Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
07.04.2022 |
01:01 |
6. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.04.2022 |
01:01 |
6. |
Hrrr
(K. Georgiev,
B. Georgieva)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.04.2022 |
01:01 |
6. |
Horvi&Erny
(E. Kerekeš,
K. Horvath)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.04.2022 |
01:01 |
6. |
MOS365
(A. Makovský,
V. Jirsa)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.04.2022 |
01:01 |
6. |
bobo
(V. Bobovska,
U. 46634)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.03.2022 |
21:20 |
7. |
Československý pářeček
(J. Danko,
A. Gvoždiaková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.03.2022 |
12:27 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.03.2022 |
09:04 |
7. |
20TRKN22
(T. Chlum,
K. Šajnerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
14.03.2022 |
19:30 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Sport Troja |
0:3 |
|
07.03.2022 |
20:00 |
7. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
15.02.2022 |
20:30 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
14.02.2022 |
19:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
08.02.2022 |
20:00 |
7. |
Horvi&Erny
(E. Kerekeš,
K. Horvath)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
02.02.2022 |
20:00 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
31.01.2022 |
19:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
18.01.2022 |
19:00 |
7. |
Řežem to United
(P. Paszyc,
T. Paszyc)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
17.01.2022 |
19:00 |
7. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
05.01.2022 |
17:30 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
27.12.2021 |
18:00 |
6. |
Living Nuts
(J. Oudes,
M. Nahlovsky)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
15.12.2021 |
20:00 |
6. |
Juniorbazar
(S. Bruder,
K. Karlová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
15.12.2021 |
18:30 |
6. |
Kočičáci
(K. Kočí,
H. Kočí)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
14.12.2021 |
18:00 |
6. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
|
3:1 |
|
05.12.2021 |
09:00 |
6. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
01.12.2021 |
00:10 |
6. |
LuKa
(K. Svatoňová,
L. Hrdý)
|
|
3:S |
|
01.12.2021 |
00:10 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
S:S |
|
27.11.2021 |
10:00 |
6. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
07.11.2021 |
16:00 |
6. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
01.11.2021 |
00:10 |
7. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
S:3 |
|
24.10.2021 |
14:30 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sport Troja |
3:0 |
Komentáře
|
24.10.2021 |
12:30 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sport Troja |
3:2 |
Komentáře
|
20.10.2021 |
20:30 |
7. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
30.09.2020 |
20:30 |
9. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
29.09.2020 |
18:30 |
9. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
22.09.2020 |
18:00 |
9. |
Prosek Tigers
(P. Hlobil,
I. Hlobilová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
16.09.2020 |
17:30 |
9. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
07.09.2020 |
00:10 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:S |
|
07.09.2020 |
00:10 |
7. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
S:S |
|
07.09.2020 |
00:10 |
7. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
|
S:S |
|
07.09.2020 |
00:10 |
7. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
|
3:S |
|
23.07.2020 |
19:00 |
8. |
Zákon&Pořádek
(V. Pražská,
P. Šedina)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
17.07.2020 |
19:00 |
8. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
16.07.2020 |
19:00 |
8. |
Prosek Tigers
(P. Hlobil,
I. Hlobilová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
16.07.2020 |
18:45 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
11.07.2020 |
10:00 |
9. |
Evil League of Evil
(M. Moucha,
J. Zeman)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
10.07.2020 |
18:00 |
9. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
09.07.2020 |
18:00 |
9. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
29.06.2020 |
20:30 |
9. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
15.06.2020 |
17:30 |
10. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
11.06.2020 |
17:00 |
10. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
01.06.2020 |
18:30 |
10. |
MA&KA
(M. Knotková,
K. Štullerová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
21.05.2020 |
00:15 |
11. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
11. |
Mamby
(P. Svobodová,
I. Hlobilová)
|
|
S:S |
|
09.05.2020 |
10:00 |
11. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
12.03.2020 |
18:30 |
11. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
02.03.2020 |
19:00 |
9. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
17.02.2020 |
20:00 |
9. |
MiaMar
(M. Sedláček,
M. Jánošková)
|
|
3:2 |
|
15.02.2020 |
14:00 |
9. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
10.02.2020 |
19:00 |
9. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
10. |
Starej a mladej
(S. Loula,
Z. Loula)
|
|
3:S |
Komentáře
|