lasosovoučtí Zajíčci
(O. Policar,
A. Chalupská)
|
|
S:S |
|
28.11.2023 |
16:00 |
3. |
lotus
(M. Havlik,
T. Panic)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
12.11.2023 |
18:00 |
3. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
Komentáře
|
05.11.2023 |
10:00 |
3. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.11.2023 |
00:10 |
3. |
Hrušky
(N. Trešlová,
P. Hruška)
|
|
3:S |
|
01.11.2023 |
00:10 |
3. |
Bambuľka a dedo Jozef
(P. Šoltes,
L. Verespejova)
|
|
3:S |
|
22.10.2023 |
10:30 |
3. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
15.10.2023 |
11:30 |
3. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
15.10.2023 |
11:00 |
3. |
Plgyni
(P. plhal,
E. Plhalova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
10.08.2022 |
23:27 |
5. |
Sochoříci
(D. Sochor,
N. Sochorová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.08.2022 |
23:27 |
5. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.08.2022 |
23:26 |
5. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.08.2022 |
23:26 |
5. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.08.2022 |
23:25 |
5. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.07.2022 |
11:00 |
4. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
20.07.2022 |
19:04 |
4. |
Svestky
(S. Svecova,
R. Svec)
|
|
S:S |
|
17.07.2022 |
19:00 |
4. |
Peeva
(E. Kordíková Krylová,
P. Kordík)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
07.07.2022 |
01:01 |
4. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.07.2022 |
00:10 |
6. |
Hranolky s kechupem
(F. Heinik,
U. 46105)
|
|
3:S |
|
21.06.2022 |
19:00 |
6. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
19.06.2022 |
20:00 |
6. |
JoJo
(K. Soukupová,
L. Šandera)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
04.06.2022 |
18:30 |
6. |
PRDI
(P. Fišerová,
R. Fišer)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
30.05.2022 |
23:49 |
6. |
Hranolky s kechupem
(F. Heinik,
U. 46105)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.05.2022 |
23:48 |
6. |
Chardonnky
(A. Tůmová,
E. Myslivečková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.05.2022 |
23:48 |
6. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.05.2022 |
13:07 |
6. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
02.05.2022 |
00:10 |
6. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
|
S:S |
|
30.04.2022 |
13:00 |
6. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
27.04.2022 |
18:00 |
6. |
Mašiny
(M. Balák,
A. Hojovec)
|
|
3:1 |
|
26.04.2022 |
21:00 |
6. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
|
3:1 |
|
25.04.2022 |
20:00 |
6. |
Kopretinky
(M. Soták,
E. Palátová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.03.2022 |
20:00 |
4. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
DOMYNO |
1:3 |
Komentáře
|
26.03.2022 |
19:41 |
4. |
Plácačky
(D. Hanke,
M. Pekařová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.03.2022 |
19:30 |
4. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Komentáře
|
25.03.2022 |
17:57 |
4. |
Gregoss
(K. Hossainová,
T. Gregora)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.02.2022 |
23:37 |
4. |
Karlíci
(J. Kropáček,
K. Horáková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.02.2022 |
23:35 |
4. |
Peeva
(E. Kordíková Krylová,
P. Kordík)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.02.2022 |
16:00 |
4. |
Malíčci
(J. Rádl,
S. Čičatková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.02.2022 |
18:00 |
4. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
Beachklub Praha Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
07.02.2022 |
19:00 |
4. |
MarVik
(M. Helcl,
V. Havlová)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
Komentáře
|
29.01.2022 |
10:50 |
6. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.01.2022 |
15:56 |
6. |
Gregoss
(K. Hossainová,
T. Gregora)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.01.2022 |
16:00 |
6. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
09.01.2022 |
16:30 |
6. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
02.01.2022 |
11:30 |
7. |
Hurikáni
(N. Grajciarova,
M. Martinec)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
08.12.2021 |
17:00 |
7. |
Gregoss
(K. Hossainová,
T. Gregora)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
07.12.2021 |
01:01 |
7. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
3:S |
Komentáře
|
07.12.2021 |
01:01 |
7. |
2 promile
(B. Pavlová,
J. Pavel)
|
|
3:S |
Komentáře
|
05.12.2021 |
16:00 |
7. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.11.2021 |
21:03 |
6. |
Dvojka ze školky!
