Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
01.10.2019 |
00:10 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
3:S |
|
25.09.2019 |
22:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
|
3:1 |
|
25.09.2019 |
21:00 |
3. |
MojZuz
(P. Štěpánek,
Z. Kůrková)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
23.09.2019 |
21:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
28.08.2019 |
17:30 |
4. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
27.08.2019 |
20:00 |
4. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
19.08.2019 |
21:00 |
4. |
Divoká Esa
(J. Pitter,
I. Šťastná)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
05.08.2019 |
20:00 |
4. |
Vyfúknutá Lopta
(K. Vondráčková,
H. Plesníková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
01.11.2016 |
09:22 |
4. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
S:S |
|
18.10.2016 |
20:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
28.09.2016 |
21:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
26.09.2016 |
21:30 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
06.09.2016 |
17:00 |
3. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
27.08.2016 |
19:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
11.08.2016 |
20:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
21.07.2016 |
17:30 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
19.07.2016 |
20:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
07.07.2016 |
20:30 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.06.2016 |
21:00 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
29.06.2016 |
20:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
08.06.2016 |
20:00 |
3. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
24.05.2016 |
19:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
24.05.2016 |
18:00 |
4. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
10.05.2016 |
20:00 |
4. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
04.05.2016 |
20:00 |
4. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
26.04.2016 |
20:00 |
3. |
2Koaly
(K. Štěch,
B. Layerová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
14.04.2016 |
21:00 |
3. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
12.04.2016 |
20:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
07.04.2016 |
21:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
01.04.2016 |
10:44 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
|
S:S |
|
24.02.2016 |
19:00 |
3. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
22.02.2016 |
20:30 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
17.02.2016 |
21:00 |
3. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
15.02.2016 |
21:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
13.01.2016 |
20:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
09.12.2015 |
21:00 |
3. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
07.12.2015 |
21:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
30.11.2015 |
21:30 |
4. |
Ptačí kles
(A. Ptáček,
K. Kleslová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
30.11.2015 |
20:30 |
4. |
Gary a Dudlajda
(K. Štěch,
K. bártíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
25.11.2015 |
20:30 |
4. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
17.11.2015 |
21:00 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
26.10.2015 |
19:30 |
5. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
25.10.2015 |
21:00 |
5. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
12.10.2015 |
21:00 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
01.06.2015 |
11:43 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
S:S |
|
27.05.2015 |
19:00 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Komentáře
|
13.05.2015 |
19:30 |
4. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
28.04.2015 |
20:00 |
3. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
28.04.2015 |
20:00 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
14.04.2015 |
20:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
07.04.2015 |
22:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
31.03.2015 |
21:30 |
4. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
24.03.2015 |
21:00 |
4. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
17.03.2015 |
21:00 |
4. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
02.03.2015 |
14:44 |
5. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
S:S |
|
24.02.2015 |
22:00 |
5. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
18.02.2015 |
20:00 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
16.02.2015 |
21:30 |
5. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
02.02.2015 |
11:14 |
4. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:S |
|
20.01.2015 |
22:00 |
4. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
20.01.2015 |
21:00 |
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
13.01.2015 |
18:00 |
4. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
05.01.2015 |
12:31 |
4. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
|
S:S |
|
17.12.2014 |
21:00 |
4. |
Huberti
(P. Bačkovský,
A. Tománková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
15.12.2014 |
21:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
26.11.2014 |
21:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
25.11.2014 |
21:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
10.11.2014 |
21:00 |
3. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
02.11.2014 |
21:00 |
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
30.10.2014 |
22:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
3:S |
|
23.10.2014 |
17:00 |
4. |
PohodaJazz
(A. Štixová,
A. Ptáček)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
22.10.2014 |
22:00 |
4. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
28.05.2014 |
17:00 |
3. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
27.05.2014 |
17:00 |
3. |
PohodaJazz
(A. Štixová,
A. Ptáček)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
25.05.2014 |
17:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
22.05.2014 |
20:00 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
05.05.2014 |
20:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.04.2014 |
19:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
28.04.2014 |
06:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
22.04.2014 |
21:00 |
3. |
Pinknem se
(J. Reitspiesová,
T. Dürrhammer)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
08.04.2014 |
21:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
25.03.2014 |
21:00 |
4. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
20.03.2014 |
21:00 |
4. |
Blijící lišky
(J. Vozák,
M. Tejnecká)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
11.03.2014 |
22:00 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
05.03.2014 |
21:00 |
4. |
Kuřátko s bábou:-)
(J. Harasim,
I. Lauermannová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Besh o droM
(M. Preňková,
P. Štěpánek)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Kiss my ace
(J. Předota,
S. Čičatková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Nedělní svačinka
(J. Maixner,
B. Kuncová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
S:S |
|
|
|
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
|
S:S |
|
|
|
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Ploutvičky
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Tuzemáci
(J. Valenta,
V. Valková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Zvířata
(M. Šilhan,
E. Dvorská)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Tým pana Burnse
(P. Veselý,
Š. Kadeřábková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
|
3:S |
|