(O. Květoň,
T. Hartmannová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.11.2021 |
18:33 |
6. |
Gregoss
(K. Hossainová,
T. Gregora)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.11.2021 |
20:48 |
6. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
06.11.2021 |
16:00 |
6. |
Kopretinky
(M. Soták,
E. Palátová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.10.2021 |
22:10 |
7. |
DeAnn
(A. Lejsalová,
D. Těšínský)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.10.2021 |
16:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.10.2021 |
18:00 |
7. |
2 promile
(B. Pavlová,
J. Pavel)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
04.10.2021 |
00:10 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
S:3 |
|
04.10.2021 |
00:10 |
6. |
My2
(K. Polame,
L. Polame)
|
|
S:3 |
|
25.09.2021 |
17:01 |
6. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.09.2021 |
09:46 |
6. |
Gregoss
(K. Hossainová,
T. Gregora)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
01.09.2021 |
00:10 |
6. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
S:S |
|
30.08.2021 |
17:00 |
6. |
Malíčci
(J. Rádl,
S. Čičatková)
|
|
1:3 |
|
25.08.2021 |
18:00 |
6. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
|
3:1 |
|
10.08.2021 |
17:00 |
6. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
5. |
Evon
(O. Vaculík,
E. Žatecká)
|
|
S:S |
|
29.07.2021 |
17:00 |
5. |
Krisgang
(K. Ledecký,
K. Hniličková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
27.07.2021 |
17:00 |
5. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
13.07.2021 |
17:00 |
5. |
Vostrí mazlíci
(J. Pařízek,
L. Ledvinová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
01.07.2021 |
00:10 |
4. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
|
S:3 |
|
28.06.2021 |
09:07 |
4. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.06.2021 |
20:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.06.2021 |
12:53 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
01.06.2021 |
00:10 |
4. |
Gumkáči
(O. Kotek,
D. Rybová)
|
|
S:S |
|
31.05.2021 |
17:00 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
1:3 |
|
27.05.2021 |
17:00 |
4. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
21.05.2021 |
19:30 |
4. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
28.09.2020 |
15:00 |
5. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.09.2020 |
19:30 |
5. |
Malíčci
(J. Rádl,
S. Čičatková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
13.09.2020 |
11:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
03.09.2020 |
19:00 |
5. |
Fried Cream
(K. Fricová,
R. Smetana)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
31.08.2020 |
19:00 |
5. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Komentáře
|
29.08.2020 |
11:00 |
5. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
26.08.2020 |
19:00 |
5. |
Vyfúknutá Lopta
(K. Vondráčková,
H. Plesníková)
|
|
3:2 |
|
06.08.2020 |
15:04 |
4. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
06.08.2020 |
15:04 |
4. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
05.08.2020 |
23:38 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
15.07.2020 |
19:00 |
4. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
|
1:3 |
|
09.07.2020 |
20:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
08.07.2020 |
15:47 |
5. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.06.2020 |
17:00 |
5. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
21.06.2020 |
17:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
14.06.2020 |
11:00 |
6. |
Jelínci
(R. Jelínek,
S. Jelínková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
10.06.2020 |
07:30 |
6. |
Fried Cream
(K. Fricová,
R. Smetana)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
07.06.2020 |
09:00 |
6. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
01.06.2020 |
19:30 |
6. |
Co ste čekali
(M. Horký,
T. Indrová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Komentáře
|
31.05.2020 |
09:30 |
6. |
Peeva
(E. Kordíková Krylová,
P. Kordík)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
21.05.2020 |
00:10 |
5. |
PharmIT
(R. Pagac,
M. Pospíšilová)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
5. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
|
S:3 |
|
20.05.2020 |
19:30 |
5. |
Fried Cream
(K. Fricová,
R. Smetana)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
02.05.2020 |
10:00 |
5. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.02.2020 |
11:00 |
5. |
Čusík
(L. Vojancová,
M. Rybář)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
18.02.2020 |
17:00 |
5. |
GodsArrows
(L. Šarapatková,
T. Hengerič)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
11.02.2020 |
18:00 |
5. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
09.02.2020 |
18:30 |
5. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
20.01.2020 |
19:00 |
4. |
Matfyzáci
(V. Herrmann,
B. Horníková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
16.01.2020 |
19:00 |
4. |
PeLykáni
(L. Firkaľová,
P. Pelykán)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.01.2020 |
18:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
05.01.2020 |
18:00 |
4. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
28.12.2019 |
11:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
18.12.2019 |
14:10 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
|
3:S |
Komentáře
|
09.12.2019 |
20:00 |
5. |
Fried Cream
(K. Fricová,
R. Smetana)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
07.12.2019 |
12:00 |
5. |
Kámoš René
(B. Listíková,
K. Jesenská)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
29.11.2019 |
11:56 |
7. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.11.2019 |
07:30 |
7. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.11.2019 |
10:00 |
7. |
Grandepiccolo
(S. Bursová,
P. Kašpárek)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
11.11.2019 |
20:00 |
7. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
01.11.2019 |
08:15 |
7. |
Čmeláci
(B. Štíbrová,
J. Šoukal)
|
|
3:S |
|
31.10.2019 |
20:21 |
7. |
Grandepiccolo
(S. Bursová,
P. Kašpárek)
|
|
S:S |
Komentáře
|
30.10.2019 |
20:00 |
7. |
Koudisáci
(M. Koudelka,
D. Koudelková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.10.2019 |
20:00 |
7. |
EL HABASO
(A. Habětínek,
B. Habětínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
12.10.2019 |
09:00 |
7. |
Štaflík a Špagetka
(J. Gabauer,
A. Zelinková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
25.09.2019 |
23:47 |
5. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.09.2019 |
23:47 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.09.2019 |
23:47 |
5. |
Beachpár dromedár
(T. Petříková,
V. Raja)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.09.2019 |
23:46 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.08.2019 |
10:02 |
4. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.08.2019 |
10:00 |
4. |
Pink Elefant
(V. Šiman,
A. Hejdová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.08.2019 |
09:59 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.08.2019 |
09:59 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.07.2019 |
18:00 |
4. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
24.07.2019 |
20:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
23.07.2019 |
20:00 |
4. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
|
1:3 |
|
23.07.2019 |
19:40 |
4. |
Pink Elefant
(V. Šiman,
A. Hejdová)
|
|
3:0 |
|
27.06.2019 |
10:26 |
4. |
Beachpár dromedár
(T. Petříková,
V. Raja)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.06.2019 |
21:00 |
4. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
24.06.2019 |
19:00 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
3:2 |
|
23.06.2019 |
19:00 |
4. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
02.06.2019 |
23:24 |
4. |
Aloe
(Z. Hlinkova,
O. Bednar)
|
|
S:S |
Komentáře
|
02.06.2019 |
23:23 |
4. |
Atmosférická depozice
(M. Hiřman,
M. Lebedová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
02.06.2019 |
22:52 |
4. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
01.06.2019 |
11:00 |
4. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
30.04.2019 |
14:54 |
5. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.04.2019 |
23:04 |
5. |
Nejhoršáci
(P. Jiroušková,
J. Pribyl)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.04.2019 |
17:00 |
5. |
Dragons
(J. Kozmiková,
J. Dufek)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
15.04.2019 |
18:00 |
5. |
Káva s pískem
(J. Bezouška,
J. Kořízková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.03.2019 |
19:00 |
5. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
26.03.2019 |
17:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
20.03.2019 |
20:00 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
16.03.2019 |
19:00 |
5. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
28.02.2019 |
00:40 |
4. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.02.2019 |
00:39 |
4. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.02.2019 |
00:39 |
4. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.02.2019 |
00:39 |
4. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
31.01.2019 |
09:56 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.01.2019 |
20:08 |
5. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.01.2019 |
18:00 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
10.01.2019 |
17:00 |
5. |
To doběhneš
(k. šenkýřová,
L. Hais)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.12.2018 |
17:32 |
5. |
#aniNAHODOU!
(M. Horváth,
T. Medunová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.12.2018 |
09:10 |
5. |
Káva s pískem
(J. Bezouška,
J. Kořízková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.12.2018 |
17:30 |
5. |
Pučouni
(J. Vlach,
L. Peterová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
19.12.2018 |
18:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
02.12.2018 |
15:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
25.11.2018 |
17:00 |
5. |
#aniNAHODOU!
(M. Horváth,
T. Medunová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
19.11.2018 |
18:00 |
5. |
Káva s pískem
(J. Bezouška,
J. Kořízková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
06.11.2018 |
17:30 |
5. |
To doběhneš
(k. šenkýřová,
L. Hais)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
28.10.2018 |
08:35 |
6. |
Mulťáci
(M. Hanusová,
T. Smrcka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.10.2018 |
15:00 |
6. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
13.10.2018 |
13:00 |
6. |
Žgvor & Starouš
(D. Ďurišová,
M. Provazník)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.09.2018 |
18:00 |
7. |
Čumáci
(M. Černý,
M. Vítková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
24.09.2018 |
20:28 |
7. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
|
3:S |
Komentáře
|
12.09.2018 |
17:00 |
7. |
Mulťáci
(M. Hanusová,
T. Smrcka)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
31.08.2018 |
17:00 |
8. |
Žgvor & Starouš
(D. Ďurišová,
M. Provazník)
|
Hamr Záběhlice |
S:3 |
|
29.08.2018 |
17:00 |
8. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
|
3:S |
|
22.08.2018 |
18:00 |
8. |
Plexus pampiniformis
(L. Vilt,
K. Nosková)
|
|
3:0 |
|
02.07.2018 |
14:53 |
4. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
S:S |
|
26.06.2018 |
20:00 |
4. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
23.06.2018 |
10:00 |
4. |
Cibuľové krúžky
(D. Hrianka,
Ľ. Sadovenková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
31.05.2018 |
20:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
23.05.2018 |
20:00 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
21.05.2018 |
18:00 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
Komentáře
|
29.04.2018 |
19:00 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
3:1 |
|
26.04.2018 |
16:30 |
4. |
Nejhoršáci
(P. Jiroušková,
J. Pribyl)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Komentáře
|
19.04.2018 |
19:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
15.04.2018 |
18:00 |
4. |
Hmmm
(Z. Hlinkova,
P. Pelykán)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.03.2018 |
19:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
1:3 |
|
16.03.2018 |
18:00 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
05.03.2018 |
20:00 |
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
25.02.2018 |
17:00 |
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
19.02.2018 |
18:00 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
19.01.2018 |
20:00 |
4. |
Hmmm
(Z. Hlinkova,
P. Pelykán)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
16.01.2018 |
17:00 |
4. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
14.01.2018 |
10:00 |
4. |
Bob & bobek
(T. Hasil,
Š. Zaderlíková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
09.01.2018 |
20:00 |
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
03.01.2018 |
17:00 |
4. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
27.12.2017 |
20:30 |
5. |
Takže dobrý večer..
(L. Nemcova,
R. Sumka)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
21.12.2017 |
18:00 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
|
3:1 |
|
29.11.2017 |
17:00 |
6. |
No Way
(P. Froňková,
L. Kruchňa)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.11.2017 |
19:30 |
6. |
Bob & bobek
(T. Hasil,
Š. Zaderlíková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Komentáře
|
26.11.2017 |
19:30 |
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
25.11.2017 |
09:00 |
6. |
Duo Šunka
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
29.10.2017 |
09:00 |
5. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
22.10.2017 |
18:30 |
5. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
14.10.2017 |
09:00 |
5. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
07.10.2017 |
09:00 |
5. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
27.09.2017 |
18:00 |
6. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
22.09.2017 |
19:00 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
01.09.2017 |
09:36 |
6. |
Cmoud a bloncka
(O. Vaněk,
H. Sramkova)
|
|
S:S |
|
01.09.2017 |
09:36 |
6. |
SmartTeam Classic
(F. Řezníček,
S. Nebesky)
|
|
S:S |
|
01.09.2017 |
09:36 |
6. |
Horší průměr
(V. Novotný,
V. Šrotová)
|
|
S:S |
|
19.08.2017 |
10:00 |
6. |
Mastna Masna
(L. Hynková,
A. Nováková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
27.07.2017 |
17:00 |
5. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
26.07.2017 |
08:00 |
5. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
21.07.2017 |
17:00 |
5. |
One shot , one kill
(M. Michalský,
B. Sokolova)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
15.07.2017 |
11:00 |
5. |
Pašáci
(V. Zeman,
K. Šuláková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Komentáře
|
25.06.2017 |
19:30 |
5. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Komentáře
|
25.06.2017 |
10:00 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
21.06.2017 |
18:00 |
5. |
Šnek_a_Slimajda
(M. Pokusová,
L. Selichar)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
01.06.2017 |
12:26 |
4. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
|
S:3 |
|
01.06.2017 |
12:26 |
4. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
|
S:S |
|
29.05.2017 |
19:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
|
S:3 |
|
01.04.2017 |
09:00 |
5. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
27.03.2017 |
20:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
23.03.2017 |
20:00 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
Komentáře
|
04.03.2017 |
08:30 |
5. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
31.01.2017 |
18:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.01.2017 |
18:00 |
5. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.01.2017 |
09:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
21.01.2017 |
09:00 |
5. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Komentáře
|
08.01.2017 |
17:00 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
03.01.2017 |
13:14 |
4. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
S:S |
|
03.01.2017 |
13:14 |
4. |
MyDva
(M. Rejdová,
J. Graeber)
|
|
S:S |
|
04.12.2016 |
16:00 |
4. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
03.12.2016 |
19:00 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.11.2016 |
16:30 |
5. |
Tým pana Burnse
(P. Veselý,
Š. Kadeřábková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
29.11.2016 |
15:30 |
5. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
28.11.2016 |
18:00 |
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
30.10.2016 |
19:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
Komentáře
|
26.10.2016 |
17:00 |
4. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
24.10.2016 |
16:30 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
23.10.2016 |
17:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
03.10.2016 |
11:47 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:S |
|
24.09.2016 |
18:00 |
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
29.08.2016 |
08:00 |
4. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
15.08.2016 |
18:00 |
4. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
14.08.2016 |
19:30 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
01.08.2016 |
11:08 |
4. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
|
S:S |
|
28.07.2016 |
20:00 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
25.07.2016 |
20:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
0:3 |
|
17.07.2016 |
19:30 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
28.06.2016 |
10:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
25.06.2016 |
10:00 |
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
14.06.2016 |
21:00 |
5. |
Bloncky
(K. Fixová,
K. Vlasáková)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
Komentáře
|
12.06.2016 |
18:30 |
5. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
30.05.2016 |
20:00 |
7. |
Bez šance
(M. Burišin,
L. Mrázková)
|
|
3:S |
|
24.05.2016 |
19:00 |
7. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
18.05.2016 |
20:00 |
7. |
Mr Smooth & Mrs WaitForIt
(J. Dočkal,
P. Dočkalová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
Komentáře
|
10.05.2016 |
21:00 |
7. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.05.2016 |
20:30 |
6. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
17.04.2016 |
09:00 |
6. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
16.04.2016 |
11:00 |
6. |
Žižkováci
(L. Kučera,
P. Fišerová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
07.04.2016 |
21:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
12.03.2016 |
09:00 |
7. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
06.03.2016 |
17:00 |
7. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
05.03.2016 |
19:30 |
7. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
24.02.2016 |
17:30 |
6. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
1:3 |
Komentáře
|
18.02.2016 |
20:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
12.02.2016 |
21:00 |
6. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
08.02.2016 |
20:00 |
6. |
Žižkováci
(L. Kučera,
P. Fišerová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
25.01.2016 |
19:30 |
7. |
Duckling&Fox
(P. Smilek,
K. Dvořáková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
20.01.2016 |
20:00 |
7. |
Šárka a Štěnda
(P. Štěnička,
Š. Malíková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
18.01.2016 |
20:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
28.12.2015 |
17:00 |
6. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
21.12.2015 |
21:00 |
6. |
TerMiX
(M. Novák,
T. Dietzová)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
21.12.2015 |
10:30 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Komentáře
|
06.12.2015 |
20:00 |
6. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
22.11.2015 |
15:00 |
7. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
20.11.2015 |
21:00 |
7. |
T.& D.
(D. Brázda,
T. Zimčíková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
19.11.2015 |
20:30 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
17.11.2015 |
10:00 |
7. |
Blijící Lišky 2
(J. Vozák,
K. Linková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
31.10.2015 |
10:00 |
8. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
20.10.2015 |
21:00 |
8. |
TýmJéček
(J. Brožová,
J. Jelínek)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
11.10.2015 |
16:00 |
8. |
Dobrožíži
(K. Štěch,
K. Sobotíková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
|
|
5. |
TBC
(K. Ryšavý,
D. Jiříková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Beaches
(L. Mejsnarova,
M. Mejznar)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Pivo!
(T. Dupal,
K. Malá)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Standartní odchylka
(P. Kepčija,
M. Spasvová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Heroes & zeros
(M. Koblížková,
P. Filipcová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Rafani
(M. Novák,
A. Valentová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
|
S:S |
|
|
|
4. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
LoPa11
(L. Klápová,
V. Mück)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
localhost
(H. Ulda,
M. Václavíková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
VB
(B. Krchová,
V. Néma)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Jelínci
(R. Jelínek,
S. Jelínková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
|
S:3 |
Komentáře
|